Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat
sebo2109

Posty: 119

Skąd: Wrocław

sebo2109-pietri 3-2

Mecz bardzo wyrównany jeżeli chodzi o posiadanie piłki bo w sytuacjach jednak jamajka okazała się skuteczniejsza i stad wynik,moglo byc 3-1 ale niepotrzebne zabawy we wlasnym polu karnym.

sebo2109-kris10 3-1

Mecz dość zacięty ale to ja zdobywam pierwsza bramke i kontroluje spotkanie gdy strzelam 3 bramke sprawa staje sie jasna 3 pkt dla jamajki.

Ostatnio zmieniony przez sebo2109 dnia Czw 20:35, 26 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Czw 20:06, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 4:0 falon

Mecz zasluzenie wygrany.w strzalach bylo 14:2.Trafiam szybko 2 bramki w pierwszej polowie.Bylo wiec 2:0 do przerwy.W drugiej polowie trafiam 2 kolejne bramki i wygrywam 4:0.

kris10 3:0 sens1qb

W pierwszej polowie nic ciekawego sie nie wydarzylo.w strzalach bylo 5:2.Dopiero w drugiej polowie zaczeli strzelac bramki i skonczylo sie na 3:0.W strzalach chyba 14:9.

Dzieki za mecze.

ps.Co do meczu z sebo to warunki byly okropne ze az mi sie grac zbytnio nie chcialo w tych lagach płacze

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Czw 21:08, 26 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:07, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora
konon123

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 95

konon123 1 : 1 sens1qb

Mecz wmiare wyrównany dużo gry w środku boiska. Do przerwy utrzymywał sie wynik bezbramkowy. W drugiej części spotkania przeciwnik w 60min zdobywa bramke i prowadzi 1:0. Niedługo po strzelonej bramce przeciwnik fauluje mojego gracza w polu karnym i sędzią dyktuje rzut kary przy czym przeciwnik dostaje drugą żółtą kartkę i automatycznie czerwoną. Niestety nie wykorzystuje rzutu karnego. Mecz dobiega końca a wynik wciąż korzystniejszy dla przeciwnika. Już w doliczonym czasie gry przeprowadziłem akcję skrzydłem i zdołałem wyrównać tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie. Dz za mecz i powo dalej
Czw 21:22, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

rezerwa! 1:0 sens1qb

Pierwsze 15 min bylem w szoku rywal dominowal i powinien walnac ze 2 gole lecz na szczescie nie wpadlo... Pozniej z kazda minnuta mialem przewage lecz nic nie wpadalo, na sam koniec sie zebralem i w loss trafiam ladnym lobikiem !!!

dz
Czw 21:39, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora

adek 0-1 Adrian1993

Moim zdaniem dobry mecz w moim wykonaniu, lecz miałem pecha.Przeciwnik atakował głównie bokami i jedna z takich akcji skończyła się dla niego bramką.Starałem się odrobić, jednak Japończycy w tym meczu nie mieli formy.Strzały 14-4 dla mnie, lecz spora ich ilość zablokowana.Dzięki.

adek 6-3 Mintaj

Cóż to był za mecz szczęśliwy .Szybko wychodzę na prowadzenie.Dalsza moja konsekwentna gra i jest 2-0.Chwilę później pada baaardzo dziwna bramka dla Mintaja, w sumie to gola nie uznano zdzier (wrzutka z lewej strony i strzał z głowy wpada do bramki...bynajmniej tak mi się wydawało, ale sędzia nie uznał gola, zobaczyliśmy powtórkę i faktycznie piłka wleciała do bramki.Oczywiście bramkę uznaliśmy.Później dużo akcji i też wynik wysoki.Kuriozalna padła bramka też dla mnie, ale samobójcza zdzier .Szkoda, że nie nagrałem meczu.Dzięki.

