Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Grupa 5

Andy_20 1:2 Tomek

Andy zdobywa dość szybko gola, którego do bramki wbił mój obrońca szczęśliwy Następne minuty meczu trzymały w napięciu. Byłem pod presją zdobycia gola, którego udało mi się zdobyć w koncówce 1 połowy. W drugiej Andy miał duże szanse na podwyższenie wyniku, lecz ich nie wykorzystał. w 26 min. 2 połowy zdobywam bramkę na 2:1.

W strzałach 8:13

Dzięki za mecz i powo dalej. Wink
Sob 10:42, 02 Sie 2008 Zobacz profil autora

GRUPA 4

lincoln 4-0 Giggsy
Mecz rozpoczyna się od ataków Giggsy'ego, on utrzymuje się przy piłce dłużej. Jednak do przerwy to ja prowadzę 3-0 po trzech kontrach. W strzałach 5-6. Po przerwie to ja częściej atakuje jednak zdobywam tylko jednego gola, po krótko rozegranym rzucie rożnym i strzale głową. W strzałach na koniec 11-7. Dzięki i powodzenia dalej.

lincoln 3-1 kristo2323
Wiedziałem, że będzie ciężko. W pierwszej połowie istne szachy na boisku, prowadzenie obejmuje kristo po strzale Adebayora a wyrównuje Rooney. Wynik do przerwy 1-1 i były to jedyne strzały na bramkę w tej części gry. Po przerwie dokładam dwie bramki po ładnych akcjach i wygrywam spotkanie. Na koniec meczu strzały 3-4. 100% skuteczność z mojej strony, oby tak było zawsze zdzier Dzięki i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Sob 15:50, 02 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 15:50, 02 Sie 2008 Zobacz profil autora

Grupa 6
50ml-KrecikGKS 2:2,Ex.3:3,Pk.4:2

zaje**sty meczyk,na poczatku mialem przewage i szybko strzelilem 2 bramki,pozniej Krecik przejal inicjatywe i doprowadzil do remisu,w koncowce znowu wiecej przewazalem ale wynik pozostal remisowy,dogrywka rozniez wyrownana,Krecik strzelil pierwszy ja pod koniec wyrownalem,w karnych obronilem pierwszego i trzeciego a strzelilem wszystkie,

memlok 3:1 Inko

Spotkanie wyrownane, sadze ze na remis albo nawet zwyciestwo przeciwnika. Jednak mialem wiecej szczescia i to doprowadzilo do mojego zwyciestwa.
Dzieki szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Sob 22:50, 02 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 22:49, 02 Sie 2008 Zobacz profil autora

Grupa 4

mackal-Giggsy 10:0

mackal-lincoln 0:6

Bardzo dobra gra rywala i do tego niemal 100% skuteczność.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Sob 23:32, 02 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 23:08, 02 Sie 2008 Zobacz profil autora

Mam za dużo punktów zdzier
Sob 23:24, 02 Sie 2008 Zobacz profil autora

GRUPA 4

lincoln 6-0 mackal
Mecz dobrze się dla mnie zaczyna bo w 10 minucie obejmuje prowadzenie. Chwilę poźniej jednak dostaje dziwne czerwo za faul na obrońcy w polu karnym przeciwnika. Do przerwy jednak prowadze 3-0 po hat-tricku Louisa Saha. Po przerwie troche przycisnal rywal i mial sytuacje do zdobycia bramek jednak ich nie wykorzystał. Kolejne bramki zdobyli: Cristiano Ronaldo dwie i Rooney. Wygrywam mecz wysoko mimo gry w "10" od 16 minuty. W strzałach 8-6. Dzięki za gre i powodzenia dalej.

strzały 10-10

W strzałach niby równo, ale to jednak rywal miał lekką przewagę, przynajmniej dwa jego strzały z ok. 16 metrów powinny znaleźć się w siatce, ale minimalnie mijały słupki mojej bramki. Bramkę na 2:1 strzelam w loss.

