rymp@lus 3-1 Gomi.

Lisekx111 2-0 Minio

Jest to soowadowane ze co chwile trzeba dawac wo osoby wycofuja sie . Nie bede juz Robił nastepnych turow z Liga ni opłaca sie . Prosze zrozumiec decyzje .

Termin mija 20.08.2008 o godzinie 23

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Śro 22:11, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 8 razy
Sob 23:55, 16 Sie 2008 Zobacz profil autora

Para 2

Adrian1993 - bartosz23 2:2 po dogr. 3:2

Gol w ostatniej minucie dogrywki zdzier

Nie 16:03, 17 Sie 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:1 memp

Cięzki mecz. Jako pierwszy objąłem prowadzenie po strzale Kallstroma. Jednak później do głosu doszli Francuzi. Najpierw groźny strzał Henry'ego obronił Isaksson, a po chwili Thierry ustrzelił poprzeczkę. Po koniec pierwszej połowie napastnik Barcelony w końcu pokonał szwedzkiego golkipera. Druga połowa wyrównana. W końcówce meczu ( 85 minuta ) Ibrahimovic strzelił gola na 2:1, a w 90 minucie francuzów dobił Kallstrom.

Nie 20:32, 17 Sie 2008 Zobacz profil autora

Minio- Listex111 0-2 i 1-4

nie radziłem se z Lampardami i ferdinandami ani głowa ani speedem. POwo dalej.
Nie 23:56, 17 Sie 2008 Zobacz profil autora

Szybko trace bramkę bo już w 3 minucie po rzucie rożnym zakończonym strzałem z główki.Szybo jednak sie obudziłem i już w 16 minucie to ja cieszyłem sie z prowadzenia.Dzięki dobrze prowadzonej grze wychodze na prowadzenie dwubramkowe, które szybko niweluje przeciwnik.Do połowy 15-4 w strzałach dla mnie.Druga połowa bardzo nudna, było może kilka ciekawych akcji ale żadna nie zakończyła sie bramką.

Sinus 3:2 Smoluch

Pierwszą bramkę straciłem po wolnym jak VDS poleciała piłka po rękach ;/ potem VP na 1:1 strzeliłem i potem już było trochę łatwiej. był okres gdzie ja całkowicie dominowałem i tak do 3:1, rywal zmienił taktykę na 3-4-3 i pocisnął mi trochę i w 30 strzelił na 3:2 ... jednak udało się utrzymać wynik do końca tym bardziej, że rywal miał doskonałą okazję w loss time na remis. myślę, że prawie zasłużone zwycięstwo. awans cieszy

dzieki za mecz
Pon 22:51, 18 Sie 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 3-1 Gomi

Na początku wyrobiłem sobie przewagę i wbiłem rywalowi trzy bramki po bardzo ładnych akcjach. Później przeciwnik strzelił honorową i na tym się skończyło. Zasłużona wygrana. Dzięki i powo w kolejnych turach Wink

Ps. Gdybym wiedział że gramy już w 1/8 to bym się bardziej postarał ;p

Ostatnio zmieniony przez Gomi dnia Śro 14:12, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

Śro 14:48, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch odpadł więc jak mogę z nim grac?

edit @ nie placz

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Śro 16:12, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 15:22, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

Inko napisał:

Trudno Ci napisać po prostu ze jest błąd ? czy musisz dodać swój zbędny komentarz >>
Śro 16:11, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora

1/4
Para 2

Adrian1993 - rymp@lus13 1:1 P.K 6:5

Zasłużone zwycięstwo. W karnych moi zawodnicy strzelali bezbłędnie. Rywal w 6 serii uderza w poprzeczke zdzier Strzały 12:2 dla mnie.

Dzięki za mecz Wink
Śro 18:09, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora

Inko 2:1 Sinus

Ciężki mecz. Od początku atakowali Holendrzy i dość szybko wyszli na prowadzenie, po strzale Robbena. Gdyby nie to, że udało mi się udało mi się strzelić gola wyrównującego to mógłbym napisać, że w I połowie grali tylko Holendrzy. W drugiej połowie to ja czesciej atakowałem. Ok. 60 minuty Ljungberg pokonał golkipera Holandii i zapewnił awans Szwedom.

Czw 14:38, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

................................................[link widoczny dla zalogowanych]Lisekx111 3-2 Dr_Man [link widoczny dla zalogowanych]

.....................................................................................I half: 2-2

............................................................................end match: 2-2

................................................................................I half ET: 3-2

..................................................................................end ET: 3-2

Witam fajne szybkie widowisko, jak widać ze sporą ilością bramek... a strzelanie w pierwszej połowie rozpoczął Owen w 14 minucie spotkania, który dobił strzał Joe Cole`a odbity od poprzeczki... 1-0..., następnego gola zdobywa Rooney, który strzałem sprzed pola karnego zdobywa śliczną brameczkę... była to 23 minuta... 2-0... rywal mimo dwubramkowej straty ani myślał o poddaniu się... i w 35 minucie zdobywa kontaktową bramkę, a szczęśliwym strzelcem J.Cole... ten sam zawodnik doprowadza do wyrównania w dooliczonym czasie gry pierwszej połowy... wykorzystując błąd lini obronnej gospodarzy... 2-2... w drugiej odsłonie mimo wileu prób zarówno z jednej jak i z drugiej strony wynik nie ulega zmianie po czym mamy dogrywkę z której wychodzę zwycięsko, dzięki strzałowi niezwodnego Rooney`aaaa, zza pola karnego w 100 minucie.... dzięki za mecz
Czw 20:59, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

adek mial dodac ale widoczie zapomnial.

rosja 1-2 adek4

Najnizszy wymiar kary. adek by lepszy w kazdym elemencie gry z wyjatkiem szczescia Wink Dzieki i wygraj calego tura radosny

Posty: 1192

Daje wam czas do Jutra do 23.59 na rozegranie meczy !! panowie to Tylko jeden mecz
Nie 22:25, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Inko 1:2