Posty: 454

Skąd: Płoty

Finał!!!

Wez1 2-2 (p.k. 3-2) Andy_20

Co tu dużo pisać. Jakoś udało mi się wygrać szczęśliwy Mecz był bardzo ciężki. Tym bardziej, że straciłem 2 bramki na początku meczu. Było okrutnie ciężko, ale ani przez chwilę nie zwątpiłem w to, że mogę wyrównać. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy strzelam bramkę kontaktową i to dodało mi sił. Poszedłem za ciosem i po czterech minutach było już 2-2. Do końca meczu oboje atakowaliśmy, lecz to Andy dyktował warunki. W doliczonym czasie gry prostopadłe podanie z mojej strony i Tevez jest sam na sam z Cechem. Lobuję..., ale to niemożliwe, Cech jakimś cudem wybija. To był po prostu cud. Dobrze wiem, że niewykorzystane sytuację potrafią się mścić. Ale do końca dogrywki nikt nie zdołał strzelić upragnionego gola. W strzałach 18-8 dla przeciwnika. Dogrywka, a dogrywka to loteria. Rywal strzela pierwszy. Gol. Ja pudłuję. No nie! już po mnie. Wtedy to rywal przestrzelił, a ja trafiam. Dalej remis. Oboje zaliczyliśmy po trafieniu. W kolejnych jedenastkach rywal pudłuje. Teraz to już muszę strzelić. Bramkarz broni! Ostatnie strzały. Rywal strzela w prawy róg, a VDS fenomenalnie broni. Teraz to już musiałem strzelić. Strzelam w lewe okno. Cech wyczuł intencję, ale strzał był precyzyjny i to ja cieszę się z wygranej szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy Rywal zagrał lepsze zawody, więc pewnie mocno się zdenerwował, ale taki to już jest sport. Dzięki za tura i powo dla wszystkich w następnych. Wygrałem!!! szczęśliwy Hehe radosny

3 pkt. - 50ml

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Nie 18:29, 17 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:27, 17 Sie 2008 Zobacz profil autora