adek 4-1 Sebo2109

Bardzo szczęśliwy dla mnie mecz.Było widać różnicę ekip.Moi trafiali to co trzebabyło, a przeciwnika niezbyt.Sebo pokazał się z dobrej strony i powinien wynieść z tego meczu conajmniej remis, jednak brakowało mu szczęścia.W strzałach 5-8(9) dla przeciwnika.Dzięki za mecz.

adek 6-0 konon123

Cały mecz moja przewaga.Na początku strzelam dwie bramki, jednak później nie potrafię się przebić przez obronę przeciwnika.Po drodze konon dostaje czerwo.Na 5 minut przed końcem jest tylko 3-0, jednak wtedy obudzili się moi zawodnicy i strzelili 3 gole.Przeciwnik też miał dosyć ciekawe akcje, jednak jego zespół pudłował.Dzięki.

adek 3-2 BartOoOsh

Pierwsza akcja i gol dla BartOoOsh-a.Ja natychmiast odrabiam stratę i jest remis.Dalsza część spotkania wyrównana.Akcje po obu stronach, mi udaje się wyjść na prowadzenie, jednak nieco później znów jest remis.Pod koniec meczu udaje mi się strzelić na 3-2.Dzięki za meczyk.

Ps.Flagi i dalsze opisy dam później lub jutro wink

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Czw 22:40, 26 Lut 2009, w całości zmieniany 5 razy
Czw 22:11, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora
Mintaj

Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 134

Skąd: Lubań

Mintaj 4:1 konon123

Pierwsze 10 minut moje natarcie lecz rywal robi kontratak i tracę gola.Potem już moje w zasadzie akcje tylko i udaje mi się strzelić 4 gole w tym 1 w loss time.

Pią 16:19, 27 Lut 2009 Zobacz profil autora

Lisek 6-0 konon123

mecz zdominowany przez Walijczyków, którzy bardzo swobodnie radzili sobie na boisku do przerwy prowadząc 3-0... w drugie połowie taki sam bilans bramkowy no i stąd tak duży wynik... dzięki za mecz...
Pią 16:57, 27 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

Sebus93 2 - 1 Sens1qb

Mecz strasznie trudny, podszedlem do niego zbyt pewny i przez caly mecz prawie nei istnialem jednak jakos udalo sie wygrac radosny

Pią 18:15, 27 Lut 2009 Zobacz profil autora

Czas na rozegranie meczy do jutra do 20:00 , powodem tego jest to że forum zostanie zamknięte a do jutra mają się zakończyć wszelkiego rodzaju rozgrywki. Pozdrawiam.
Pią 19:55, 27 Lut 2009 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

rezerwa! 1:4 Bart0o0sh

Mecz z moja niewielka przewaga. Przeciwnik szybko obejmuje prowadzenie, ale chwile pozniej ja dosc skutecznie zaczynam punktowac i dobijam na 4-1. Dzieki

rymp@lus 3:3 Bart0o0sh

Smieszny mecz jak dla mnie. W 1 polowie mi nic nie wpadało, a dla przeciwnika wszystko bo na 3 oddane strzały trafil 3 bramki... W 2 polowie przycisnełem jeszcze mocniej i strzelam bramke kontaktowa, nastepnie sporo atakow po ktorych powinna pasc jakas bramka, ale nic z tego. Pod koniec meczu udaje sie w koncu strzelic na 3-2, a chwile pozniej na 3-3. Dzieki

konon123 0-3 Bart0o0sh

Moja duza przewaga i ogromna nieskutecznosc... Po 1 polowie prowadze tylko 1-0, a w 2 polowie po dalszych atakach dokladam na 3-0. Zasluzone 3pkt dzieki.

kris10 2-3 Bart0o0sh

Kolejny slaby mecz w moim wykonaniu. Jak przez caly przebieg ligi juz na poczatku trace glupio bramki, a obrona zachowuje sie jak manekiny. Dalsza czesc meczu wygladala tak ze sie skupilem na ataku i olalem obrone. Mialem sporo szczescia bo przeciwnik nie potrafil nic strzelic, natomiast ja trafiam 3 razy i zgarniam 3pkt. Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Sob 10:08, 28 Lut 2009, w całości zmieniany 5 razy
Pią 20:57, 27 Lut 2009 Zobacz profil autora

