Kolejki 7-9 [10.11.08 - 16.11.08]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 7-9 [10.11.08 - 16.11.08]

Termin na rozegranie kolejek od 7 do 9 mija 16 listopada o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych]

Adam.zip [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 1 do 3 (od 26.10.2008 r. do 02.11.2008 r.)

marky_ramone 2-2 Rafal6217

Pierwsza część spotkania bardzo wyrównana, choć to rafal miał więcej z gry no i zdobył w niej dwie bramki, przy których moi obrońcy nie pozostają bez winy. Na drugą część spotkania wychodzę już w zmienionej formacji, pozostawiłem tylko 4 obrońców i to bliżej środka pola niż lini pola karnego, sześciu zawodników w ataku przyniosło oczekiwane efekty, druga odsłona meczu to juz moja dośc wyraźna przewaga, strzelam wpierw kontaktową bramkę, w krótkim odstępie czasu doprowadzam do remisu i ciągle atakuję, miałem jeszcze dwie dogodne sytuacje jednak moi napastnicy byli nieskuteczni, zwycięska bramka wisiała w powietrzu jednak nie udało się jej zdobyc, zabrakło czasu, dodatkowo w doliczonym już czasie gry musiałem zrezygnować z jednego atakiera po tym jak czerwoną kartkę obejrzał mój środkowy obrońca. W strzałach 10:6 dla mnie.

dzienks

Edit by Aros:
Wynik dodany do tabeli.

Pon 16:52, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 9

______________Rafal62173-2totomiX

Mecz wyrównany, choć z lekką przewagą rywala, w strzałach 10-12 na jego korzyść.Wynik spotkania otwiera koshelev juz w 18min i rywal ma z czego się cieszyć, bramka bardzo ładna.Dopiero w 43min Nonda doprowadza do remisu i tak się kończy pierwsza połowa, w strzałach 4-4. W drugiej części dość szybko trafia rywal, ale już w 50min LuaLua doprowadza do remisu i wielka radość na twarzy trenera Kongo jak i samych piłkarzy, ale w 77min kiedy LuaLua wyprowadza na prowadzenie Kongo to piłkarze rezerwoi wraz z trenerem wyskoczyli z boxu. W tym meczu napewno zwycięstwo należało bardziej sie rywalom, ale jak to bywa w piłce nożnej, nie ważne jak grasz, ale ile strzelisz, dziś piłkarze Demokratycznej Republiki stanęli na wysokości zadania i strzelili o gola więcej, oby tak dalej. Dzięk za mecz i powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Pon 17:08, 10 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:07, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 8

Piotrek89 2-1 Adam.zip

Mecz został rozegrany w lagach;/. Na początku meczu ja byłem stroną przeważającą, przeprowadzałem więcej akcji. Swoją grę udokumentowałem golem Dos Santosa z woleja. Pierwsza połowa zakończyła się takim wynikiem. Na drugą odsłonę spotkania rywal wyszedł mocno zdeterminowany, przejął inicjatywę, tworzył coraz to groźniejsze akcje. Po około 20min w końcu znalazł drogę do mojej bramki. Już myślałem, że mecz skończy się takim wynikiem ale nic bardziej mylnego bo zimną krwią w szwajcarskim polu karnym wykazał się mój zawodnik i zdobył gola na wagę zwycięstwa.

Pon 20:39, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

___________________Kolejka 8

totomiX 4-1 mati
___________________strzały: ?-?

Po czarnej serii trzech przegranych spotkań, poziom determinacji do zdobycia 3 punktów sięgnął zenitu.
W 10 minucie mocnym strzałem z 16 metrów wynik otworzył Shatskikh. Do końca pierwszej polowy mialem przewage, jednak nic nie chciało wpaść. Mati w tej polowie oddał jeden grozny strzał, jednak minimalnie chybił. Strzały w przerwie: 6-1.
Druga polowa to równiez moja przewaga. W 50 minucie bardzo dobre wyjscie na pozycje Maminova, ktory otrzymuje od kolegi pilke i strzela na 2-0. W niedlugim czasie swoja druga bramke zdobył Shatskikh, podwyzszajac w ten sposob na 3-0. Mati strzelił w 70 minucie bramke honorowa po błedzie mojego obroncy. Chwile przed koncem meczu hattricka skompletował Shatskikh. Strzałów na koniec nie znam, bo mati szybko wyszedł.

