Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Posty: 61

Skąd: CK

KOLEJkA 2
JaneKCK 1 : 2 Pudel88
aj no:P tam znowu w dupe 2:1 w srodku pola to niezle mi szlo calkiem calkiem ach te podania w bok i do tylu miodzio szkoda ze w polu karnym mi tak nie szlo:/ zasluzone zwyciestwo pudla88 chcocaiz tez mialem swoje sytuacje:)

Ostatnio zmieniony przez JaneKCK dnia Wto 22:29, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 6 razy
Wto 19:04, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
kksg

Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 46

kksg (NORWEGIA) 2-3 wlodiwlodar (FINLANDIA)

Jak widać po wyniku mecz dosyć wyrównany.
Mimo prowadzenia Norwegi 1-0 2-1 mecz wygrała Finlania.
Głupie błedy obydwu druzyn w obronie.
Dzięki za mecz powodzenia dalej
Wto 19:05, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

kolejka 5

michu 2-1 kaimada

Mecz rozgrywany z dużymi trudnościami, na raty. Kaimada postawił bardzo wysoko poprzeczkę, nie wykorzystał jednak paru dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i musiał pogodzić się z porażką.

Wto 20:09, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 3

nadolski 0-1 soniak

Pierwsza połowa dla soniaka. To on lepiej atakował , częsciej stwarzał groźne sytuacje. W drugiej połowie ja zacząłem przeprowadzać częsciej ataki , ale niestety moi napastnicy mieli źle ustawione celniki zdzier Ogólnie mecz był równy radosny
Wto 20:33, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Kolejka 1

pudel88 3:3 Tomek

Cóż to był za mecz... radosny
Zaczęło się bardzo dobrze dla mnie, gdyż prowadziłem już 2:0. Parę razy wynik mogłem nawet podwyższyć, jednak brakło skuteczności. Następnie do głosu doszedł Tomek, który jeszcze przed przerwą wyrównał. W ten sposób pierwsza połowa skończyła się wynikiem 2:2. Początek drugiej połowy to przewaga Tomka, który zdobywa swoją trzecią bramkę w meczu. Stracone trzy bramki z rzędu trochę mnie podłamały, jednak w jakiś sposób zdołałem jeszcze wyrównać. Remis w tym meczu to wynik zasłużony. Dzięki za mecz. radosny

Ostatnio zmieniony przez pudel88 dnia Wto 21:17, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

_________________________________0:1

Pierwsza połowa wyrównana, walka toczyła się głównie w środku pola. Soniak miał kilka okazji by objąć prowadzenie, jednak moi obrońcy spisali się na medal. Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej. Stworzyłem kilka dobrych akcji, lecz nic z nich nie wynikło. Gdy myślałem, że już nic ciekawego się nie stanie kanadyjski napastnik Occean strzelił bramkę w Loss Time.

3 : 0

na pelnej kur*ie liczylo sie pierwsze pierdol*iecie i dalo rade:) cofneli sie o 2 metry. w strzalach 10:5 dominowalem elegancko pierwsze zwyciestwo nie wiem kto strzelal bo niskie chlopaki i numerki na plecach im sie zmieniaja to nie wiem kto strzelil ale dobre bramki spisaly sie bydlaki dostana kolacje od 30 min gralem w przewadze jedengo typka bo tamten dostal czerowna ale nie wiem za co chyba cos mowil do sedziego dobrze zagralem w obronie i nie bylo sytuacji ze strony przeciwnika:)[/img]

Ostatnio zmieniony przez JaneKCK dnia Wto 22:37, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

1:3

mecz był wyrównany do 20 minuty później wielka przewaga rywala i mecz zakończył tj pisze wyzej szczęśliwy
Gratulacje wygranej , to był mój 1 mecz odrazu po powrocie z obozów i będę musiał dużo trenować by nie spaść z tej ligi jeszcze szczęśliwy pozdr!
Śro 0:08, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora
gbsck

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 90

Skąd: Kielce

gbsck 1 : 2 JaneKCK

Biala Irlandia kontra kolorowa Tunezja...a jednoczesnie wielkie derby Kielc wink

Moja banda nie miala ochoty wychodzic na murawe i mieszac sie z pilkarzami z Czarnego lądu co wiekszosc sugeruje strzalkami...chcieli zebym zostawil ich na lawce rezerwowych by mogli w spokoju spozywac banany wink jednak nie wszyscy mieli to szczescie bo w 6 nie mozna grac hehe...najwieksza niespodzianke mial rezerwowy bramkarz ktory rozegral mecz na pozycji napastnika:)ogolnie murzynki moja ekipe przewyzszali pod wzgledem techniki, szybkosci ale Biala Irlandia lepiej wygladala na boisku zdzier (wizualnie cool wink )Tunezyjczyki zjedli moich pilkarzy ale nie dizeki Jankowi ktory nawet przemalowal sie na murzyna by zjednoczyc sie ze swoja 11 tylko dzieku dlugim nogom i wielkim plucom szczęśliwy wink bramek uznanych pzrez sedziego nie opisuje...na uwage zasluguje zdobyta bramka przez mojego czlowieka z linii autowej z lewej strony z ok 35m przebrama mowie wam szkoda ze nie uznana...bylby wtedy remis płacze wtedy kibice z wysp dali o sobie znac(czytaj lost wink ) i 3 punkty ida do Afryki.

