____________pudel88 1- 0 mALo
____________rogas 2-1 WlodiWlodar
____________JaneKCK - nadolski
____________Kaberlem - Shatko

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 23:53, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 13 razy
Nie 20:35, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 4:1 memp

Świetny początek Hondurasu w lidze, był to mój pierwszy mecz w 3 lidze, więc bardzo zależało mi na zwycięstwie, jednocześnie podchodząc do meczu byłem bardzo skoncentrowany. No i udało się, choć wydaje mi się, że wynik jakim zakończyło się spotkanie był najmniejszym wymiarem kary dla przeciwnika. Lecz pierwszą bramkę strzelam dopiero koło 35 minuty. Ku mojemu zdziwieniu, przeciwnik na początku drugiej połowy oddaje jeden z jego nielicznych strzałów, z około 25m, i pada bramka. Dosyć mnie to wkurzyło, bo widziałem, że miałem gigantyczną przewagę, i wynik 1:1 byłby jak najbardziej niesprawiedliwy. No i stało się. Od 65 minuty moim napastnikom udało się strzelić 3 bramki, i dało mi to pierwsze, ale jak ważne i mocno zwycięstwo w 3 lidze. W strzałach miażdżąca przewaga, bo aż 17-3 dla mnie. cool

Prz3m4s 2:0 Cobeer

Tego meczu obawiałem się zdecydowanie najbardziej, tym bardziej, że Koreą miałem przyjemność grać w trwającym jeszcze Winter Cup, i wiedziałem jak dobry jest to team, do tego gracz, który również potrafi zagrać dobry mecz. Na szczęście było dużo łatwiej niż się tego obawiałem. Na początku rywale się badają, czego dowodem może być oddanie pierwszego strzału dopiero w 25 minucie meczu. Wcześniej gra toczyła się w środku pola. Bramkę na 1:0 udaje mi się strzelić jeszcze pod koniec pierwszej połowy. Na początku drugiej wychodzę sam na sam, ale któryś z Koreańczyków kosi mnie od tyłu i mamy jedenastkę, którą bardzo pewnie wykorzystuję. Potem mogłem dołożyć jeszcze jedną bramkę, ale nie wykorzystałem akcji sam na sam. Pod koniec meczu jeszcze Cobeer zaatakował, ale nie przełożyło się to na wynik. W strzałach 9-6 na moją korzyść.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 8:12, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 8:11, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
ZaJaC.b-wo

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 80

Skąd: Braniewo

Zajac.b-wo 0 - 3 Rogas

Uwazam ze mimo wyniku mecz dosyc wyrównany w strzałach 7 - 10 dla Rogasa, wypunktował mnie jak młodego szczęśliwy ale tego sie spodziewalem, po pierwsze Rogas to wg mnie kandydat do awansu, a po drugie ja dawno nie gralem.

do przerwy był wynik 0 - 1, miałem okazje zeby wyrownac ale nic z tego nie wyszlo (slupek, interwencje bramkarza) w drugiej polowie Rogas dorzucil jeszcze 2 bramki i zamknal wynik spotkania, Zarowno ja jak i Rogas mielismy jeszcze okazje do zdobycia bramek ale wynik sie nie zmienil.

gratulacje Rogas radosny

Ostatnio zmieniony przez ZaJaC.b-wo dnia Pon 12:46, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy

(Finlandia) (Honduras)
Mecz ciekawy juz nie pamietam zabardzo kto mial przewage oglnie ale szacunek dla przeciwnika 10:4 w strzalach dla Prz3m4s.Słabo rozpoczelem te rozgrywki ale powinno byc lepiej szczęśliwy

strzaly 7-2

Mecz zaczął się idealnie dla piłkarzy Iraqu bo już w 5 minucie zdobywają bramke po rzucie rożnym.Mecz byl wyjątkowo nudny mało sytuacji bramkowych.Iraq potem strzelał większośc z dystansu.Mali grała w dość osłabionej kadrze.
Pon 18:02, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

