Pon 21:14, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Ass [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Pon 21:30, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:25, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

Koniec zapisów!! Mamy bardzo liczną grupę, z racji że zapisało się aż 26 osób liga będzie trwać 2 tygodnie wyjątkowo, po tym czasie rozgrywki zostaną zawieszone na czas nieokreślony, losowanie zapewne gdzieś za 10-15min. Zapraszam na CHAT w imieniu rymp@lusa. bardzo zły diabeł

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Pon 21:30, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:29, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

____________Adrian1993 1:1 Biszkopt

Mecz nudny jak flaki z olejem. Pierwszy gola strzela Adrian podanie z rzutu wolnego i strzał aż.... dobra tam daruje... zdzier. W drugiej połowie każdy miał sytuacje jednak tylko ja strzelam gola. Każdy mógł wygrać dlatego remis jest sprawiedliwym wynikiem. W strzałach 12:6.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Pon 22:05, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 22:04, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

sebo2109-falon 1-0 (jamaica-serbia)

mecz bardzo wyrównany jedna akcj,ale takjze zmiana ustawien przewazyła o wyniku,pod koniec mogłem dobic rywala na 2-0 lecz sie nie udalo
dzieki za mecz wink

Ostrzeżenie zostaje cofnięte wink Widzę, że szybko zareagowałeś i flagi się pojawiły, ale na przyszłość czytaj rega.Pozdro.

Edit by adek

Ostatnio zmieniony przez sebo2109 dnia Pon 22:31, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 6 razy
Pon 22:14, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62174-0konon123

Hmm 15-2 w strzałach mówi swoje, długo się męczyłem i źle widzę granie ta Belgia szczęśliwy , do 82min było bodajże 1-0, ale końcówka Hardcorowa, wreszcie zaczęli trafiać i to o dziwo z gorszych sytuacji niż pudłowali, rywal dopiero zaczyna grę więc i tak nieźle się zaprezentował, dzięki kolego bardzo zły diabeł
Pon 22:19, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 2:1 kris10

Miałem w tym meczu dużo szczęścia. Rywal pierwszy zdobywa gola z dystansu w 15 minucie meczu. Ale ja w przeciągu 5 minut zdobywam dwa gole przed przerwą. Po przerwie staram się bronić wyniku i grać z kontry i udaje mi się utrzymać wynik do końca. Tak jak w meczu z Biszkoptem powinienem wygrać, tak w tym meczu nie zasługiwałem na zwycięstwo. Strzały 9:6 dla rywala.

Pon 22:25, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

glazunio2 4-2 Chyzio

Mecz wyrownany. Atak za atakiem. Chyzio pierwszy strzela bramke. Szybko jednak wyrownuje za sprawa Boyda. POzniej sytuacja sie powtarza, lecz dla mnie strzela Miller bo dobitce. Pierwsz polowa wyrownana i remis. W drugiej polowie juz ja przewazalem. Wreszcie udaje mi sie wyjsc na prowadzenie. Gol takze po dobitce. W koncowce ustalam wynik po bledzie obrony Kostaryki.
Dzieki za mecz...

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Pon 22:29, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:27, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62171-0chyzio

Ależ ciężki mecz, gra zupełnie się nie kleiła, strzały 6-8 dla rywala, miałem chyab 2 sytuacje z 1 padł gol, rywal też coś miał, ogólnie strasznie nudny mecz, dzięki.

Milambo 7 minuta ,strzał głową

Mecz z lekką przewagą Bartosza.Już druga akcja w moim wykonaniu okazuje się bramką.Wrzutka Lua-Lua i Milambo ze środka strzela nie do obrony z głowy.
Następnie akcje z obu stron, tyle że Bartosza były bardziej groźne. Uratowała mnie poprzeczka, a Bartka słupek.
Jak sie okazało bramka na początku daje mi pierwsze 3 pkt.
Dzięki za mecz Wink

Pon 22:46, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus13 2-4 Sebus93

Miałem tu gówno do gadania. Piłkarze rywala byli o wiele szybsi i dobrze konstruowali akcje a mi jakoś też się udało wyprowadzić dwie dobre akcje zakończone bramkami. Graty, dzięki i powo dalej Wink
Pon 22:50, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Posty: 209

glazunio2 5-4 Lisek

Co za mecz. Lisek wychodzi na prowadzenie, ja wyrownuje, znowu Lisek strzela, ale za chwile odpowiedz. Potem jakos ruszylem bardziej do przodu i strzelam dwie bramki w krotkim odstepie czasu. Do przerwy 4-2, a w strzalach 7-7. Druga polowa fatalna w moim wykonaniu. Lisek zepchanl mnie do defensywy i strzela dwie bramki w tym jedna praktycznie moj bramkarz sam laduje pilke do bramki po strzale glowa napastnika Walii. W LOSS TIME przeprowadzam jedyna akcje w drugiej polowie i Boyd strzela dycydujacego gola. Ale fart..... Ale 3 pkt moje.

Pon 22:56, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

dzidzi 2-2 Minio

Mecz bardzo wyrównany tak ogólem. W pierwszej połowie ja dominowałem i schodzę na przerwę z wynikiem 2:0.
Niestety 7 minut po przerwie mamy już 2:2.
Następnie w dalszych minutach obustronne ataki, troszkę byłem grożniejszy ale nic nie dało i obaj inkasujemy po 1 pkt.
W strzałach 11-10.
Dzięki! Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 23:14, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:14, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

Ben_Ass kris10

Spotkanie bardzo dobrze zaczyna się dla Tunezji. Słowacki obrońca dostaję drugą żółtą kartkę a rzut wolny na bramkę zamienia Dos Santos. 10 minut później znowu faul na 26 metrze i Dos Santos po raz drugi bezpośrednio. Przed przerwą Tunezja strzela trzecią bramkę, tym razem do własnej siatki. Po gwizdku nie kto inny jak Dos Santos podwyższa na 3:1 i wydawało się spokojne zwycięstwo lecz dwie indywidualne akcje napastnika Słowacji i jest po 3!. W ostatniej minucie lekki ostrzał bramkarza rywala i wpada ostatecznie zwycięska bramka.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Sob 16:28, 21 Lut 2009, w całości zmieniany 7 razy
Pon 23:19, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62174-3rymp@lus

Bomba mecz, dawno się tak nie spociłem szczęśliwy , prowadziłem już 4-1, ale na 15min przed końcem zrobiło się 4-3, mnówstwo wybić na pałe z mojej strony bo nie chciałem stracić cennych punktów, ciekawy mecz co będzie można obejrzeć samemu, dzięki.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)