Czarny - Piotrek89

KrecikGKS - lukasso

totomiX - michal697

marky_ramone - Kicek

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Nie 20:39, 02 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 20:35, 02 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aros

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

Wprowadzam zakaz edytowania postów po dodaniu wyniku przez administratora.

Jeśli z postu wynika, że administrator ligi wpisał już wynik do tabeli, obowiązuje zasada, że następny mecz wpisujemy w nowym poście, nie edytujemy starego!

Pon 18:38, 03 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 6

...Koshaolin... 1-1 Adam.zip

Spotkanie z moją minimalną przewagą. W pierwszej połowie od straty bramki rywala ustrzegł dobrze dysponowany bramkarz oraz poprzeczka. Natomiast mnie w jednej z akcji uratował 2 krotnie słupek. Do połowy strzały: 6-4 na moją korzyść. W drugiej połowie gra tyczyła się raczej w środkowej części boiska ponieważ nikt nie chciał stracić bramki. W 89 minucie spotkania fauluje rywala i dostaje czerwoną kartkę. Rywal rozgrywa dobrze rzut wolny i mamy 1-0. Trochę się zdenerwowałem ponieważ w tej połowie był to jego pierwszy strzał. Tuż po straconej bramce rozpoczynam kapitalny drybling, dochodzę pod pole karne rywala i mam aut. Następnie znowu popisuje się dobrą kiwką wchodzę w pole karne i doprowadzam do wyrównania. Strzały na koniec meczu: 9-5 na moją korzyść. Raczej sprawiedliwy wynik chociaż szkoda straconych kolejnych 2 punktów.

Dzięki za grę. Powodzenia dalej.

Edit by Aros:
Wynik dodany do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pon 21:05, 03 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:04, 03 Lis 2008 Zobacz profil autora
sheva7

Posty: 96

kolejka 5

sheva7 (Norwegia) - mati (Canada) 1:1

I znow remis druzyny norwegii ,tym razem po nudnym i slabym meczu. Malo sytuacji bramkowych i remis sprawiedliwy.. Bramka Carew na 1:0 pozniej wyrownanie Canady po ladnym strzale napastnika:) Mecz bez historii...

Dzieki za meczyk

Pon 22:08, 03 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 4
Giuly 1-4 MartiniTSW
Strzały: 8-13

W pierwszej połowie zupełna dominacja Martiniego ja nie mogłem nic zdziałać. Skończyło się na 0-3, z czego jeden gol po bardzo ładnym lobie. Przed drugą połową zmieniam ustawienie na 3-4-3 i udaje mi się skonstruować kilka groźnych akcji z czego z jednej z nich pada ładna bramka lobem. Martini też ma swoje szanse jednak nic więcej nie chce wpadać. Dopiero w końcówce udaje mu się strzelić kolejnego gola i ustalić wynik meczu na 1-4.

Dzięki i powodzenia dalej (nabijam słowa do opisu szczęśliwy)

Wto 14:27, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

5 kolejka

MartiniTSW(Polska) 1:2 Koshaolin(Korea DPR)

Mecz rozegrany został wczoraj albo 2 dni temu za bardzo nie pamietam. Coz mozna powiedziec o tym meczu skoro nawet nie pamietam dokladnie kiedy zostal rozegrany zdzier Napewno byl to mecz wyrownany, prowadzenie obejmuje najpierw Kosh po ladnej skladnej akcji, nastepnie ja wyrownuje zdaje sie w 2 polowie. Pod koniec meczu Koshaolin strzela zwycieskiego gola ktory daje mu 3 pkt.

ps. nie liczylem czy jet 50 slow lool

Wto 15:32, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 6

______________Rafal62172-3MartiniTSW

Wszystko zaczęło się pięknie dla Konga, bo Nonda trafia w okienko od słupka już w 3min, a w 6min gram już w 10, po kosie Mbajo i nie zasłużonym[wg. mnie] czerwie. Pierwsza połowa zakończyła się jednak 1-1, w drugiej znów na początku szczęście mi daje Nonda i wiedziałem że mogę wygrać mecz, ale nie chciałem go wygrać cofając sie do defensywy[5-3-2B] i grać "anty futbol" więc dalej grałem swoje, niecałe 5min później znów mamy remis, i wtedy już nie bardzo miałem cos do powiedzenia, Martini przycisnął i udało mu się strzelić zwycięską bramkę.W tym meczu najwięcej zarzutów mam do lagów przez które 2x straciłem bramkę, bo oczywiście nie zadziałało magiczne wybicie w obronie i strata piłki, gra na serwerze clan[arcade śmiga ładnie bez zarzutów] coraz bardziej dobija...Dzięki za mecz i do rewanżu.