<niektore zdarzenia nadciagane-np lost byl duzo wczesniej..ale na potrzeby zbudowania dobrego i niezapomnianego opisu meczu zostaly uzyte... mam nazdieje ze mi wybaczycie>

Janek pamietaj Biala Irlandia gora wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez gbsck dnia Śro 11:58, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 11:56, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 1

Cobeer3:1(1:1)Damian232

W meczu przeciwko Damianowi postawiłem na odwagę. Opłaciło się. Już po kwadransie byłem częściej pod jego bramką i prowadziłem 1:0. Hoo ładnie zamknął akcję Soo. Damian jednak szybko się odgryzł i z wolnego kropnął nie do obrony. Kąt był ostry i bramkarz kompletnie takiej petardy się nie spodziewał. Dalsze minuty to walka w środku pola. Niewykorzystane sytuacje. Dopiero w 82 min kolejna wrzutka Soo ociera się o plecy obrońcy tam podbiega Young i z 2 metrów, z woleja(!) pakuje piłkę do siatki. Ostatni gol to strzał zza pola karnego Pyo. Trzy punkty wędrują do Korei

Co miał do powiedzenia o meczu Damian232:

Mecz zaczął się od szybko strzelonej bramki przez koreańczyków.Iraq musiał gonić wynik.Około 30 minuty rzut wolny z 30 metrów z ostrego konta i piękna bramka Frafhana.Iraq próbował póść za ciosem ale nic nie chciało wpasć.80 minuta i Koreańczycy zdobywają gola po wrzutce odbicie od obrońcy i olej z 2 metrów.87 minuta i podwyższenie wyniku strzałem z dystansu.

Strzały 10-8 na korzyść Cobeera.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 0:50, 07 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 13:48, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

pele22 (KOSTARYKA) 0-1 (0-1) Damian232 (IRAK)
niestety juz 2 porazka kostarykanskich pilkarzy...dziwny mecz..w miare wyrownany..poczatek dla Iraku ,koncowka dla Kostaryki ..lecz mimo nacisku 3 pkty wedrują do Irakijczykow..
dzieki za meczyk..powodzenia
Śro 15:08, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 2

soniak 6:1 pele22

W pierwszej połowie były lagi. I to własnie dzięki nim uzyskałem prowadzenie> Kiedy w polu karnym było zamieszanie pojawiły się lagi, piłka odbijała sie od piłkarzy i wkońcu wpadła do bramki. Później mój błąd w obronie. Podaje do tyłu, tam był tylko zawodnik Kostaryki i wykorzystał synuacje sam na sam. Pod koniec pierwszej połowy strzelam bramke od słupka na 2:1. Druga połowa to już zdecydowanie dla mnie. O dziwo po przerwie nie było żadnego lagu i troche sobie postrzelalem.

Dzięki za meczyk Wink

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Śro 16:53, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 16:52, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Kolejka 5

pudel88 1:0 mALo

Opis niestety będzie krótki, bo muszę spadać do nauki (jutro ostatni egzamin w sesji Wink ). W strzałach 7:1 na moją korzyść. Udanie rozbijałem ataki mALo jeszcze przed polem karnym, dzięki czemu nie przeprowadził on żadnej groźnej akcji. Bramkę strzelam w doliczonym czasie pierwszej połowy. Ogólnie odniosłem zasłużone zwycięstwo. Dzięki za mecz. Sorry za taki opis, następny będzie już lepszy Wink
Śro 18:50, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

________________________________4 Kolejka
_______________Tomek vs. kaimada
_________________________________1:2

W pierwszej połowie wyraźnie dominowałem, stwarzałem dużo dobrych sytuacji, ale Malijski bramkarz, wszystko wyłapywał. W Loss time pierwszej połowy straciłem bramkę po strzale kaimady z 16m. W drugiej połowie starałem się odrobić straconego gola, udało mi się to w 35 minucie. Kaimada strzelił bramkę na 1:2 w Loss Time.

Wnioski z meczu:
Demokratyczny bramkarz Konga to nie ta sama klasa co Malijski. zdzier
Śro 18:52, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora
pele22

Posty: 91

KOLEJKA 3
pele22 (KOSTARYKA) 6-3 (3-3) ZaJaC.b-wo (MAROKO)
dobry ,szybki meczyk,mimo tylu bramek to skutecznosc graczy z kostaryki pozostawia wiele do zyczenia...
dzieki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez pele22 dnia Śro 19:00, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 18:54, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 1

nadolski 2-1 mALo

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla mALo ,już w 5minucie meczu mALo strzle na 1-0 wykrzyknik . jednak długo sie nie cieszył wygraną gdyż już w 7minucie strzelam bramkę na 1-1.Dalej mecz toczył sie równo. Do przerwy w strzałach
mALo 2:6 nadolski
Druga połowa wyrównana , akcje robiłem ja i coraz częściej znajdowałem się pod bramką mALo.W 8minucie II połowy mALo dostaje żółtą kartę a dla mnie jest rzut
wolny - 17m i Dembele strzela na 2-1 wykrzyknik. Dalej już nic nie wpadło w strzałach końcowych
mALo 4:12 nadolski
dzieki !