kaimada2:0kksg
Ciekawy mecz. Już w 1' prowadzenie obejmuje drużyna gospodarzy. Podanie do Kanoute, ten biegnie aż do lini pola karnego podaje pod kątem 15 stopni i Diallo na raty umieszcza piłkę w bramce. W 22' Kanoute podwyższa na 2-0. Podawał mu zawodnik Quatar SC i strzelec 1. gola - Diallo. Ustawiony na 20 m. pięknie po ziemi posłał piłkę do najlepszego zawodnika Afryki, ten minął 1 obrońce i mocnym strzałem trafił do siatki. Chwilę później zmiany taktyki: Norwegia gra już 3 napastnikami, a Mali 2 defensywnymi pomocnikami. W 28. minucie Diallo nie trafił sam na sam a po kontrze Norwegów niemal identycznej sytuacji nie wykorzystał Carew. W doliczonym czasie 1. połowy po trójkowej akcji - Sissoko, Kanoute, Diallo ten ostatni posyła piłkę nad poprzeczką. W strzałach 6-5. Zaraz po wznowieniu w 48. minucie ogromne zamieszanie w polu karnym Mali padły jakieś 3 strzały - 2 zablokowane przez bramkarza i jeden przez obrońcę. 60' to groźny strzał Risse z 30m. W 64. minucie zmiana piłkarza schodzi Cante wchodzi Diawara. 6 minut później szczęścia próbował jeden z Norwegów ale trafił prosto w ręce bramkarza tak samo jak jego kolega kilka chwil później. W 75. minucie Diakite wszedł za Bass Traore i poprowadził kontre Mali 3 na 2, która niestety nie zakończyła się golem.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Wto 17:11, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy

lukas15 1-2 Rogas

Początek meczu dość wyrównany,myślałem że jestem w dobrej dyspozycji większość akcji w 1 połowie udawały mi się,i strzeliłem bramkę w 26 minucie.Chciałem ten wynik dowieźć do końca, ale w drugiej połowie inicjatywę przejął przeciwnik.Niestety w 53 minucie strzela bramkę Rogas,i koniec coś mi sie zacięło odtąd niepodzielnie rządził mój przeciwnik i zaowocowało to drugą bramką w 63 minucie. Od tamtej pory starałem się chociaż wywalczyć remis,ale rywal okazał sie za mocny.

gbsck 0 -1 Prz3m4s

mecz pod dyktando Prz3m4sa wiecej sytuacji i w ogole.. zasluzone zwyciestwo:)

Ostatnio zmieniony przez gbsck dnia Wto 18:16, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 20:16, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

2 Kolejka

lukas15 1-3 gbsck

Niestety kolejny mecz przegrany.W strzałach 5-9 dla przeciwnika.Zdecydowana przewaga.Kurde nie mogę sie odblokować

Pon 20:45, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 1
50ml-Bany 2:0(18:6)

w pierwszej polowie nie bylo lekko,Bany mogl strzelic zeby dopisalo szczescie,pierwsza polowa wyrownana,do przerwy w strzalach 9:6,2 juz dla mnie,na poczatku Streler strzela po bledzie obroncy,15 min. przed koncem H.Yakin wykorzystuje pewnie karnego,Bany jeszcze w koncowce dostaje czerwo,

Togo ( Bany) 4:3 Gwinea(memp)

Strzelecka masakra... Po półł godzinie gry na tablicy widniał wynik 2:2 jak dobrze pamietam. Dziury w obronie jednej i drugiej jedenastki. POpisy strzeleckie oraz bezradność czarnoskórych obroców gotów pomyśleć, iż graja na podwórku, a nie w 3 regular lidze.. Przeciwnik zbiera w drugiej polowie dwie czerwone kartki i tak na prawde to byl gwóżdż do trumny dla Gwinejskich piłkarzy. Statystyk w strzałach nie pamiętam lecz z pewnością było ich conajmniej dużo..

Dzieki i powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez Bany dnia Wto 0:51, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:48, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

kolejka 1
pele22(KOSTARYKA) 0-3 (0-1) Prz3m4s(HONDURAS)
mecz dosc wyrowany lecz ok.20 min gram juz w 10.pozniej lekka przewaga graczy z Hondurasu.bramka tuz przed przerwa ,w 2 polowie probuje cos zdzialac ale szybka kontra niweczy te proby.dzieki za meczyk i powodzenia!!
w strzalach 9-13.
Wto 10:42, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 2

michu 1-0 nadolski

Słaby mecz w moim wykonaniu, na szczęście jedyna moja dobra akcja przyniosła zwycięską bramkę. Nadolski atakował, oddawał więcej strzałów jednak tego dnia więcej szczęścia miała drużyna z KKW.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez michu dnia Wto 16:09, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 16:07, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
gbsck

Posty: 90

Kolejka 3

gbsck 0 - 1 Damian232

mecz wyrownany.. akcje po obu stronach...mecz przesadzil dobrze wykonany rzut rozny przez Damiana232. dzieki za mecz

