Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat

Tabela Zaaktualizowana!
Pon 23:27, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 3:1 sens1qb

Mecz z moją przewagą, ale to rywal pierwszy strzela gola po dośrodkowaniu prosto na głowę napastnika. Od tego momentu ja atakuje. Przed przerwą udaje mi się wyrównać. Po przerwie dokładam kolejne dwa gole, wszystkie bramki autorstwa Al Dakheela. Strzały na koniec 19:8.

dzidzi 2-1 Rafal6217

Bardzo ciekawy mecz.
Rafał miał w tym meczu parę 100% lecz Belgowie są nieskuteczni.
Z mojej strony bardziej na kontrataki liczyłem i dwa z nich udało się wykorzystac.
Pierwsza bramka ładny strzał o słupek ,a druga to dobitka.
Rafał odpowiada bramką w sytuacji sam na sam.
W strzałach 9-8.
Dzięki! Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 23:43, 16 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Pon 23:42, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62174-0sens1qb

W strzałach 14-5 na moją korzyść, co za tym idzie dość duza przewaga, po pierwszej połwoie było 3-0 a strzały 5-3 więc dobra skuteczność, w drugiej to raczej już się tak nie rozstrzelałem, za to pewnie dowiozłem wynik mimo kilku prób rywala, dzięki.
Pon 23:55, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

Ben_Assdawid21sch

Początek dość wyrównany, potem zmieniam lekko ustawienie w pomocy i gra zaczyna się kleić. Przed przerwą szczupakiem Jaziri, po przerwie dwukrotnie Dos Santos i na koniec rozklepana obrona Kataru dostaje czwartą bramkę.

Ben_Assdzidzi

Pierwsza połowa bezbramkowa, strzały chyba 3:2 i śmieszna sytuacja gdzie mój zawodnik nie trafia banią w piłkę przed pustą bramką. W drugiej połowie bramkarz puszcza szmatławca albo Nonda tak mocnej nadał rotacji, że mu przeszła po rękach. Zmieniam znów formacje z B na A i na 20 minut przed końcem Dos Santos na remis a w 80 minucie na 2:1. Po koniec jeszcze trzecia bramka i po ptokach. Myśle, że należały się 3pkt.

Ben_AssAdrian1993

Nuuuda pod bramkami. Do przerwy po jednym strzale w stronę bramki. Gra głównie w środku pola od straty do straty. W drugiej połowie Bahrain już nie oddał strzału, Tunezja cztery lecz nie było szczęścia żeby wynik bezbramkowy uległ zmianie.

Ben_AssMinio

Tunezja dobrze zaczęła ten mecz i pierwsza bramka wisiała w powietrzu. Słupek z 25m, nieudana dobitka, potem szczupak sparowany na róg i dopeiro po rożnym woleja Dos Santos. Przed przerwą na 2:0 podwyższa Jaziri (dwie asysty Gamdami). Na początku drugiej połowy asystujący strzela i marnuje oko w oko z bramkarzem. Togo nie zagrażało poważnie bramkarzowi, bramke strzela Adebayor po ładnym wyłożeniu od mojego obrońcy.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Wto 15:08, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Wto 0:03, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

marky 5:3 sebus93

Mecz pod moja kontrola, uzyskałem sporą przewagę, przy stanie 4:0 już wiedziałem że mam 3pkt i troche za bardzo odpusciłem tracąc trzy bramki, na szczęscie konsekwencją był tylko troche mniej korzystny bilans bramkowy.

marky 4:3 dawid21sch

Cały mecz to moja przewaga i ataki, rywal jakimiś akcjami z niczego zdobywa bramki a ja muszę sie trudzić i odrabiać straty, w 75 min, przegrywałem 2:3, ale się trochę wziąłem do roboty i wynik korzystny wyciągnąłem

dzienks

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 0:43, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:19, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Pietri 3:0 dawid21sch

Mecz Znacznie pod moje dyktando...W strzałach końcowych 12:2 dla mnie.Najtrudniej było strzelić tą pierwszą bramkę,ponieważ rywal bardzo skutecznie się bronił,ale predzej czy później ta obrona musiała paść...Z poczatku miałem pare groźnych akcji w tym słupek i 2 razy sam na sam.
W końcu w 44 minucie pada bramka dla mnie.Później już rywal ledwo co wychodził z polowy tak atakowałem,że kolejne bramki były kwestią czasu.W 73 minucie znowu przeprowadzam groźna akcję i ładna bramka po długim rogu.Jeszcze pod koniec meczu przypieczętowałem wynik spotkania strzelajac bramke na 3-0.Dzięki.