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Śro 19:26, 06 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 19:23, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 3

Cobeer2:1(2:1)lukas15

Podobnie jak w poprzednim spotkaniu szybko strzelam gola. Nawet bardzo szybko bo 1 min. W 6 min jest 2:0. Wydawało mi się, że wygrana w kieszeni. Jednak Jamajka zwarła szyki i ruszyła do ataków. Co prawda Korea nie była dłużna, ale to Jamajka powinna strzelić ze 2 gole. Strzeliła tylko jednego. Tylko dlatego, że na bramce "skośnookich" broni Woon Jae. Koleś wyciągnął kilka piłeczek i Korea znowu zainkasowała 3 punkty. Dzięki za meczyk

BANY ( Togo ) 1:0 COBEER ( Korea)

Ciężki mecz w którym druzyna Togo zasłużyła na zwycięstwo. Bramke na wage 3pkt. strzelił w 68min. Senaya po dobitce w polu karnym swojego uderzenia. Dużo walki w srodku pola.

Strzały - 12:3

Ostatnio zmieniony przez Bany dnia Czw 0:35, 07 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:34, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

3. kolejka

memp 1:3(1:1) Tomek

Jak to mówią: "suma pecha i szczęścia jest równa zero..". I moim zdaniem w przypadku Tomka to się sprawdziło, bo z tego co wiem to pechowo przegrał z soniakiem 0:1. Cóż.. ja nie mogę mieć pretensji do niego, że wykorzystał to co miał wykorzystać.. mogę mieć tylko pretensje do siebie i do Feindouno i do Youli, że nie potrafią wykorzystać 100% sytuacji. Ale po kolei... Mecz na początku wyrównany... w 21 minucie prostopadłe podanie z głębi pola i napasnik Konga strzela pod poprzeczkę nie do obrony. Ja staram się odrobić straty, bramkarz Konga w fantastyczny sposób broni jedną sytuację sam na sam, ale gdy Tomek był już myślami w szatni w doliczonym czasie pierwszej połowy Diawara wyłuskał piłkę w polu karnym przeciwinika i zdobył bramkę na 1:1. Druga połowa to wymiana ciosów, kilka strzałów z dystansu. Nadchodzi 71 minuta i nie wiem co zrobił mój bramkarz... zwykły, normalny, lekki strzał z 25 metrów, z bardzo ostrego kąta... on tę piłkę wypluwa przed siebie.. no i dobitka do pustaka :/ Między czasie Feindouno nie strzela dwa razy sam na sam... ocb? mur W 86 minucie piękny strzał w samo okienko i Tomek dobija leżacego na 3:1 radosny w strzałach 12:9 dla mnie.. dzięki za mecz.. i oby kolejne 5 kolejek było bardziej szczęśliwe dla mnie radosny

Czw 19:47, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

Udane rozpoczecie Sezonu

KOLEJKA 3

Krzysiuk - mALo 2-1

Zaczęło się, każdy marzy zagrać w lidze WEOL. Czułem przy każdej akcji szybsze bicie serca dreszczyk emocji. Koncentrowałem się aby nie zepsuć akcji lub żeby nie popielnic błędu w obronie. Około 2 minuty Rasiak mija obrońcę ale niestety za długo składa się do strzału i kolejny obrońca blokuje lot piłki. Rywal nie jest mi dłużny ale fajnie broni Boruc. Później mam podobna okazje ale znów Rasiak jest za slaby. W 20 minucie rywal oddaje strzał z 10 metrów nie pilnowany ale prosto w Boruca i później obrońcy wybijają piłkę. Idę Krzynówkiem po skrzydle wrzucam Rasiak mija się z piłka korzysta z tego Błaszczykowski ale z 15 metrów nie trafia. Walka za walkę, widać było ze żaden z nas Niechciał zrobić głupiego błędu. W 40 minucie strzelam bramkę na 1-0. Staram się utrzymać wynik do końca I polowy. W II odsłonie meczu miałem parę dogodnych sytuacji ale niestety pudlo. Albo za wysoko albo golkiper bronił. W 25 minucie meczu tracę gola. Potwierdza się powiedzenie „nie wykorzystane sytuacje się mszczą”. Juz myślę nie jest żle „lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu" Zmieniam zmęczonego Rasiaka i Błaszczykowskiego na Saganowskiego i Łobodzinskiego. Rywal nie przestaje atakować ja wykorzystuje w końcu akcje i strzelam z ostrego kąta około 40 minuty na 2-1. Staram się obronić wyniku i udaje się, Cala Polska cieszy się jak wczoraj po zwycięstwie z Czechami.

Strzaly po I polowie

Po II zapomnialem zrobic smutny

Dzieki za mecz powodzenia dalej szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Czw 22:23, 07 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 21:24, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)