____________kksg - yayeti
____________WlodiWlodar - Bany
____________Damian232 - Tomek

Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 11:55, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 11:54, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 2:0 michu

Bardzo ciekawy i równy mecz. Na początku przewaga micha, lecz szybko się otrząsnąłem i mecz w pierwszej połowie troszkę się wyrównał. W strzałach na koniec połowy 1:4 dla micha. Druga połowa to jednak już popis Hondurasu. Na początku połowy strzelam bramkę, niedługo po tym, zawodnik Japonii za drugą żółtą dostaje czerwoną kartkę, co bardzo ułatwiło mi mecz. Zaraz po czerwieni dla micha, strzelam ładną bramkę, z około 25 metra. Potem zmarnowałem jeszcze 2-3 akcje sam na sam. michu też miał swoje akcje, ale jednak wynik już do końca się nie zmienił. W strzałach na koniec 7-8 dla micha.

Prz3m4s 1:1 yayeti

Zremisowałem wygrany mecz. neutralny Niestety, niewykorzystane sytuacje sie mszczą, cały mecz kontrolowałem spotkanie i o dziwo strzeliłem tylko jedną bramkę. Gdy byłem już pewny 3 pkt. w ostatniej akcji w loss time tracę bramkę. Od razu po wznowieniu spotkania sędzia kończy mecz. W strzałach 10-7 dla mnie.

Prz3m4s 1:4 rogas

Dominacja rogasa, do przerwy przegrywam 2-0, i w drugiej połowie już troszkę się rozegrałem, czego dowodem może być bramka z rzutu karnego. Potem mój przypadkowy faul, i jedenastka dla rogasa, po której przy stanie 1-3 odechciewa mi się grać. Pod koniec rogas dokłada ładną bramkę. W strzałach 5-13 dla rogasa.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 17:28, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:45, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

9 kolejka

michu 2-0 soniak

Mecz z moją lekką przewagą którą udokumentowałem dwiema bramkami. Soniak próbował grać kombinacyjnie jednak dużo z tych akcji nie wynikło. Drugą połowe co staje się powoli regułą grałem w dziesiątkę.

Dzieki za mecze.
Pon 18:04, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

soniak 1:0 memp

Bardzo ciężki mecz. Już w 10 minucie memp w bezmysślny sposób fauluje od tyłu na środku boiska i gra przez cały mecz w osłabieniu. Jednak na dobre mu to wychodzi. Ma lepsze sytuacje strzeleckie. Raz miał sam na sam ale wyszedłem w pore aż przed pole karne bramkarzem i udało się wybić wślizgiem. Później kolejna 100%ówka dla mampa. Tym razem kończy się na wybiciu bramkarza na róg. Druga połowa już lepsza. Zacząłem stwarzać sobie dogodne sytuacje strzeleckie. I wkońcu udało się. Bramka troche fartowna bo po zamieszaniu w polu karnym ale liczy się gol. kilka minut przed końcem meczu memp stawia na totalny atak i w 43 minucie marnuje sytuacje sam na sam nie trafiając nawet w bramke. Ale mi wtedy ulzyło.

Porażka w 85 minucie meczu po nieudanej pułapce ofsajdowej szczęśliwy
Mecz był nudny z wielką przewagą rywala ...
Ja nic nie potrafiłem zrobić , brakowało ostatniego podania, w 80 minucie chciałem przejść na ofensywny wariant gry ale to nie przyniosło skutku.
Liczyłem że chociaż remis wywalczę ale się przeliczyłem i z taką grą to mogę sobie pomarzyć o pozostaniu w 3 lidze na kolejny sezon. Rywal wygrał zasłużenie radosny dzięki i powodzenia dalej !

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Pon 18:27, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:26, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

soniak 1:1 Rogas

Na początku spotkania szmata jak nie wiem co mogego bramkarza. Ale już później bronił wyśmienicie, doskonale, extra szczęśliwy. Wyjmował wszystko. I strzały z główki, strzały zza pola karnego dosłownie wszystko. I w ten sposób zrehabilitował się za stratę bramki. Ja strzelam w drugiej połowie meczu i jest remisik. Brawo dla goalkeepera szczęśliwy.
A oto komentarz odrazu po meczu mojego przeciwnika: "dz ja pie***le co to za bramkarz"

Dzieki za meczyk Wink

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Pon 18:52, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:51, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