Jako iż widzę że chyzio raczej oznak życia nie daje, rozegrał chyba z 6-7 meczy, do końca terminu 22,5h a więc postanowiłem aby wszystkie mecze zamienić na walkowery jego, oczywiście również te rozegrane, gdyż w ostatni dzień też inni mogą nie mieć czasu, a nie będziemy takich ludzi tolerować. Dostaje też ostrzeżenie 3 stopnia - zakaz brania udziału w lidze przez 2 miesiące. Czas ten będzie liczony od rozpoczęcia następnej ligi. Pozdrawiam, myślę że gracz liczył sięz konsekwencjami.
Pią 22:38, 27 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Sebus93 1 - 0 BartOoOsh

flagi i opisy za jakis czas

A ja bym prosił żebyś napisał moj nick poprawnie.
Edit By Bart0o0sh

Pasuje ? ...

Wydaje m isie ze mecze rozegralem juz ze wszystkimi

Ostatnio zmieniony przez Sebus93 dnia Sob 13:37, 28 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pią 23:20, 27 Lut 2009 Zobacz profil autora

Tabela Zaktualizowana. Rozgrywajcie mecze!
Pią 23:43, 27 Lut 2009 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

Gracz sens1qb dalej nie odpisuje;/ pisałem do niego już tysiace razy został mi tylko z nim mecz do rozegrania a on znaku życia nie daje;/ nie chcę stracić punktów przez jego olewke
Sob 13:42, 28 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 3:1 rymp@lus

W tym meczu miałem ogromną przewagę. Bardzo szybko zdobyłem dwie bramki bo już w pierwsze 20 minut. Rywal pod koniec wyprowadził jedną akcję w 1 połowie i trafił. Po przerwie dalsza moja dominacja. Zwycięstwo udokumentowałem ładnym golem w okienko Ahmeda. W strzałach 23:4 dla mnie.

Sob 14:16, 28 Lut 2009 Zobacz profil autora

dzidzi 5-1 rymp@lus

Mecz z moją lekką przewagą, do 45 minuty prowadziłem 2:0 i wtedy karny dla rymp@lusa który wykorzystał.
Po przerwie nie daje szans przeciwnikowi i strzelam 3 bramki.
Jakoś grałem na luzie i wszystko wychodziło.

Dzieki! Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Sob 14:35, 28 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 14:35, 28 Lut 2009 Zobacz profil autora

Gracz "sens1qb" w tygodniu nie odpisywał nic na otrzymywane wiadomości pomimo faktu, że był dostępny na gg... z Minio i Pietri`m (bo tylko z nimi zostały mi mecze) miałem kontakt, lecz nie udało nam się zagrać... a dziś już raczej nie ma na to szans, przynajmniej z mojej strony... składam wyjaśnienia i spadam paaa:D
Sob 18:49, 28 Lut 2009 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Gracz Pietri nie raczył odpisać do tej pory.
Sob 20:17, 28 Lut 2009 Zobacz profil autora

To samo mam z markym, zero odzewu, wydawało mi się nawet, że go widziałem dzisiaj na serwie jak grałem z rymp@lusem, ale na gg nie odpisał.
Sob 20:58, 28 Lut 2009 Zobacz profil autora

STOP!! Nie przyjmujemy zadnych wyników już. Prosze organizatora o podsumowanie, aktualke tabelki i punktacje za lige. Walkowery zostaną następująco przyznane:

sebo2109 3-0 sens1qb
lisek 3-0 sens1qb
Bart0o0sh 3-0 Pietri
Adrian1993 3-0 marky

Prosze dodać te wyniki, wrzucić wszystko, i gracze którzy nie rozegrali założonego przeze mnie minimum, czyli 22 meczy zostaną ukarani, pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 21:06, 28 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 21:05, 28 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)