UK Cup by _Mario_
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat

Wez1 4-3 rymp@lus13

Czego ta gra nie jest normalna!!! Komp steruje moimi zawodnikami a nie ja zagubiony Takie bramki po których nie wiem czemu ciągle nachodzą na zawodników drużyny przeciwnej z piłką jest strata i gol ocb? Dzięki Wink

Wez1 2-0 kris10

Mecz w sumie wyrównany. Przy drugiej bramce olbrzymi błąd krisa. Pod koniec kris przycisnął, ale nie zdołał nawet strzelić kontaktówki. Dzięki i powo dalej.
Pon 14:15, 04 Sie 2008 Zobacz profil autora
Biszkopt

Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 764

Skąd: Świętochłowice

prosze o wszystkich moich rywali z którymi mam grac o kontakt na [link widoczny dla zalogowanych]

Odpust napisał:

Witam... juz jestem... wrocilem na weekend i za bardzo nie moglem grac... aklimatyzowalem sie:P...
ale teraz spoko rozegramy co mamy...

GRUPA 3

Man Utd - Lisekx111 3-0 dzidzi - Man Utd

Witam, mecz zaczął się od ataków gospodarzy, którrzy swoją pierwszą bramkę zdobyli już w 4minucie, a strzelcem Cristiano Ronaldo... nie zdążył się nacieszyć brameczką, a tu strzela swojego drugiego gola.... byla 9 minuta...., goście pewnie zdziwieni szybką stratą aż dwóch goli... można wspomnieć że przy interwencjach nie popisał sie Kuszczak..., trzecia bramka meczu pada w 22 minucie, a strzelcem jest Nani... 3-0.... rywal stawia na atak jednak nie przynosi on efektów w postaci bramek... ja również mogłem coś dołożyć, jednak widać było rozluźnienie w druzynie gospodarzy... jak widzimy wynik ustawiony w pierwszej odsłonie spotkania nie zmienił się już do końca... dzięki za mecz....

W strzalach 8:3 dzieki

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Wto 0:32, 05 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

Skąd: Łaskarzew

Mam pytanie odnosnie terminu, a dokladnie kiedy mija czas na rozegranie spotkan fazy grupowej??
Śro 1:27, 06 Sie 2008 Zobacz profil autora
_Mario_

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 559

Dzisiaj mija termin na rozegranie fazy grupowej o 23:59.

Ostatnio zmieniony przez _Mario_ dnia Śro 10:17, 06 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 10:17, 06 Sie 2008 Zobacz profil autora
Biszkopt

Posty: 764

prosze o przyznanie moim przeciwnikom walkowerów poniewaz nie mam neta i nie moge zagrac
Śro 20:16, 06 Sie 2008 Zobacz profil autora
memlok

Posty: 306

Grupa 2
memlok 4:0 Dukekubas

Mecz byl w miare wyrownany. Moze lekka moja przewaga, ale za to bylem duzo skuteczniejszy.
Dzieki szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Śro 20:19, 06 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy

Strzaly 6:8

Mecz zdecydowanie dla Lisekxa po pierwszej polowie juz bylo 0:2 Po strzalach Teveza i Rooneya. W 2 polowie mialem pare sytuacji ale nie wykorzystalem
Dzieki i powodzenia dalej:D

Ostatnio zmieniony przez Odpust dnia Śro 23:27, 06 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:26, 06 Sie 2008 Zobacz profil autora
Lisek

Posty: 509

Skąd: WLKP

Mecz z Biszokoptem nie doszedł do skutku, gracz pisał na gg ze nie da rady rozegrać meczu... pozdr
Śro 23:33, 06 Sie 2008 Zobacz profil autora
_Mario_

Posty: 559

Proszę o napisanie wyjaśnień z grupy 7 wykrzyknik

Zawodnik_________Mecze____W_D_L_____+__-__Pkt.
1_Jarek8385_______2_______2_0_0_____5__0___6_pkt.
2.rosja___________1_______1_0_0_____3__0___3_pkt.
3_Reksul__________3_______1_0_2_____3__7___3_pkt.
4_bartosz23_______2_______0_0_2_____2__5___0_pkt.

