Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Skąd: Dembiohammer

________________________________25 Kolejka
_______________Tomek vs. Wlodiwar
_________________________________0:0

Wyrównany mecz z dobrymi sytuacjami po obu stronach. Zaraz na samym początku drugiej połowy wlodiwar ma szansę aby zmienić wynik na 0:1, lecz jego napastnik strzela obok słupka. Walka o piłkę toczyła się głównie w środku pola. W strzałach 9:3

dzięki za mecz

________________________________27 Kolejka
_______________Tomek vs. michu
_________________________________1:1

Raczej wyrównany mecz, z lekkim wskazaniem na micha. Na samym początku miałem 2 dobre okazje, lecz japoński bramkarz fantastycznie obronił. Pierwsza połowa należała do micha, którego napastnicy raz po raz odwiedzali Vuange. Nie pamiętam dokładnie ale chyba około 30 minuty przeciwnik posyła piłkę między słupki. Zmotywowana walcząca o utrzymanie Kongijska drużyna w 2 połowie przystąpiła do odwetu i po drugim z rzędu rzucie rożnym zdobywa gola po dobitce Lualua'y.

Ostatnio zmieniony przez Tomek dnia Sob 18:42, 22 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

lukas150-1 Tomek

Mecz niezbyt ciekawy mało sytuacji podbramkowych.Rywal zdecydował sie na defensywną taktykę którą ciężką mi było pokonać.Tomek skoncentrował sie na kontrach i jedna z nich mu sie powiodła.Zaskoczył mnie strzałem z 19 metrów,bodajże Lua Lua.Druga połowa to nerwówka dla mnie i fantastyczna postawa bramkarza reprezentacji Konga który nie raz ratował swój zespół przed niebezpieczeństwem.
Ogólnie rzecz biorąc mecz wyrównany z lekkim wskazaniem na mojego przeciwnika.

3:3
nie gram z oszustami!! ja tu proponuje uczciwy zakup meczu a bany mi strzela gola w 2 min z wolnego:| no tak sie nie gra:/ mialo byc uczciwe 0:0 w zamian za koszyczek z jajkami... no to sie sfochowalem nie chcialem grac. ale dobra. swiateczna mobilizacja. ruszam do ataku. cos nie szlo mailem sytacje ale jakos tak nie wpadalo. bany ostro kontratakowal ale bez rewelacji:P po przerwie szybko gol i 2:0 nie pamietam go, no to po meczu... ciasto wjezdza na stol kaza laptoka chowac to bedzie trzeba konczyc a tu 2:1 z nienacka. no to pelna mobilizacja ]:-> i 2:2 no ellegnacko. potem mam spojenie, jeden blad banego i wychodze sam na sam 2 strzlay oba obronione... ehh... 88 min bany strzela i co i moj bramarz lapie laduje na ziemi wypuszcza z rak i odbija kolanem do przodu:| no i co? 3:0.... nie no 3:2 no to widze ze pograne ide cos zjescs a tu ostatnia akcja meczu eleganckie rozklepanie, bramkarz nawet nie dyrgnal i co? 3:3. elegancki mecz. w sumie opisalem sowje sytaucje ale bany tez mial. mniej bo to ja gonilem wynik ale dobry mecz. dzieki za gre i powodzenia dalej. w ciemno obstawaial bym remis:) nasze dotychczasowe wyniki 1:1 2:2 3:3 dzieki rown mecz ello smacznego kurczaka
Nie 14:19, 23 Mar 2008 Zobacz profil autora
soniak

Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 639

Skąd: Lublin

soniak 3:3 Tomek

Ale mialem ten tydzien pechowy. Kazdy mecz pownienem wygrac a nie wygralem zadnego :/. Jak przy stanie 3:1 Tomek w koncówce wyrownal to puscily mnie nerwy i dobrze ze w domu nikogo nie bylo. Nie wiem moze to przez ten alkohol. Ale jestes wk..wiony na mase!!!!!!!!!

Bany 0:1 soniak

Kolejny mecz z moja przewagą. Caly czas mam sytuacje strzeleckie ale pilka jak w kazdym meczu w tym tygodniu nie chce wejsc do bramki. I znowu sie wkurza bo juz mam serdecznie tego dosyc. W ostatniej akcji zamieszanie pod bramka. Myslalem ze juz nic z tego nie bedzie. Zaczalem naciskac caly czas strzal ze zlosci!! I co sie stalo? Strzelilem jakims cudem bramke. Ufff przynajmniej w ostatnim meczu wynik sprawiedliwy. To tak od siebie napisalem a wynik jeszcze raz poda Bany jako ze byl gospodarzem.

dzieki chlopaki za mecze

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Nie 20:16, 23 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 19:12, 23 Mar 2008 Zobacz profil autora
Bany

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 453

Skąd: że znowu..

Bany 0:1 Soniak

Moim zdaniem wynik nie był do końca sprawiedliwy. W strzałach 10-11. Oboje mieliśmy kilka groźnych sytuacji. W drugiej połowie mój zadownik został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką. Zaraz po tym miałem najlepszą w tym meczu okazje do strzelenia gola jednak szczęście sprzyjało rywalowi. Soniak bramkę zdobył fartem w doliczonym czasie gry. 3punkty po jego stronie.. pozdrawiam.
Nie 20:22, 23 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)