Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 48

Skąd: Władysławowo

Wlodiwlodar - Michu 1:2

Mecz od poczatku zacięty.Rywal w pierwszej połowie oddał kilka groznych lecz tylko jeden wpadł do bramki .W drugiej połowie obie druzyny nastawiły sie na wieksza ofensywe.Wyrónuje okolo 70min lecz kilka chwil pozniej po fatalnym bledzie mojej obrony trace bramke na 1:2.Pod koniec mialem jeszcze 2 csytuacje na wyrównanie lecz brakowalo skutecznosci napastniką.

rogas (Izrael) 4-0 Cobeer (Korea)

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla mnie bo już w 7 minucie strzelam pierwszą bramkę. Druga bramka tez pada szybko bo o ile dobrze pamiętam to w około 20 minuty. W 45 minucie dokładam trzeciego gola do szatni i już byłem pewien że nie mogę tego meczu przegrać. Drugie 45 minut to już dobra gra w obronie z obydwu stron. 4 i zarazem ostatnia bramka wpada gdzieś w 80 minucie. W końcówce miałem jeszcze bardzo dobra sytuacje, ale niestety nie celny.

Dzięki radosny

Kolejka 44:

rogas (Izrael) 5-2 memp(Gwinea)

Mecz pod moje dyktando, zwycięstwo zasłużone. Pierwszą bramkę jak zwykle strzelam już na początku. Po chili chyba remis i wtedy bramki strzelałem tylko ja. Rywal jeszcze strzela swoją drugą bo zlagowało i obrońca nie wybił smutny . W końcówce jeszcze dobra sytuacja ale niestety.

gbsck 1 - 0 kaimada

ostatni mecz w 3 lidze wink mecz mogl skonczyc sie zwyciestwem kazdego z nas...bo obu stronach akcje ktore byly zagrozeniem dla bramkarzy...mecz wyrownany pod kazdym wzgledem,tyle ze ja o 1 bramke jestem lepszy wink

nie przewidzieliscie jakiejs opcji dla lucky loosera 3 ligi wink lool pytanie moze jakies baraze wink pytanie