Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Zobacz poprzedni temat
EloZiomKonin

Skąd: Konin

Kolejka 9

EloZiomKonin (Saudi Arabia) - Kicek (Ecuador) 5:1 (2:0)

Na poczatku przewaga Kicka, rozpoczyna swietnie prowadzi gre ale to ja zdobywam gola, potem gra sie troche wyronwuje, pod koniec pierwszej polowy zdobywam gola, drugi strzal i drugi gol, takie cos zadko mi sie zdarzalo do tej pory, rozpoczynamy druga polowe, pech Kicka trwa nadal, stwarza akcje ale nic nie moze strzelic, za to poraz kolejny ja strzelam, jest juz 3:0, wtedy Kicek wykorzystuje moment nieuwagi i zdobywa honorowego gola ale po tym odpuszcza, zdobywam 4 gola a na koniec Kicek strzela sobie samobójczego gola. Dzięki

Edit by Aros:
Wynik dodany do tabeli.

Nie 14:18, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 8

KrecikGKS 1:1 Giuly

Dobre mecze wyrównane.Graliśmy na raty dwie połówki.Pierwsza połówka dla mnie,choć i mój bramkarz musiał się wykazać refleksem. Na prowadzenie wychodzi przeciwnik ok.30 minuty gry.W 41 minucie następuje remis,a bramkę strzela znów gracz Słowacki,który wbiegł pięknie przed bramkarza i strzelił kolanem do swojej bramki Wink .Po przerwie gra na remis.Pod koniec udaje mi się zrobić parę składnych akcji i o mało nie strzeliłem bramki (słupek Wilthomera) .Dzięki pozdro.Chyba już standart będzie 3 kolejki (jedna wygrana,remis i porażka).

Nie 17:59, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

nie dalem rady rozegrac meczu z Michalem697, nie moglismy sie spisac w tygodniu a w weekend Michal mowil ze mial odlaczonego neta, gadal teraz ze mna na gg przez na telefonie, powiedzial ze do środy powinnismy rozegrac spotkanie
Pon 18:32, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)