____________mALo - Tomek
____________Shatko - rogas
____________WlodiWlodar - michu

Życzymy powodzenia w ostatnich kolejkach radosny

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 9:18, 14 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 9:16, 14 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 44

Prz3m4s 0:0 mALo

Pierwsza połowa całkowicie dla mnie, powinienem wbić przynajmniej 2-3 bramki. W drugiej już nie miałem zbytnio jak grać na ledwo działającym padzie, przez co przewage osiągnął mALo. Jednak żadnemu z nas nie udało się wbić bramki. W strzałach 7-7.

Kolejka 46

Prz3m4s 1:1 kaberlem

W tym meczu miałem sporo szczęście, oczywiście pad nie pozwalał na zbyt dużo, ale jednak bardzo szczęśliwy remisik udało się ugrać. Strzelam gola w pierwszej połowie, pod koniec drugiej kaberlem wyrównuje. W strzałach 14-4 dla kaberlema. zdzier

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 13:35, 14 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 13:24, 14 Kwi 2008 Zobacz profil autora

50ml 3:0(10:7) Krzysiuk
wiedzialem ze bedzie ciezko bo Krzysiuk ustawil swoj zespol z 2 pom.def,pierwsza polowa raczej nudna,oddalismy po jednym groznym strzale,do przerwy w strzalach 3:2,w 10 minucie 2 polowy glowa,po dosrodkowaniu z rzutu roznego,trafia Senderos,Krzysiuk zmienil ustawienie na bardziej ofensywne,zaczal mocniej atakowac ale bez skutku,ok 25 minuty czerwo dostaje Bak ale rowniez moj czolowy snajper-H.Yakin musial opuscic boisko.Chwile pozniej bylo juz 2:0 po trafieniu Barnety,nie minelo 5 minut i bylo juz 3:0 za sprawa celnego trafienia Freia,moglo byc jeszcze wiecej ale pod koniec zaczelem kombinowac,
thx,powo
Pon 16:22, 14 Kwi 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 46

nadolski 1-0 memp

Mecz bardziej na moja korzyść , w pierwszej połowie w strzałach było 8-6 dla mnie więc w tej częsci meczu gra była wyrównana , memp zrobił kilka dobrych sytuacji ale nic nie wpadało. Druga połowa to tylko wybijanie piłki piłkarzy mempa i od nowa tworzenie akcji mojego teamu , w strzałach w tej połowie było 15-7 dla mnie więc przeciwnik oddał tylko jeden strzał , na pusta bramke ( prawie ) , ja robiłem swoje akcje i zaowocował to jednym golem jak sie okazuje zwycięskim.

Pon 20:08, 14 Kwi 2008 Zobacz profil autora

kolejka 45

memp 0:4 soniak

Mecz pod dyktando Kanadyjczyków, którzy powinni wygrać lekko 7:0, a tylko dzięki lagom skończyło się 4:0. W 75 min lost i było 2:0, w 15min losta soniak dołożył jeszcze 2 bramki i wygrałradosny

Wlodiwlodar - Nadolski 1:1

To mial byc rewanz za maja wysoka porazke w pierwszym spotkaniu.Wiedzialem byl to nieszczesliwy wypadek przy pracy szczęśliwy i ten mecz mogłbym wygrac.Mecz przez jakies 30minut toczył sie walka przy liniach bocznych oraz w srodku boiska.W 70 minucie niespodziewanie trace bramke strzelona po celnym strzale głowa napastnika druzyny Belgijskiej.I po tej straconej bramce zaczalem napierac na bramke rywala Forsell i Johansson mieli chyba z 4 okazje na strzelenie bramki jednak dobrze spisywal sie bramkarz albo strzaly byly minimalnie chybione.Okolo 85 min Begowie zaczynaja mnie faulowac abym tylko nie doszedl do ich bramki konczy sie to czerona kartka dla ich napastnika(Dembele).I po tym incydencie mialem ostatnia sznse na wyrównanie Fosell po prostopadłym podaniu Litmanena wychodzi sam na sam z bramkarzem ten jednak paruje pilke prosto pod nogi Johanssona który strzela bramke na wage 1pkt. szczęśliwy

3:3 (1:3)

Mecz mógł się podobać:] dużo bramek w strzałach 10-6 dla mnie...
A więc tak :] Zacząłem od środka ,podałem do obrońcy ten podał napastnikowi rywala i 1:0 w 50sekundzie meczu :] to myśle se fajny mecz będzie ;\ ...ale w 5 minucie robie składną akcję i oddaje strzał z 11 metrów i piłka wpada do siatki,mamy 1:1 :] Kibice Ekwadoru szaleją hehe.
Przychodzi głupia gra moja,i fantastyczna skuteczność rywala gdzie oddaje w sumie 4 strzały do przerwy przy moich 6 a na tablicy wyników widnieje wynik 1:3 ...
2 połowe zacząłem bez respektu , w szatni powiedziałem zawodnikom że mają grać ofensywnie bo nie mamy nic do stracenia grając z rywalem:] tak więc zrobiłem. Dałem rade po dobitce wpakować piłkę do bramki z najbliższej odległości i było już tylko 2;3 było jeszcze 30minut czasu na odrobienie 1 bramki:]tak więc przyszła 79'minuta bodajże i strzał z narożnika pola karnego leci bardzo wolno po ziemi ale niesamowicie precyzyjnie;] odbija się od słupka piłka i wpada do bramki i szaleństwo na trybunach ! 3:3 . Do zakończenia meczu jeszcze zostało troche czasu i byly okazje dla obu drużyn na wygranie tego meczu . Lecz niestety albo naszczęśćie mam remis z Rogasem :]dzięki i powodzenia w II lidze :] pozdr

44 kolejka
Shatko - Gbsck
1:0(1:0)

Mecz niezły, duzo strzałów i zwycięstwo w moim wykonaniu. Gra była poprawna, ponieważ rywal miał dogodne sytuacje ale jego skuteczność była fatalna:] . W strzałach było 9-6 dla mnie .
Ja grałem dobrze piłką tylko brakowało w pewnych momentach wykończenia.
Kontrolowałem mecz myślę ,ale była lekka obawa przed utratą bramki a co za tym idzie kompletu punktów . dzięki i powodzenia dalej GBSCK;]

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Śro 21:15, 16 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 23:50, 15 Kwi 2008 Zobacz profil autora
kaberlem

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 114

Skąd: Z daaaaaaaaaleka

kaberlem - lukas15 1:0

Mecz juz dokladnie nie pamietam. Ja strzelam bramke w 1 polowie a lukas15 atakowal do konca meczu i mial przewage. Oddal wiecej strzalow ja wyprowadzalem kontrataki tylko.

kaberlem - Soniak 1:0

Mecz zaczął się od moich atakow. W 1 polowie zdoobywam bramke. W dalszej czesci meczu dalej atakowalem chociaz Soniak odpowiadal coraz grozniejszymi atakami. W 2 polowie mecz jest bardziej wyrownany chociaz pod koniec Soniak bardzoej atakuje ale to mu nie przynosi bramki.
Śro 16:21, 16 Kwi 2008 Zobacz profil autora

kolejka 44

michu 3-6 pudel88

Niewiele pamiętam z tego meczu, prawie mi sie przysnelo wink , pudel sie rozstrzelal i tyle.

Dzieki radosny
Śro 18:10, 16 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Cobeer-pudel88
0:1

Mecz masakra. kolejne porazka (3 z rzedu !!) 1:0! Tym razem w pierwszej połowie Austria nie istniała, a gola z kontry strzeliła. Mam już dość. W drugiej połowie to już pudel cisnął ale i tak kontrolowalem na tylach. Ehhh

Dzieki za mecz
Śro 20:06, 16 Kwi 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Kolejka 45

pudel88 1:1 nadolski

Ogólnie mecz niezbyt ciekawy. Mało się w nim działo. Jednak muszę przyznać, że remis zawdzięczam szczęściu. Przez większość czasu to nadolski miał przewagę, z której wynikła tylko jedna bramka. Wyrównałem jakoś w bodaj 70 minucie, przy drobnej pomocy belgijskiej obrony Wink Dzięki za mecz.
Śro 20:40, 16 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Kolejka 46

Damian232 1-2 JaneKCK

Ogólnie mecz emocjonujący.Najpierw Janek zdobył bramke.Potem po 10 minutach wyrównałem.Akcja za akcje.W drugiej połowie to co się działo przerastało wszelkie granice.Żałosna skuteczność obu ekip.Strzał w poprzeczke z główy.Potem bramkarz przeciwnika broni moją sytuacje sam na sam i 2 dobitki.Ogólnie ten sezon to dla mnie klapa.

2:2
w sumie to mialem przewage, ale jak to z szatkiem bywa emocji nie brakuje:) moglem spokojnie wygrac albo przegrac:) najpiekniejsza sytuacja meczu to przejscie 2 obroncow strzla dobitka i bieg obok pusciutkiej bramki z ok 3m i k**** pudlo... neutralny no kosmos:) ale dobry mecz, nie udalo mi sie dowiezc zywciestwa do konca pozdrwaiam
Czw 10:56, 17 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Kolejka 44

Damian232 3-1 Krzysiuk

Przeciwnik rozpoczął ustawieniem 4-5-1.Wiedziałem żę będzie ciężko sie przedostać do bramki.W 1 połowie to ja kontrolowałem gre.Kilka groźnych sytuacji ale bramki nie ma.Już na początku 2 połowy po dograniu od Krzynówka bramke z głowy strzela Rasiak.chwile później udaje mi sie zremisować.w 72 minucie strzelam bramke po rożnym z głowy.Krzysiuk ustawia all ofense.Odrazu potym dostaje czerwoną kartke.Pod koniec meczu cuda na bramce robił Ali Jaber.I mój kontratak na 3-1.
Czw 16:37, 17 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Bany

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 453

Skąd: że znowu..

KOLEJKA 45

Bany( Togo) 0:2 wlodiwlodar ( Finlandia)

Brak motywacji przedeczowej sprawiło, iż przegrałem to spotkanie. Rywal strzela szybko dwie bramki. W miedzyczasie moj obronca za faul dostaje czerwo... chociaz nie powinien. W drugiej polowie Finlandia kontroluje przebieg spotkania. Dopiero pod koniec meczu zaczalem troszke grać. MIałem kilka okazji do strzelenia bramki jednak szczęście było po stronie wlodiwlodara. w strzalach 7-8. dzieki i pozdrawiam
Czw 20:10, 17 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 46

soniak 3:1 gbsck

To był mój ostatni mecz sezonu. Bardzo chciałem dobrze zakończyć ten sezon i tak się stało. Może nie zagrałem rewelacyjnie ale 3 punkty są szczęśliwy. Najbardziej z meczu zapamiętałem jak bramkarz sparował piłkę ta toczyła się powoli do bramki i w ostatniej chwili obronca wybił piłke z liniii bramkowej.

Już oficjalnie moge powiedzieć że...

Mamy awans do 2 ligi szczęśliwy

Dzieki za mecz Wink
Pią 19:42, 18 Kwi 2008 Zobacz profil autora

46

Krzysiuk - Bany 0-3

Rywal zagrał dobry mecz pod wzgledem taktycznym co moje podanie prawie przechwyt. Co prawda mialem kilka okazji ale bramkarz byl jak zaczarowany. Do mojej bramki wkulaly sie 2 gole i 3 po odbiciu sie od Boruca.

The End Runda rewanzowa DNO płacze
Pią 22:26, 18 Kwi 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 46

mALo 1 - 0 Tomek

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana. Oba teamy miały po kilka okazji bramkowych. Do przerwy wynik meczu był bezbramkowy. Statystyka strzałów była również wyrównana, stosunek strzałów cztery do czterech. W drugiej połowie wyspiarze trochę podkręcili tępo. W wyniku lepszej gry padł jedyny gol meczu. Szkocja miała jeszcze może kilka okazji, które nie znalazły już drogi do bramki mojego rywala. Dzięki za mecz.

_________________________________2:1

Wyrównany mecz, dużo zaciętych pojedynków itp. Gola zdobywam ok. 20 minuty, kiedy to po fatalnym błędzie obrońcy (stracił piłkę w PK) mój napastnik z 5 metrów do wbija piłkę do siatki. Tuż przed końcem pierwszej połowy po rzucie rożnym zdobywam kolejną bramkę. Damian strzela swojego gola w loss time. Druga połowa to zażarta walka, lecz obaj nie zdołaliśmy zmienić wyniku, który został ustanowiony w pierwszej połowie. Dzięki za mecz.

lukas15 1-1 kaimada

Mecz wyrównany choć wydaje mi się że z moja przewagą lekką.Dużo ładnych akcji,choć rywal grał 80% meczu na wykopy do wysokiego Kanoute.Bramka dla przeciwnika po moim indywidualnym błędzie podanie do Kanoute i w sytuacji sam na sam kieruje piłkę do siatki.Gol dla mojej drużyny padł z rzutu wolnego, powinien paść wcześniej no ale Jamajka jak Jamajka.Dodam że obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę.
W strzałach 10-6 dla mnie

Strzelcy bramek:

62' Kanoute Asysta: Diallo
74' King z rzutu wolnego z 20 metrów

Dzięki za mecz. Z racji tego że to mój ostatni mecz chciałbym wszystkim ligowcom podziękować że zagrali ze mną mecze
Nie 11:04, 20 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)