Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / III edycja Zobacz poprzedni temat

Oj! to wiedz, ze ja juz do niego nie napisze, niech sie sam teraz produkuje ja nerwów nie będe tracił na lamusach którzy koło dupy robią nawet kolegą i leją na nich! tylko szkoda ze oni tego nie zauważają, no cóż widocznie są tacy sami jak on!, zresztą gratuluje Ci wyboru partnera ;]
Śro 23:26, 02 Maj 2007 Zobacz profil autora
marcinse

Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 38

Sam się do ciebie zgłosi w najbliższym czasie.

A bluzgasz na niego niemiłosiernie po jednej rozmowie z której nic nie wynika, czego ja nie rozumiem.
Za gratulację dziękuję Wink Daleko nie szukałem, znamy się od bodajże 10 czy nawet 11 lat.
Śro 23:29, 02 Maj 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

marcinse napisał:

zrozum mnie i przeczytaj dokładnie tą rozmowę, następnie przemyśl co on napisał a czego nie powinien pisać.
A i pozwól ze zapytam dlaczego on nic nie napisze ( sie nie broni ) skoro przegląda ten temat od ładnych kilkunastu minut ?
Śro 23:31, 02 Maj 2007 Zobacz profil autora
marcinse

Posty: 38

Czego nie powinien napisać? Nie powinien przepraszać? Nie powinien mówić prawdy, że to ja go namówiłem na występ w turnieju, jako, że sporo sparingowaliśmy ze sobą?

Nie jest może najbardziej zapalonym graczem WE, więc trudno go posądzać o nadmierne zainteresowanie turniejem. Ledwo co ruszył, a ty wymagasz od niego nadmiernej orientacji. Sam nie zaglądam tutaj każdego dnia.

A czemu się nie broni? radosny Może dlatego, że ja zacząłem i nie chce się wtrącać w rozmowę zgadzając się ze mną w pełni?

Gallus proponowałbym zapomnieć o tej dzisiejszej rozmowie, rozegrać spokojnie w tym tygodniu mecze i nie wykłócać się o drobnostki.
Śro 23:40, 02 Maj 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

OK Koniec OT! ja napisałem co chciałem, a każda Twoja wypowiedz jest coraz bardziej kompromitująca, dlatego radze wziąć się za gre a nie pieprzenie głupot ze niby nic nie zrobił olewając mnie jak by miał jakiegoś debila po 2 stronie!

END OT!
Śro 23:48, 02 Maj 2007 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

Kicek(Togo) 2 - 1 tom21(Mali) po dogrywce

Zagrałem w tym meczu bardzo asekuracyjnie,żeby przez przypadek nie wtopić i nie zostawić szymy w sytuacji patowej,czyli wygrania meczy z Czarnym i tomem wink
Moja w miare defensywna strategia przyniosła bramke w 15 minucie kiedy to pięknym strzałem nożycami popisał się Adebayor. Od tego momentu przestałem atakować za wszelką cenę,skupiłem sie na grze obronnej i ataku pozycyjnym. Przyjmowałem toma na własnej połowie,który nie poradnie atakował a ja miałem sytuacje do groźnych kontr. Nic nie wpadało po żadnej stronie boiska a czas płynał i płynął. Ostatnie sekundy meczu....akcja Mali....gooool wykrzyknik To troche podłamało piłkarzy z Togo,którzy jednak zmobilizowali się w dogrywce i strzelili bramke - konkretnie Adebayor strzela z głowki.

Skąd: Lubin

Gallus rozumiałbym jakbyś pisał przez parę dni do typka z zerowym skutkiem i jakby termin już mijał, ale żeby zrobić taką wielką popelinę o takie coś... Myślę, że niepotrzebnie i sytuacja jeszcze tego nie wymagała.

Kicek napisał:

Chyba zmieniam partnera w następnej edycji lool Ehhh zagubiony szyma już się możesz zacząć bać.
Czw 0:16, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

Czarny zrozum pisze do typka ! on odpisuje !, po chwili pisze "sry nie do Ciebie" i zero komunikacji z nim, dopiero odzywa sie po otrzymaniu linku z doniesieniem, nie zdenerwował byś sie?

Zdenerwowałbym się, ale nie rozdmuchiwałbym od razu sprawy i nie straszył, bo za takie coś nie trafia się jeszcze na Czarną Listę Graczy czy coś.
edit by Czarny

to straszenie miało na celu sprawdzenie czy zależy koledze na grze w tym turnieju! widać NIE
edit by Gallus

Ostatnio zmieniony przez Gallus dnia Czw 9:45, 03 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:23, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
szyma

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 2703

Skąd: Koło

szyma(Ekwador) 0-1 (Ghana)Czarny

Gola straciłem w ostatniej akcji meczu, oboje mielismy trochę szczęścia, Czarny uderzał w słupek i spojenie, ja w słupek i raz po strzale głowa piłka odbijała sie na linii bramkowej, jednak bramkarz zdążył ją wybić nim któryś z graczy Ekwadoru zdążył ją dobić.

