Kolejki 16-20 (24.02-02.03)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

50ml 1:2(7:11) kaberlem
ajjj zawalilem płacze to chyba taki dzien gdzie nic nie wychodzi,3 mecze i 3 porazki,ale do meczu,kaberlem mial przewage,szczegolnie w pierwszej polowie,w ok 10 minucie Maroko ma chyba z 3 rzuty rozne i przez jakis czas nie moge wyjsc z obrebu swojego pola karnego,chwile pozniej moja akcja,wybicie na uwolnienie kaberlema,glowka mojego obroncy wprost pod nogi marokanskiego napastnika i gol,10 minut pozniej znowu brama po zamieszaniu w polu karnym,do przerwy 2:0,w 2 polowie gra sie wyrownala a w ostatnich 25 minutach przewazalem,pare akcji z obu stron,w 70 minucie Frei oddaje strzal w polu karnym,slupek i dobitka Freia,pare chwil pozniej sam na sam wyzej wymieniony ale bramkarz przeciwnikow byl szybszy,10 minut przed koncem H.Yakin mial doskonala sytuacje,niestety strzela wprost w golkipera,nie straczylo czasu na wiecej,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Śro 21:08, 27 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

5:1(2:1)

Dobra , wyrównana 1 połowa , w 2giej to już jakby po stracie bramki na 2:1 rywal odpuścił i rozgromiłem przeciwnika:D
w Strzałach 13-8 dla mnie .
3M się Prz3m4s i powodzenia dalej :]
Śro 21:39, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 20:

rogas 3-0 Damian232

Mecz od początku pod moje dyktando, rywal nie miał nic do powiedzenia, w pierwszej połowie oddał tylko 1 groźny strzał, ale bramkarz na posterunku. Pierwszą bramkę strzelam w około 40 minuty, w końcówce 45 minut nic ciekawego. Druga połowa to dokładnie taka sama gra jak w pierwszej części, gra pod moje dyktando. Druga bramka wpada w 60 minucie za sprawą Benayouna, a 5 minut później już było chyba po meczu, bo ładny strzał i trzy bramkowe prowadzenia. Do końca nic szczególnego, dobrze kontrolowałem grę i co ważne zero bramek straconych. Na koniec w strzałach 15-1.

Bany (Togo) 1:4 rogas ( Izrael )

W strzałach 7 -17. Do przerwy 1:1. Po przerwie.. jak widać. dzieki.

KOlejka 16

Bany ( Togo) 1:1 JaneKCK ( Tunezja)

Do przerwy 0:1. Przewaga w strzałach tunezyjczyków. Zawdonicy Togo rozgrywali piłkę, prowadzili atak pozycyjny jednak najczęściej ich ataki kończyły się na 16-tym metrze. Rywal dużo kotrował i oddawał strzały z dystansu. W drugiej połowie Togo wyrównuje. W samej końcówce spotkania Tunezja miała bardzo dobrą sytuację do strzelenia bramki po wrzutce z rożnego jednak skończyło się szczęśliwie dla rywali dzieki.

Ostatnio zmieniony przez Bany dnia Czw 13:09, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 23:58, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora

kolejka 19

nadolski 2-4 50ml

Myślę ,że zasłużone zwycięstwo mojego rywala , 50ml miał mniej sytuacji strzeleckich ,ale popisał się klasą i prawie połowa oddanych strzałów na bramke wpadała do siatki.

kaberlem(Maroko) - Cobeer(Korea Pd.) 2:0

Przeciwnik ustawił swój zespół defensywnie z 5 obrońcami. Przeważeałem od początku ale nie mogłem się przebić przez linie obrony Koreańczyków. Udało mi się to ok. 30 min. strzałem z lini pola karnego. Później szybko podwyższyłem wynik. W 2 połowie mecz się wyrównałi Cobeer miał kilka okazji ale żadnej nie wykorzystał i wynik mecz zakończył się wynikiem 2:0
Czw 16:50, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 16

