____________rogas - Damian232
____________Shatko - lukas15
____________WlodiWlodar - soniak

Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 17:12, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

michu 4-1 lukas15

Na początku meczu miałem trochę szczęścia, lukas15 nie wykorzystał paru dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Jednak z biegiem czasu Japończycy grali coraz lepiej i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Dzięki za mecze wink

Ostatnio zmieniony przez michu dnia Pon 18:26, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:25, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

19. kolejka

memp 1:6(1:5) kaimada

Gdy w drugiej minucie piłka po strzale głową gwinejskiego napastnika zatrzymała się na poprzeczce, wydawało się, że może być to ciekawe, wyrównane widowisko... niestety tak nie było. Po 17 minutach było 3:0 dla Mali. Jak to potem po meczu kaimada napisał "twoj bramkarz to jakby go nie bylo xD" w stu procentach odzwierciedla to co się działo na boisku... po pierwszej połowie na 9 strzałów na bramkę Camary aż 5 znalazło się w siatce... ja byłem w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką.. dość przypadkową po zamieszaniu w polu karnym na 3:1. Wynik mógłbyć wyższy.. nawet może i dwucyfrowy... no, ale na szczęście Kanoute nie zawsze trafiał w światło bramki (w tym jeden słupek). Nie mam słów... w strzłach 9:16.. dzięki i powodzenia...

kaberlem(Maroko) - Gbsck(Irlandia Północna) 6:0

Mecz całkowicie zdominowany przezemnie. Od początku atakowałem przeciwnik niekiedy tylko wyprowadzal jakies kątry. Większość moich strzałow wpadało do bramki.

gbsck 1 - 3 michu

szybko stracona bramka...w miare szybko odrobiona strata..pozniej lagi w ktorych lepiej poradzil sobie rywal.wkoncu lost i ostatnie 15min dogrywane w przyzwoitych warunkach, w ktorych akcje lepiej sie kleily..dzieki za "mecz"i powodzenia

kolejka 17

gbsck 0 - 3 kksg

rywal lepszy o 3 bramki...

niemilo byc dostarczycielem punktow w tej turze zagubiony

Ostatnio zmieniony przez gbsck dnia Śro 0:01, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 16:26, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
kksg

Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 46

kksg 2- 2Damian232
Mecz zaczał sie moją przewagą strzeliłem dość szybko bramke i cofnełem sie do defensywy co okazało sie błędem poniewaz przeciwnik skontrował mnie dwa razy
jednak koniec nalezał do mnie w 90 min wyrównuje na 2-2 .
W strzała 4-12

KOLEJKA 18.

Ostatnio zmieniony przez kksg dnia Wto 17:31, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:27, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Kolejka 17

Damian232 3-3 mALo

Mecz dramatyczny.Ciągle goniłem wynik.Ładna gra ofensywna przez caly mecz.Bramke na remis strzeliłem w loss time.
Wto 18:50, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 18

mALo 0 - 1 50ml

Fajny szybki mecz z wieloma sytuacjami podbramkowymi, których mój rywal znajdujący się wyżej w tabeli miał więcej. 50ml zaczął od mocnego uderzenia popisując się kapitalnym strzałem w róg bramki. Bramka by padła gdyby stał w niej zwykły bramkarz, ja miałem w niej Gordona, który nie pierwszy raz w sezonie ligowym udowadnia, że jest najmocniejszym punktem szkockiej reprezentacji. Po tej akcji udało mi się trochę poklepać przed polem karnym rywala, oddałem strzał, który pozostawiam bez komentarza. 50ml miał więcej sytuacji w pierwszej odsłonie meczu i oddał w niej więcej strzałów. Druga połowa to objęcie przez Szwajcarów prowadzenia. Mój zespół próbował walczyć do końca, mimo przegranego meczu zaprezentował się on dość przyzwoicie. Dzięki za grę.

_________________________________0:0

Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu ekip. Dużo walki w środku pola, mało strzałów na bramkę szczęśliwy Obie drużyny miały po 2 groźne okazje na zdobycie gola, lecz zostały skutecznie zneutralizowane. Strzały po:
1 połowie 4:4
2 połowie 5:5

dzięki za mecz i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Wto 20:54, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:53, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

16. kolejka

memp 0:5(0:4) pudel88

Nic tylko siąść i płakać... mecz można podsumować jednym zdaniem "Nigdy więcej Gwinei, mam nadzieję, że w IV lidze jest losowanie nowych drużyn". Bramkarz Gwinei obronił 3 z 16 strzałów Austiaków... w tym jeden z karnego, bo po prostu dostał piłką.. zresztą i tak napastnik Austrii od razu dobił piłkę i była bramka... co strzał to gol... jedna udana parada na cały mecz... a napad ? był taki w ogóle ? 8 strzałów.. z czego 2 groźne... bo reszta to kosmiczne odległości od bramki... przy wyniku 5:0 chyba zbędne jest pisanie, że zasłużone zwycięstwo... jest to 7 moja porażka z rzędu w lidze... jestem bezradny wobec moich murzynów.. i nie mam pojęcia co zmienić żeby były lepsze wyniki... podać się do dymisji ?

EDIT: poprawka !! szczęśliwy nie ma mowy o dymisji.. murzyny zaczeły wkońcu coś grać... może jeszcze jest nadzieja ?szczęśliwy P.S. Pierwsze zwycięstwo od 7 spotkań !! yeah lukas15 0:2 memp szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Wto 23:32, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:31, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora

20. kolejka

kaimada 0-2 mALo
11. minuta moi obrońcy podają Kennyemu Millerowi i ten trafia bramkę. 30. minuta Kanoute wykonuje rzut wolny z ok 30-35m. Strzela nisko nad ziemią i trafia w słupek. W 45. minucie moi obrońcy znów podali Millerowi i znów jest gol. W 2. połowie wymiana ciosów. W 80. minucie Kanoute nie trafia sam na sam. Dzięki za BEZLAGOWY mecz.

2:0(1:0)

Mecz taki sobie radosny mało 100% sytuacji chodź dużo strzałów , zaważyła skuteczna i spokojna gra

mALo 1 - 2 Shatko

Co to był za mecz!!! Pierwsza sytuacja bramkowa została stworzona tuz po gwizdku sędziego. Mecz rozpoczyna Shatko podaje piłkę do tyłu, ta nie fortunie zostaje przejęta przez rozpędzonego napastnika Szkocji, który znajduje się oko w oko z bramkarzem gości. Riordan próbuje lobować bramkarza ten końcami palców odbija piłkę przed siebie, do niej dopada kolejny ze Szkotów i kopie ponownie w leżącego w przedpolu bramkowy goalkeepera. Pierwsza połowa przebiegał w szybkim tempie, co chwilę były tworzone groźne akcje po obu stronach barykady. Jedna z moich akcji znajduję drogę do bramki i stawia mnie w lepszej sytuacji. To Shatko musiał odrabiać straty. Oddał On w pierwszej połowie, jak i w całym meczu więcej strzałów na bramkę bronioną przez Gordona ( strzały w stosunku 13 - 12 na korzyść rywala). Prowadzenie udało mi się utrzymać do około 50 minuty. Shatko zdołał wyrównać po składnej akcji jego zespołu. Przed, czy po tej akcji Szkotom udaje się stworzyć dobrą akcję po, której piłka trafiła tylko w słupek. Ostatnie minuty były bardzo emocjonujące. Shatko udaje się stworzyć groźną akcję w obrębie mojego pola karnego, wbiega w nie A TU ZONK wyskakuje mi komunikat o aktualizacji, który powoduje, że nie mogłem się ruszać. Nie wiem jak by się zakończyła ta akcja, gdybym mógł mieć wpływ na poczynania moich grajków, mówi się trudno nie chce w żaden sposób się usprawiedliwiać, ale uwierzcie mi zirytowałem sie i to bardzo. Po chwili, gdy przestałem uderzać w klawiaturę pięścią, spokojnie zminimalizowałem grę i ANULOWAŁEM tą felerną aktualizację. Shatko w tym czasie wszedł w formację i dokonał kilku zmian. Zostało mi bardzo mało czasu na odmienienie losów meczu, bodajże coś kolo 10 minut, na domiar tego 13 strzał Shatko po główce trafia w słupek bramki, mi zaś udaje się wyjaśnić tą stację. Ruszyłem do ostatniej akcji meczu Boyd wychodzi sam na sam z bramkarzem, ucieka trochę w bok pędzącemu na niego z impetem bramkarzowi i oddaje ostatni strzał w meczu. Pewnie domyślacie się w co mógł trafić? Tak, tak to był słupek. Piłka wychodzi po strzale po za obręb boisk, a zdyszany sędzi odgwizduje koniec meczu. Mimo porażki jestem z siebie zadowolony, mogło być inaczej, ale cóż poradzisz. Ważne jest to, że mi i mojemu rywalowi mecz się bardzo podobał, jeszcze raz dzięki za meczyk i do rewanżu.
Śro 0:20, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

