____________mALo - michu
____________JaneKCK - kaberlem
____________nadolski - Tomek

Powodzenia życzymy radosny

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 9:16, 14 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 0:15, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Kolejka 39

Prz3m4s 2:3 pudel88

Ehh, mam już dosyć tej gry. Już po raz przynajmniej 10 przegrywam (lub remisuje) wygrany mecz. zagubiony Do przerwy spokojne prowadzenie 2:0, i już myślę o zwycięstwie. Do tego pod koniec połowy uderzam w poprzeczkę, a na początku drugiej w słupek. W 2 połowie przeciwnik oddaje 2 strzały i zdobywa 2 gole. W 85 minucie moi obrońcy nie potrafią wybić piłki, co wykorzystuje pudel i strzela na 3-2. Grać się odechciewa... smutny

Kolejka 42

Prz3m4s 4:1 JaneKCK

Zasłużone zwycięstwo. Zmarnowałem w tym meczu jeszcze kilka akcji sam na sam. Choć Janek też miał trochę akcji, to jednak nie były one tak groźne jak moje, co widać po wyniku. Najpierw ja wychodzę na prowadzenie, potem Janek strzela na 1-1, a reszta już się jakoś posypała. zdzier

Pon 7:38, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
mALo

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 569

KOLEJKA 43

mALo 1 - 0 michu

Mecz pod dyktando mojego rywala. Japonia dzieliła i rządziła na boisku, stworzyła multum okazji. Większość z nich była zagrożeniem dla mojego teamu. W trudnych chwilach ratował mnie bramkarz lub po prostu szczęście mi dopisywało. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bez bramkowym, a ja w przeciągu 45 minut nie oddałem strzału. Druga połowa to także dominacja mojego rywala. W którejś minucie drugiej połowy udaje mi się strzelić nie zasłużonego gola, który z gry na pewno mi się nie należał. Wynik do końca spotkania już nie ulega zmianie. Określenie "fartuch", które użył w stosunku do moje osoby rywal mówi wszystko za siebie. Ja oczywiście zgadzam się z tym i w żaden sposób nie uważam, że to zwycięstwo mi się należało. Dzięki za grę.

lukas15 1-1 Nadolski

Mecz w pierwszej połowie wyrównany w drugiej połowie przewaga rywala. Bramka strzelona w ładny sposób najpierw po dośrodkowaniu podaje piłkę do Jamajczyka który wślizgiem z 2 metrów strzela bramkę.Po bramce przeciwnik sie zmobilizował i konstruował akcje.I w końcu udało się strzałem z 19 metrów popisał się Pieroni.

W strzałach 10:8 dla mnie.
Super mecz radosny Shatko bardzo poprawił mi humor, bo udowodnił, że nie jestem w tej 3 lidze najgorszy radosny a jego wysokie miejsce jest dziełem przypadku, bo z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że z tak słabym zawodnikiem jeszcze nie przegrałem radosny Wystarczyło żebym miał jego bramkarza to wynik byłby 0:0.. to co jego bramkarz wyczynial zdzier <standing ovation>

Tak.. teraz mogę spokojnie spaść do 4 ligi.. wylosować jakiś inny team (każdy inny oprócz Gwinei jest lepszy radosny) i walczyć o powrot do 3 ligi, bo skoro Shatko w niej gra to ja też mogę radosny pozdro... humorek mam od razu lepszy radosny
Pon 22:44, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
michu

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 348

michu 1-4 kaberlem

Fatalny mecz w moim wykonaniu, zasłużone zwycięstwo kaberlem.
Wto 16:06, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
50ml

Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 977

Skąd: White

50ml 3:1(13:7) memp
mecz zaczal sie dla mnie bardzo pechowo,juz w 10 minucie strzal po rykoszecie wpada do mojej bramki,pilka leciala z predkoscia 1km/h, kolo zmiennika Zuberbuhlera,ktory najwidoczniej nie chcial pobrudzic nowego stroju(i nie pobrudzil bo dostal zmane),podrazniony tak glupio stracona bramka juz w nastepnej akcji H.Yakin nie zmarnowal sam na sam i pewnie lekkim strzalem pokonal bramkarza przyjezdnych,pozniej mamp dostaje czerwo za wjazd od tylu w nogi H.Yakina,sam poszkodowany pare akcji pozniej po dosrodkowaniu Gyraxa umieszcza strzalem glowa pilke w siatce,do przerwy 8:4 w strzalach,2 polowa to 2-3 grozne strzaly mempa,ja mialem slupek i pare dobrych akcji z czego jedna wykorzystal Stlerer,

nadolski 3-0 (0:0) damian232

Ale był meczyk , pierwsza połowa dosyć nudna , dwie akcje damiana zakończone strzałem i kilka moich akcji ale nic nie wpadło do bramki.W drugiej już było ciekawiej w 10min II połowy rzut wolny z 35m do piłki podszedł Farhan i pięknie udzerzył , piłka wypadła mojemu bramkarzowi z rąk , słaby refleks napastników i piłke wybija Kompany , rozpoczyna się akcja mojego zespołu strzał i piłka wychodzi poza linie boiska mamy korner. Do rogu podchodzi Mirallas znakomicie wrzuca na głowe Kompanego i mamy pierwsza bramke w tym meczu. damian przeprowadza lekkie zmiany w zespole ( ofensywne ) i rozpoczyna od srodka , piłke kieruje do obrońcow chwile podaje pomiedzy nimi nagle jeden srodkowy obrońca popełnia bład Pieroni przejmuje piłke i mamy 2-0 wykrzyknik przez 7min zawodnicy nadolskiego strzelaja 2 bramki , piłkarze nadolskiego uwierzyli w zwyciestwo i odpuścili sobie spotkanie , wtedy damian zrobił kilka groźnych sytuacji ale nic nie wpadało po jednej z nich piłke przejeli moi obrońcy atak nabrał tępa piłkę dostał Dembele dryblingiem załatwił jednego obrońce i strzela na bramke , bramkarz bez szans Wink 3-0 wykrzyknik koniec meczu Wink

pudel88 1:4 rogas

Mecz mógł, a w zasadzie powinien, zacząć się dla mnie wręcz idealnie. Zaraz po rozpoczęciu mój zawodnik mija kilku zawodników przeciwnika, wpada w pole karne i w tym momencie zabrakło mu już chyba pomysłu i niestety daje sobie odebrać piłkę. Po tej akcji miałem jeszcze jedną ciekawą, której znów nie wykorzystałem. Od tego momentu zaczął grać przeciwnik. Szybko tracę dwie bramki. Jedyne na co było mnie stać w tym meczu to bramka kontaktowa na 2:1. W tym momencie nawet uwierzyłem, że coś ugrać się uda. Niestety przeciwnik szybko sprowadził mnie na ziemię Wink. Straciłem kolejne dwie bramki, sam nie byłem w stanie odpowiedzieć żadną. Pomimo wysokiego wyniku, zaryzykował bym stwierdzenie, że mecz był dosyć wyrównany. Tak czy inaczej przegrałem zasłużenie i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Dzięki za mecz radosny

soniak 4-1 Prz3m4s

Mecz ze zdecydowana moją przewagą. Szybko strzelilem 2 bramki i juz mogłem spokojniej grac. Honduras wykopywał piłki czychając na błędy moich obrońców ale na szczescie tylko raz sie pomylili. Sam na sam i górą okazał sie golkiper gospodarzy. Później ładuje trzecia brameczke. No i kuriazalna bramka dla Hondurasu. Praktycznie podarowałem ją w prezencie podając piłke do nabastnika a ten spokojnym strzalem z kilku metrów pokonuje bramkarza. Ale zaraz jest czwarta brameczka i wybaczam sobie ten błąd hehe ;p

dzieki za mecz Wink
Wto 23:13, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Kolejka 43

pudel88 1:0 50ml

Szczerze mówiąc spodziewałem się porażki w tym meczu i to raczej wysokiej. Jednak po kilkunastu minutach gry stwierdziłem, że może nie będzie tak źle, że może coś uda się ugrać. I rzeczywiście udało się. W 60 minucie wychodzę na prowadzenie, którego nie oddaję już do końca. Podstawą sukcesu w tym meczu była uważna gra w defensywie, co ostatnio rzadko się u mnie zdarzało. W doliczonym czasie gry miałem jeszcze szansę podwyższyć wynik jednak w sytuacji sam na sam jeden z moich zawodników nie potrafi trafić w bramkę. W tym momencie sędzia zakończył mecz. W moim odczuciu odnoszę zasłużone zwycięstwo.
Wto 23:46, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
mALo

Posty: 569

Kolejka 40

mALo 0 - 3 soniak

Pierwsze minuty meczu wyrównane. Soniak zdobywa bramkę pod koniec pierwszej odsłony. Druga połowa to już gra tylko Kanady, mój zespół nie robił nic, aby zmienić losy spotkania. Kanada pokazała dobrą skuteczność i składne akcji zakończyły swój bieg w bramce. Ogólnie nie ma co ukrywać rywal był lepszy i zasłużył na zwycięstwo, za to moja gra pozostawia wiele do życzenia. Dzięki za grę.

gbsck 2 - 2 WlodiWlodar

mimo w sumie mojej wysokiej wygranej w 1 meczu, do tego starcia podchodzilem z obawami bo Wlodi to dobry kiwacz:wink: i nie raz wyprowadzal w pole moich zawodnikow;)
ogolnie mecz ze wskazaniem na Wlodiego.na poczatku moj rywal glowkuje Hyypia w slupek wink radosny dosc szybko Finlandia obejmuje prowadzenie -ok20min.bramka wyrownujaca padla jeszcze w 1 polowie.strzal z 16m bramkarz zasloniety obroncami nie zdaza z interwencja...2 polowa moja akcja finlandia muruje bramke..szybka wymiana podan wink i znow strzalem zza obroncow pokonuje bramkarza Wlodiego.mimo licznych atakow(2-3 100% okazje m.in. slupek) moj przeciwnik wyrownuje dopiero w koncowce meczu.

Wlodiwlodar - Damia232 0:0
W tych 5 kolejkach zawarte sa najwazniejsze dla mnie mecze.Jest to moj drugi mecz w tej serii spotkan ktory konczy sie niestety remisem.Mecz wyrównany dobra gra obronców obu zespołów.Akcje najczesciej toczyly sie w srodkach od czasu do czasu atakowalem skrzydlami.W drugiej odslonie mój napastnik miał swiatna okazje sam na sam przelobował bramkarza jednak piłka trafiła w poprzeczke a mogła to byc akcja meczu.Przeciwnik mial kilka strzalow jednak dobrze spisywal sie jaskelainnen oraz defensywa.W 70 min jeden z moich zawodnikow otrzymoje czerwona kartke ale nie wpływa to na wynik spotkania.
Śro 15:40, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora
memp

Posty: 1016

kolejka 43

memp 1:0 Damian232

Tak, tak... nie pomyliłem się z wynikiem szczęśliwy wygrałem!! Skazany z góry na porażkę grałem nienajgorzej... Irakijczycy byli dłużej przy piłce, ale oprócz słupka w pierwszej połowie, jakoś nie zagrozili specjalnie bramce mojego murzynka szczęśliwy Ja miałem jedną stuprocentową sytuacje i ją wykorzystałem radosny Dzięki za mecz, wygrana cieszy, ale i tak nic nie zmieni jeśli chodzi o mój spadek radosny
Śro 15:56, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora
gbsck

Posty: 90

kolejka 43

gbsck 0 - 6 Rogas

:/

pierwsze 15minut dobrze sie zaprezentowalem..2min strzal nozycami ponad bramka..skrzydla bardzo aktywne..rogas tez ma swoje akcje...dalsza czesc 1 polowy to...pach pach pach...i 3 0 dla rogasa:?2 polowa znow poczatek moj 20minuta kontra i gol dla rogasa...5bramka kuriozalna...pozniej dobzre spisuje sie moj bramkarz ale i tak wpuszcza 6bramke:/co rogas strzelal to wpadalo;)pozdr

rogas (Izrael) 1-0 Tomek (Kongo)

Mecz bez większej historii. Mało sytuacji podbramkowych, dużo gry w środku pola. Pierwsza i jedyna bramka meczu wpada jakoś w 30 minucie za sprawą Golan'a, który ładnym zwodem mija obrońce z Konga i pewnie umieszcza piłkę w siatce. Do końca dobra gra w obronie z obu stron i wynik nie uległ zmianie.

Dzięki radosny
Śro 16:48, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Kolejka 40

pudel88 4:0 gbsck

Początek meczu dosyć wyrównany. W dalszej części spotkania moja przewaga stawała się coraz bardziej wyraźna. Zdobycie pierwszej bramki pozwoliło mi uspokoić grę, skupić się na rozbijaniu ataków przeciwnika, a także spokojnym wyprowadzaniu swoich akcji. W pierwszej połowie strzeliłem jeszcze jedną bramkę. Druga połowa to w dalszym ciągu moja duża przewaga. Gdzieś w 60 minucie meczu w polu karnym został powalony mój zawodnik, przeciwnik otrzymał czerwoną kartkę, a ja wykorzystałem karnego. Następnie doszła jeszcze czwarta bramka. Generalnie wynik mógł być wyższy jednak w kluczowych momentach brakowało precyzji. Dzięki za mecz Wink
Czw 11:09, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora
memp

Posty: 1016

kolejka 41

memp 0:5 kaberlem

Nooo to był popis skuteczności marokańczyków, a zwłaszcza Boukhariego (strzelec 4 goli) w strzałach 7:5 dla Kaberlema!!! co daje 71,5% skuteczności!!! Ja ograniczałem się do kontrataków, chociaż pod koniec meczu nawet kaberlem pozwolił mi przejąć inicjatywę i rozgrywać piłkę na jego połowie.. Dwa groźne strzały (fantastyczne interwencje bramkarza Maroka) to za mało żeby liczyć się z taką drużyną, zwłaszcza popełniając takie błędy w obronie radosny dzieki za mecz radosny
Czw 15:32, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

Kolejka 42

lukas15 0-1 mALo

Mecz wyrównany do 58 minuty kiedy dostałem czerwoną kartkę to się wszystko posypało 3 minuty później rywal strzelił bramkę. Próbowałem coś tam strzelić ale nic nie wpadało do sieci. W strzałach 7-11 dla przeciwnika.

Czw 16:50, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)