Wto 1:06, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 1:1 chyzio

Ten Bahrajn to drużyna kompletnie nie dla mnie. Nic mi nimi nie wychodzi, nie mają wysokiego napastnika. Ale przejdźmy do meczu. Rywal na samym początku drugiej połowy strzela gola na 1:0. Nic mi nie szło, dopiero jak postawiłem wszystko na atak to dośrodkowanie Saleha wykorzystał Al Hubail. Do końca ja atakowałem, ale nie przyniosło to skutku.

Dzięki za mecz wykrzyknik

Adrian1993 4:0 Minio

Pierwsza połowa to moja dominacja i zasłużone prowadzenie 3:0. Pierwszy gol po rykoszecie, następne dwa po uderzeniach głową. W drugiej połowie gra się wyrównała i niewiele było okazji do strzelenia bramki. Mi udaje się strzelić na 4:0. Rywal w końcówce przycisnął, ale nie mógł trafić do siatki. Strzały 13:8 dla Bahrajnu.

Adrian1993 4:2 sebo2109

Mecz w dużych lagach. Rywal pierwszy zdobywa gola po rzucie karnym. Nie mogłem nic zrobić, bo akurat lag poszedł i dostałem czerwo. Po przerwie wyrównuje za sprawą Ahmeda, ale King strzela z główki chwilę później i jest 1:2. Podniosłem się jednak i zdołałem strzelić jeszcze 3 gole (Ahmed, x2 Al Hanfi).

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Wto 14:34, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Wto 11:24, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

Sebus93 4 - 2 Adrian1993

Po porazce z markym przyzedl czas na jedna z najslabszych druzyn...Jednak jak sie przekonalem tu nie ma slabych druzyn i mecz ten chyba bardziej pod Bahrain... Jednak to moi zawodnicy wykorzystali akcje i bramka strzelona ze spalonego...W ostatnich minutach Bahrain mial swoje okazje ale nic nei weszlo

Sebus93 2 - 0 Ben_Ass

Mecz walki, druzyny bardzo zblizone do siebie umiejetnosciami co widac bylo na boisku. Dobrze zaczal Ben_Ass ale Dos Santos nei trafia. Chwile pozniej Chamakh z 25 metrow swietnie przymierza i mami 1 - 0 !!! Po bramce to juz zaciekla obrona ktora daje efekt, w 70 minucie po kontrze dokladam jeszcze jedna brame z roznego.

Ostatnio zmieniony przez Sebus93 dnia Wto 14:36, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:35, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Proszę nie edytować postów!

Wto 15:25, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Sebus93 4 - 1 sebo2109

Mecz w super lagach jednak Marokanczycy jak zwykle skuteczni ale mecz po mojej mysli zaczal sie ukladac wlasciwie dopiero w drugiej polowie. jamajka miala swoje okazje jednak byli w slabej dyspozycji tego dnia.
Wto 15:34, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

dzidzi 2-1 Sebus93

Mecz bardzo wyrównany,strzałów więcej miał chyba Sebus.
W pierwszej połowie gram słabo, tracę bramkę po kontrze i w przerwie ustawiam na ofensywę zdzier
Zmieniam Tchite na Milambo na środku ataku i po chwili dwa piękne strzały tego zawodnika zza pola karnego dają dwie bramki.
Pod koniec łape 2 czerwone kartki,przeciwnik atakował lecz bramkarz był mój na miejscu w krytycznych sytuacjach.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 16:19, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 16:11, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

____________Rafal6217 1:2 Biszkopt

Mecz wyrównany tyle że ja częsciej dochodziłem do strzału Rafal pierwszy strzela gola piłka po prostu wturlała sie do bramki. Jeszcze przed przerwą wyrównuje, a po zmianie stron strzelam zwycięzką bramkę. W strzałach 1:10. Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 16:33, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 16:33, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 3:1 dawid21sch

Mecz z moją dużą przewagą. Gdyby nie skuteczność to mogło być i z 5,6 bramek. Po 20 minutach prowadzę już 2:0. Rywal po błędzie GK i golu jakiegoś pustelnika strzela na 2:1. Druga połowa to była dalej moja przewaga, miałem wiele okazji, ale wykorzystałem tylko jedną w 80 minucie meczu.

Wto 16:50, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62172-0glazunio2

W strzałach 9-4, ogólnie słaby mecz, rywal miał ze 2 dobre okazje ja ze 4, wynik chyba odzwierciedla poniekąd przebieg wydarzeń, i znowu nasuwa mi się jedno stwierdzenie Belgia- strzasliwe drewno..., a to chyba 4 koszyk ?? Kongo z 5 o wiele lepsze..., dzięki.

Rafal62172-2Sebus93

Wszystko fajnie, gram tym drewnem i do 80min prowadze 2-0, lecz jak przystało na drewno coś musieli zje*** w tym meczu, najpierw gol rywala w 81min, potem gol rywala cud miód, puszcza prostopadłą, mój biegnie i już miał zabrać piłkę, ale stanął a rywal władował gola, no ***** żal grzecznie mówiąc, nie mam nerwów do tej gry, dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Wto 17:22, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:59, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
Mintaj

Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 134

Skąd: Lubań

Mintaj 3:2 dr_idea

Mecz bardzo równy i miałem w nim dużo szczęścia bo tak bym pewnie przegrał.1 gola po ładnej kacji pod polem karnym.Drugi po strzale głową prosto z rzutu rożnego.3 gol po rzucie wolnym.Do przerwy 3:0 dla mnie.W drugiej połowie Uzbecy zdołali strzelić tylko 2 bramki i wygrałem ten mecz 3:2 Wink
Wto 17:14, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

glazunio2 4-0 dawid21sch

Mecz z moja przewaga. Na poczatku nie schodzilem z polowy rywala. Nie udalo sie jednak szybko strzelic gola. Dopiero ok. 30 minuty Boyd otwiera wynik. Takim wynikiem konczy sie pierwsza polowa. W drugiej polwoei straszliwe meczarnie. Lepsza gra rywala, ktory ma dwie sam na sam, a na dodatek straszliwe lagi. Na szczescie szybko opanowywuje gre i strzelam 3 kolejne bramki. Dwie z nich doklada Boyd oraz jedna Riordan
Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Wto 17:27, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:21, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Biszkopt 2-2 rymp@lus

Rywal po połowie meczu ucieka zwiniając wine na lagi, ja niebęde dogrywał tego meczu.
Kieruje sie zdaniem: Jakie warunki stwarasz w takich se graj.

Mecz ma zostać dograny, warunki na Mydevil miałem dobre z biszkoptem, ale z rymp@lusem gram i p2p i na serwach i tez bez problemów, nie wiem skąd macie lagi, mecz macie dograc a wynik uzupełnić, pozdro!
Edit by Rafal6217

Dograny a wynik bez zmian. wiedziałem że niedam rady bo każdy mecz jest inny i tak było tym razem. Niedziękuje

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Wto 17:40, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:22, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
dr_idea

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 372

dr_idea 1:1 Adrian1993

Mecz rozpoczyna się od groźnych akcji Adriana i dużego udziału mego szczęścia, którego w tym meczu miałem niemało. Ja zdołałem także odpowiedzieć groźnym strzałem z niczego w słupek. Ogólnie mecz nieciekawy, trochę lagowało, na koniec miałem dużo szczęścia, że nie straciłem bramki. Pozdro ;]
Wto 17:34, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

dzidzi 3-0 Mintaj

Mecz pod moją kontrolą.
Szybko strzelam bramkę z główki ,następnie przed przerwą dokładam drugą i przy wyniku 2:0 dla mnie schodzimy na przerwę.
W drugiej połowie Mintaja ataki lecz obrońcy czyścili wszystko praktycznie.
W końcówce dokładam trzecią bramkę i jest po zawodach.
W strzałach 16-6.

Wto 17:43, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)