Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Grupa D

Prz3m4s 0:1 Biszkopt
Prz3m4s 0:2 Biszkopt

Ehhh...Nie ma to jak różnica drużyn. :/ Mój piłkarz, który biegnie bez piłki nie może dogonić zawodnika Milanu bięgnącego z piłką. smutny Do tego w drugim meczu zmarnowane 2 akcje sam na sam, i pod koniec nie wcisnął mi sie X na padzie, i Biszkopt strzela gola na 2-0 na pustą bramke. smutny
Pon 19:12, 12 Lis 2007 Zobacz profil autora

fobber 2-4 rogas

Mecz z duza moja przewaga, w 30 minucie prowadzilem juz 4-0. Fobber golnie oddal 3 strzaly z czego 2 znalazly sie w bramce. Zasluzone moje zwyciestwo.

fobber 1-2 rogas

Mecz taki sam wieksza moja przewaga, prowadzilem dwa zero do 80 minuty, rywal zdolal jeszcze wbic bramke i mecz mogl byc jeszcze bardziej emocjonujacy, ale to nie wysratczylo.

Nawet jednego, malutkiego, głupiego, nędznego punkciku nie zdobyłem myśli

Ja muszę skończyć z tą gra bo to nie ma sensu.
Adminy. Czy jak zrezygnuje z ligi z powodu klątwy to walniecie mi z 12 miesięcy czarnej listy?

Bramka stracona w Loss Time smutny

Bramka stracona w Loss Time smutny Od razu po rozpoczęciu, po stracie gola, sędzia kończy mecz smutny
Pon 20:55, 12 Lis 2007 Zobacz profil autora

Prz3m4s napisał:
Grupa D

Dodaj ze CAŁKOWICIE załużone zwyciestwa... w strzałach po 20 do 2-3 cool Żałosne jest to o czym niedawno nie tylko ja ale i inni pisali - defensywna formacja, firewall itd... no sory 8 z tyłu ? lekka przesada, ciesze sie ze celu nie osiagnełes i nie zdobyłes punktu zreszta dla mnie jest to smieszne bo za remis i przegrana punktów nie ma wiec nie wiem chyba tylko chciałes nie dostać pow 3 bramkami zdzier
Pon 20:58, 12 Lis 2007 Zobacz profil autora

Dokładnie zdzier Nie liczyłem na punkty z tobą, bo jakbym zagrał w miare normalnie, to bym dostał więcej zdzier I fakt obydwa zwycięstwa z twojej strony zasłużone, ale gdyby mi sie poszczęśćiło bardziej, to punkcik by był zdzier
Pon 21:00, 12 Lis 2007 Zobacz profil autora

Grupa C

rogas 0-0 wasiak

rogas 1-1 wasiak

Defensywna taktyka Wasiaka i trudno bylo sie przebic przez obrone, dlatego male wyniki. W drugim meczu Wasiak wbija gola w koncowce 1 polowy, a ja remisuje dopiero w 89 minucie.

Ps. .. i w szybkim tepie zakonczylem mecze fazy grupowej i mam taka nadzieje ze 5 punktow starczy do awansu szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Pon 21:07, 12 Lis 2007, w całości zmieniany 2 razy

Po zdobyciu bramki trzeba było dać 10 do tyły bo 8 czy 10 z tyłu to juz naprawde nie ma różnicy i moze bys cos zdobył szczęśliwy (ale bramki takie jak zawsze trace czyli z autu - uwarunkowane wysoko postawioną obroną radosny ) pzdro

Grupa C

Bardzo bardzo bardzo defensywna taktyka Wasiaka i trudno bylo sie przebic przez obrone, dlatego male wyniki. W drugim meczu Wasiak wbija gola w koncowce 1 polowy, a ja remisuje dopiero w 89 minucie.

Nie wiedzialem ze defensywna taktyka to 4-3-3 szczęśliwy Po malej zmianie - 4 - 2 - 1 - 3
Wiec chyba troche przesadasz z ta ultra defensywa zdzier Zreszta ultra defensywa nie oddaje tyle strzalow... pozdro
Pon 21:06, 12 Lis 2007 Zobacz profil autora

GRUPA E

...Koshaolin... (MU) 2 - 1 (Arsenal) Rafal6217

...Koshaolin... (MU) 1 - 0 (Arsenal) Rafal6217

Fatalne warunki...

dzięki za grę

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pon 21:36, 12 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:15, 12 Lis 2007 Zobacz profil autora
sowa

Grupa B

minio99 2:1 sowa
W pierwszym meczu wyrazna przewaga moja w strzalac 18 do 12 mialem z 2 czy 3 supki ale skonczylo sie proazka:(

sowa 4:0 minio99
Zas w 2 meczu to byl popis mojej gry przeciwnik nie mial nic do powiedzenia 23 do 8 w strzalach dla mnie i skonczylo sie 4:0 chodz moglo byc wiecej:P
Pon 21:23, 12 Lis 2007

wasiak napisał:

Przed tym zanic zacytowales to edytowalem swoj wpis na defensywana taktyke wink

No ale zedytowales ich cofajac do tylu i defensywani praiwe ze nakrywali sie na srodkowych radosny

.. ale mimo to dobre mecze, a co do strzalow to nie wiem ile mialem bo nie widziale.

pawjel 5:0filippo777

Mecz z wyraźną moją przewagą.Przciwnik nie zrobił praktycznie żadnej groźnej sytuacji podbramkowej.W pierwszej połowie miałem dużo sytuacji ale udało mi sie strzelić tylko 1 bramke czyli po pierwszej połowie było 1:0.Jednak w drugiej połowie worek sie rozwiazał i dołożyłem jeszcze 4 bramki

Taki sam wynik...:)Jednak w tym meczu to filippo777 zaczął atakować i miał kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki ale jednak nic nie wpadło.A wtedy to ja zacząłem je strzelaćradosny

totomiX 3-1

Ogolnie wyrownane mecze, w drugi uzyskalem lekka przewage i wykorzystalem to do zdobycia 3 punktow.
Wto 17:03, 13 Lis 2007 Zobacz profil autora