GRUPA A - Portugalia

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA A - Portugalia
_____________

Witam w Grupie A turnieju Historyczne Pojedynki i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Historyczne Pojedynki:------->

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 17 Lutego o 23:59. Jeśli 14 Lutego o 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał rozegranych minimum 3 spotkań, zostanie usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

kaberlem 6:0 Ciosek

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 20:55, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 21 razy
Pon 17:38, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
sirbartek

Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 37

gram mecz do turnieju HP z Fanem. Lag na lagu, jakoś gramy. W pewnej sytuacji mojej 2 na 1 obrońce Fan wyszedł z meczu (było dropped). Napisałem do Niego i oto co mi odpisał:

nara

Po tym zdarzeniu Fan poszedł i nic nie napisał.
Pon 20:08, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
FanKolejorza

Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 82

Lag na lagu to sie zdarza wiec nie płacz. A oskarżenia ze wyszedlem z meczu to mozesz sobie schowac do kieszeni bo gram juz dłuugo i nigdy czegoś takiego nie zrobilem. Co wiecej poszedlem po tym co napisalem bo ty nie chciales kontunuowac meczu. I musisz wiedziec ze zdarza sie tak ze jak cos sie u mnie stanie z netem to ty mozesz prowadzci sobie swoja druzyne nawet majac sytuacje 11 na 1 ale i tak kiedy ja nie moge grac to nic ci to nie da.

no ja teraz wychodze a jak wroce po 22 to licze ze bedzie jakis odzew heh:)

Ostatnio zmieniony przez FanKolejorza dnia Pon 20:27, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:22, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

FanKolejorza napisał:

Masz jeden problem w tej sytuacji. Jestem bratem sirbartka i niestety widziałem całą tą sytuację. Po 1. lag na lagu to nie jest rzecz normalna. Po 2. było dropped a nie lagged. Jak to nie chciał grać?? Wyszedł 2 na 1 obrońcę i to jest fakt. Napisał do ciebie ty się odezwałeś on stwierdził powyższy fakt, a ty go zbluzgałeś i sobie poszedłeś zszokowany. Takiego zachowania w życiu nie widziałem. Decyzja w powyższej sprawie zostana podjęta po konsultacji z osobami trzecimi.
Pon 20:43, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 82

To ciekawe jakim sposobem przejalem kontrole nad JEGO zespołem. Jak mi ktos to wytlumaczy to zapłace.

A i ja pisalem na kailerze cos tam, juz teraz nie pamietam, odzewu nie bylo tylko twoj szanowny brat sobie poszedł.

Pon 20:47, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 1:0 sitbartek

Raczej zasłużone zwycięstwo, choć przeciwnik też miał swoje sytuacje.

EloZiomKonin 0:0 Ciosek

Mecz przebiegal normalnie, troche szczescie mi dopisywalo. Przeciwnik byl naprawde dobry, ciezki mecz Wink

nara

FanKolejorza zostaje usunięty z Turnieju i trafia na Czarną Listę Graczy na miesiąc. Powód? Naganne zachowanie, wyzwiska i olewka po problemowym meczu oraz najprawdopodobniej porzucenie gry w czasie kiedy przeciwnik miał dogodną sytuację. Do tego dochodzi kwestia tego, że jesteś laggerem (kilka skarg), więc Ty powodujesz te problemowe mecze, a potem olewasz tak sytuację dodatkowo ubliżając innemu zawodnikowi.

EDIT:
Jako, że jesteś graczem Ligi WEOL i jeśli chcesz nim nadal pozostać to musisz jak najszybciej odrobić Czarną Listę tak jak mówi na ten temat opracowany punkt Regulamin Ligi:

I.3. Uczestnik Ligi, który z powodów nie związanych z Ligą, trafi na Czarną Listę Graczy, jest zmuszony do odrobienia swojej kary, poprzez System Odrabiania Kar w ciągu tygodnia, od takowego zdarzenia. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku, gracz zostanie usunięty z Ligi.

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Wto 13:13, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 13:09, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

Za FanKolejorza proszę do grupy dołączyć kaberlema
Wto 13:12, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Portugal) - Cebula (Portugal) 5:0 (2:0)

Mecz praktycznie pod moje dyktando, cały czas atakowałem, Cebula sporadycznie kontrował ale nic mu z tego nie przyszło. Wspaniała forma Cristiano Ronaldo który strzelił ze 3 bramki. Dzięki

Wto 22:03, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dobry, szybki mecz, ale to chyba jednak Cioskowi bardziej należały się 3 pkt.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Wto 22:45, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

cebula 3:1 ciosek

Szybko wychodzę na prowadzenie, ale przed przerwą przeciwnik szybko wyrównuje. W drugiej połowie szybko zdobywam 2 bramki i choć w końcówce przeciwnik rzucił się do szaleńczego ataku, udało mi się dowieść zwycięstwo.

Jednym słowem - żałosne...

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 20:03, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:02, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
cebula

Posty: 140

cebula 1:0 Prz3m4s

Wyrównany mecz, w strzałach 8-6 dla Prz3m4sa. Na początku meczu strzelam bramkę, i mimo kilku groźnych strzałów przeciwnika wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie zmarnowałem jeszce sytuację sam na sam. Dzięki i powodzenia dalej
Śro 20:05, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

To chyba graliśmy inne mecze. szczęśliwy Co do pierwszego się zgodzę, mecz równy, pierwsza połowa dla Ciebie, druga całkowicie moja. Ale reszta wyssana z palca. Nie miałeś żadnej akcji sam na sam, a już na pewno nie w drugiej połowie, w której w strzałach było 6-1 dla mnie(do przerwy 5-2 dla cebuli). Już nie wspomnę o tym jak Nuno Gomes trafił z główki z 2 metrów w miotającego się na boki Ricardo... ;]
Śro 21:12, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
cebula

Posty: 140

2 połowa, wychodzę sam na sam cristiano (z lewej strony pola karnego, nie wiem - może wg Ciebie sytuacja sam na sam jest tylko wtedy gdy dzieje się to środkiem boiska).
Owszem druga połowa była słabsza w moim wykonaniu - wolałem skupić się bardziej na obronie prowadzenia, niż nadziać się na jakąś kontrę.
Rozumiem Twoją frustrację, bo ten mecz był dla Ciebie meczem o wszystko.
Śro 21:24, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

Osoby zagrożone: sirbartek

Czw 10:25, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)