____________Shatko - pudel88
____________kksg - JaneKCK
____________WlodiWlodar - pele22

Powodzenia Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 0:31, 17 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:30, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 25
50ml 2:4(10:11) Shatko

mecz wyrownany,z lepsza skutecznoscia graczy Ekwadoru,pierwsze 20 minut to gra w srodku pola,pierwszy wyjsc na prowadzenie mogl Shatko ale fatalnie przestrzelil,wreszcie w 32 minucie H.Yakin lekko strzela pod bezradnym bramkarzem Ekwadoru,jeszcze w pierwszej polowie wyrownal Delgado po rozmontowaniu mojej obrony,a chwile pozniej Ekwador wyszedl na prowadzenie po kardynalnym bledzie szwajcarskiego obroncy,2 polowa podobna,obaj mielismy swoje szanse,tylko ze Shatko trafil jeszcze 2 razy a ja raz,
thx

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Czw 13:33, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 19:21, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora

kolejka 25

Gwinea (memp) 1:5 (mALo) Szkocja

Zwykły mecz.. z tymże, że w Szkocji w bramce był bramkarz a u mnie... hm... nie wiem w sumie kto to był... był on w ogóle? Zwykłe strzały (oprócz karnego) obok niego... normalny bramkarz by to obronił.. no ale nie Gwinejczyk... w strzałach 15:13 dla mALo, mecz normalnie wyrównany... no może o jedną bramke mALo był lepszy... ale dajcie spokój z takim bramkarzem :/ nastepnym razem zastanówcie sie jakie druzyny dajecie do losowania :/ beznadzieja, bieda z nędzą :/ nie jestem zły... po prostu odechciewa mi sie grać, gdzie przy każdym strzale bramkarz rzuca się w inną strone niż piłka :/ zniesmaczony, zniechęcony :/
Pon 19:49, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 28
Cobeer 0:1 50ml

Nudny mecz, wygrała ekipa z większym szczęściem.

Dzięki i powo dalej.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KOLEJKA 27

Cobeer 2:2 nadolski

Dwa frajerskie gole Belgów. Pierwszy to obrona na spacerze i popisowy "szczupak" Van Buytena. Drugi gol to mój bramkarz dobija piłkę odbitą od słupka (lekki strzał z 30 m!!) Załamka. Tak wyglądało po 30 minutach gry. Później już Korea u głosu i w końcu w 82 i 89 duet Soo-Sung strzela po golu. 2:2. Skoro nie można wygrać to trzeba chociaż zremisować.

Dzięki i powo.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pon 22:18, 17 Mar 2008, w całości zmieniany 5 razy

super mecz ... walki szczęśliwy do przerwy w strzałach tylko 3-3
w 2 połowie mogłem zdobyć zwycięską bramkę lecz niestety skuteczność zawiodła dzięki i pozdr dalej...Niestety nie udał mi się rewanż za porażke 1:5 zdzier pozdr
Pon 21:08, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

pudel88 2:0 memp

Mecz w zasadzie ustawiła sytuacja z 58 sekundy, kiedy to zawodnik Gwinei za faul na Austriaku, raczej niesłusznie, ukarany został czerwoną kartką. Mimo wszystko pierwsza połowa raczej wyrównana i niezbyt ciekawa. Obaj mieliśmy problemy z wykorzystywaniem sytuacji. W ten sposób po 45 minutach było 0:0. Dopiero w drugiej połowie przejąłem inicjatywę. Jednak nadal brakowało skuteczności. Pierwszą bramkę zdobywam dosyć szczęśliwie, po dobitce na pustą bramkę. Druga bramka strzelona po rozegraniu rzutu wolnego. Później nic ciekawego na boisku się nie działo, chyba, że nie pamiętam zdzier. Podsumowując odniosłem raczej zasłużone zwycięstwo, jednak gdyby rywal nie grał w osłabieniu jestem pewien, że mecz byłby bardziej wyrównany. Dzięki za mecz.
Pon 21:45, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora

Gwinea (memp) 0:4 (WlodiWlodar) Finlandia

Cóż... to było jak gwóźdź do trumny... dogram ten sezon, żeby nie robić problemów związanych z wycofaniem się z ligi... i powalcze w regional league (mam nadzieje Ku%$^$#%@a że innym zespołem, bo na tych ciu$@#^#%^#i nie umiem patrzeć juz) ale wcale nie jestem nerwowy :] Nie wierze już w utrzymanie... a co do meczu... no Finowie mieli przewagę, w strzałach 14:5 chyba... bramkarz mój standardowo w bramce tylko stał, bo co nie leciało w niego lub obok bramki to wpadało... eh... szkoda słów

lukas15 1-2 50ml

Przewaga rywala kilka moich strzałów z dystansu.
Wto 16:08, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 26
kaimada 1-2 michu

Ta gra jest bez ogródek mówiąc do potocznego określenia odbytu pod pewnymi względami. 7-1 do przerwy w strzałach. Ta sama ogromna przewaga w 2. połowie. W 80. minucie gol dla mnie a później moi obrońcy sobie stoją i jest jak jest.

Kolejka 28
kaimada 1-3 rogas

Ciekawszy mecz było 0-1 było 1-1 skończyło się 1-3 choć bardziej fair byłby remis. Bez jakiś pięknych bramek.

Zaczynam popierać Leszcza.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Czw 18:43, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

Wlodiwlodar - Rogas 1:3
Przeciwnik trafia w pierwszej polowie 2 bramki.W drugiej dorzuca jeszcze jedna ja trafiam honorowa bramke pod koniec meczu.

gbsck 1 - 1 mALO

moi pilkarze glodni gry po tygodniowym odpoczynku zaprezentowali sie bardzo dobrze...elegancko wychodzily wszystkie podania, w 1 polowie przewazali...jedynie srodkowy napastnik dal sie wypychac przez szkockich obrnocnow... w 2 polowie ku memu zaskoczeniu wink (ze wzgledu na dobra gre irlandczykow wink )prowazdenie zdobywa przeciwnik.mecz wyrownal sie...za wszelka cene dazylem do wyrownania..co udalo sie w najmniejoczekiwanym momencie i w niewiarygodnej sytuacji wink radosny hehehe kiks obroncow szkockich i gol na 1:1. pod koniec mALO mial rzut wolny z groznie bliskiej odleglosci jednak juz nic nie wpadlo.dzieki za mecz radosny
Wto 17:23, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora

nadolski 1-0 gbsck

Mecz wyrównany , do przerwy 4-2 w strzałach dla druzyny nadolskiego. Po przerwie pierwszy i jak sie okazuje jedyny gol w tym meczu 25min i mecz sie rozkręcił , gbsck chce strzelic gola na wyrownanie a nadolski na podwyższenie wyniku , lecz nic juz nie wpada. Dzięki Wink

Damian232 3-2 pele22

Wynik powinien być wyższy.Dużo dogodnych sytuacji nie wykorzystanych.

jaki jest wynik kazdy widzi...
dyskusja z Cobeerem przed meczem poprawila mi humor wink po meczu juz jednak nie bylo mi tak do smiechu.mecz toczony pod dyktando..lagow zagubiony bardzo wyprowadzil mnie z rownowagi radosny 5:0...1 bramka Cobeera wyjatkowej urody radosny mi nic nie wpadalo..dzieki za mecz wink

Ostatnio zmieniony przez gbsck dnia Śro 0:50, 19 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:14, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Kolejka 27

Damian232 2-2 soniak

Mecz bardzo emocjonujący.Akcja za akcją.Wstrząsająca końcówka.Czyli to co kibice lubią najbardziej.

pozdr
mecz był zacięty , dużo blokowanych strzałów ,dużo podbramkowych sytuacji lecz te niezłe widowisko nie wyłoniło zwyciężcy .
Wto 21:36, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 28

mALo 1 - 3 kaberlem

Zasłużone zwycięstwo lidera 3 ligi. Kaberlem kontrolował grę i wymieniał masę podań. Pierwsza odsłona zakończyła by się jedno bramkowym prowadzeniem, gdyby nie dość niespodziewana bramka Szkotów w ostatnich sekundach gry. Druga połowa to podwyższenie wyniku meczu przez Marokańczyków. Grałem trochę lepiej niż w pierwszej połowie, lecz było to i tak za mało. Kaberlem oddał w meczu o siedem strzałów na bramkę więcej niż prowadzeni prze zemnie wyspiarze. Dzięki za grę.
Wto 21:59, 18 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 27

50ml 3:3(6:6) WlodiWlodar

wiedzialem ze bedzie ciezko,ciezko mi sie gra z Wlodim,po pierwszej polowie przegrywalem 0:2 i powoli sobie oduszczalem,w 2 polowie ustawilem swoj zespol bardziej ofensywnie i to dalo efekt w postaci 3 bramek,w ostatniej akcji meczu wybicie Finow w okolice mojego pola karnego,lag(pilke przy nodze mial moj obronca i wiedzialem ze strace,mimo ciglego wciskania guzika)Wlodi przejal,dosrodkowal i strzelil zły diabeł ,wznowienie i koniec meczu,
przed meczem chyba wizalbym remis,po przebiegu spotkania jest lekki niedosyt,
thx,powo

Śro 16:05, 19 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 28

soniak 1:1 michu

Piewsza polowa dla mnie. Pierwsza bramka w meczu pada dla michu po moim samobuju. Udaje mi sie wkoncu wyrownac pod koniec pierwszej polowy. Od okolo 55 minuty przeciwnik gra w 10 ale nie wiem dlaczego gra mi sie gorzej i mecz jest wyrównany. Remis utrzymuje sie do konca spotkania