Czw 11:08, 07 Sie 2008 Zobacz profil autora
Jarek8385

Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 275

zagralem tylko z bartoszem., poniewaz wtedy kiedy gralismy siedzialem na 2 kompie i tam mialem dobra klawe, teraz nie ma tamtego kompa, bo brat pojechal spowrotem do Warszawy. Przyjezdza czasem na weekendy. Rosja do mnie pisal, ale nie chcialem bardzo grac, bo trudno sie gra na tej klawie, a chcialem awansowac... Jesli pozwolisz mario to zagram moze z rosja czy awansuje czy nie, ale coz... bede pewnie okolo 18-20 przynajmniej sie poostaram, prosze badz rosja chyba, ze ci nie zalezy na zagraniu tego mecz Wink

Edit:
chyba ja mam juz awasns pewny, bo nie wiedzialem, ze bartosz nie ma WO z Reksulem, ale badz o 18-20 rosja

Ostatnio zmieniony przez Jarek8385 dnia Czw 14:44, 07 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 14:42, 07 Sie 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

A ja bym proponował, aby zrobić już tą rozpiskę na 1/8 finału, lub zrobić losowanie. Nie wiem jak tam organizator ma w planach, ale jeżeli mamy czekać na te 2 mecze 2 dni itd. to lepiej już zrobić te losowanie o 16 i byłoby z głowy, a zamiast graczy tej zaległej grupy napisać "gr.7 m.1", gr.7 m.2" i nie będzie przeciągnięć w terminie, a reszta rozegra już te swoje mecze. To jest tylko moje skromne zdanie. Zrobicie jak chcecie.
Czw 15:19, 07 Sie 2008 Zobacz profil autora
_Mario_

Posty: 559

Jarek8285 vs Rosja Zobaczymy, poczekamy, jeśli nie rozegracie tego meczu od 18 do 20 to bedzie bez punktowe WO.

bartosz23 vs Rosja
Tak samo w tym wypadku...

Losowanie bedzie dzisiaj o 20:30, jakby co poinformuje o zmianie terminu

1/8 rozpisana... w pierwszym poście.

Ostatnio zmieniony przez _Mario_ dnia Czw 20:51, 07 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 19:11, 07 Sie 2008 Zobacz profil autora
Lisek

Posty: 509

Skąd: WLKP

1/8

Man Utd - Lisekx111 2-3 Andy_20 - Chelsea

Zacznijmy od tego, że nie mieliśmy pojęcia jak mamy rozegrać tę fazę turnieju... nigdzie nie ma o tym ani słowa... cóż... postanowiliśmy rozegrać jeden mecz, z dogrywką oraz karnymi... a przechodząc do samego już spotkania, to fajny szybki meczyk, sporo akcji pod jedną jak i drugą bramka, z tym że w pierwszej części to gospodarze mieli więcej tych sytuacji... i tak... pierwsza brameczka pada już w 11 minucie spotkania, gola zdobył Rooney po strzale zza pola karnego... więcej bramek w pierwszej połowie już nie zobaczyliśmy, a bilans strzałów wyniósł 5-1 dla ekipy Manchesteru... druga odsłona spotkania równie ciekawa jak pierwsza, jednak kibice bardzo długo musieli czekać na wyrównianie gości z Chelsea, bo aż do 86 minuty, gdzie piłkę przejmuje Drogba, mija dwóch obrońców i pakuje piłkę w bramce... 1-1... i tak też kończy się spotkanie... w pierwszej częśco dogrywki rywal dominuje i zdobywa aż dwie bramki... pierwszą w cztery minuty po rozpoczęciu, a kolejną dokłada pięć minut później... ekipa Manchesteru nie miałą już sił... i udało sie jedynie zdobyć bramkę kontaktową w piątej minucie drugiej części dogrywki... pomimo wszelakich późniejszych prób wynik nie zmienia się już... dzięki za mecz
Pią 0:44, 08 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)