Oba mecze wyrównane. Ogólnie strasznie słabo gram oops
Czw 14:02, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

Strzały 18-4

2 MECZ

adek4 8-0 Memp

Strzały 26-10

Oba mecze pod moją kontrolą.W pierwszym meczu przeciwnik kończy spotkanie w 10 a w drugim w 9.

Dzięki powo dalej

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 MECZ

adek4 3-2 LGZuczek

2 MECZ

adek4 4-0 LGZuczek

Strzały 13-5

Oba mecze z niewielką moją przewagą.W pierwszym meczu zwycieżam dopiero w 86 minucie a przeciwnik kończy mecz w 10.W drugim natomiast troche powpadało i spokojnie wygrałem.

Dzięki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Czw 15:35, 14 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 14:37, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

rosja 2:2 memp
Wyrównany mecz, zasłużony wynik, 2 razy prowadziłem, ale zaraz po bramce wyrównywał rosja radosny

memp 4:3 rosja
świetny mecz, po pierwszej połowie 3:1 dla mnie. Druga połowa wyrównana bardzo i rosja w 84 i 86 min strzela bramki na wagę remisu... w 89min rzut rożny, piłkę wybijają obroncy Portugalii, a zza pola karnego w okienko od poprzeczki strzela Abidal i inkasuję komplet punktów radosny

Dzieki i powo radosny
Czw 15:38, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 2:1 Adrian1993

Oba mecze wyrownane w ktorych ja wykazalem sie lepsza skutecznoscia wink W 2 meczu zwycieska bramke zdobywam w samej koncowce po pieknym strzale Trochowskiego z dystansu.

dzieki szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Czw 15:54, 14 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

DR_man 3:3 kris10

W obydwu meczach kris miał przewagę w strzałach: w pierwszym o 4, a w drugim o 3. Ale ja także miałem groźne sytuacje i wyniki mogły być zupełnie inne. Ogólnie jestem nawet zadowolony, jak na takie warunki gry.
Czw 16:50, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 - adek4 1:3

bartosz23 - adek4 1:2

Oba mecze to przewaga adka4, mogło być nawet wyżej ale przeciwnik wykazał się dużą nieskutecznością, gdzie w paru sytuacjach sam na sam strzelał obok bramki.

Czw 17:30, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 1:0 bartosz23

kris10 4:2 bartosz23

W obu meczach oddalem wiecej strzalow lecz bartosz mial tez grozne sytuacje ale spotkania potoczyly sie na moja korzysc wink szczęśliwy dzieki

Czw 18:21, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

Gomi 2:1 memp

Porażka raczej niezasłużona. Gomi wykorzystuje dwa rzuty karne i po zabawie mimo mojego prowadzenia. Drugi rzut karny dyskusyjny zdzierP

memp 6:0 Gomi
Nie było karnych, nie było bramek radosny Bezdyskusyjna przewaga radosny

Czw 18:59, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 - Gomi 0:1

bartosz23 - Gomi 0:2

Co tu dużo pisać, lagi zły Trzy razy nam przerywało. Chyba wszystkie bramki Gomi strzelił po strzałach z dystansu.

Czw 19:59, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 5:0 memp

kris10 4:2 memp

Bardzo dobre mecze stojace na bardzo dobrym poziomie.Kazda z strron miala sporo sytuacji by trafic bramke jednak moj duet napastnikow(skladajacy sie z pomocnikow xD) byl skuteczniejszy.Dzieki cool

Czw 20:09, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

no mecze super radosny fajnie się grało, szkoda, że byłem nieskuteczny szczęśliwy "chwila, muszę trochę ochłonąć..." ==> powiedział memp, gdy Henry strzelił w słupek, Trezeguet dobił w... słupek i piłkę turlającą się po linii złapał Lehmann radosny
Czw 20:12, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 3-0 memp

Francuzi grają, a Hiszpanie im strzelają brameczki.

memp 3-4 rymp@lus13

To samo co w pierwszym meczu. memp w 89 doprowadza do remisu a ja akcje później zapewniam sobie zwycięstwo. Dzięki i powo dalej Wink

Andy_20 3:3 memp

Oba spotkania wyrównane, ja w końcu pokazałem, że też potrafię być skuteczny. Troszkę nie rozumiem użalania się rywala po meczu, że 50% moich bramek to był fart. Troszkę pokory radosny Przegrywać też trzeba umieć radosny

s-m-o-l-u-ch 1-0 kris10
tu się udało na przypale wygrać, drugi mecz potem bo dziś natrafiliśmy na złe warunki

Sinus 1:2 rymp@lus

w tym meczu rywal pobił rekord trafiania w słupek Wink zasłużona wygrana chociaż jak w loss time wchodziłem Kuytem w pole karne sam na sam to sędzia zakończył mecz ... dziwne...

Sinus 2:1 rymp@lus

tutaj rywal nie miał nic do powiedzenia. Jeden strzał oddał w loss time drugiej połowy i to strzał na gol ... także zaliczył 100 % skuteczność zdzier ... zasłużona moja wygrana ..

Skąd: nikąd

Ogłaszam że muszę się wycofać z tego tura ponieważ nie będę miał aż tyle czasy by rozegrać te wszystkie mecze i proszę za moje miejsce wprowadzić rezerwę wink
Pią 14:17, 15 Sie 2008 Zobacz profil autora