Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Wystarczy najechać kursorem na przycisk "edycja", po czym znaleźć odpowiednią linijke/i w terminarzu które należy usunąć po czym:
1.ustawić kursor na końcu wiersza,po czym wciskać(przytrzymując) klawisz backspace na klawiaturze do momentu aż niechciana sekwencja zniknie
2.zaznaczyć myszką zbędny fragment tekstu,po czym wcisnąć jej prawy przycisk. Z rozwijanego menu zaznaczyć kursorem przycisk "usuń".

Po dokonaniu zmian można kliknąć na "podgląd" w celu zobaczenia w praktyce jak zostały wprowadzone modyfikacje. Gdy widzimy,że wszystko jest OK,klikamy "wyślij". Jeśli nie jesteśmy autorem posta,informujemy go potem o wprowadzonych przez siebie zmianach.

Prościej nie mogłem... wink

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pon 3:19, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

justyn 2:4 lukasso

Mecz... hmnn lukasso twierdzi ,że był lepszy więc pewnie tak jest (patrz na wynik ) Wink
Na mecz zaważyły same czerwone strzałki drużyny Gwinei moje żydki radosny zdzier formy mieli c*jowe ;/
a co za tym idzie w kilku sytuacjach zachowywali się jak pipki zdzier ale też brakowało mi szcześcia.
Jak to powiedział kiedyś lukasso: ,,Jak Feindouno ma czerwona strzałka-to można grac Wink '' i tym zakończmy ten opis.

Dzięki i powodzenia dalej.

3 bramki Youla
1 Feindouno

przez pierwsze 45min na bramce stał u mnie napastnik Yatarra 170cm;pp
takie samo nazwisko ma bramkarz 192cm jednak dopiero po golu sie zorientowalem ze jakis maly knapik broni
mecz bardzo interesujacy, wiele akcji
w strzalach 13-8 dla mnie

dzieki Justys i do rewanzu
Wto 10:32, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kurde mam 7 punktów straty do prowadzącego w tabeli lukasso. W meczu bezpośrednim spokojnie go rozpykałem, nie wiem dlaczego inni mają problemy i jest on liderem Wink
Wto 11:09, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Czarny napisał:

Zależy czy Feindouno ma czerwoną strzałkę Wink ;]
Wto 11:22, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kicek jak masz tak olewać mecze do Ligi i dawać przeciwnikom strzelać sobie po 8, 10 bramek to lepiej przestań grać, wpiszę WO, a w następnym sezonie zostaniesz zdegradowany do czego dążysz. Nie wierzę, że nagle zrobiłeś się cieniasem lub drużyna jest aż tak do dupy.

Inko 2:1 Lukasso

Wyrownany mecz.Szybko zaczelem atakować na bramke rywala co poskutkowało golem w 7 minucie, a strzelcem był E.Mendez.Chwile pozniej bo juz w 15 minucie wrzutka w pole karne, do pilki podbiega zawodnik Gwinei i lekkim strzałem obok słupka umieszcza pilke w siatce.Pozniej gra sie wyrownałam, choć to ja miałem 2x wiecej strzałow niz Lukasso ( 8:4 ). Druga polowa podobna jak koncowka pierwszej, duzo niecelnych strzałow i mało składnych akcji.Dopiero w 87 minucie Ekwadorczycy maja rzut rozny. Mendez wrzuca pilke na pierwszy słupek,tam juz na nia czeka obronca Gwinei ktory zamiast wybic ja za pole karne nie trafia w nią na wskutek czego Perlaza wbiega z pilka do bramki szczęśliwy W strzałach 13:8 dla mnie Wink Dzieki za mecz i powodzenia dalej Wink

btw @ nie taki diabeł straszny jak go maluja szczęśliwy

1 gol zagralem taktyka ala kristo i dostales prezent no i gol na pusto
drugi gol to samoboj w loosss timee;p
generalnie byles czesciej przy pilce ale ja tak gram ze oddaje pole przeciwnikowi
no nic
gratuluje;p
zajebisty sezon
mocno emocji
brawo WEOL.pl