Wto 16:54, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 5:

rogas 2-1 WlodiWlodar

Nie spodziewałem się tego że ten mecz będzie aż taki trudny, teraz mogę powiedzieć że rywala trochę zlekceważyłem co nie wyszło mi to na dobre. Wchodzimy w formacje, patrzę na formy i nawet mi pasowały, rywal dosyć tez dobre, ale jak zobaczyłem taktykę przeciwnika, mocno defensywna, to już trochę się zmartwiłem, ale co mi tam. Zaczęliśmy, początek meczu to moja przewaga, dobrze prowadziłem grę, a rywal mógł tylko liczyć na kontry, ale i to nawet mu nie wychodziło. Pierwszy groźny strzał oddałem w około 20 minuty a piłki nieszczęśliwie trafia w słupek. Po chwili drugi raz słupek i wtenczas padło brzydkie słowo zdzier . Druga połowa już bardziej wyrównana, ale początek należał do Wlodiego, który dosyć klepał piłką. w 70 minucie sie wkurzyłem i ustawiłem bardziej ofensywna taktykę, bo jego obrona była nie do przejścia, więc zagrałem szerzej. Co z tego że atakowałem, jak rywal ładnym strzałem z ok. 25 metra trafia w samo okno, ale się wkur****. 89 minuta ładne prostopadłe podanie, kiwka, bramkarz minięty i na pusta trafiam gola. Loss time, przeciwnik zaczyna atak, ale natychmiastowo przejmują piłkę, podanie do środkowego napastnika, a ten trafia na raty i jest wymarzone zwycięstwo. Odetchnąłem z ulgą.

Dzięki za mecz i powodzenia w dalszych starciach radosny

Wto 17:19, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

kaimada2:2Bany
Znów szybko prowadzenie obejmuje zespół Mali. Po podaniu Diallo piłkę do siatki wpakował Mah. Sidibe. W 8. minucie asystent przy 1. bramce marnuje sytuację sam na sam z bramkarz co zaraz się zemściło. 11. minuta wrzutka z rzutu wolnego Adebayor strzela bramkarz broni, napastnik Arsenalu dobija i jest remis. Niedługo później, bo w 20. minucie strzałem z 25 metrów pod poprzeczkę popisał się Dossevei i Togo już prowadziło. Mali nie mogło się odnaleźć do końca tej połowy. W 2. po zmianie taktycznej ( Diarra na środek Keita na lewo Sissoko na prawo ) odzyskali wigor. Najpierw w 56. minucie Diallo oddał strzał z 20 m. ale obronił bramkarz. W 65. minucie Diarra uderza z pierwszej z 16m. i jest remis. W 78' jeszcze raz Diarra tym razem się nie udało - trafia w poprzeczkę, piłka leci w ręce bramkarza odbija się w słupek i wylatuje w pole...... Koniec meczu remis.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Wto 17:24, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:23, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
wlodiwlodar

Posty: 48

1 kolejka

Wlodiwlodar-ZaJaC.b-wo 1:2
(Finlandia - Maroko)
Obejmuje prowadzenie okolo 20 min po strzale z rzutu wolnego nastepnie bo zlym odbiciu mojego bramkarza wyrownuje moj rywal,na koniec pierwszej polowy dobija mnie na 1:2.W drugiej polowie zdegustowany taka glupia strata bramek nie moge skutecznie odpowiedziec na ataki przeciwnika ktore sa czeste lecz nie skuteczne mecz konczy sie wynikiem 1:2
Wto 17:36, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

1. kolejka

Memp 0:2(0:1) michu

Mecz był rozgrywany w dość trudnych "warunkach internetowych", ale dla każdego z nas te warunki były takie same radosny Początek to takie badanie się i mało porywających akcji... W 15 minucie kontrowersyjna czerwona kartka dla Mensary (Gwinea) i muszę się męczyć w dziesiątkę. W 35 minucie dość przypadkowo napastnik Japonii znalazł się przed bramkarzem i strzelił gola. W drugiej połowie starałem się odrobić straty, były 2 okazje, ale żadne stu procentowe. Japończycy dobili mnie w 87 minucie i chyba zasłużone zwycięstwo drużyny micha... można teraz tylko gdybać, co by było gdybym nie dostał czerwonej kartki radosny niestety nie zauważyłem jakie były statystyki w strzałach, ale pewnie na korzyść micha zdzier dzięki za mecz i powodzenia