18. kolejka

memp 0:3 Cobeer

eh... cóż.. powrócił stary, dobry memp... :/ wygrana z lukasem15 okazała się jednorazowym wyskokiem :/ i z Cobeerem przegrałem.. chyba zasłużenie... ale przy 1:0... i potem przy 2:0 to co wyprawiał bramkarz Korei... to jest niesamowite... z 2 metrów wybronił główkę Youli, potem fantastycznie interweniował w sytuacji sam na sam... dobitka i obrońca wybija piłkę lecącą do pustej bramki, druga dobitka i znouw genialna parada skośnookiego... cóż.. pozdro

Śro 0:43, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

kolejka 18

michu 7-2 JaneKCK

W pierwszej połowie na dziewięć moich strzałów weszło 6 co pozwoliło pozbawić janka wszelkich złudzeń wink , druga połowa była tylko formalnością.

Ostatnio zmieniony przez michu dnia Śro 16:29, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

0:1
ja [CIACH]. [CIACH]. o meczu. o poprzednim tez. mam takie opznienia ze nic moge zrobic. [CIACH] komp mi sie cos jebie wszystko zamula. mecz zalsuzony dla Wlodiego. strzelil a ja nie. potem migal oss i dogralem 7 min i mialem w tym 3 setki ale gowno. i w dupe. dobrze ze dostalem w dupe dzieki za gre. w dupe.

Kolejka 16

Wlodiwlodar - 50ml 1:0.Na poczatku ostro zaczeląłem lecz rowniez rozwaznie gralem w defensywie aby nie stracic głupio bramki.Myslalem ze przeciwnik od poczatku rzuci sie na mnie jednak tak nie bylo.Bramke strzelam gdzies ok.60 min. jak dobrze pamietam .Przeciwnik poznie atakowal jednak swietnie zachowywal sie moj blok defensywny.Wynik 1:0 dla utrzymuje sie do konca spotkania.
Śro 17:09, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

20. kolejka

memp 2:6(0:3) JaneKCK

Eh... co zrobić <bezradny> po raz kolejny dałem plamę.. ale rozmiary porażki nie odzwierciedlają tego co się działo na boisku... wynik powinien brzmieć 8:7 dla Janka szczęśliwy akcji było mnóstwo... no ale mój bramkarz, jak zwykle był nieobecny w bramce... strzał, który nie był w niego, po prostu wpadał do siatki lub odbijał się od słupka... ja zdobyłem tylko 2 bramki.. ale myślę, że jeszcze z conajmniej 2 powinienem strzelić.. cóż.. ciągle się tylko łudze, że w następnym tygodniu będzie lepiej szczęśliwy

Śro 20:28, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 19

Prz3m4s 0:0 Damian232

Całkowity pech. Sam przeciwnik po meczu przyznał, że miał farta. Zmarnowałem akcję sam na sam, raz trafiłem w poprzeczkę, ogólnie miałem przewagę, ale wywiozłem z tego meczu tylko 1 punkcik.

Śro 20:55, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)