Wto 21:26, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora

Wto 22:05, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 974

Anglia jest dobra tylko ja zawsze nie mam nią skuteczności (przynajmniej w pesie 6 zdzier ) ... tylko beninho popęłniasz błędy i źle wykorzystujesz zawodników ... np. jak zobaczyłem, ze Crouch wrzuca z rogu to myślałem, że padne na cycki xD ...
Wto 22:11, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

Gomi wchodzi z rezerwy. Ruch Stracił Licencjie i teraz na Licencji Ruchu bedzie grał Gomi. Co w praktyce oznacza ze 6 rozegranych meczy jest prawomocnych !

Wto 22:19, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus1313 2-2 rosja

W strzałach 7-8 dla rywala ale mecz po sytuacjach klarownych raczej równy i sprawiedliwy podział punktów.

rosja 3-6 rymp@lus13

Od początku zaczynam dobrze i prowadzę 2-0 lecz rosja zdobywa kontaktowego gola, ale szybko pozbywam go marzeń o wyrównaniu i dokładam bramke. rosja znowu łapie kontakt, ale po raz kolejny moja szybka odpowiedź. Przeciwnik zaczął szarżować moją lewą stroną co się opłacało bo znów tylko bramka przewagi. Później to ja pod koniec jeszcze dokładam dwie brameczki i mecz kończy się rezultatem 6-3 dla Mistrzów Europy. W strzałach 11-9 dla mnie. Dzięki i powo dalej Wink

rymp@lus13 3-1 beninho

Rywal miał więcej strzałów ode mnie bo dużo strzelał z dystansu(czasami nawet z połowy) a ja miałem kilka sam na sam, z czego trzy wykorzystałem.

beninho 0-6 rymp@lus13

Moja wielka dominacja mogło być więcej ale się nie udało. Dzięki i powo dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Wto 23:31, 12 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:23, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

rosja 3-3 Sinus

Raczej przewaga Sinusa. W dogrywanych 15 minutach udaje mi sie jednak zdobyc 2 gole i zdobyc cenny punkcik

rosja 2-1 Sinus

Tu maecz bardziej wyrownany, osmiele sie nawet powiedziec ze lekka moja przewaga. Nerwowa koncowka ale licza sie 3 pkt

LGZuczek 3-2 Sinus

Prowadzenie do przeryw 2-0 Sinusa lecz to mi sie udaje wygrac grałem ostatnie 15 minut w 10

Andy_20 5-3 Wez1

Pierwszy mecz ciekawy ale mało goli. Drugi mecz grałem w 10 a mimo to zdołałem strzelić 5 bramek szczęśliwy
Śro 0:14, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch 3-2 memp
bramke na wagę 3 punktów zdobywam w ostatniej akcji meczu

s-m-o-l-u-ch 2-1 memp
wyszedłem na 2 bramkowe prowadzenie i raczej spokojnie dowiozłem wynik, chociaż rywalowi udało się strzelić kontaktową bramkę

Śro 0:33, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Sinus 3:0 2:1

Pierwszy mecz moja duża przewaga strzały 20:3. Drugi bardziej wyrównany, strzelam gola po błędzie obrony. Strzały 9:10.

Adrian1993 - Andzi 2:1 6:1

1 mecz z lekka na korzyść andziego, mój bramkarz wszystko broni. Drugi to już moja przewaga zdzier Przy stanie 5:0 mam chyba 6 rzutów rożnych pod rząd Wink I za tym szóstym razem strzelam na 6:0 radosny

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Śro 11:37, 13 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 10:14, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus 2:3 Minio

moim zdaniem mecz na remis z przewagą Minio pomimo, że grałem praktycznie cały mecz w 10 ... pierwsza połowa należała do mojego rywala. druga prawie do mnie ale niestety zabrakło skuteczności. w strzałach też rywal wygrał

Sinus 2:0 Minio

mecz zdominowany przeze mnie, byłem bardzo wkurzony serią przegranych z rzędu. Udało się strzelić gola, potem już w 30 minucie drugiej połowy Cech fauluje mnie przy lini boiska i dostaje czerwo ... karny zamieniony w gola ... już jestem pewny wygranej tymbardziej, że rywal grał do końca w 10 i miał w bramce jakiegoś obrońcę Wink musze wspomnieć, że Van der Sar miał też udział w tym zwycięstwie.

dzieki i powodzenia dalej. Sprawiedliwy podział punktów

Sinus 6:0 memp

mogło być zdecydowanie wyżej ...