Kolejka 16

Krzysiuk - kaimada 1-3

W I akcji meczu rywal strzela gola co przesądziło praktycznie o losach meczu. Próbuje atakować ale rywal rozbija moje ataki i sam kontratakuje. Do przerwy 0-1 i w strzałach 2-6. W II połowie zmieniam ustawienie na 4-4-2A nie daje nic do mojej gry, wiec daje Wszystkich na atak. Atakuje ale nie przynosi skutku, rywal wyprowadza kontrze błąd bramkarza i 0-2. 10 minut później strzał z dystansu Kanute w długi róg i mamy 0-3. Później przejmuje przed polem karnym i strzelam na 1-3.

Dzieki za mecz i Powodzenia dalej!!

PS trzeba ten sezon dograc do konca i w 2 powalczyc o awans zdzier
Czw 18:01, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 16

Prz3m4s 2:0 lukas15

Mecz dosyć równy, może z moją lekką przewagą. No i to ja wykorzystałem te 2 bramkowe sytuacje, które dały mi zwycięstwo. Większość meczu to jednak gra w środku, więc większość czasu wiało nudą.

soniak (Kanada) 0:0 (Austria) pudel88

Zapewne mecz nie należał do ciekawych pojedynków. Spotkanie uważam za wyrównane a wynik jest tego najlepszym dowodem.

Dzieki za mecz Wink
Czw 20:45, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 20

Krzysiuk -Prz3m4a 3-2 cool

Cóż to był za mecz!!! Po przegranej z kaimadą nie mogłem przegrać radosny . Po I połowie, gram kaszanę i dostaje 0-2 i 3-4 w strzałach, 2 gol po moim błędzie w obronie. Ale co przyniosła 2 polowa. Daje Saganowskiego za Rasiaka co było strzałem w dziesiątkę ponadto wszystkich na atak. Saganowski wygrywa mecz strzelając Hat-tricka zdzier . Rywal po moim 3 golu przycisnął ale udało sie wygrać yeah

Czw 20:46, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 18

Prz3m4s 2:3 Tomek

Pozostawię ten mecz bez komentarza... neutralny W strzałach 8:10 dla Tomka.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 20:56, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:56, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 19

soniak 1:3 JaneKCK

Ojjj słabiutki mecz w moim wykonaniu. Prawde mówiąc mogłem dostać znacznie więcej ale mój rezerwowy bramkarz był w wyśmienitej formie. Szkoda ze moja forma nie jest tak wysoka ;p

Czw 21:17, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Kolejka 20

pudel88 2:1 kaberlem

Do meczu przystąpiłem mocno skoncentrowany. Można powiedzieć, że przyniosło to efekty. Jak zwykle zagrałem uważnie w obronie, przeprowadzając groźne kontrataki. Jeden z nich został wyprowadzony wzorowo dzięki czemu wyszedłem na prowadzenie. W dalszej części meczu mimo prowadzenia nie ograniczałem się tylko i wyłącznie do obrony, nadal próbowałem atakować. W okolicach 70 minuty dosyć szczęśliwie zdobywam bramkę na 2:0 (lekki strzał sprzed pola karnego, piłka odbija się od obrońcy Maroka, trafia pod nogi mojego napastnika, który dopełnił formalności). Po tym wydarzeniu rywal decyduje się na ultraofensywne ustawienie (2 obrońców, 5 pomocników i 3 napastników). Zmiana formacji przynosi efekt dopiero w doliczonym czasie gry. Niestety dla rywala, było już za późno na dalszą zmianę wyniku. Dzięki za mecz.
Czw 22:14, 28 Lut 2008 Zobacz profil autora
Bany

Posty: 453

KOlejka 18

Bany (Togo) 1:0 Lukas 15 ( Jamaica)

Skromne, ale zasłużone zwycięstwo. Wynik z pewnością byłby wyższy gdyby nie lagi.. w strzałach 15-4
Pią 14:33, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

