24 Kolejka:
PiotrekLoverman 0-3 KAMIL_B_KNAJFELD ( Wyjaśnione - szansa poprawy)

24 Kolejka:
vitoss 3-0 PiotrekLoverman ( Wyjaśnione - szansa poprawy)

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 17:07, 11 Kwi 2008, w całości zmieniany 7 razy
Nie 17:48, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Co jest z wami? Przypominam, że dzisiaj jest już Czwartek, a wy nie rozegraliście jeszcze ani jednego meczu. Do końca Ligi zostało półtora tygodnia. Nie śpijcie, zagrajcie te mecze, bo będę zmuszony dać Wam Walkowery, a dla niektórych te kilka WO może zakończyć się wyrzuceniem z Ligi.
Czw 13:41, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora

"Król KING ! "

Vitoss 5-2 Rogal

Mecz na poczatku bardzo nudny praktycznie wialo nuda nic sie nie dzialo, ale przyszedl kluczowy moment tego meczu. Bramka dla Korei w 40 minucie meczu sprawila ze Jamajka zagrala niczym Brazylia czy Francja po prostu wszystko im nagle zaczeło wychodzic. Do pierwszej polowy dzieki zaangazowaniu i walecznosci Kinga Jamajka doporowadzila do remisu. W Strzalach bylo 6-4 dla zielono - żółtych.
Druga Połowa to juz popis Jamajki i kluczowego napastnika tej ekipy Kinga ktory wyprowadzil swoj team na prowadzenie. Chwile pozniej Fuller podwyzszyl i bylo juz 3-1. Rozluznienie spowodowalo strate drugiej bramki przez Ricketsa. Ale to dodalo jescze skrzydel Kingowi i spółce. Ostatecznie King ustrzelil hattricka a jescze jedno trafienie zaliczyl Gardner. Dzieki za mecz Rogal, to był naprawde dobry mecz co mozna stwierdzic po strzalach pod koniec bodajze 16-10. W tym meczu nie zabraklo walki, wlizgow i pieknych goli ;]

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Czw 16:03, 03 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 16:03, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Krystiaan 3:3 szyma

Dawno takiego meczu nie grałem, bardzo szybki i mający wiele zwrotów akcji mecz.
Zaczynam źle w 3 minucie po długim górnym podaniu napastnik japoni wybiega przed mych obronców, lecz bramkarz wybija piłke..niestety ta wpada wprost pod nogi gracza z japoni a ten strzałem z ponad 20 metrów umieszcza piłke w pustej bramce. Przeważnie już nic mi się nie udaje bo takim początku i tak rzeczywiście było. W 27 minucie trace drugą bramke po strzale zza 16 metra. Potem nie używając speed'u doszedlem pod pole karne japonskiej drużyny i dobrze uderzyłem lecz bramkarz zdołał wybić. W pierwszej połowie szyma miał dużą przewage, jednak ja pod koniec wyprowadziłem po raz kolejny akcje w której strzał zza 16 metrów bardzo powoli wtoczył się do bramki. To mi dało sygnał że mecz nie musi być przegrany. Drugą połowe zaczynam atakując, aż wreście ponownie zza 16 metrów bramke strzela Feindouno. Szyma widząc co sie stało zmienił taktyke i omało nie stracił kolejnej bramki, ratuje go słupek jednak szybko zaatakował co w 80 minucie skutkuje bramką z główki dla drużyny z japonii. Potanowiłem meczu nie przegrać i w 88 minucie Feindouno podaje tak samo jak uczynił to zawodnik drużyny przeciwnej w 3 minucie meczu i na czystą pozycje wychodzi Youla i strzela bramkę wyrównującą.
Dzięki za mecz, życze awansu

Czw 17:29, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

30 Kolejka

KAMIL_B_KNAJFELD 2-1 Szyma

Mecz był toczony w dość dziwnych lagach coś w stylu "MATRIX"...Początkiem meczu Szyma objął lekką przewagę co zaowocowało strzeloną bramką po wrzuceniu piłki w pole karne zawodnik Japoni strzelił z Woleja.Pierwsza połowa dość nudna w strzałach 3-5 na korzyść rywala.Drugą połowe zacząłem taktyką "Wszyscy do przodu" i zaczołem atakować co udokumentowałem bramką strzeloną gdzieś w 30 minucie drugiej połowy.Po czym akcje wciąż mi się kleiły i przeważałem do końca mając poprzeczki.Nadszedł LossTime, Szyma miał piłke pod swoim polem karnym i wyrzucał Aut, ale popełnił błąd i zarzucił wprost pod nogi mojego zawodnika który zabalansował obrońce i wyszedł na czystą sytuacje oddając strzał który obronił bramkarz , ale nadbiegł mój piłkarz i dobił piłke w zasadzie do pustej bramki.

Strzały całego meczu 14-7 na moją korzyść

32 KOLEJKA

KAMIL_B_KNAJFELD 2-1 Vitoss

Tym meczem kolega Vitoss pokazał że dużo się nauczył od początku sezonu, grał bardzo dobrze czasami spychając mnie do głębokiej defensywy...Mimo wszystko ja objąłem prowadzenie dość szybko i cofłem się strasznie a Vitoss nacierał i nacierał do połowy uczymywał się rezultat 1-0 dla mnie choć w strzałach było o ile dobrze pamiętam 5-3 na korzyść rywala.Początek drugiej połowy był bardzo podobny co w końcu zaowocowało bramką Vitossa i było po 1...Zaczołem grać w końcu to co lubie czyli ofens i strzeliłem bramke na 2-1. Strzały końcowe- 10-10

31 Kolejka

KAMIL_B_KNAJFELD 5-0 Rogal

Wpisuje bo rywal mógł zapomnieć.

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Sob 15:48, 05 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 13:26, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Rogal

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 120

31 Kolejka

Nie zapomniałem....Dodam tylko że mecz z duża przewagą Kamila,ja próbowałem cos strzelic lecz nic nie wychodziło...

Dzieki...
Sob 17:02, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Biela03

Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21

Biela03 4-0 PiotrekLoverman

Przeciwnik zagrał bardzo defensywną formacją ale to ja strzeliłem 4 bramki które dały mi zwycięstwo.

Nie 15:23, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Posty: 551

28 KOLEJKA

Chcieliśmy wspólnie z bratem żeby przyznano nam obustronne walkowery po 0-0 lecz wyższość podjeła decyzje ażeby rozgrywać normalnie między sobą mecze.

Zaczynam mecz z moim bratem na wysokich obrotach jush po 30 minutach prowadziłem 2-0 i wtedy brat zaczął coraz mocniej cisnąć co dało efekt w postaci bramki przed zakończeniem pierwszej połowy.Druga połowa zaczeł się dla mnie bardzo dobrze obrońca finski dostał czerwoną kartke i w efekcie brat grał w 10...Około 70 minuty po składnej akcji strzeliłem Guzmanem bramke numer 3...Taki wynik utrzymał się jush do końca.

Strzały 12-8 na korzyść Kanady