Ostatnio zmieniony przez lukasso dnia Wto 17:53, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Jaka Joga Bonito? XDD 343b to joga bonito? szczęśliwy
Ja tak nazwałem taktykę 2-5-3 z trzema zielonymi i 7 zielonymi strzałkami, więc Twoja nie ma szans się nawet równać z prawdziwą Rzogą :p

EDIT: Nie pyskuj Kicek - 7 czerwonych (różowych) ;p

Ostatnio zmieniony przez kemocik dnia Śro 0:35, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:00, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

kemocik napisał:

Prosty rachunek matematyczny: 3 zielone strzałki + 7 zielonych strzałek = 10 zielonych strzałek szczęśliwyszczęśliwyszczęśliwyszczęśliwyszczęśliwy
Nie wiem po co rozbijasz na dwa składniki lool zdzier
Wto 23:39, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Ja w swojej mam tylko 4 strzałki do tyłu i walę w większości meczy po 5 bramek, więc chyba jednak jakaś joga to jest Wink
Wto 23:52, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

joga tak... rzoga nie szczęśliwy
Śro 0:16, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora

ok 60min Youla pieknie kiwa, robi elastico, 360 around world i no look pass i pakuje futbolowke do siatki;p

mati

Mecz,formacja i szok. Feindouno szara strzalka do dolu,zaczynam dusic alt ale sie nie udaje, ok trudno gramy bez niego, w ataku Youla Mansare.U przeciwnika wszyscy zdrowi, tylko paru łebków zdolowanych.

Ja też mam szczęście do szarych strzałek. Carew dwa razy w lidze miał taką i za każdym razem zdobywał 2 bramki radosny Więc już nie zwracam na to uwagi Wink
Śro 18:45, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora

mati napisał:
Kolejka 14

mati 2:1 Inko

Mecz rozpoczął się bardzo sennie z małą ilością sytuacji podbramkowych. Pierwsi na prowadzenie wyszli pod koniec pierwszej połowy gracze z Ekwadoru. Bramka padła po dośrodkowaniu i strzale z główki. W pierwszej połowie był to pierwszy i ostatni gol. W przerwie zmieniłem taktykę na bardziej ofensywną ale to i tak nie przyniosło skutku w postaci upragnionej bramki. W 70 min zmieniłem ustawienia na ultra ofensywne. Na efekt nie było trzeba długo czekać. Po kilku minutach gry strzelam bramkę wyrównującą, a w samej końcówce wychodzę na prowadzenie radosny

Dzięki za mecz radosny

Pelen szacun dla tego co zrobił Mati... w 40 minucie zaczely okropne,obrzydliwe,przerażające lagi... w przerwie napisałem do Matiego żebyśmy zmienili serwer z żydowskiego Team delace na normalny polski... niestety Mati odmówił gdyż wiedział że jedynie w lagach moze wygrac... i jak widac po wyniku nie myliłem sie... przez cala druga polowe gra chodziła baaaardzo ciezko, nawet jak wyszedłem Mendezem sam na sam z bramkarzem to mimo iż naciskałem [] strzał zostal oddany z opoznieniem ... dodam tylko ze przy stracie pierwszego gola nie zadziałało mi Q czyli u mnie zmiana zawodnika... przy drugim golu nie mialem nic do powiedzienia ... zal Mati zal... jezeli tak chcesz grac to współczuje ...
Śro 19:04, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
mati

chlip chlip wzruszająca historia płacze Zapomniałeś tylko dodać że uciekłeś z meczu o czym sam nie napisałem bo nie chciałem robić ci problemu. A meczu nie chciałem przerwać bo po prostu nie miałem czasu na zmianę servera, i nie chciałem ryzykować zmiany parametrów mojej drużyny bo były bdb zdzier
Zresztą zasłużone zwycięstwo, nie pokazałeś wiele, prócz jednaj fuksiatej bramki z główki.

A tak w ogóle, gdzie napisałem że nie chce zmienić serva ? Napisałeś żebyśmy zmienili serv, ja odpisałem że na początku było ok. Ty odpisałeś ok i graliśmy. Gdybyś nalegał na pewni bym przystał na twoją propozycje.

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Śro 19:19, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 19:13, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)