Bohater meczu, autor hattricka: Maksim Shatskikh

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 22:42, 10 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:23, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 9

...Koshaolin... 1-0 KrecikGKS

Spotkanie grane wczoraj lecz ze względu na udział tego meczu w WEOL BET wynik wpisany dzisiaj. Na początku meczu obie ekipy grały bardzo nerwowo z czego wynikała bardzo duża ilość głupich strat. Od około 15 minuty do końca połowy rywal miał kilka bardzo dobrych okazji do strzelenie bramki lecz wykazał się słabą skutecznością. Strzały na koniec połowy: 5-1 na korzyść rywala. Na początku drugiej połowy miałem kilka dobrych sytuacji lecz ich nie wykorzystałem. W 65 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony mój napastnik trafił w poprzeczkę. Chwilę później po wrzutce z prawej strony zdobywam bramkę na 1-0. W dalszej części spotkania zagrałem dobrze w defensywie i utrzymałem skromne zwycięstwo. Strzały na koniec meczu: 7-6 na korzyść rywala.

Dzięki za grę. Powodzenia dalej.

Wto 11:51, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Saudi Arabia) - Rafal6217 (Congo) 1:1 (0:0)

Pierwsza polowa nalezala do mnie, ataki rywala skutecznie rozbijalem w srodku pola, dzieki temu nie pozwolilem oddac ani jednego strzalu, co chwile stwarzalem grozne sytuacje, szegolnie przed przerwa gdzie po pieknym strzale wspaniale interweniowal bramkarz. Druga polowa wygladala podobnie, udaje mi sie strzelic gola, lecz nie na dlugo, Rafal oddaje pierwszy strzal zza pola karnego i strzela bramke, jest 1:1 do konca juz nic ciekawego sie nie dzialo, oprocz ostatniej akcji Rafala, po wielkim zamieszaniu w polu karnym jego pilkarz znajduje sie sam na sam z bramkarzem lecz zamiast strzelic to podaje i wynik pozostal remisowy. w strzalach 11:2. Dzieki

Wto 12:47, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 2:2 marky_ramone

Wyrównany mecz, dwa razy wychodziłem na prowadzenie ale przeciwnikowi za każdym razem udało się odrobić straty. Chyba muszę przyzwycaić do strefy spadkowej bo pewnie już się nic pod tym względem nie zmieni radosny Dzięki za meczyk.

mati otrzymujesz ostrzeżenie za brak numeru kolejki i niewłaściwy opis meczu.

Wto 17:50, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 7

michal697 2-1 marky_ramone

Dobry mecz. Ale niestety w ostrych lagach. Oboje tworzyliśmy sobie sytuacje bramkowe, el w ich zakończeniu przeszkadzały nam złe warunki gry ;/

Piotrek89 2-3 KrecikGKS

Powtórka z rozrywki, śmiech na sali itp. Znowu przegrywam wygrany mecz, znowu moi zawodnicy przy prowadzeniu 2-1 przestają grać, prowadzę po karnym, przeciwnik wyrównuje główką, strzelam dos santosem, a przeciwnik znowu główką i znowu główką i tak sie kończy ten zje***y mecz. Szkoda gadać , ta gra znowu mnie rozwala na łopatki..........................

Wto 19:31, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 8

Czarny 1 - 2 ...Koshaolin...

Kolejny zryty mecz Qataru. Na początku zawsze wszystko wychodzi dobrze, biegają, grają w miarę jak należy patrząc na ich staty. W drugiej połowie zaczyna się zawsze horror. 6 mecz w którym kończę w osłabieniu. Zawsze w połowie drugiej połowy bardzo wysoki parametr staminy Qatarczyków daje o sobie znać. Przestają biegać, zwrotność jest do dupy. Wówczas zawsze źle oceniam moment wślizgu i tak kończy się czerwoną kartką. W pierwszej połowie strzeliłem bramkę i spokojnie sobie prowadziłem grę. W drugiej połowie czerwo jak zawsze i zaraz strata bramki. Kolejna kosa w polu karnym i karny. Nawet Koreańce Północni są szybsi i zwrotniejsi od tych lebiodów z qataru.

