____________Shatko 0 - 5 WlodiWlodar
____________JaneKCK 1 - 5 mALo
[/quote]

Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 22:17, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 27 razy
Nie 21:25, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 12

mALo 3 - 0 lukas15

Wynik nie odzwierciedla zupełnie zdarzeń, które miały miejsce na boisku. Szybko strzelone dwa gole postawiły mnie w dość komfortowej sytuacji. Dwu bramkowa przewaga już w 20 minucie gry była zasługą dobrej skuteczności no i przypadku, który pozwolił mi otworzyć wyniki spotkania. Trzeci gol dla mnie padł w 45 minucie pierwszej polowy po dobrze rozegranym rzucie rożnym. Szkocja w tej połowę popisała się nie lada skutecznością oddając 4 strzały i zdobywając trzy gole, mój rywal oddał na moją bramkę dwa strzały. Druga połowa należała do mojego przeciwnika, który utrzymywał się częściej przy piłce i konstruował ataki, które siały spustoszenie w mojej linii defensywnej. Lukas15 grał do końca nieźle mimo tego, że stracił jednego zawodnika, który wyleciał z boiska. Gdyby skuteczność Jamajki była większa to mecz mógł by wyglądać inaczej. Z dobrej strony w tym meczu pokazał się również mój bramkarz, który uratował mi skórę w kilku sytuacjach. Bardzo aktywna gra lukasa15 wpłynęła na to iż to On zdominował statystykę strzałów na swoją korzyść. Dzięki za grę.
Pon 14:15, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 15
50ml 3:1(13:4) Prz3m4s

mecz po kontrola,szybkie prowadzenie za sprawa 2 trafien H.Yakina,w koncowce pierwszej polowy przeciwnik strzela po bledzie obroncy,w 2 polowie Frei przesadza wynik,sorry za taki opis ale dokladnie nie pamietam meczu
thx,powo

Kolejka 11
50ml 2:0(10:4) gbsck

gbsck zaprezentowal sie bardzo dobrze,dobrze czytal gre,w 10 min. przeprowadzilem chyba pierwsza akcje lewym skrzydlem,w polu karnym dobrze zachowal sie Frei i pewnym strzalem glowa umiescil pilke w siatce,dalsza czesc meczu to gra w srodku pola,pod koniec pierwszej polowy Irlandia miala doskonala sytuacje do doprowadzenia do remisu ale szwajcarski bramkarz tego dnia byl w doskonalej (czerwonej) formie,do przerwy 4:4 w strzalach,w 2 polowie to tylko ja oddawalem strzaly na bramke,mimo tego mecz nadal byl w miare wyrownany,20 minut przed koncem Frei strzela swoja 2 bramke,pare chwil pozniej Irlandia traci jednego zawodnia i juz wiedzialem ze nic nie odbierze mi zwyciestwa,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Wto 0:45, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 15:12, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Kolejka 14

Damian232 (Iraq) 3-0 memp (Gwinea)

Mecz rozpoczął się dobrze dla piłkarzy Iraqu ponieważ szybko zdobyli bramke na 1-0.Gwinea oddawała barzdo groźne strzały z dystansu.Jednak Iraq poszedł za ciosem i w 38 minucie zdobył 2 bramke.W 2 połowie Iraq ogranicał się głównie do strzałów z dystansu.Gwinea próbowała gonić wynik ale bezskutecznie dobrze.Pod koniec dołożyłem 3 bramke i po meczu.
Pon 18:08, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora

13. kolejka

memp 1:4(1:3) rogas

Gwinejczycy załamani porażką 0:3 z Irakiem nie potrafili się pozbierać i wyszli zdekoncentrowani, z tragiczną formą na spotkanie z Izraelem. Od początku ton spotkaniu nadawali goście pod wodzą rogasa. A do tego obrońcy Gwinei ułatwiali im strzelanie bramek, których powinno być znacznie więcej. Nie mam słów do mojej gry... IV Regional League coraz bardziej zagląda w moje oczy... i tylko przykro mi z tego powodu zdzier Jeśli szybko murzyny się nie ockną... a treningi i moje poświęcenie nie zacznie przynosić rezultatów to jak szybko znalazłem się w III lidze, tak szybko z niej spadne smutny wracając do meczu. W 16 minucie 1:0 dla rogasa, ładna bramka, bez szans Camara. W 31 minucie Balde, najbardziej doświadczony i ograny na europejskich stadionach zawodnik popełnia kardynalny błąd i jest 2:0. Kilka minut później, nadzieję na remis daje ładnym strzałem z dystansu Camara (brat bramkarza chyba xD zdzier) i mamy 2:1. Niestety myślący chyba już o zejściu do szatni Afrykanie zapomnieli o obronie i tracę bramkę do szatni. W drugiej połowie obraz gry nie wiele się zmienia, z tymże rogas jest mniej skuteczny zdzier strzela bramkę na 4:1, a w loss time mając przed sobą pustą bramkę izraelski napastnik strzela nad poprzeczką. Zwycięstwo zasłużone, powinno być lekko z 6:1.. w strzałach 8:19

Kurde mać !! szczęśliwy Gwinea grać !! szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Pon 18:48, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

pele22

Mecz rozgrywany w dużych lagach,wyrównany mecz.Wszystkie gole padły po błędach obrońców.W strzałach 10-8 dla mnie

Ostatnio zmieniony przez lukas15 dnia Wto 0:26, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:02, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

KOLEJKA 13
pele22(KOSTARYKA) 0-1 (0-0) 50ml(SZWAJCARIA)
mecz poczatkowo wyrownany..pozniej przewaga szwajcarow. udokumentowana golem dopiero w 88 min spotkania...dzieki za meczyk i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez pele22 dnia Pon 20:30, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:28, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 13

mALo 0 - 2 Prz3m4s

Pierwsza polowa należała do mojego rywala, który objął w pierwszej części meczu prowadzenie dwa do zera. Pierwszy gol padł po składnej kontrze, a drugi po moi błędzie. Do udanych akcji z pierwszej polowy moglem zaliczyć tylko strzał w słupek. Druga polowa to już wyrównane widowisko. Zależało mi na zmianie niekorzystnego wyniki, lecz Prz3m4s grał dobrze w obronie i nie popełniał żadnych niewymuszonych błędów. Szkocja stworzyła sobie kilka składnych akcji i zaczęła się utrzymywać dłużej przy piłce. Prz3m4s skupiał się na kontratakach. Druga polowa byla lepsza w moim wykonaniu, ale to nie przełożyło się na końcowy wynik. Honduras oddał w przeciągu całego meczu o jeden strzał na bramkę więcej. dzięki za grę.
Pon 20:37, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

kolejka 15
lukas152-0
kksg

Mecz mógłby sie potoczyć inaczej gdyby nie czerwona kartka w 5 minucie spotkania dla rywala.Mecz toczył sie z moją przewagą.Od czasu do czasu zagrażał mojej bramce Carew ale mialem duże szczęścia że nie było z tego bramki. W strzałach 12-6 dla mnie.

Dzięki za grę

Pon 21:10, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Kolejka 13

pudel88 2:0 michu

Mecz ze zdecydowaną, żeby nie powiedzieć miażdżącą, przewagą rywala. Pierwszą bramkę zdobywam w pierwszej połowie, po tym jak obrońca przeciwnika chciał podać piłkę do swojego bramkarza. Uczynił to jednak zbyt lekko, piłkę przejął mój napastnik i z ostrego kąta wpakował piłkę do bramki. Pod koniec pierwszej części meczu rywal zmienia taktykę na bardziej ofensywną (3-4-3). Statystyka strzałów po pierwszej połowie 1:6. Druga połowa to dalsze ataki przeciwnika, sam też próbowałem odpowiadać, ale jakoś nie szło. Do czasu gdy otrzymałem kolejny prezent od japońskich obrońców, którego i tym razem nie zmarnowałem. Podsumowując odniosłem zdecydowanie niezasłużone zwycięstwo, co do tego nie ma wątpliwości. Ale tak to już bywa Wink

Ostatnio zmieniony przez pudel88 dnia Pon 23:16, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:11, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
pele22

Posty: 91

KOLEJKA 12
pele22(KOSTARYKA) 1-5 (1-3) rogas(IZRAEL)
mecz rozstrzygniety w pierwszych 45 min ...szybkie 2 bramki izraelczykow i bylo 0-2..potem kontaktowa bramka a pozniej...festiwal niecelnych strzalow..bramka do szatni i niestety 1-3...2 polowa z ustawieniem ofensywnym niestety nie przynosi efetow..dzieki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez pele22 dnia Wto 2:00, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 1:59, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

kolejka 14

michu 0-1 mALo

Pierwsza połowa tragiczna w moim wykonaniu, co wykorzystał mALo strzelając jak się później okazało jedyną bramkę w tym meczu. Druga połowa już dużo lepsza jednak zabrakło szczęścia.

5 : 4
dobry mecz. w strzlach 14:7 dla mnie. zaczal dobrze przeciwnik. potem kontra kontra kontra i 3:0 po 14 minutach potem 3:1, 4:1, 4:4 i elegnacko rozny na dlugi rog hmm ale taki dlugi dlugi i goool:D zajebsita bramka. potem troche nerwow 2 wybicia na pale. dobrze sie spisywal bramkrz hondurasu. wyjal co nieco w pod koniec meczu. dzieki za gre

(Finlandia - Korea)

Pierwsza połowa nudna praktycznie zadnych 100% akcji z obydwu stron przeciwnik mocno defensywna obrona z 5 obroncami ja zwykla 4-4-2.Druga polowa o wiele bardziej emocjonujaca.Pierw strzelam bramke na 1:0 jednak przeciwnik zmienia taktyke na bardzo ofensywna i za chwile wyrownuje.Nastepnie podwyzsza na 1:2 dla Koreanczykow.Ja po jakisms czasie myslac ze bedzie trudno jednak wyrownuje a okolo 85min podwyzszam niespodziewanie na 3:2 dla Finów.Korea ma jeszcze dobra szanse z ostrago kata jednak szczesliwie broni Jaskelainen

Ostatnio zmieniony przez wlodiwlodar dnia Wto 18:31, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

1:5
dostalem w dupe az iskry szly. dziwnie mi sie gralo. sam nie wiem opoznienia albo co ale tak zle mi sie tunezja jeszcze nie gralo. mALo gral spokojnie tylko czekal na bledy i je wykorzystywal. duzo szczescia jak i umejetnosci. mam nadzieje ze w rewanzu sie bardziej postawie. powodzenia
Wto 19:15, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Kolejka12

pudel88 2:2 Damian232

Cóż mogę napisać, powinienem ten mecz wygrać. Niestety nie udało mi się to. Pocieszające w tym wszystkim jest tylko to, że dwukrotnie przegrywałem w tym meczu, jednak za każdym razem udawało mi sie doprowadzić do wyrównania. Statystyki w strzałach 12:5.
gbsck

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 90

Skąd: Kielce

kolejka 13

gbsck 2 - 2 Shatko

pewnie nikt nie pamieta, oprocz mnie i Shatka, jaki zaciety pojedynek stoczyl sie miedzy nami w eliminacjach do ligi...tym razem nei bylo inazcej
radosny 5minuta i juz bramka dla Shatka..zaczalem myslec ze moj przeciwnik zje mnie bardzo płacze szczęśliwy ale jakos zaczlalem coraz lepiej omijac ekwadorskich murzynow i doprowadzilem do wyrownania...ba nawet objalem prowadzienie lool mecz na wysokim poziomie jestem zadowolony z mojej postaw..do czasu wink duzo strzalow po obu stronach..gdy poczulem sie za pewnie i myslalelm ze dowioze to zwyciestwo do konca Shatko zadal mi wielki bol płacze płacze mianowicie... wyrownal lool wink jeszze tam jakies moje ataki ktore nie przyniosly zadnego rezultatu radosny

moj 1 remis w lidze wink dedykuje go rogasowi lool zdzier KMWTW OBC piontka szufla strzala wink

4:2(2:2)

super mecz , na wysokim poziomie , chodź także raziła nie skuteczność...

Początek meczu należał do mnie po 20minutach było już 2:0 dla mnie ale 2 część 1 połowy to przewaga drużyny gości i zdobycie 2 bramek przed samym końcem 1 połowy:]
2połowa zaczęła się dla mnie szczęśliwie ,gdyż rywal nie trafił na pusta bramkę z głowy i w 55minucie dostałem taką samą sytuacje jak mój rywal i wykorzystałem to , było w tym momencie chyba po meczu bo rywal jakby stracił ochote do walki dalszej gdzie robił proste błędy w obronie i wykorzystałem to ustalając wynik na 4:2
Dobry mecz dzięki Kaimada:] pozdr !
Wto 20:45, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 13

soniak (Kanada) 2:1 (Maroko) kaberlem

W tym meczu spotkali się wicelider oraz lider po 10 kolejkach. Lepszy okazał się wicelidre czyli ja ;p. Przed meczem wiedziałem że będzie ciężko i tak właśnie było. Kaberlem od początku zaczął atakować. W 10 minucie trafia w słupek a dobitka minimalnie obok słupka. Za chwile pada gol dla Maroka. I od tego momentu ja byłem stroną atakującą a drużyna gości bardzo groźnie kontratakowała. Pod koniec połowy zdobywam bramkę i jest 1:1 do przerwy. Drugą połowe lider caczyna od ciągłych ataków. Miałem problemy z wyjściem ze swojej połowy. I wkońcu ładny kontratak z mojej strony i jest gooool na 2:1. Po bramce chyba przeciwnik się załamał bo do końca meczu już prowadziłem gre i spokojnie dowiozłem wynik do końca.

Dzieki za meczyk Wink

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Wto 20:52, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:51, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 12

kaimada 4 - 2 WłodiWłodar

Podobny mecz do poprzedniego. 3. minuta bramka po wrzutce Finów. 10. minuta Kanoute bezlitośnie wykorzystuje gapiostwo obrony i z 5m. główką strzela gola. 20.minuta strzał zza pola karnego Litmannena i jest 1-2. 30. minuta huknął Kanoute i jest bramka. 56. min Kanoute podaje do Diallo ten sam na sam i już 3-2. 70' znów Kanoute podaje do Diallo, a ten znów sam na sam strzela bramkę.
ps. tragiczne warunki.... Na Clanach grać się nie dało, na Arcade było trochę lepiej.
Wto 21:12, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)