Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / III edycja Zobacz poprzedni temat

Mam nadzieję, że teraz wszystko odbyło się sprawiedliwie i nikt nie ma do nikogo pretensji?
Pią 20:07, 18 Maj 2007 Zobacz profil autora

tak, wszystko ok, ale chociaż mamy świadomość, że odpadliśmy po grze Wink
Pią 20:09, 18 Maj 2007 Zobacz profil autora

karol_pomarancza 3-1 pudel88
Pierwsza połowa cała moja, zdobywam 2 bramki w niej. Pudel oddaje tylko 1 strzał ja natomiast 5. Druga zaczyna się znakomicie dla Pudla który zdobywa bramkę kontaktową. Chwilę później ok. 50-55 min. meczu Pudel przeprowadza akcje, w której to jego napastnik zostaje z faulowany przez mojego obrońce w polu karnym. Ja otrzymałem czerwień, pudel karnego i... nie strzelił, mój bramkarz znakomicie broni. Pudel nie zaprzestawał ataków jednak mała ilość ich kończy się strzałami. Ja przeprowadziłem kontrę ok. 80 minuty meczu po której wpada bramka. Miałem jeszcze karnego pod koniec meczu ale pudel wyczówa moje intencje i rzucił się gdzie trzeba.
Dzięki za mecz, pozdrawiam szczęśliwy.
Pią 22:55, 18 Maj 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Mecz generalnie dobry. Zadecydowała moja fatalna postawa w pierwszej połowie. A ten karny (a właściwie zmiana kierunku strzału w ostatniej chwili) to bedzie mi się po nocach śnił zdzier. Gratuluje, zasłużonej, wygranej i pozdrawiam radosny
Pią 23:02, 18 Maj 2007 Zobacz profil autora
Pliskin

Pliskin (Ghana) 1-0 (Togo) Iras

Z mojej strony duża nerwówka, wiadomo Iras, gracz wysokiej klasy, wykorzystuje bezlitośnie błędy przeciwnika.
Zdobywam bramkę na 1-0, Iras przeprowadza zmasowane ataki, co nie znaczy że nie miałem już sytuacji. Iras marnuje sytuacje 100% bodajże uderza w poprzeczke, piłka odbija się do jego zawodnika, ten strzela na pustą, ale bramkarz końcami palców wybija bramkę na róg.

Posty: 150

te terminy to przegiecie tyle dni na rozegranie 1 meczu parodia smiechu warte moze jeszcze przedluzyc tak 2 tygi na mecz zeby bylo !!! powino byc max 2 dni anie tur sie ciagnie uhuhu
Sob 18:55, 19 Maj 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

Skąd: Świony

HunTer napisał:

zgadzam sie z Hunterem. 2-3 dni to jest odpowiedni termin na rozegranie 1-2 max meczy. Za dlugie terminy tylko psuja atmosfere tura , ciagnie sie on i ciagnie zagubiony pozder
Sob 19:21, 19 Maj 2007 Zobacz profil autora
HunTer

Posty: 150

vinex tez masz racje bo taki tur robi sie nudny czekasz i czekasz zamiast sprawnie to pujsc jak za pamietnych czasow a teraz widze ze kazdy tur sie wlecze non stop sa terminy z kosmosu mecz trwa dajmy przyklad 20 min max a masz na rozegranie 7 dni to smieszne niewieze ze ktos w dniu nieznajdzie 20 min na rozegranie mecza !!!!! POZDRO DLA ALL a to ze ja przegrywam to jest taktyka motywuje kristo2323 i lepiej gra szczęśliwyszczęśliwyszczęśliwy
Nie 1:30, 20 Maj 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Mali) vs. Tomek (Ghana)
5:0

Mecz bez większej historii z powodu lagów. Lepiej sobie poradziłem w tych trudnych warunkach, grałem wg. zaleceń karola_pomarancza radosny, także przegrać nie mogłem. W dodatku wydaje mi się, że po drugiej bramce dla Mali Tomek się z lekka załamał. 2 bramki spośród 3, które udało mi się jeszcze ustrzelić wpadały do siatki w wyniku banalnych błędów Tomka, który po meczu narzekał na lagi :E

Staty:

Nie 10:45, 20 Maj 2007 Zobacz profil autora

1.mecz: Vinex - seba152
2.mecz: Gallus - grzesiek666

Rozegrajcie swoje mecze jak najszybcjej to wcześniej zaczniemy grać już półfinały wykrzyknik

Skąd: Chorzowskie Królestwo

Pisałem do kolegi grzesia666 czy jakoś tak, przez 3 dni nic następnie jak go złapałem dostępnego na gadu to odpisał ze "dziś nie mogę bo jestem po formacie" Jak będzie trzeba to zapodam screeny. ustawiłem się z nim na dziś wieczór. Zobaczymy. Co do RC mogę oczywiście tez przedstawić screeny.

Gallus 9:0 Grzesiek666

mecz od początku do końca pod moje dyktando.

GŚ!!szczęśliwy

Gallus nie wygralem wyzej poniewaz jednoczesnie grajac obstawialem tennis (robredo and nicolay davydenko dzieki za 120 zł szczęśliwy hehehe ) zdzier lool
Nie 22:04, 20 Maj 2007 Zobacz profil autora

pozdRo.

Vinex hahaha LOL. Pomyliłeś się. Nie za 120 zł, tylko za 120 euro szczęśliwy
A tak nawiasem mówiąc to chyba rzeczywiście wyjdę na prowadzenie w WEOL Bet zdzier

WYNIK gAc4:0Smoluch

Prawie cały mecz pod moje dyktando smoluch odgryzł sie paroma nioebezpiecznymi akcjami umnie duzo poprzeczek i słupkówradosny Dosc CIekawe bramki 2 dobitki po poprzeczkach i dwie piekne bramki za lini pola karnego:)
Dzieki za mecz:)

PLISKIN DAJESZ BRACHU:D
3MAM KCIUKI:)
Pon 17:27, 21 Maj 2007 Zobacz profil autora

karol_pomarancza 3-2 Pliskin

Mecz dobry ogólnie mówiąc. Pierwsi bramkę strzelają ToGańczycy bodajrze Adebayor. I prawie do przerwy 1-0, prawie bo ok. 40 czy 45 minuty meczu był karny dla Pliskina, moim zdaniem nie słuszny, zresztą trzymałem tylko X i kwadrat a obronca wyjechał z wslizgiem. I Pliskin zamienił karnego na bramkę.
1-1 do przerwy, co za emocje szczęśliwy.
Druga połowa mocne uderzenie togo. Sytuacja sam na sam Adebayor trafia w słupek, echh pech. Za to po chwili ten sam zawodnik zdobywa bramkę rehabilitując się. No i... Ghana szybko dopowiada strzelając bramę na 2-2 po ładnej wrzutce i główce. No ale togo dosłownie w niecałe 5 minut zdobywa gol, ponowni w roli głównej adebayor radosny. Końcówka należała już tylko i wyłącznie dla mnie. Mecz kończy się wynikiem 3-2. Dzięki za mecz, pozdrawiam radosny.
Pon 23:53, 21 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / III edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)