Kolejka 16
pele22(KOSTARYKA) 1-0 gbsck(IRLANDIA PŁN)
wyrównany meczyk,zadecydowała skuteczność pod koniec dość wyraźna przewaga Irlandczyków...lecz udało sie odnieść zwycięstwo..
dzięki za meczyk..powodzenia

Kolejka 19
pele22(KOSTARYKA) 1-1 Shatko(EKWADOR)
1 połowa-przewaga Ekwadorczyków udokumentowana golem..1-0 do przerwy
2połowa-dość wyrównana gra z obu stron...gol wyrównujący w 75 min spotkania..pod koniec obie drużyny miały szanse rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść lecz nikomu to się nie powiodło
dzięki za mecz..powodzenia

Ostatnio zmieniony przez pele22 dnia Pią 16:49, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:13, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 20
50ml 4:1 Tomek
sorry ale dokladnie nie pamietam meczu,Tomek dobrze zagral,myslalem ze nie bede musial sie przemeczac jednak po pierwszych minutach okazalo sie ze bede musial sie sprezyc,strzelam 3 gole w krotkim odstepie czasu,do przerwy 3:0,Tomek trafia w 2 polowie,pod koniec H.Yakin kompletuje hat-tricka
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pią 19:13, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 19:11, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 18

Krzysiuk - rogas 0-3

Dla mnie mecz wyrównany, walka o każdą piłkę w środku boiska. Jak zwykle staram sie kontrować rywala ale niestety 1 błąd w obronie pokrzyżował moje plany i na tablicy świetlnej widnieje 0-1. W 2 połowie daje wszystkich na atak ale cóż to jest piłka poszła kontra, wrzutka w pole karne napastnik stoi bark w bark z napastnikiem i co?? GOL po rekach bramkarza. Później w 35 minucie akcje ze skrzydła, ścięcie do środka i pada 3 gol dla rogasa.

Dzieki za mecz i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 23:32, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:32, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 17

Cobeer 3:1 pele22

Mecz szybko Korea sobie ustawiła. Pierwsza akcja i strzał zza pola karnego ląduje w siatce. Konsekwencja tego była ostrożna gra w obronie i wyprowadzanie kontr. Kostaryka mocno przyciskała w pierwszej odsłonie jednak wynik nie zmienił się. W drugiej połowie Korea ciągle gra z konsekwencją i w końcu podwyższa na 2:0. Kolejna kontra (po 10 minutach bo Kostaryka gościła w polu karnym Koreii i wybijała rzuty rożne) również daje bramkę. 3:0 i chyba już nic groźnego nie może się przytrafić. W 89 minucie pada gol honorowy. Oczywiście z rogu Wink.

Dzięki i powodzenia !

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pią 23:54, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pią 23:44, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 17

kaimada 2-2 nadolski
Mecz na początku wyrównany. Jednakże w 1. połowie z każdą chwilą powiększała się przewaga gości. W 30. minucie Dembele trafił w słupek a na pustą bramkę nie potrafił strzelić Goor. Natychmiast został zmieniony zdzier. W 34. minucie Dembele już się nie bawił i sam wymierzył sprawiedliwość. Nie udało mi się jeszcze otrząsnąć a tu już 39. minuta i 0-2 Pieroni. Mówię ekstra będzie jak z Honudasjanami. W przerwie dokonuje zmian taktyczno-techniczncych. Za Keite wchodzi Diamounte idzie na bok obrony, Traore idzie na DP, a Diarra na prawe skrzydło i Sissoko na środek pomocy. Praktycznie pierwsza akcja po przerwie to gol. 50. minuta dwie kosy Dj. Traore, piłkę przejmuje Sissoko zagrywa prostopadle, a FRANSISCO KANOUTE strzela gola. W 58. minucie znów Kanoute zagrywa prostopadle do Marcina Klatta, a ten niespodziewanie strzela. A nie to był Diallo przepraszam.
Sob 11:11, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)