Kolejki 39-43 (07.04-13.04)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

50ml 3:3(7:7) rogas
jestem rozgoryczony tym meczem,po 1 polowie prowadzilem 3:0,w 2 polowie nie wiem czy poczulem sie pewny czy rogas lepiej gral ale strzelil 3 bramki i doprowadzil do remisu,ostatnia po moim bledzie,zamiast wybic zaczelem sie bawic przed polem karnym,przejal,skrecil bramkarza i trafil do pustej bramki zły diabeł ,tym meczem prysly szanse na zwyciesto w Regular smutny ,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Czw 18:13, 10 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:13, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 43

________________________________
_______________Cobeer vs. WlodiWlodar
__________________________1:0(0:0)

Gol: Ji Sung

W pierwszym swoim meczu tej rundy. Korea zagrała z Finami. Mecz okazał się walką a nie grą. Stalowe obrony obu zespołów z rzadka pozwalały na strzał w kierunku swojej bramki. Efekt? 0:0 w strzałach 3:0 dla Azjatów. W drugiej połowie Koree dopada kryzys. Finowie mieli kilka okazji aby o wykorzystać. Niestety Kolka i spółka nie mogła pokonać Woo. I kiedy już wszyscy pogodzili się z 0:0 to Hyypia popełnia kardynalny błąd! Podaje do bramkarza, ale jego podanie przechwyca Ji Sung i wbiega do bramki!! 1:0 w Loss Time!!! Szok!

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 21:40, 10 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy

Bany 1:0 Malo

Zasłuzone zwycięstwo. Mogłem strzelić więcej bramek jednak skutecznośc od kilku dni nei jest moją mocną stroną. Przeciwnik miał też kilka dobrych sytuacji do strzelenia gola, ale szczęcie było po mojej stronie. Statystyk nie znam bo malo zbyt szybko opuścił gre. Dzieki i powodzenia.

1:1(1:0)
Super mecz, lecz rozkojarzony troche byłem bo właśnie oglądałem mecz Getafe - Bayern i Bayern w trakcie tego meczu strzelił na 3;2 i 3:3szczęśliwy heehe
troche mnie to uśpiło ,ale ważne że meczu nie przegralem:P
Dyktował warunki cały czas rywal, grałem haotycznie i szarpaną grę prowadziłem .
Zdobyłem bramke po długim ataku pozycyjnym, po dokładnych dograniach od własnej bramki pod bramkę rywala i uderzyłem precyzyjnie po ziemi obok interweniującego bezradnie bramkarza:) Po straconej bramce Bany zmienił taktykę na bardziej ofensywną .
W 2 połowie miał dalej przewagę lecz nic z niej nie wychodziło.
W 70minucie miałem okazję podwyższenia wyniku na 2:0 lecz mijając ostatniego obrońcę chciałem ponownie uderzyć po ziemi obok bramkarza, lecz piłka wyszła obok słupka:P
To była ostatnia 100% akcja moja w tym meczu.
Bany grał do końca i to się opłaciło... w 87minucie meczu lobnął moich obrońców i wyszedł napastnik 1vs1 i nie zmarnował sytuacji... mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Mecz wyrównany i zasługiwał rywal jak i ja na chociażby 1ptk, tak się też stało ...ale piłka nożna jest to gra błędów ...gdybym nie popełnił tego błędu cieszyłbym się z 3ptk ale cóż:)Nie gdybajmy tylko grajmy:)

_________________________________2:1

Ciekawy mecz, szkoda tylko że grany na lagach. Było dużo walki w środku pola, obydwaj zacięcie walczyliśmy o każdą piłkę. Gola zdobywam około 20 minuty po stałym fragmencie. udało mi się utrzymać wynik dość długo, jednak po strzale z około 3 metrów mój rezerwowy keeper przepuścił piłkę. Mecz zakończył się przy 11 strzałach na obydwie bramki Wink.
Pią 15:42, 11 Kwi 2008 Zobacz profil autora

kolejka 42

michu 4-2 krzysiuk

Ciekawy mecz wiele sytuacji podbramkowych. Krzysiuk przespał pierwszą część spotkania, potem próbował odrabiać straty jednak bardzo dobrze spisywała się moja obrona.

Dzięki z mecz.