50ml-Cobeer 5:0(18:7)
mecz grany w trudnych warunkach pogodowych,nie cielo ale mulio troche,mysle ze nie mialo to duzego wplywu na wynik bo w pelni kontrolowalem mecz,moglo byc wiecej ale na drodze stawal slupek(3x) albo ....nic nie stawalo radosny (Degan na pusta bramke przestrzela z 3 metrow,doslowie pusta szczęśliwy ),do przerwy prowadzilem 2:0 po 2 trafieniach H.Yakina,w 2 polowie po jedniej bramce do dolozyl w/w Degan,Cabanas i Frei
thx,powo
P.S.dodam ze Cobeer gral 3 w obronie,szacunek,bo dla mnie granie 3 z tylu to samobojstwo szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pon 21:43, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

kaberlem(Maroko) - Prz3m4s(Honduras) 3:2

Spotkanie rozpczęło się od szybkiego prowadzenia Hondurasu ale zaraz po tym sędzia podyktówał rzut karny dla mnie, który wykorzystałem. Ok. 35 min. moja drużyna wyszła na prowadzenie. Jednak chwilę później po fatalnym błędzie obrońcy Maroka Hondurras wyrównał. Druga połowa toczyła się pod dyktando Prz3m4s, choć ja wyprowadzałem nieliczne kątry. Jednak kulminacyjny moment przyszedł w 87 min. kiedy to po wejściu napastnika Maroka padła bramka, która ustaliła wynik meczu na 3:2 dla gospodarzy.

Ostatnio zmieniony przez kaberlem dnia Pon 19:16, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:15, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Kolejka 6

Damian232 (Iraq) 2-1 michu (Japonia)

Mecz zaczął się genialnie dla zawodników Iraqu.Bramke po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym strzela Farhan.Japończycy gonili wynik.W 1 połowie nie strzelili bramki.W drugiej polowie ustawili się bardziej ofensywnie i strzelili bramke wyrównującą.Podziałało to na Irakijczyków ja płachta na byka i szybko odpowiedzieli na bramke akcją i wykończenie FArhana głową.

Pon 20:05, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 8:

rogas 3-1 Shatko

Mecz bardzo trudny, pierwsza połowa niewątpliwie dla rywala, nic nie mogłem zrobić, szybko odbierał mi piłkę i tworzył całkiem niezłe akcje. W 30 minucie meczu tracę bramkę z głowy. Długo nie zwlekałem i postanowiłem coś zmienić w taktykę bo nic mi nie szło. Do końca połowy nic ciekawego, w strzałach 1-6. Drugie 45 minut to już inna bajka dobra gra z mojej strony, rywal próbował łapać na spalone, ale po błędnej próbie aby złapać na spalony, mój napastnik wychodzi sam na sam i zero szans daje bramkarzowi i jest 1-1. Trochę mi ulżyło bo sie nieźle napociłem. Druga bramka dla mnie już mogła wpaść minutę później ładna wrzutka, na nogę mojego napadziora strzał, ale dobra interwencja GK. W 80 minucie znów błąd w obronie rywala i Yousi B. celnym strzałem trafia w prawy róg i 2-1. W 90 minucie już wszystko sie wyjaśniło z ok. 16 metrów ładny strzał zdobywcy poprzedniej bramki i piłka idealnie szybuje i wpada do bramki. Shatko zaczyna natychmiast odbieram piłkę kiwam strzelam i słupek piłka wybita przez rywala i koniec. W strzałach na koniec 9-9, ale rywal nadrobił w statystykach strzelając z 2 lub 3 razy z połowy boiska.

Dzięki za mecz i powodzenia radosny

Pon 20:48, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 7

mALo 5 - 3 memp

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem na korzyść mojego zespołu. Pierwsza akcja w meczu to bramka (dość kuriozalną) dla mnie po błędach w obronie rywal. Moja radość nie trwała z byt długo zaraz po objęciu prze zemnie prowadzenia rywal zdobywa bramkę na 1-1. W pierwszej odsłonie udaje mi się jeszcze udokumentować moją lekką przewagę. Statystyki, które ujrzałem w połowie wskazywały na to iż Szkocja była stroną bardziej aktywną. Druga połowa to ciekawe widowisko, w której padło aż pięć bramek. Pierwsze dwie bramki udało się strzelić zespołowi prowadzonemu przez moją osobę. Mając wynik korzystny, w szeregi mojego zespołu wdarło się rozprężenie, które spowodowało, że wynik stał się zagrożony. Memp strzelił dwie bramki po kontrach, mi zaś udało się strzelić w loss time gola, który przypieczętował moje zasłużone zwycięstwo w tym meczu. Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Pon 20:57, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:56, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

