____________kksg - pudel88
____________kaberlem - Krzysiuk
____________JaneKCK - kaimada

Powodzenia Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 17:08, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:05, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 22

nadolski 1-2 lukas15

lukas strzela szybko dwa gole i właściwie juz po meczu , jeszcze w pierwszej połowie strzelam na 2-1 z nadzieją ,że dam rade poprawić wynik ale dupa zdzier Czerwona kartka dla mnie przesądziła spotkanie

dzięki !
Pon 16:22, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 22

Prz3m4s 3:1 kksg

Cały mecz spora przewaga. Powinno zakończyć się dużo większym wynikiem. W strzałach 16-4 dla mnie.

Kolejka 23

Prz3m4s 2:0 nadolski

Po obu stronach sporo dogodnych sytuacji. W pierwszej połowie nadolski 2 razy trafia w słupek, jednak ja też marnuje kilka okazji. W drugiej połowie już trochę mniej akcji.
Pierwsza bramka zdobyta koło 30 minuty. Drugiego gola natomiast zdobywam po rzucie karnym, za kose od tyłu w 70 minucie. W strzałach 9-11.

lukas152-0 Damian232

Niezbyt ciekawe widowisko. Na początku wyrównany mecz(0-10 minuta)potem przewaga rywala aż do 63 minuty.Kiedy jakimś cudem udało mis is strzelic bramke na 2-0.W strzałach 6-5 dla mnie

Dzieki za mecz i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez lukas15 dnia Wto 16:45, 04 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

kaberlem(Maroko) - Michu(Japonia) 1:1

Mecz dość wyrównany, 1 bramkę zdobył przeciwnik, ja wyrównałem w 2 polowie. Wynik myślę że sprawiedliwy.

Ostatnio zmieniony przez kaberlem dnia Wto 18:49, 04 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:49, 04 Mar 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 22

Cobeer 1:2 kaimada

No i stało się, po udanym poprzednim tygodniu nadszedł czas na porażkę. Niestety zabolała ona, bo mecz był co najmniej na remis. A po drugie, że ten gol Kanoute to z lekka pechowa moja sprawa. Korea, zagrała dobrze. Solidnie. Niestety najpierw jeden błąd w obronie a później ten gol Kanuta pozbawił Azjatów jakichkolwiek punktów. Graty i dzięki za mecz.

P.S. Na pocieszenie w LM wygrał Arsenal z tym cienkim Milanem radosny

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Śro 23:33, 05 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy

0:0
remis zasluzony. obie ekipy mogly wygrac. sporo sytuacji ale nic nie chcialo wpasc. w strzalach 6:4 8:9. remis

Ostatnio zmieniony przez JaneKCK dnia Czw 11:01, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 10:57, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

Kolejka 23

lukas151-3wlodiwlodar

Wyrównany mecz. 2 bramki stracone po loscie

Ostatnio zmieniony przez lukas15 dnia Czw 7:49, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

gbsck 0 - 1 Pudel88

mecz niestety trzeba zaliczyc do szarpanych zagubiony ...1 polowa mozna smialo powiedziec co chwila stop klatka wink pod koniec 1 polowy bramke zdobywa rywal...2 polowa dalej szarpanina na ekranie nie tylko miedzy mna a pudlem88 wink w 2 polowie przewazalem ale doswiadczony przeciwnik nie pozwolil na odrobienie jednobramkowej straty radosny mysle ze dalem sie we znaki pudlowi i tanio skory nie sprzedalem wink pzodr i powodzenia radosny

Ostatnio zmieniony przez gbsck dnia Czw 20:03, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 21:48, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Kolejka 21

pudel88 2:2 Prz3m4s

Niebardzo pamiętam co działo się w tym meczu, ponieważ zagraliśmy go wcześniej, jednak nie miałem czasu go dodać radosny Ale coś mi się kojarzy, że remis był lepszym dla mnie wynikiem. Co prawda prowadziłem 2:1, ale rywal miał ciut więcej sytuacji do strzelenia bramki, ale szczęścia wystarczyło tylko na bramkę na 2:2Wink.
Więcej niestety już nie pamiętam.radosny Dzięki za mecz.
Śro 21:49, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 23

mALo 2 : 8 rogas

Dobry mecz, ale nie w moim wykonaniu. Rogas był zdecydowanie lepszy i wygrał zasłużenie. Oddal w tym meczu dwa razy więcej strzałów niż ja. Szczerze to chciał bym zapomnieć jak najszybciej o tym meczu. Dzięki za grę.

1:0(0:0)

Mecz bardzo szybki ,dużo sytuacji 100% lecz tylko jedna wykorzystana przeze mnie radosny
W Strzałach 9-8 dla mnie wypowiedź rywala po meczu
"2225694 19:11:28 dzieki za niesprawiedliwą porazke"
Ja powiem tak w piłce nie ważne jak , nie ważne strzały , ważne co w sieci , a ja wykorzystałem sytuacje i trafiłem i zwyciężyłem , tutaj jest cel:D

Nie ważny styl ważne 3 punkty szczęśliwy
Czw 20:15, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 22

soniak 4:3 mALo

Co to był za mecz szczęśliwy. Az mi sie rece spocily jak trzymalem pada jak nigdy ;p. Bardzo wyrównane spotkanie toczone w szybkom tempie, akcja za akcią, gol za golem. Na początku pierwszej polowy wychodze na prowadzenie. Po chwili jest juz 2:1 dla przeciwnika. Za chwile sedzia ma gwizdac poraz ostatni w tel polowie i jest gol wyrownujący. Piłkarze schodza do szatni przy stanie 2:2. Gwizdek arbitra i rozpoczynamy drugie 45 minut. I niestety pilka laduje w siatce gospodarzy. Walczylem do konca i udalo sie. 15 minut do konca meczu a ja prowadze 4:3 itki wynik utrzymal sie do konca spotkania.

Bany 3:2 Shatko

Do przerwy 3:1. W strzałach 7-6. Pierwsza połowa ciekawa, dużo bramek. W drugiej połowie wiało nudą .. dzieki
Czw 22:42, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
wlodiwlodar

Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 48

Skąd: Władysławowo

Wlodiwlodar - gbsck 1:4
Zupełny brak formy,pełno głupich błedów straszne lagii w drugiej połowie,za bardzo zlekcewazylem rywala płacze

_________________________________0:4

Mecz pod dyktando rogasa, w pierwszej połowie nie oddałem żadnego strzału na bramkę rywala. Izrael mógł wygrać znacznie wyżej, lecz w niektórych sytuacjach zabrakło szczęścia. Sromotna klęska przybliżyła mnie do 4 ligi szczęśliwy.

dzięki za mecz
Pią 17:18, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 23

soniak 3:1 Cobeer

Juz po 25 minutach prowadzilem 2:0. Wtedy to wystąpił lost. Nastepnie po ponownym wznowieniu gry ograniczylem sie do gry z kontry. Moja obrona grała bardzo dobrze. Dopiero w koncówce meczu przeciwnik strzela kontaktowego gola. I szybka odpowiedz i jest 3:1. Cobeer sfaulowal mnie w polu karnym.

Dzieki za mecz Wink

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Pią 20:53, 07 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 20:53, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 21
50ml 2:1(? : ?) soniak
poczatek meczu to duzo strat szwajcarow i przez pierwsze 20 minut nie moglem zlapac rytmu,oddaje 2 strzal H.Yakinem sprzed pola karnego,zawiecha,lost i piekna brama w okno(szkoda ze nie zapisalem),dogrywamy reszte meczu w ktorej to ja prowadzilem gre,soniak czasami probowal kontraatakowac,H.Yakin doklada swoja druga bramke po precyzyjnym strzale z okolic pola karnego,5 minut przed koncem soniak strzela prawie identyczna bramke jak druga H.Yakina i to bylo wszystko na co bylo strac Kanade w tym meczu
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pią 21:48, 07 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:47, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 22:

rogas 3-3 50ml

Mecz z moją przewagą, dużo niewykorzystanych sytuacji, które muszą się niestety zemścić. Pierwsza bramka wpada już w 20 minucie, rywal remisuje pod koniec pierwszej połowa. Drugie 45 minut to już festiwal bramkę, mecz już bardziej wyrównany. Bramkę na 2-1 strzelam w 60 minucie po ładnej składnej akcji. Mogłem jeszcze coś trafić, ale brakowało szczęścia. 50ml trafia drugą bramkę w 85 minucie i już byłem wkurzony, ale uradowałem się w loss time jak strzelam gola po błędzie. Remis w tym meczu był chyba pisany bo natychmiast rywal rozpoczyna robi akcje i wtedy jest bug gry bo obrońca nie dotyka nawet kolesia, zero wślizgu a był karny neutralny którego Yakin wykorzystał... Ehhh..

Dzięki i powo radosny
Pią 22:19, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 21

michu 5 - 3 Cobeer

Ciekawy mecz, przez większość czasu grałem w 10, Cobeer próbował to wykorzystać jednak za bardzo mu to nie wychodziło wink Pod koniec meczu siły na boisku sie wyrównały.

Sob 17:29, 08 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)