Ostatnio zmieniony przez michu dnia Pią 18:20, 11 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:19, 11 Kwi 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 38

_______________Cobeer vs. michu
__________________________2:4(1:0)

Różnica w tabeli i poprzedni wynik nie wróżył nic dobrego w meczu z Japonią. I faktycznie rywal okazał się lepszy. Korea jednak tanio skóry nie sprzedała i po pierwszej połowie prowadziła 1:0 choć powinna 2. Obie akcje poszły z kontry. W pierwszej Soo trafił w słupek a piłka "tańczyła na lini" ostatecznie wybili Japońce. Za drugim razem Soo pokonał keepera Japsów głową z 16 metra. Bramkarz zawalił. Po golu Japońce zmienili taktykę co im się opłaciło. Cztery gole w drugiej odsłonie. Strzelane nawet barkiem... Moi zaczęli grać po stracie pierwszego jak kartofle. Strzał oddany przez Soo zatrzymał obrońca...nogą. W końcówce jeszcze zryw Korei i gol w loss time szansa na 3, ale zabrakło szczęścia.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pią 19:03, 11 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pią 18:25, 11 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 43

Krzysiuk - Shatko 1-3

Niech sie ten sezon kończy. W rundzie rewanżowej 1 mecz wygrałem nie licząc WO. Modle sie żeby nie spaść. plizzz

Wynik nie odzwierciedla spotkania. Multum ataków z mojej strony ale coz na początku spotkania błąd i 0-1. Później próbuję nad gonić i sie udaje 1-1. Ale co z tego po chwili błąd i i piłkę leciutkim strzałem rywal umieszcza pile w siatce. Miałem pare ładnych akcji które powinny ( kiedyś kończyły) sie golem. Rywal dobija mnie w loss time gdy juz odechciewa mi sie grac.

Dno wykrzyknik
Pią 21:51, 11 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 43

soniak 2-0 lukas15

Dominacja jednej drużyny co widac w strzałach 16:4 dla Kanady. Pierwsza bramka pada po dobrze rozegranym rzucie wolnym tuż przed polem karnym. I od tej pory jest 1:0 i Goście grają w dziesiątkę. Początek drugiej polowy troche przespalem. Ale poszla szybka kontra i bramkarz był bez szans. Strzelcem drugiej bramki był Radzyński który po golu podbiegł do kibiców i podniusł rece w chwale zwyciestwa.

Dzieki za mecz Wink

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Pią 22:47, 11 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:46, 11 Kwi 2008 Zobacz profil autora

nadolski 2-1 Tomek

W pierwszej połowie mecz nudny , praktycznie walka toczyła się w połowie boiska , jeżeli akcja już się kończyła to słabym strzałem. W drugiej połowie prowadzenie objął Tomek i sie lekko zdenerwowałem. Rozpocząłem od środka zrobiłem akcje i gool szczęśliwy 1-1 . Następnie znów kilka akcji Tomka , ale ja przejmuje piłke i robię swoja jak się okazuje zwycięska akcje i strzelam Tomkowi gola na 2-1. Pod sam koniec meczu fatalny bład mojego obrończy i bramkarza - mianowicie bramkarz wyszedł do piłki ok.13m od bramki i mój obrońca do niej pobiegł , bramkarz jej nie złapał obrońca jej nie wybił , Lualua stanął przed akcja wyrównania ale fatalnie się zachował podajać piłke do środka , moja obrona sobie z tym poradziła radosny

strzały 9-6

OD początku meczu ja narzucałem tempo gry.Najpierw sytuacja sam na sam.Potem strzał głową w poprzeczke.Jednak nic nie wpadło.W drugiej połowie przeciwnik zaczął grać lepiej,więcej atakował.Jednak wkońcu w 68 minucie strzelam bramke po akcji sam na sam.Potem lukas mial 2 bardzo groźne akcje leczo to ja mialem wieksze szczescie.
Sob 12:34, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 39

_______________Cobeer vs. Tomek
__________________________3:1(1:0)

Mecz z Kongo zaczął się bardzo dobrze. Atak sunął za atakiem. Zabrakło tylko precyzji i szczęścia. Kiedy Kongo już uspokoiło grę i przeszło w końcu do ofensywy to nadziało się na kontrę. Ji Sung pokonał bramkarza strzałem głową. Mecz się wyrównał i do przerwy pozostało 1:0. Po przerwie ciąg dalszy walki w środku pola. Jednak to chyba Kongo było lepsze. I Nonda w końcu to potwierdził. Precyzyjny strzał przy słupku i mamy 1:1. Czy powtórzy się historia z poprzedniego meczu? (trzy gole Konga w drugiej połowie dały mu remis 3:3 przyp.red.)Naszczęście dla Azjatów nie. Kontra Korei i Jae Jin pakuje piłkę po minięciu bramkarza Afrykanów. W końcówce jeszcze Ji Sung dokumentuje wygraną strzałem "z czuba" z bliskiej odległości.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Sob 20:51, 12 Kwi 2008, w całości zmieniany 5 razy
Sob 20:06, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Kolejka 42

Damian232 1-1 pudel88

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla mnie bo już w 2 minucie strzelam gola.Przeciwnik odgryzał się groźnymi strzałami z dystansu ale dobrze dysponowany byl mój bramkarz.2 połówa bardzo zacięta akcja za akcje.Wkońcu w 68 minucie may 1-1 po strzale z dystansu Linza.potem sytuacji sam na sam nie wykorzystal Manajid i mecz zakończył sie remisem.
Nie 10:15, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Bany

Posty: 453

Kolejka 41

Bany ( Togo) 5:2 michu ( Japonia)