Wto 21:40, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 7

Adam.zip 1:2 Giuly

Do spotkanie podszedłem całkowicie bez zapału (4 Warki). Od początku Giuly stwarzał groźne sytuacje a ja sobie nie radziłem, ostatnio nie mam pomysłu na grę i trochę liczę na szczęście radosny. Rywal pierwszą bramkę strzela gdy to gubi moją obronę i z około 11 metra pokonuje bramkarza. Nawet nie zdążyłem ochłonąć gdy to straciłem drugiego gola. W międzyczasie Frei otrzymuje piłkę po przerzucie na sam z bramkarzem rywala, niestety biała strzałka formy spowodowała, że jego strzał w doborowej sytuacji minął bramkę o około 10 metrów. Niebawem w głupi sposób fauluje rywala i gram w 10 (chyba puściły mi chwilowo nerwy zdzier). W drugiej połowie udaje mi się strzelić wiedeńską brameczke zdzier, wydawało mi się, że mimo osłabienia przejąłem inicjatywę. Źle dysponowany Frei znów marnuje sytuację bramkową, postanowiłem zdjąć go i dać szansę Gygaxowi. Na moje nieszczęście, "świeża krew" w następnej dobrej sytuacji strzela obok bramki.... W strzałach 6:13.

Jest to moja 2 porażka ligowa w tym tygodniu, muszę jak najszybciej wyciągnąć z tego wnioski.

sheva7 - ...Koshaolin... 2:6

Mecze identyczne wiec nie bede ich opisywac osobno.. Druzyna Norwegii nie byla wstanie nic ugrac w tych meczach.. Przeciwnicy byli duzo lepsi i caly mecz przewazali. Norwegia z taką formą to pewniak do spadku.. Chyba pomogl by porzadny trening na ktory jednak druzyna nie ma czasu...

Dzieki za mecze i powodzenia:)

sheva7, otrzymujesz ostrzeżenie za niewłaściwą jakość opisów meczy.

Śro 20:29, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 9

MartiniTSW(Polska) 4:2 mati(Kanada)

Mecz z poczatku zw wskazaniem na matiego, bo to on 1 obejmuje prowadzenie, ja nastepna akcja wyrownuje bo silnyum strzale Krzynówka. Pozniej mati strzela na 2:1 i wtedy biore sie juz do roboty strzelajac jeszcze 3 gole, i ustawiajac wynik na 4:2. Dzieki, mimo tego ze nie chcialo mi sue grac dzis wogole to 3 pkt sa jakies.

Śro 21:31, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora

Giuly 1-5 Czarny
strzały 10-9

Taa... Po prostu nie ma to tamto, jestem na najlepszej drodze do mistrzowskiego tytułu ;D Właściwie nie zauważyłem jakiejś przewagi Czarnego, długo był remis, a pod koniec tracę 4 bramki tak o : każdy strzał to gol. W sumie ładną bramkę zdobyłem z wolnego i zmarnowałem kilka sam na sam ale jaki wynik jest każdy widzi.

Czw 0:59, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka7

lukasso 1-2 Czarny

Mecz nerwów.Po serii zwyciestw w lidze i turnieju przyszla pora na dlugo wyczekiwana zadyszke.Czarny idealnie w nia trafil i robil w meczu praktycznie co chcial,sporadycznie tylko udostepniajac mi swoje pole karne chyba tylko do biegania po nim.
Jakims fartem udaje mi sie zdobyc bramke i mam tez okazje do odniesienia wygranej jednak za szybko zlalem sie w majty i Czarny strzela ostatnia bramke w meczu

Ostatnio zmieniony przez lukasso dnia Czw 19:11, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 7:01, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 9

MartiniTSW(Polska) 2:1 Michal697(Finlandia)

Mecz toczony w niezbyt dobrych warunkach, prowadzenie obejmują Polacy bo kilkudziesieciu minutach 1 polowy, nastepnie o ile dobrze pamietam strzelaja 2 bramke, wtedy Fini biora sie za odrabiaanie strat i juz po chwili jest 2:1. Taki wynik zostaje do konca spotkania.

Czw 16:51, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 8

lukasso 3-2 sheva7

Mecz nerwow w moim wykonaniu.Po porazce z Czarnym balem sie ze to poczatek konca dobrych wynikow. I tak o malo sie nie stalo, gdy juz po pierwszej straconej bramce poprostu uszlo ze mnie powietrze jednak jakims cudem udaje mi sie zdobyc bramke , niestety tuz po strzeleniu bramki dajacej mi 3pkt trace znow i ponownie musze odrabiac straty,determinacja do ostatnich minut pozwolila odniesc kolejne zwyciestwo i zapomniec o porazce z Katarem.

Czw 19:19, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 9

Adam.zip 0:3 lukasso

Od samego początku byłem cieniem siebie. Nie miałem koncepcji do gry, nerwowe wybicia piłki na out a lukasso grał swoje. W 25 minucie rywal napisał mi że: , po upływie prawie 10 minut czasu zrobiłem się senny i moja motywacja spadła jeszcze bardziej... W drugiej połowie moi obrońcy nie nadążają za napastnikiem rywala i 2 bramki stracone, w końcówce jeszcze strzał z głowy w pozycji tyłem do bramki i po meczu. lukasso był o wiele lepszy, przystojniejszy i w ogóle... Muszę poćwiczyć, ale nie ma kiedy.

Ten opis, mimo jego niewielkiego rozmiaru, w mojej opinii pretenduje do opisu sezonu radosny

Czw 19:23, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 7

Kicek(Ekwador) 0 - 3 totomiX(Uzbekistan)

Nudny mecz jak flaki z olejem. Nic się nie działo, zupełnie nic. Mało co nie usnąłem. W drugiej połowie miałem sam na sam, ale trafiłem oczywiście w słupek, a dobitki już nie będę komentował, bo szkoda mi wyrazów. Dopiero w 87 minucie po niby to jakimś strzale z za pola karnego mój bramkarz "wypluwa" piłkę. Podbiega do niej super obrońca(chyba nominowany do złotej piłki), i zamiast wybić to ją podbija w ten sposób,że prawie strzelił samobója. Na SZCZĘŚCIE wyręczył go napastnik z za morza i gór skalistych, dokładając stopę znajdującą się w dziurawym gumiaku (wiadomo, gości nawet nie stać na stroje i obuwie...żal). Potem motywacja spadła...o ile mogła jeszcze bardziej spaść. Zupełna bierność dokładnej jak ser szwajcarski defensywy Ekwadoru, doprowadziła do utraty bramki nr. 2. W doliczonym czasie gry C.Mora, wbija piłkę do własnej bramki niczym Fromlowitz z Hannoveru, w zremisowanym meczu z Bochum 1-1. Kto stawiał na totomiXa w totomixie w handicapie (-1,5) może iść jutro odebrać pieniążki $$$.

Kolejka 8

Kicek(Ekwador) 0 - 7 MartiniTSW(Polska)

To był mecz...ludzie...mówie Wam. Takich emocji już dawno nie doświadczyłem, normalnie ciary miałem jak grałem. Taaakie ładne bramki padały dla przeciwnika. No po prostu marzenie. Co strzał to bramka. Tam Krzyżówek strzelił nawet, coś w podobie tego trafienia z UEFA w Wolfsburgu jak mu dali szanse pograć na 15minut. Polska grała jak beniaminek bundesligi...Hoffenheim. Ładna, składna gra, ostry pressing, tyle,że tu akurat i defensywa pracowała.
Ekwadorczycy chcą zmienić trenera, ale niestety jestem jak Czesiu Michniewicz...czy tam polski Mourinho. Jak zwał, tak zwał. I nie mam zamiaru odejść nawet po którejś tam porażce z rzędu. Będzie dobrze, nie ma co panikować. Arka też wreszcie wygrała i Ekwador też niedługo wygra. Może w następnej rundzie....Na razie się staramy, ciągle sukcesywnie do przodu.

Pozdrawiam serdecznie. Ahoj!

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 1:58, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 1:57, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)