8. kolejka

memp 2:1(1:1) nadolski

To był mecz... ufff... Mecz rozpoczął się od szybkiej, ładnej bramki z dystansu Mensary, czyli murzyna blondyna xD... po kilkunastu minutach po głupim moim błędzie jest już 1:1. Potem po raz 5 w sezonie dostałem czerwoną kartkę zły diabeł zły diabeł Sfaulowałem z tyłu i po raz piąty w WEOL LEAGUE grałem w osłabieniu... mecz się mimo wszystko zrobił ciekawszy... pełno akcji.. nadeszła 65 minuta.. Mensara wzdłuż linii końcowej, wycofuje do Diawary i gooooooool !! Gwinejczycy w osłabieniu wychodza na prowadzenie... zamiast zmienić ustawienie na bardziej defensywne, to grałem cały czas 3-3-4 (w sumie 3-2-4 xD) nadolski miał okazji do wyrównania mnóstwo !!! 2 razy świetnie bronił gwinejski bramkarz... a w loss time nadolski strzela w sytuacji sam na sam w słupek, dobitka trafia w bramkarza, a druga dubitka zatrzymuje się na obrońcy, który stał w pustej bramce !! Niesamowite !! Wkońcu szczęście się do mnie uśmiechnęło i wygrałem NIEZASŁUŻENIE... ale wygrałem radosny pierwsze 3pkt... jestem szczęśliwy yeah yeah yeah dziękuję za mecz radosny i powodzenia szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Pon 21:05, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 21:02, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

kolejka 10
kaimada 0-1 gbsck
Najnudniejszy mecz jaki grałem. W 1. polowie przewaga gbcsk i sam na sam trafił Healy. W 2. połowie grał Kanoute i ok 70. minuty zastawił się w polu karnym strzelał, ale dostał kosę od boku i nie ma rzutu karnego. I szczerze mówiąc koniec emocji. Wpływ na to miały na pewno słabe staty piłkarzy Irlandii i znowu słaba forma Malijczyków. Sissoko, Kanoute, Diarra, Coulibalowie można by tak wymieniać ale po co Wink. Nieprzygotowana forma muszę porozmawiać z trenerami klubowymi aby oszczędzali moich piłkarzy!

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pon 22:31, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy

(Finlandia - Gwinea)

Coz moge tu napisac gram z ciekawosci od poczatku esperymentalna taktyka ktora zazwyczaj nie gram bo myslalem ze w tym meczu moge sobie na to pozwolic ale coz..strzelam pierwszy gola w 10min a pozniej to juz zaczyna sie katastrofa odpowiedz memp i jest remis potem katastrofalny blad mojego bramkarza i juz przegrywam 1:2 pozniej juz leca gole do 5:1 zmieniam juz po czasie taktyke ale i tak jest zapozno mam kilka okazji na zmniejszenie strat ale strzelam tylko jedna bramke mecz konczy sie totalna klapa..koniec eksperymentow

lukas15 1-0 pudel88

Mecz rozgrywany w średnich warunkach ze zdecydowaną przewagą mojego rywala.Szybko strzelona bramka w 5 minucie, i rywal wziął sie porządnie do roboty,miał kilka naprawdę 100% sytuacji lecz piłkarze Austrii nie mogli tego wykorzystać.W strzałach 14-5 dla przeciwnika

thx

komentarz jest chyba zbedny,dla kaimady wyszlo praktycznie wszystko,50% skutecznosc,zagral na poczatku z 2 def a pozniej po strzeleniu bramki na 1:2 zmiana na utrzymanie wyniku(niech kazdy gra jak chce,jesli jest taka mozliwosc w formacji,ale wazny jest tez styl w jakim sie wygrywa szczęśliwy )z rozmowy wynika ze bramki zostaly strzelone po grze ziemia,ale w wiekszysci kaimada gral na uwolnienie i zbicia glowa no i doszla do tego dobra skutecznosc
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Śro 17:05, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Bany (Togo) 2:1 Przemas (Honduras)

Mecz otwarty. Duży sytuacji strzeleckich. Statystyk strzału nie pamiętam bo graliśmy ten mecz wczoraj pozdr.
Wto 1:49, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

kolejka8

michu 5-1 WlodiWlodar

Mecz z dużymi lagami, jak najmniej takich.
Wto 16:26, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Kolejka 7

Damian232 1-3 kaberlem

Moja obraona była dziurawa jak szwajcarski ser.Bramke honorową strzelam przy stanie 0-3.Lagi było dość uciążliwe.
Wto 16:56, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora