Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Posty: 1303

Skąd: Wolsztyn

Kolejka 11

rogas 2-4 pudel88

Kurde brak słów, początek pod dyktando pudla, strzelają bramkę na 0-1 potem losy sie odmieniają i to ja bardziej kontroluję grę, ale co z tego jak 2 błąd obrońcy i 2-0, zostawili wolną prawą flankę, podanie gol.. neutralny . Strzelam na koniec 1 połowy gola kontaktowego, w drugiej zmieniam na bardziej ofensywna i odrazu tracę na 3-1, chwila później 3-2 i 3 błąd obrony, 4 bramka wpada w 90 minucie. Dzięki

50ml 3:1(16:6) pudel88

caly mecz praktycznie cisnelem Austrie ale poczatek meczu byl bardzo pechowy,w 2 minucie w doskonalej sytuacji znalazl sie Frei lecz strzal glowa przelecial nad poprzeczka,pare chwil pozniej z 5 metrow przestrzelil H.Yakin,pudel probowal ale nic nie wychodzilo,wreszcie przyszla 31 minuta i wciagu 8 minut strzelam 3 bramki,najpierw glowa Frei,3 minuty pozniej dobija H.Yakin po akcji P.Degana i w 39 minucie znowu Frei po precyzyjnym strzale w dlugi rog,do przerwy w strzalach 12:1,2 polowe zagralem na luzie i pudel strzelil honorowke,

lukas151-0 soniak

Mecz z przewagą rywala.Jedna sytuacja sam na sam wystarczała by wygrać ten mecz,przeciwnik miał ze 3 takie okazje ale nie umiał ich wykorzystać.Praktycznie cały mecz to nerwówka.W strzałach 7-8 dla przeciwnika
Wto 23:58, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
gbsck

Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 90

Skąd: Kielce

gbsck 1 - 0 Tomek

mecz wyrownany grozne akcje po obu stronach..mam wrazenie ze moi zawodnicy jakos za lekko strzelali wink bramka pada w loss time z rozegrania rzutu wolnego..bramka niespodziewana..strzal taki poprostu a jednak wpadlo lool a juz nastawilem sie na remis radosny dzieki za mecz

_________________________________0:3

W szatni szok!.. Lualua - zdobywca wszystkich moich bramek ma niebieską strzałkę. Na dodatek Vuanga - GK Konga też ma niebieską, wtedy już wiedziałem, że wszystkie strzały na bramkę zakończą się golem. Rozpoczynamy mecz, belgijscy piłkarze zaczynają atakować, piłka ląduje u nóg Dembale strzał... GOL!! piłka odbija się od słupka i ląduje za linią. Postanowiłem odrobić wczesną stratę gola, po kilku atakach i kontrach wynik się nie zmienia. Po nieudanym rzucie rożnym decyduję się zmienić rolę Ngoy'a z defensywnego pomocnika na ofensywnego. Przeciwnik konstruuje atak, z tłumu kongijskich (chyba tak się to odmienia zdzier) obrońców wyłania się Dembale, przyjmuje piłkę, strzał... GOL!! Po zmianie stron nic ciekawego się nie działo, aż do kontrataku nadolskiego w 75 minucie, gdy znów cudowny Dembale posyła piłkę do siatki, zdobywając w ten sposób HATTRICK'A! W felernym dla demokratów Loss Time przeciwnik ma szansę podwyższyć wynik, po odbitym przez bramkarza strzale piłka ląduje u belgijskiego napastnika... Od zdobycia 4 bramki dla belgów dzieli go tylko pusta bramka i obrońca. Dzielny kongijczyk nastawia zadek zdzier przez co zmylony napastnik belgów zamiast strzelić 4 gola posyła piłkę w obroncę. szczęśliwy

dzięki za mecz i powo dalej

________________________________15 Kolejka
_______________Tomek vs. kaberlem
_________________________________1:2

Mecz toczony w szybkim tempie. Gola tracę po błędzie obrońcy, który za szybko wyskoczył do piłki, przez co umożliwił przeciwnikowi dojście do piłki co skutkowało stratą bramki. Po wrzutce kaberlema piłkę wyłapuje mój obrońca, lecz nie zahamował w porę i wbiegł do bramki zdzier W drugiej połowie przeciwnik dostaje czerwoną kartkę, po szybkim rozegraniem rzutu wolnego strzelam gola na 1:2. W końcówce miałem więcej okazji na zdobycie wyrównującej bramki m.in strzał z rzutu wolnego z 62m., który przeszedł po rękach bramkarza oraz strzał w poprzeczkę w 43. minucie.

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Śro 17:25, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

kaberlem(Maroko) - Memp(Gwinea) 3:2

Wynik napewno nie odzwierciedla tego co dzialo się na boisku. Atakowałem bardzo mocno, przeciwnik nic nie mógł zrobić. Miałem słupka i niewykorzystany rzut karny(nietrafiony w bramke). Jednak pod koniec 1 połowy przeciwnik po jednej z nielicznych akcji zdobywa bramkę. W 2 połowie dalej mocno atakowałem. Jednak znów przeciwika znów ratowały słupki(2) i mój pech. Jednak w końcu zdołałem zremisować a potem ww nie długim czasie strzeliłem jeszcze 2 bramki. Pod sam koniec meczu przeciwnik zdobywa bramkę, która i tak już nic nie zmieniła.[/b]

Ostatnio zmieniony przez kaberlem dnia Czw 22:19, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:19, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
kksg

Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 46

Kolejka 11.
kksg 0-2 mALo
Mecz dosyć wyrównany chociaz nie wykozystuje 100 przeciwnik strze bramki po moich błędach w obronie.
Śro 17:36, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
rogas
Helper

Posty: 1303

Kolejka 14:

rogas 2-0 gbsck

Wygrana zasłużona bez wątpienia, zapomniałem zobaczyć i nadusiłem szybko esc, ale rywal miał góra 2-3 strzały na moich 13-14. W pierwszej połowie miałem może z 3 groźne strzały, ale niestety Bennayon z niebieską strzałką nawet nie trafiał w idealnej sytuacji, do końca nic ciekawego. Druga połowa to taka sama gra jak w pierwszej, ale to co najważniejsze zdołałem wbić 2 bramki, mimo słabej formy.

Dzięki i powo radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Śro 23:25, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

memp 2:4(0:2) 50ml

eh... 4 porażka w tym tygodniu w lidze... jestem załamany.. ale akurat z tego meczu w sumie jestem zadowolony mimo wyniku... Szwajcarzy zaczęli z wysokiego "C" i szybko objęli prowadzenie... po kilku minutach Gwinejczyk dostaje czerwoną kartke i gram w dziesiątkę. Tracę jeszcze w pierwszej połowie bramkę na 2:0, a sam oddaje w ciągu pierwszych 45 minut "aż" 2 strzały. Druga połowa to rozluźnienie Szwajcarów, które bezlitośnie wykorzystałem i grając w osłabieniu doprowadziłem do remisu 2:2 !!!! Taki wynik utrzymywał się do 83 minuty, ale niestety głupia strata na środku boiska zaowocowała kontrą dla drużyny 50ml i zrobiło się 3:2 dla gości. Na do widzenia tracę jeszcze gola na 4:2 i zasłużenie przegrywam z lepszym tego dnia zespołem Szwajcarii... w strzałach 15:5 dla 50ml
Strzelcy

Diawara, Youla - 2x H.Yakin i 2x Frei

Dzięki za mecz... powodzenia dalej... a ja chyba pomału powinienem się modlić o chociażby 1 pkt w tych 5 meczach... smutny

2:0
mecz ciezki. duzo lagow, malo sytacji duzo nerwow. to co mialo mi wpasc to wpadlo. Tomek tez mial dobre 2 sytuacje, jedna z fartem skonczyla sie faulem bramkarza i zolta dla niego. dobrze ze nie czerowna. lagi skutecznie rozbijaly ataki;/ dzieki za gre powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez JaneKCK dnia Czw 16:08, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

nadolski 8-2 WlodiWlodar

Cóż to był za mecz wykrzyknik , belgijscy kibice chyba nie spodziewali się aż takiego wyniku.Mecz rozpoczął się nie zbyt ciekawie dla zawodników Belgii ,ponieważ to Finlandia atakowała częściej, ale to trwało tylko 20minut , około 25min Mirallas uderza sprzed pola karnego i mamy 1-0 , w następnych minutach Dembele dokłada swojego gola , przy następnej akcji jeszcze jeden gol Mirallasa i 3-0 do przerwy. W szatni zawodnicy Belgii nie mogli się doczekać wyjścia na boisko szczęśliwy Druga połowa , znów w natarciu Belgia teraz akcja rozpoczyna się prawą strona i goool Pieroni strzela 1 swoją bramke w tym meczu , 4-0 wykrzyknik . Finlandia wyprowadza jedną akcje ,ale kończy się ona przed polem karnym , dobrym wślizgiem popisał się Kompany , po przejęciu piłki obrońca wybija ją na prawą strone boiska piłke przejmuje Mirallas podaje do Pieroniego i mamy bramke , 2 gol tego napastnika w tym meczu wykrzyknik 5-0.Koniec szaleńczych ataków Belgii , WlodiWlodar zaczyna kontrolować grę i strzela swojego pierwszego gola w tym meczu. Rozpoczęscie od środka , strata Mirallasa , przy piłce Finlandia ropoczyna swoją drugą akcje i jak się okazuje skuteczną gdyż mamy już 5-2. Pewni zwycięstwa zawodnicy Belgii znów przejęli inicjatywe w meczu i dołożyli jeszcze 3 gole szczęśliwy

dzięki radosny

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Czw 16:26, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Strzały 14-9

Genialne rozpoczęcie Belgijczyków od szybko strzelonej bramki.Podłamało to drużyne przeciwną.Belgia dominowała w pierwsze połowie.Ale pod koniec 1 połowy zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Farhan i mamy 1-1.Druga połowa to ataki z obu stron.W 86 minucie Iraq klepie piłke przed polem karnym luka na prawym skrzydle zagranie,strzał , obrona bramkarza ale dobitka ze szczupaka kapitana Irakijczyków nie do obrony 2-1.W loos time indiwidualna akcja Mohameda i ładna bramka z dystansu.

(finlandia) - (Polska)

Mecz zaczal sie bramka w 7min dla Polski w 17min wyrownuja Finowie.Nastepnie toczyla wspolna,zacieta walka o zdobycie kolejnej bramki.Druga polowa toczyla sie na wzajemnym przerywaniu akcji przed polem przeciwnika.Pod koniec meczu pojawily sie straszne lagii w ktorych w 84min bramke strzelaja Polacy
    Czw 19:07, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
    gbsck

Posty: 90

gbsck 5 - 0 memp

mecz sympatyczny jak rowniez ugadywanie sie z mempem na to starcie wink strzelalem...samo wpadalo szczęśliwy wynik nie oznacza ze caly czas ja mialem pzrewage...rywal rownie dobrze atakowal mial chyba slupek, kilka sutyacji sam na sam jednak moj rezerwowy bramkarz spisal sie na medal radosny na koniec podziekowania za mecz i zyczenia dla przeciwnika przelamania zlej passy wink

memp prosil mnie o zamieszczenie jego komentarza:
    "rozwali mi majtki... taki bramkarz to skarb... <bezradny> IV liga wita :/"

ps. pozdrawiam blondyna murzyna lool lool

Ostatnio zmieniony przez gbsck dnia Czw 20:30, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

_______________kksg

Mój błąd w edycji posta. Treść przepadła. Nawet jej nie pamiętam. Przepraszam.

Dzięki za meczyk.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Sob 22:39, 23 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy

soniak (Kanada) 2:1 (Norwegia) kksg

Już w pierwszych minutach prowadzenie uzyskał kksg a dokładniej w 2 minucie. Później zdecydowana moja przewaga przez całą pierwszą połowę. Bramki dla mnie padły w 32 i 34 minucie. Druga połowa była wyrównana. Ja miałem słupek i poprzeczke a przeciwnik kilka naprawde 100% sytuacji strzeleckich.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Czw 22:01, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Napisze 2 zdania.
    1. Fatalna gra z mojej strony ,żadnej przemyślanej akcji , totalne zero .
    2. Przeciwnik zmiażdżył mnie no i gratulacje się mu należą pozdr.
    Pią 0:00, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
    Cobeer

Posty: 942

Cobeer
    __________2:2
    _______________Shatko

Dobry mecz. Sporo się działo. Jae Jin dwa piękne gole (bez zapisu TV). Dla Ekwadoru Valencia i Delgado. Sorki za krótki opis ale już późno. Szybko prowadził Ekwador. Później wyrównałem (44min)i prowadziłem(64min). Mogło być 3:1 ale dwa fatalne pudła jednego z Koreańców. Ekwador wyrównał w 82 min. W strzałach 12:11.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pią 0:48, 22 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
    Pią 0:46, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
    Damian232

Posty: 804

Kolejka 15

Damian232 (Iraq) 3-1 Bany (Togo)

strzały 14-4

Mecz z moją przewagą.wszystkie bramki jednak były po wrzutkach dużo nie wykorzystanych sytuacji.bramkarz Iraku bronił co mógł jednak póścił jedną bramkę.wynik mógłbyć wyższy.

Bany 0:1 Kaberlem

Nudnawy mecz. Rywal zdobywa w pierwszej połowie bramke i to ustawiło spotkanie. W strzałach 10 -5
    Pią 20:34, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)