Killer Cup by Minio99
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat

Arturo3H - Marv 5:0

Najnizszy wymia kary niestety w lagach...

Raku 0:1 sowa

Oba mecze wyrownane:) ale w drugim obiolem prowadzenie po stalym fragmecje tj rzucie wolnym radosny

Liverpool 1-3 Real
Mecz od początku pod dyktando Soniaka i obejmuje prowadzenie ja wyrównuje ale później on dokłada 2bramy i jest po meczu... i jeszcze Gerrarda nie było bo niebieska strzałka.
Liverpool 5-2 Real
Tutaj chyba zdenerwowałem strasznie przeciwnika bo do przerwy przegrywałem 0-2. Po przerwie po jego 2 fatalnych błędach po 9minutach drugiej polowy jest już 2-2. Następnie cisne ale dopiero w 35min Gerrard strzela na 3-2 dla mnie (w tym meczu miał już czerwoną strzałkęradosny). Później jeszcze bardziej przycisnąłem i Kewell strzela na 4-2 w 43minucie drugiej połowy. Później pomyślałem że moge jeszcze 3pkt zainkasować tylko musze jeszcze jedna brame strzelić i jest loose time - obrońca Real'u wybija na aut ok 20m od wlasnej bramy i sedzia nie konczy meczu jeszcze to ja szybko do Kewella i on prostopadle do Kuyt'a a ten plaskim strzalem na 5-2 i sedzia po wznowieniu konczy mecz a 3pkty sa moje !! szczęśliwy
Soniak byl tak zdenerwowany ze jak mu napisalem zeby wpisal wynik to sie wkurzyl jak nie wiem i mi kazal to zrobic wiec "spox"
Dzieki i pozdro

Chyba wyjde z grupy jak myslicie ???

co do wkurzenia sie to no cos ty. Poprostu musialem isc na uczelnie i dlatego tak sie spieszylem

Prz3m4s 0:3 Marv

Nabiłem Marvowi: 3 poprzeczki, nie wykorzystałem 2 akcji sam na sam smutny Niezasłużony wynik, ale gdyby nie spora różnica drużyn, mogłoby być inaczej smutny

za spoxa wchodzi do turnieju mati,

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Czw 0:15, 15 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:08, 15 Lis 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Mam tylko 2 rozegrane mecze,ale dogram wszystko później. Problemy z NEO + brak czasu.

Pozdr.
Czw 0:56, 15 Lis 2007 Zobacz profil autora
sowa

Mam zastrzerzenia do organizatora jak ty te wyniki wprowadzasz do tabeli to ja nie wiem???? wez wszystko popoprawiaj!!!!

-3 PUNKTY ZDOBYWAMY TYLKO W PRZYPADKU ZWYCIĘSTWA MINIMUM RÓŻNICĄ 3 GOLI,
-1 PUNKT ZDOBYWAMY ZA ZWYCęSTWO PONIżEJ RóżNICY TRZECH GOLI.
-0 PKT W PRZYPADKU REMISU ORAZ PORAżKI.
--------------------------------------

Sowa, a czytales regulamin i punktacje w grupie? bo jak patrzalem to Twoja grupa jest dobrze podliczona ocb?
Czw 14:05, 15 Lis 2007 Zobacz profil autora
michu

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 348

GRUPA E

wez1 2-2 michu

Mecz to jeden wielki lag, wygrywałem już 2-0 jednak w drugiej połowie grałem w 9...

michu 2-1 Rafal6217

Rafal6217 4-4 michu

Ostatnio zmieniony przez michu dnia Czw 18:52, 15 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz

wasiak 2 : 5 Kicek

Milan mnie wymiotł, szczegolnie Kaka dwa razy pod kolej z czerwona strzalka, wyprzedzal mnie jak tyczki zdzier

Skąd: Świętochłowice

niestety nie bede mógł dokończyc turnieju powód karta graficzna poszła ;/ i bede mial nowa jak brat worci tak wiec sorry
Pią 20:09, 16 Lis 2007 Zobacz profil autora
fobber

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 221

Skąd: NKS Start Namysłów

powiem tylko tak......jezeli byl regulamin to trzeba bylo sie Go trzymac a nie......a jak ktos nie mogl rozegrac meczy to sory........po co sie wogle zapisywal ;/
Pią 20:17, 16 Lis 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)