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. kolejka

Memp 1:1(0:1) kksg

Tutaj już normalne "warunki internetowe", ale mecz strasznie mnie męczył... nie wiem dlaczego, ale jakoś źle mi się grało z Norwegią. Pierwszą dogodną okazję stworzyli Gwinejczycy, ale norweski bramkarz wyszedł daleko z bramki i utrudnił Youli strzelenie gola. Nagle zrywają się piłkarze ze Skandynawii, pierwszy strzał w meczu i od razu gol. Troszke mnie to poirytowało, bo wydawało mi się, że miałem przewagę w pierwszej połowie. W drugiej połowie za to miałem trochę szczęścia, bo przewagę osiągnął kksg. Mimo to udało mi się, troszkę przypadkiem zdzierP, stworzyć dogodną sytuację do strzelenia gola. Youla zamieszał dwoma obrońcami Norwegii na linii pola karnego i posłał płaski strzał przy słupku. Potem fatalnie chybił Riise i udało mi się dowieść cenny remis do końca spotkania radosny w strzałach 9:8 dla Norwegii i chyba zasłużony remis... dzięki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Wto 18:26, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 18:23, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 2

mALo 1 - 1 WlodiWlodar

Początek meczu był bardzo nerwowy w moim wykonaniu, w wyniku tego nie wiele brakowało abym sprokurował niepotrzebne zagrożenie w swoim polu karnym. Po chwili jednak ogarnąłem się i zacząłem grać już trochę lepiej. Pierwsza połowa minęła pod znakiem występujących naprzemiennie ataków pozycyjnych, które miały różny skutek. Pierwsza bramka padła po golu mojego grajka i padła po kontrze, napastnik został obsłużony dokładnym podanie w uliczkę, które za mienił na gola dla Szkocji. Akcja ta miała miejsce w 15 minucie meczu. Finowie prowadzeni przez moje rywala schodzili do szatni z przewagą w strzałach ( SZKOCJA 3 - 5 FINLANDIA), ale z stratą jednej bramki. Druga odsłona to wyrównane widowisko, które przyniosło mojemu rywalowi gola na wagę remisu. Bramka dla Finów padła w 23 minucie drugiej połowy i została zdobyta po przytomnym zwodzie i strzale w długi róg bramki. Mój golkiper nie miał nic do powiedzenia w tej sytuacji. Po tym wydarzeniu dążyłem to stworzenia jakiejś sytuacji bramkowej. Moje ataki jednak kończyły się na przed polu bramkowym, gdyż były konstruowane nieporadnie. Wynik ustalony w 23 minucie nie zmienił się już do końca meczu. Końcowa statystyka strzałów znowu była korzystna dla Finów (SZKOCJA 4 - 8 FINLANDIA). Dzięki za grę.
Wto 18:48, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 3:

rogas 2-1 JaneKCK

Już od początku wiedziałem, że mecz będzie niezwykle zacięty. Pamiętam jeszcze jak grywałem mecze z Jankiem w dawnym MR, gdzie to raz ja, raz on wygrywał mecze. Dlatego do tego spotkania podszedłem bardzo zmobilizowany, trzeba jeszcze dodać że rywal grał Tunezja która jest o klasę lepsza od nieszczęsnego Izraela. Początek meczu i ataki rywala, ale na moje szczęście nie mogły znaleźć drogi do bramki. No ale kiedyś to musiało sie stać, około 20 minuty za sprawą Dos Santos przeciwnik wychodzi na prowadzenie. Długo sie nie cieszył bo gwiazdka zespołu Izraelskiego doprowadza do remisu. Druga połowa tez bardzo zacięta, gra twarda co dało mi czerwona kartkę w 60 minucie, na faulu w polu karnym a poszkodowany nie kto inny jak Dos Santos, ale niestety musiał opuścić boisko (kontuzja). Na 11 metrze nawet nie wiem kto sie ustawił, ale nie trafia, a świetną interwencja popisuje sie mój GK. Po tym strzale poszła kontra ale minimalnie obok. W 80 minucie po raz drugi na listę wpisuje się Benayoun i już bliżej 3 pkt. W loss time, mogłem jeszcze strzelić 3 bramkę, ale któryś z moich napastników nie trafia ze szczupaka z 2 metrów. Sędzia kończy mecz a zawodnikiem meczu nie kto inny jak gracz Liverpoolu, Yossi Benayoun.

Dzięki za mecz i powodzenia dalejh radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Wto 19:01, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:59, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)