Thx za grę.
Nie 14:01, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Grupa 5

Tomek 2:1 zak21

Mecz pełen emocji. Obejmuję prowadzenie ok. 20 minuty, wtedy też zak21 postanawia zmienić trochę taktykę. Gola na 2:0 zdobywa sheva z główki po dośrodkowaniu w loss time. 2 połowa była nie ciekawa. zak21 strzela bramkę kontaktową w 36 minucie, od tej pory trochę się denerwowałem szczęśliwy ale jednak mecz skończył się pomyślnie dla teamu Chelsea.

Mecz grany na dwie czesci.

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Nie 16:56, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 16:52, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora

kris10 napisał:

Pierwszy i ostatnio raz gram z tym uzytkownikiem dla przymusu. Lagi jakie byly w tym spotkaniu sa nie do przyjecia...Normalnie nie mozna sterowac zawodnikiem a co dopiero stowrzyc sytuacje bramkowa...nie tlyko ja narzekam na lagi z tym userem...Opanuj neta a nie psuj rozrywki innym graczą...

Albo ja grałem słabo, albo Tomek bardzo dobrze, a może jedno i drugie wink
W strzałach 16:6 to też mówi samo za siebie.
Powodzenia dalej.

Andy_20 napisał:

Jakieś 20 minut pierwszej Andy przestał na środku boiska, nie atakowany przeze mnie przy stanie remisowym. Do końca meczu byłem przekonany że remis daje mi awans, załapałem co jest grane dopiero gdy zobaczyłem że zawodnicy wychodzą na dogrywkę wink
Po stracie drugiej bramki rzucam się do ataku, jednak Andy ustawia cały swój zespół poza jednym napastnikiem na własnej połowie. Do tego ciągłe, chyba niepotrzebne faule, bo po rzutach wolnych miałem myślę lepszą sytuację niż gdybym próbował ataku pozycyjnego przeciwko 10 obrońcom wink

Tak czy inaczej, w tym meczu też nie zasłużyłem na punkty.

Ostatnio zmieniony przez zak21 dnia Nie 17:32, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:31, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora

Z powodu nieoczekiwanego i nieplanowego wyjazdu zmuszony jestem poddac mecze bez rozgrywania ich;/Heh;/ Powodzenia dalej. Dziekuje szczęśliwy Jedyny mecz ,który rozegrałęm to pojedynek z :

Reksul 3 - 2 Bartosz23

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Nie 21:43, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:41, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 205

Zawodnik o nicku Lukasus z powodów braku dostępu do sieci nie może rozegrać meczy i przykro mu jest z tego powodu. Prosił mnie abym przekazał organizatorowi, więc przekazuje.

I jak można to nie dawajcie go na czarną listę, że olał tura bo to nie prawda.

Tylko dajcie nowego zawodnika. Taka jest prośba Lukasusa i z tego powodu bardzo przeprasza wszystkich graczy i pozdrawia.

Wiadomość od Lukasusa podana przez Giggsy

Pozdrawiam Giggsy
Nie 22:47, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora
_Mario_

Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 559

Więc z tego powodu w zamian za lukasusa wchodzi rymp@lus13 !

Z grupy, w której był Reksul zawodnicy, którzy z nim nie rozegrali meczy dostają WO na ich korzyść

Ostatnio zmieniony przez _Mario_ dnia Nie 23:12, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy

strzały 8-7

Wyrównane widowisko. Najpierw rywal popełnia duży błąd w obronie i jest 1:0. Potem jednak wyrównuje po ładnej akcji, a chwile później za lekko wcisnąłem kółko i bramkarz nie wybił piłki, wiadomo jak to się kończy. Mija może 5 min i wyrównuje. W drugiej połowie znowu dałem bramkę rywalowi, tym razem obrońca daje zabrać sobie piłkę po wyrzucie ręką bramkarza. Zmieniam na 3-4-3a; pierwsza akcja i remis, zmieniam z powrotem na 4-4-2a i znów pierwsza akcja w tym ustawieniu i 4:3. Ufff.... ciężki mecz.