Sinus 0:0 memp

zupełnie inny gracz. to on atakował i to on powinien wygrać. chociaż miałem też swoje okazje.

dzieki i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Śro 13:00, 13 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 11:49, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - adek4 2:5 0:0

Oba mecze z przewagą rywala zdzier

Dzięki, powo dalej radosny
Śro 13:35, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 2-1 Inko

Mecz z początku wyrównany, ale to Inko pierwszy obejmuje prowadzenie. Ja nie staram się od tej pory za bardzo wychylić i nie stracić bramki a po dobrym rozegraniu piłki na 16metrze i świetnym strzałem bodajże Villi piłka ląduje w siatce Isakssona. Od tej pory Inko próbował ustrzelić bramkę i atakował, ale świetnie zatrzymywał piłkę mój bramkarz i Raul jescze pod koniec lekkim strzałem strzela bramkę dającą zwycięstwo.

Inko 3-0 rymp@lus13

W tym meczu Inko postawił na kontry z defensywnym ustawieniem i mu się to udało, a mi sie odechciało grać i patrzeć na "wyjazd, głowa - sytuacja" Dzięki i powo dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Śro 15:00, 13 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 13:58, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Muszę wycofać się z turnieju. Na dniach wyjeżdżam nad morze i nie będę miał możliwości gry w tym turnieju, gdyż trwa on dosyć długo. Bardzo przepraszam za kłopot, myślę, że nie skończy się warnem, gdyż nie mam innego wyjścia.
Śro 14:06, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

Minio- memp 2-1 i 2-1

Dwa zwycięstwa, cieszy 6 pkt tym bardziej, że w obu meczach wynik musiałem gonić, tyle tylko, że zamiast RUN FOREST RUN było RUN BAROS RUN Wink

dziękuję za mecze i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Śro 14:20, 13 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

Sinus 1:3 Inko

pierwszy strzelam gola i dostaje potem czerwoną kartkę. W tym momencie się wszystko posypało

Sinus 1:2 Inko

znów strzelam pierwszy ! i jak zwykle przegrywam ... najpierw samobój i potem z dystansu strzela.

na uwagę zasługuje styl gry Inka - ustawił ośmiu zawodników na swojej połowie ściśnietych i co chwila jak miał piłkę to wykopywał. Ja rozumiem, że można wykopać raz na jakiś czas ale bez przesady. Poprostu Inko preferuje antyfootbal
Śro 15:48, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

Minio- LGZuczek 1-5 i 5-3
14 bramek z czego wszystkie wpadały tak: wrzutka, głowa gol lub strzał bramkarz odbija i dobitka Gool!. Tyle, że w 1 meczu VDS broni a w drugim Cech.
dzięki i powodzenia dalej.

Śro 15:51, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

Widziałeś co robili twoi zawodnicy z moimi ? spokojnie brali ich na biegi, kazdy strzał pomocnika / napastnika nawet ten najlżejszy mój bramkarz odbijał przed siebie ( tak straciłem gola w pierwszym i drugim meczu )... Granie Szwecja przeciwko Holandii czy Hiszpanii to jak walka z wiatrakami, dlatego nie moge sobie pozwolić na otwartą gre... proste i logiczne, ale dla niektorych pojecie tego jest za trudne i trzeba wytłumaczyć im to łopatologicznie...

Edit @ Wybrałem ją, bo nie miałem przyjemności nią grac. Kiedy robiłeś największe zagrozenie pod moja bramka ? Po rajdach prawą stroną Robinem Van Persie, który brał Lucicia i Nilsona ( czy jak mu tam ) na biegi, oraz Seedorfem który lewa strona spokojnie wyprzedał dwoch obroncow

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Śro 16:57, 13 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 15:55, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora