Wto 19:13, 13 Lis 2007 Zobacz profil autora

Wto 19:45, 13 Lis 2007 Zobacz profil autora

Skąd: NKS Start Namysłów

GRUPA C

1. mecz :

wasiak 0 - 3 fobber

12 sytuacji wasiaka, ktory przez wiekszosc czasu prowadzil gre nie znalazly drogi do siatki natomiast z 5 akcji fobber'a 3 zostaly zakonczone bramkami i oto 3 pkt'y na konto fobber'a

2. mecz

wasiak 3-3 fobber

tutaj mecz juz wyrownany (11-12 w strzalach)....pierwsi gola zdobywaja the Reds..pozniej identyczna sytuacja ze strony wasiaka..po ladnej wrzutce z cornera pilka wpada do siatki...do przerwy 1-1...po przerwie worek z bramkami rozsypal sie....i tak w 65 i 68 dwa gole dla podopiecznych fobbera jednak w 70 min kontaktowa bramka i 2 min przed koncem meczu wasiak zdolal wyrownac....dzieki za mecze i powodzenia

You'll never walk alone
Wto 20:36, 13 Lis 2007 Zobacz profil autora

GR B
minio99-Raku 1-1
dobry mecz, szybki akcje od bramki do bramki w strzałach 12-14 dla Raka:P
minio99-Raku 2-2

P.S: odnośnie punktów w grupie zdzier Przed reklamacją proszę zapoznać się z regulaminem turnieju radosny
Aha i bardzo proszę o podawanie grupy, Ja wiem ,że to nie jest łatwe ale było by mi miło oops

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Śro 21:23, 14 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz

Prz3m4s______04___00__00__04__02__07__-05___000

biszkopt ma 2 mecze wygrane a pisze ze ma 2 ptk ...

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Śro 9:15, 14 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 1:45, 14 Lis 2007 Zobacz profil autora

Nie uda mi sie rozegrac meczy niestety! Nauka itp. mam teraz malo czasu. Zapisujac sadzilem sie, ze uda mi sie rozegrac mecze tu. Dopiero od czawartku bede mogl pomyslec o graniu, a termin na rozegranie 4 meczy konczy sie dzis albo skonczyl sie wczoraj. Wiec prosze o wprowadzenie rezerwowego lub dac mi czas do konca czwartku na rozegranie tych 4 meczy...
Śro 9:06, 14 Lis 2007 Zobacz profil autora

TERMIN NA ROZEGRANIE FAZY GRUPOWEJ MIJA 18.11. O GODZINIE 23:59
Jeśli ktoś do ŚRODY nie rozegra 4 meczy na jego miejsce wchodzi rezerwowy.

Nie zdążę rozegrać tych 4 meczy dzisiaj, jednak na pewno zrobię to w następnych dniach, jak organizator pozwoli wink

Liverpool 1-3 Real
Mecz od początku pod dyktando Soniaka i obejmuje prowadzenie ja wyrównuje ale później on dokłada 2bramy i jest po meczu... i jeszcze Gerrarda nie było bo niebieska strzałka.
Liverpool 5-2 Real
Tutaj chyba zdenerwowałem strasznie przeciwnika bo do przerwy przegrywałem 0-2. Po przerwie po jego 2 fatalnych błędach po 9minutach drugiej polowy jest już 2-2. Następnie cisne ale dopiero w 35min Gerrard strzela na 3-2 dla mnie (w tym meczu miał już czerwoną strzałkęradosny). Później jeszcze bardziej przycisnąłem i Kewell strzela na 4-2 w 43minucie drugiej połowy. Później pomyślałem że moge jeszcze 3pkt zainkasować tylko musze jeszcze jedna brame strzelić i jest loose time - obrońca Real'u wybija na aut ok 20m od wlasnej bramy i sedzia nie konczy meczu jeszcze to ja szybko do Kewella i on prostopadle do Kuyt'a a ten plaskim strzalem na 5-2 i sedzia po wznowieniu konczy mecz a 3pkty sa moje !! szczęśliwy
Soniak byl tak zdenerwowany ze jak mu napisalem zeby wpisal wynik to sie wkurzyl jak nie wiem i mi kazal to zrobic wiec "spox"
Dzieki i pozdro

Chyba wyjde z grupy jak myslicie ???
Śro 15:42, 14 Lis 2007 Zobacz profil autora

Shatko90 napisał:
mam pytanie czy tutaj też inko się wycofuje z turnieju ? Jeżeli tak to można za niego wskoczyć?zdzier hehe.

nic mi nie wiadomo.
Marv i michu możecie zagrać, jednak pod takim warunkiem że jeżeli do jutra do godziny 22 nie będziecie mieć rozegranego ani jednego meczu to w wasze miejsce wprowadzę rezerwowych.

Sprawa punktów to jest śmieszne zdzier czy wy czytacie regulamin przed turniejem? oops
Śro 17:36, 14 Lis 2007 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Group F

Krystiaan - pawjel 1:3
Z początku pawjel kontroluje mecz i czesto ma piłke. Strzela mi 2 bramki. Próbowałem odrobić ale po bramce na 3:1 czesto tracilem piłke

Początek miałem dobry, jednak pawjel strzelił 2 ładne bramki i wtedy dopiero zacząłem dobrze atakować kilka akcji jedna za drugą kilka kornerów i gol, jednak jeszcze w 11 połowie pawjel ustalił wynik na 3:1. Warunki w 2 połowie beznadziejne i zadnej bramki. Powodzenia i pzdr
Śro 17:44, 14 Lis 2007 Zobacz profil autora

Rafal6217 2:2 0:0 Wez1
Śro 18:48, 14 Lis 2007 Zobacz profil autora

grupa F
Proszę o danie mi szans.2 mecze rozegrałem a następne dwa z Fillipo777 próbowaliśmy rozegrać jednak udało nam się rozegrać 25 minut z powodu burzy laggów.Prowadziłem nawet 1-0 zdzier

sowa

Siemka pisze do Raka a on sie nie odzywa wiem ze mamy 7 dni na rozegranie ale ja tez pozniej moge nie miec czasu wiec jesli organizator tura moze byc tak laskawy i go popedzic???

Skąd: Płoty

Ja także próbowałem zagrać z ..:Koshaolinem:.. ale niestety nie udało nam się zagrać bo muliło okrutnie. Net mam jakiś poryty i są dni, że ledwo co wchodzi, a mam około 650kb/s. Rozegramy ten mecz jak najszybciej będzie się dało.
Śro 21:17, 14 Lis 2007 Zobacz profil autora