Dzięki za mecz i sorry Kicek, mam nadzieje że uratujesz nam dupsko

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Czw 14:16, 03 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz

Czarny (Ghana) 2:0 (Togo) Kicek

Głądki mecz, dużo łatwiejszy od tego powyższego z szymkiem. Mam taktykę na takich jak Kicek, czyli wybijaczy grających tylko na wrzutki radosny

Mecz zaczął się od moich ataków i łatwych odbiorów w obronie. Po pierwszej połowie mogło być spokojnie już 3:0 dla mnie, ale nie miałem szczęścia i 3 razy trafiłem w słupek/poprzeczkę a raz Gyan nie trafił z bańki do pustej bramki (minął się z piłką) po tym jak Amoah wrzucił piłkę obok wychodzącego bramkarza. W pierwszej połowie odnotowaliśmy 4 strzały Kicka i 10 moich. Z akcji drużyny Togo tylko jedna jest warta odnotowania po tym jak do piłki po rykoszecie doszedł napastnik i spudłował z 8 metrów, pozostałe to przypadkowe strzały z około 40-50 metra zdzier

Druga połowa wyglądała podobnie, lecz w końcu udało mi się strzelić 2 bramki za sprawą Amoah. Kicek nadal nie mógł się przebić przez bardzo dobrze grającą defensywę Ghany. Spokojnie rozgrywałem i nadal przeważałem. Zmarnowałem kilka sytuacji sam na sam, ze strony Kicka nie pamiętam jakiejś akcji, która mogłaby bardziej zagrozić mojej bramce.

Posty: 1345

Jeśli chodzi o sprawe Gallusa z acx. To narazie Gall nie nagłaśniej tej sprawy tak bardzo, a jeśli nie będziesz miał z nim kontaktu w najbliższych dniach to poprostu przedstaw ponownie screeny i wtedy za pare acx - marcinese wejdzie pierwsza para rezerwowa wykrzyknik

Zamykam temat tej sprawy !!!
Czw 10:45, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
Czarny

Posty: 5410

Skąd: Lubin

Ehhh...
Witam, niestety będą małe zawirowania. Gracz o nicku Kewell okazał się być oszustem! Od początku przeczuwałem, że to ktoś się podszywa, ale musiałem zebrać materiał dowodowy. Obecnie jestem pewny, że podszywaczem był lukasso.
Nieważne...

Wróćmy do spraw TT. W ten sposób halladin zostaje bez partnera. W innym temacie zauważyłem skargę KrecikaGKS, który narzekał na swojego partnera - Macieja92 i powiedział, że ma on 2 konta, więc on także otrzymał BANa na WEOL! Chciałem to rozwiązać tak, aby Ci oszukani gracze (halladin, KrecikGKS) nie byli pokrzywdzeni. To wyjątkowa sytuacja, więc proponuję żebyście połączyli się w jeden Team. Mecz "Kewella" zostanie anulowany i Ty Krecik zagrasz ponownie mecz z Aro90, ale najpierw proszę tu o zgodę obu graczy na utworzenie nowego teamu, czyli halladina i KrecikaGKS). W tej sytuacji wejdzie jedna para rezerwowa na miejsce byłej pary KrecikaGKS i Macieja92...
Czw 12:45, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
DGS

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 187

Skąd: z Piły ;]

DGS (Japonia) 3-3 (karne 10-11) (Ghana) Tomek

Meczy bardzo zacięty, z minimalnym wskazaniem na drużynę Ghany. Po pierwszych 5 minutach było już 2-0 dla Japończyków, którzy dali się zepchnąć pod ścianę i w 30 minucie było już 2-2. Kolejne akcje marnowali snajperzy obu ekip, by w 55 minucie Samuraje wyszli na prowadzenie 3-2. Około 70 minuty pada wyrównanie. Ostatnie 5 minut to zmarnowane dwie stuprocentowe akcje ze strony graczy z Afryki. Dogrywka również minimalnie na korzyść Ghanijczyków, którzy nie potrafią jednak strzelić bramki. Dochodzi do najgorszego - konkursu rzutów karnych.
Zaczynają Japończycy, którzy już w pierwszej kolejce się mylą!
W czwartej kolejce jest wynik 3-2 dla Ghany i świetnie interweniuje japoński goalkeeper. Do 8 kolejki remis 7-7. Tutaj świetnie broni bramkarz z Ghany, i gdy chyba wszyscy na stadionie myśleli, że to Ghana wygra ten mecz, Kawaguchi zapala po raz kolejny płomyk nadziei w sercach kibiców, którzy przybyli na ten mecz z Japonii. W między czasie padają dwie bramki (po jednej z obu stron), które wpadły bramkarzom po rękach. W trzynastej kolejce do piłki podchodzi Takahara, który ma na sumieniu porażkę swojej ekipy, strzela fatalnie - piłka po jego uderzenieniu nie trafia nawet w światło bramki, a leci o kilka metrów w prawo. Do piłki podchodzi Ghanijczyk, Kawaguchi wyczuwa jego intencje, ale pada bramka.

Gratuluję, i bez obaw mogę powiedzieć, że był to najlepszy mecz w jakim kiedykolwiek grałem, a na pewno najbardziej emocjonujący, a to sie chyba najbardziej liczy.

burza-lukas (Ghana) 0:2 (T&T) pudel88

Pierwsza połowa meczu niezbyt ciekawa. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie sytuacji po której mogła paść bramka. W drugiej połowie inicjatywę przejęli piłkarze z Trynidadu, którzy zdobyli bramki po dwóch ładnych akcjach, dzięki czemu mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

karol_p 3-1 grzesiek666
Mecz od poczatku pod moje dyktando, jednak o dziwo to ja trace pierwszy bramke. No i od tego momentu tylko toganczycy zdobywają bramki. Wynik mogł byc wyzszy jednak chyba z 3 slupki i poprzeczka ratuja szkotow predstrata kolejnych bramek. Dzieki za mecz, pozdrawiam.
Czw 14:45, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
michal697

Posty: 1345

Terminarz już poprawiony.
Do turnieju wchodzi pierwsza para z rezerwy: Pele22 i Lucjan wykrzyknik
Obojga graczy już powiadomiłem na gg o tym, że zagrają w tym turnieju.

3-1

Mecz bez historii, zdecydowana moja przewaga duzo sytuacji i jak ostatnio czesto to u mnie bywa masa nie wykorzystanych okazji zdzier w strzalach 16-5
Czw 23:05, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / III edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)