W poprzedniej rundzie oberwałem niezłe baty od micha. Liczyłem na udany rewanż .. no i udało się. W meczu tym wynik gonił michu. 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2. Na moje oko michu zagrał beznadziejnie taktycznie. Co chwilę zmieniał ustawienia co w rezultacie nie pomogło,a nawet pogorszyło sprawe. Ja grałem konsekwentnie swoje. dzieki i pozdrawiam
Nie 18:21, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 40

kaimada 1-0 Cobeer

Nudny mecz mało strzałów. Do przerwy 2-1 dla Cobeera. Jego Koreańczycy byli jednak nieskuteczni. W dobrej formie był Fredie Kanoute. Potwierdził to w 70 minucie gdy kiwnął 3 obrońców przeciwnika i wpakował piłkę do siatki. Park Ji Sung jeszcze długo będzie żałował że nie trafił wolnego z ok 20-25m.

31m.
Edit by Cobeer

Kolejka 43

kaimada 0-1 Prz3m4s

Mecz był dawno mało pamiętam. Wiem że był nudny i anemiczny zdzier. Obie drużyny grały dobrze w obronie i była tylko jedna dobra okazja. W 75. minucie David Suazo urwał się spod opieki Coulibalyego i ku rozpaczy miejscowych kibiców strzelił obok brezradnego Sidibe. Załamka i harakiri po prostu.
Nie 20:53, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 39

nadolski 6-1 (1:0) krzysiuk

Pierwsza połowa nudnaaa bardzo nawet zdzier walka w srodku pola dwa strzały krzysiuka na moja bramkę i tylko jeden moj strzał na bramke Boruca jak się okazuje celny i do przerwy 1-0. W drugiej połowie trochę się rozkręciłem i zaczołem sobie robić więcej akcji co strzał na bramke to gool . Przez cała druga połowe było widowisko w jedna strone

Ja tez mialem groznych strzałow statysktyka strzalow chyba 8-9 dla mnie tak mi sie wydaje

Wlodiwlodar - Kaimada 2:2

Przeciwnik obejmuje prowadzenie w pierwszej akcji meczu przelobowujac mojego bramkarza po fatalnym błedzie obroncy.Przeciwnik napieral ciagle na moja bramke jednak napastnicy nie grzeszyli skutecznoscia.w 35min dochodzi do wyrównania dzieki bramce Forsella.W drugiej połowie obejmuje prowadzenie po bramce Litmanena z rzutu wolnegKilka chwil pozniej dochodzi jednak do wyrównania i remisowy wynik utrzymuje sie do konca spotkania.
Nie 20:54, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 41

Krzysiuk 2-0 Włodiwlodar

Typowy mecz walki. Walka o każdą piłkę, mało strzałów. Po pierwszej połowie wynik 0-0. W II połowie Smolarek trafia 2 razy do bramki rywala. Ratują mi posadę do końca sezonu. Po sezonie PZPN chyba nie przedłuży ze mną umowy i będę szukał nowej drużyny do trenowania.

Uff oddalam sie od strefy spadkowej na 9pkt. Myślę ze zobaczycie mnie w 3 lidze w następnym sezonie. cool

1:0(0:0)
79' Delgado

Mecz do 1 bramki . W strzałach do przerwy 3-0 dla mnie po przerwie 5-5.
Mecz był troche dziwny, gra na błąd rywala.
Cobeer popełnił ten błąd dopiero w 79 minucie,a może to ja super zrobiłem zawodnika że udało mi się ograć go na rogu 16-stki i uddać celny strzał po długim rogu trafiając w wewnętrzną część bocznej siatki. W 1 połowie nic ciekawego się nie działo , po za moim i rywala ograniem bramkarza lecz brakło miejsca na oddanie strzału i nic z tych akcji nie było.
W 2 połowie obraz nie zmieniał się , gra była taka no do 1 bramki i tyle.
Po meczu oceniliśmy że właśnie tak graliśmy,konsekwentnie licząc na błąd rywala i na troche szczęścia by wygrać to spotkanie. Rywal żałował porażki ponieważ podobnie przegrał mecz z KAIMIDĄ z którym ja nie dałem rady się skontaktować przez ten tydzień... ten grasz ani razu nie raczył mi odpisać na gadu... . Brakowało Mu pomysłu na gre w ataku , ja tam coś próbowałem bo miałem praktycznie cały mecz przewage. Większość czasu gry spędziliśmy na połowie rywala.
Dzięki , Powodzenia dalej i PozdR

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Nie 22:21, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

kaberlem - bany 1:3

Mecz bardziej pod dyktando Banego strzela bramke na 1:0 ja wyrownujez karnego pod koniec 1 polowy.W 3 polowie Bany strzela bramke na 2:1 po tym jak moj obronca chce wybic pilke glowka i mija sie z nia zszokowany . Pozniej juz bramka na 3:1 i koniec
Pon 19:47, 14 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)