KOLEJKA 4

______________Rafal62172-0sheva7

W tym meczu postawiłem sobie jeden cel - zwycięstwo. Po dwóch nie udanych meczach i porażkach w obu 2-3, udaje się odnieść cenną wygraną i zdobyć upragnione 3pkt. Mecz bardzo wyrównany i ciekawy, na koniec w strzałach 7-4 dla mnie, dopiero w 44min spotkania objąłem prowadzenie po strzale LuaLua, za dużo okazji nie było, więc bardzo cieszyłem się z gola, drugą bramkę dokładam w 89min po bardzo dobrze wykonanym lobie po wyjściu bramkarza, strzał z narożnika pola karnego a strzelcem był Tshiolola. Zwycięstwo zasłużone, choć sheva7 chyba nie zagrał najlepszego meczu, dzięki i do rewanżu.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 19:32, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 8 razy
Wto 15:43, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 6
Giuly 1-3 sheva7

Na początku mecz układał się dla mnie całkiem dobrze. Strzeliłem bramkę na 1-0 i potem miałem jeszcze 2 dogodne okazje jednak zmarnowałem je, a inicjatywę przejął sheva7. Szybko zdobył 2 gole i zaczął kontrolować sytuację na boisku. Ja próbowałem coś zmienić ale nic nie wychodziło, a pod koniec meczu straciłem jeszcze 3 gola.

Wto 18:44, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 4

marky_ramone 2-2 lukasso

Mecz wyrównany i zacięty, w strzałach 13:10 dla rywala, który pierwszy traci bramkę już na początku spotkania, pierwsza połowa w której lider elity miał minimalną przewagę kończy się moim skromnym prowadzeniem. W drugiej odsłonie już się wszystko wyrównało, zacząłem częściej dochodzić do głosu i stworzyłem kilka klarownych sytuacji, jednak po 2 głupich błędach w obronie tracę dwie bramki, pierwsza po zabawie w polu karnym i podaniu do rywala, druga po niepotrzebnym faulu w polu karnym i jedenastce dla lukasso. Udaje mi sie wyrównać już w następnej akcji, i taki rezultat utrzymał sie już do końca spotkania. Rywal miał jeszcze stu procentową okazje w samej końcówce w postaci następnego rzutu karnego, chybił jednak próbując wcelować w prawe okienko mojej bramki, gdyby nie to pewnie wywalczył by komplet punktów bo trudno by było wyrównać na 5 minut przed końcem. Ogólnie wynik raczej sprawiedliwy.

dzienks

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 23:25, 04 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:24, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 6
KrecikGKS 0:1 Lukasso

Przewaga przeciwnika bez dwóch zdań.Bramka pada już w 8minucie po głupim faulu,którego można było nie gwizdnąć ale tak się nie stało i 0-1 na tablicy wyników.W tej połówce zero strzałów na bramkę Bahrajmu,w decydujących momentach brakowało tego czegoś by wyjść z dobrą kontrą.Po przerwie już lepiej pod koniec przeciwnik otrzymuje czerwoną kartkę.Jeden z moich zawodników marnuje szansę gdy znalazł się sam na sam z GK.Rywal mógł zdobyć bramkę znów po wolnym jednak bramkarz sparował na rzut rożny.Strzały 3-8 dzięki.

Wto 23:39, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 5

Piotrek89 2-3 marky_ramone

Prowadzę 2-0, kontroluje wydarzenia na boisku, przeciwnik nic nie może zrobić, nagle strzela kontaktową bramkę, bodajże pierwszy strzał w meczu. Prowadzę ataki pozycyjne z których nic nie wychodzi, przeciwnik dwa razy kontruje i strzela dwie bramki. Wykorzystał wszystko co miał. Tylko sie wkur*** przegrałem wygrany mecz, jak zawsze. Rywalowi wygrana sie po prostu nie należała , 3 kontry= 3 bramki. Po raz kolejny mogę śmiało stwierdzić, że liczy się tylko szczęście

Po lidze mam nadzieje, że wreszcie dam sobie spokój z tą grą...

Wto 23:54, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

Post Re: Kolejki 4-6 [3.11.08 - 09.11.08]
Kolejka 5
Adam.zip 3 - 2 Rafal6217

Spotkanie rozegrane w poniedziałek, jednakże dopiero zostałem uświadomiony, iż byłem gospodarzem.
Jako pierwszy straciłem bramkę, po tym fakcie lekko przejąłem inicjatywę stwarzałem okazję bramkowe, oddawałem strzały (3 okazały się celne). Do 75 minuty nudny mecz, pewnie kroczyłem po zdobycie 3 punktów, aż tu nagle... Mój faul (a właściwie "kompa") w polu karnym rywala - czerwo i karny. Przeciwnik pewnie wykorzystuje szansę na 3:2. Zamieniłem napastnika na obrońce i zacząłem uważnie rozgrywać piłkę. Duża wymiana podań, starałem się jak najdłużej utrzymać przy piłce, ponieważ trzeba było dowieść wynik do końca. Rywalowi udaje się ostatecznie przejąć piłkę i oddaje w doborowej sytuacji strzał w słupek.
Mogło być różnie, ale chyba z przebiegu całego spotkania jest sprawiedliwie.

Dziękuje.

Śro 16:43, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 1:2 Adam.zip

Do 5 min drugiej połowy kontrolowałem sytuacje i prowadziłem 1:0. Niestety po loście na początku drugiej połowy gra się przestała kleić i straciłem 2 gole. Szkoda straconych 3 pkt bo była szansa na zwycięstwo gdyby nie kilka zmarnowanych sytuacji.

mati 4:2 EloZiomKonin

Zasłużone zwycięstwo tym bradziej że przeciwnik w drugiej połowie grał w dziesiątkę radosny

Dzięki za mecze radosny

Śro 17:19, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 5

michal697 0:2 KrecikGKS

Ehh. Dwa głupie błędy i dwa gole rywala;/
Stwarzałem więcej akcji, ale były one zupełnie bez pomysłu. Jak nie spieprzyłem ostatniego podania, to rywal odebrał mi piłkę w prosty sposób. Jak nie strzeliłem na bramkę i bramkarz obrobił to rywl mnie blokował.

dzięki za mecz i powodzenia...

Śro 17:57, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

Kolejka 5

EloZiomKonin (Saudi Arabia) - Giuly (Slovakia) 6:0 (3:0)

Mecz zaczyna się od moich ataków, w 25 minucie strzelam pierwszego gola, cały czas rośnie przewaga Arabi Saudyjskiej, wszyscy piłkarze grają wyśmienicie nawet mój bramkarz (nie popełniał błędów tak jak w poprzednich meczach), strzelam drugą bramkę, i tuż przed przerwą, udaje mi się jeszcze dodać 3 gola, druga połowa zaczyna się dla mnie pechowo, nie wytrzymałem i skosiłem piłkarza Słoweni, za ten brzydki faul dostaje czerwoną kartkę lecz to mnie nie powstrzymuje, atakuje dalej i podwyższam wynik na 4:0, Giuly próbuje strzelić chociaż honorowego gola ale widocznie dziś ma słaby dzień, za to ja strzelam gola i tuż pod koniec jeszcze jednego... dzięki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Czw 23:19, 06 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 23:18, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 6

Czarny 1 - 2 Piotrek89

Ten mecz spowodował u mnie wystąpienie tak zwanej "pomeczowej ******" (przepraszam za wyrażenie wszystkich czytelników lecz to cytat) Wink Rozgrywany był chyba ze 3 dni temu i dopiero po takim czasie ochłonąłem i przystąpiłem do tego opisu.
Spotkanie rozpocząłem bardzo dobrze, przeważałem na boisku, a Piotrek89 nie miał zbyt dużo do powiedzenia. Uwieńczyłem to w końcu bramką... W drugiej połowie mecz trochę się wyrównał, lecz nadal przeważałem. Niestety Dos Santos z Tunezji ma nieoceniony shot 17/17 i wystarczyła lekka nieuwaga obrońcy, a ten z 25m jak pociągnął tak przerwało moją sieć... Walczyłem dalej tym cieńkim Qatarem, ale skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Potem tracę bramkę po rzucie rożnym i zostaje mi około 5 minut meczowych na odrabianie... W tych 5 minutach nie zadziałał mi raz przycisk strzału gdy stałem przed pustą już bramką, a w loss time napastnik trafił w poprzeczkę... Dzięki za mecz, oby takich jak najmniej Wink

Czarny, otrzymujesz ostrzeżenie za ******.
Wynik dodany.

Czw 23:20, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 4

...Koshaolin... 0 - 1 EloZiomKonin

Spotkanie wyrównane. Na początku ja kontroluje spotkanie lecz nie stwarzam sobie jakiś dogodnych sytuacji. W 19 minucie pierwsza dobrą okazje ma rywal. Później może po 2 klarowne sytuacje mieliśmy lecz nikt ich nie wykorzystał. Strzały do połowy 3-3. W drugiej połowie ja jak i rywal mamy swoje dogodne sytuacje lecz nic nie wpada do 90 minuty. Niestety nie wiem jak to się stało ale rywal w ostatniej minucie strzałem z dość ostrego kąta zgarnia 3 punkty. Strzały na koniec spotkania 7-6 na moją korzyść.

Pią 23:36, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora

totomiX 4-2 Piotrek89
___________________strzały: 15-12

Mecz próbowalismy zagrac tydzien temu, jednak udało nam się rozegrać około 60 minut, które i tak przerywane było notorycznymi lagami i lostami. Na początku tego "meczu" Piotrek89 strzelił na 1-0, a ja musiałem gonić wynik. Stwarzałem sporo sytuacji, jednak udało mi sie strzelić tylko bramke wyronująco. Po ktoryms loscie z rzedu zdecydowalismy się zagrac ten mecz za tydzien, w pelnym wymiarze czasowym, zaczynajac od 1-1.
Mecz rozpoczął sie idealnie dla Piotrka89, 2 minuta meczu i Dos Santos mocnym strzalem strzela na 1-2. Po tej stracie wzialem sie za gre, dochodzilem do pozycji strzeleckich jednak moi zawodnicy strzelali zbyt lekko, albo prosto w bramkarza. Dopiero w 40 minucie znakomite prostopadłe podanie Maminova otworzyło Shatskikhemu droge do bramki, który pewnym strzałem doprowadza do remisu. Do przerwy remis 2-2, a w strzałach 10-5 dla Uzbekistanu.
W 60 minucie spotkania Shatskikh po raz kolejny zostaje obsluzony przez Maminova i ustala wynik na 3 do 2. Po tej bramce zmieniłem ustawienie na 4-3-3b. Tunezyjczycy mieli swoje okazje, jednak zarówno Dos Santos jak i Gmandia mylili bardzo nieznacznie. W 80 minucie spotkania Soliev bardzo umiejetnie przechodzi przez tunezyjska obrone i ustala koncowy wynik meczu na 4-2 dla swojej reprezentacji.

Na wyróżnienie w tym zasługuje Maminov, który świetnie asystował i rozdzialał piłki oraz Shatskikh, czyli dobrze znany już wszystkim 'uzbecki egzekutor' Wink

Dzięki i powodzenia.

Sob 19:47, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 4
KrecikGKS 1:1 Kicek
Porażka(dla mnie remis z przebiegu gry był nią) jest na własne życzenie.Po pierwszej połówce powinienem prowadzić 3:0 a nie jeden i kontrolować grę.Strzały w tej połowie to 6-1 na moją korzyść w tym słupek i poprzeczka Kinga.Na początku drugiej połowy bramkarz podaje do przeciwnika a ten strzela bramkę.Niestety tak się kończą moje zabawy..Do końca już raczej mecz wyrównany Ekwador nabrał trochę wiary w swoje poczynania a Jamaica nie była w stanie strzelić zwycięskiej bramki.Strata 2 pkt.Dzięki

Nie 0:40, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora

totomiX 3-4 michal697
___________________strzały: ?-?

Zaczałem bardzo dobrze od bramki Shatskikhego. Około 20 minuty michal697 zdołał wyrownac po tym jaki umiejetnie obił mojego bramkarza. Do przerwy zdołałem jeszcze podwyższyc na 2-1, równiez po strzale Shatskikhego.
W 60 minucie po bledzie bramkarza z Finlandii prowadziłem już 3-1 i w tym momencie poczułem się bardzo pewnie i przestałem praktycznie grać. Michal697 przeprowadził dwie dobre akcje i wyrownał stan meczu, a ostatniej minucie po dobitce strzelił zwycięską bramke i zainkasował 3 punkty.

Nie 23:57, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)