7 Day's League Edition 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Zobacz poprzedni temat

Rafal62174-4Adrian1993

W strzałach 9-17 na korzyść rywala, mecz wyrównany z przewagą rywala, o dziwo dzięki kilku błędom rywala i moim padło dużo goli, rywal dość łatwo dochodził do strzału, ja miałem męczarnie jak zawsze żeby coś uciułać, wiele podań do rywala w sytuacji kiedy to się wydarzyć nie powinno no ale cóż urok Belgów, dzięki.
Wto 17:48, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 4:1 dzidzi

Mecz zaczyna się dla mnie źle, bo już w 19 minucie tracę gola. W drugiej połowie wychodzę sam na sam, dostaję kosę od tyłu, czerwo i rzut karny. Marnuje jednak karniaka. Mimo wszystko ostatnie 30 minut to były w moim wykonaniu chyba najlepsze w tym turnieju bo zdobyłem aż 4 gole.

Dzięki za mecz wykrzyknik
Wto 17:49, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
dr_idea

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 372

dr_idea 1:1 rymp@lus

Mecz w ulewie lagów. Mimo, że graliśmy p2p lagowało jak nigdy. rympalus strzelił gola nawet sam nie wiem jak, a ja sam nie wiem jak w ostatniej sekundzie wyrównuję. Dodam, że rywal miał setkę pod koniec, ale Carew trafia w słupek i piłka tańczy na linii. Dzięki i pozdro
Wto 18:07, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus 1-1 dr_idea

OMG. Pierwsza połowa do 30minuty normalna. Wtedy zacząłem się już rozkręcać a tu nagle niewiadomo skąd lagi:/ Jakoś mi się udało strzelić. Na 15min przed końcem meczu warunki wróciły do normy. Wychodze pod koniec sam na sam ale Carew który ma same 17 niepotrafi trafić w bramkę :O I bramka na remis w loss time. Wszystko już jest kurde przeciwko mnie :/ Dzięki Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Wto 18:12, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:10, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
dr_idea

Posty: 372

dr_idea 3:0 sens1qb

Mecz rozpoczyna się dla mnie fatalnie. Czerwona kartka i muszę radzić sobie w 10. Przeciwnik zaczyna coraz bardziej napierać i obstrzeliwuje moje słupki. Jednak jakoś szybko ochłonąłem i strzelam bramkę na 1:0. W 2 połowie grając konsekwentnie w obronie i dokładnie w ataku strzelam bramki na 2:0 i 3:0. Przeciwnik nie miał dziś szczęścia. Pozdro.
Wto 18:27, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
sebo2109

Posty: 119

Skąd: Wrocław

sebo2109-Mintaj 4-2

Nareszcie po 2 porażkach z rzedu nadeszło zwycięstwo,początek należał do jamajki póżniej ekwador gonił.Porażająca nieskuteczność jamajki(niemapiętam ile dokładnie słubków i sam na sam,ale sporo)
Dzięki za mecz wink

Wto 18:28, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

____________dzidzi 0:5 Biszkopt

Strzelam szybko bramkę po asyscie dzidziego chwile później trafiam do bramki rywala po raz drugi. Przy stanie 2:0 przeciwnik dostaje czerwoną kartkę. Jednak wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po zmianie stron bramki strzelali już tylko Gwinejczycy. W strzałach 9:20. Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 18:29, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:29, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
falon

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 270

falon 2-0 Rafal6217

mecz słaby w moim wykonaniu skuteczność też nie najlepsza co nie jest jakąś nowością.Po 1 połowie w strzałach 4-0 dla Serbii w drugiej połowie to sie troche wyrównało tzn. 8-5.
Gole padły w drugiej połowie spotkania po błędach obrońców belgijskich.
Ogólnie spotkanie stało troche na niskim poziomie no ale cóż liczą sie 3 pkt

dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez falon dnia Wto 18:48, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:45, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 2:1 rymp@lus

do przerwy bylo 1:0 dla mnie.W 2 polowie rywal atakowal ale moi pilkarze albo byli na miejscu albo w chwili strzalu odbierali mu pilke.Przed koncem meczu podwyzszam na 2:0 po rogu.W looss time rywalowi udaje sie zdobyc bramke na 2:1.
Dzieki.
Wto 19:42, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62171-1sebo

Co tu się rozpisywać, rywal powinien wygrać, ja miałem szczęście w nieszczęściu, gdzie szczęscie to remis, nieszczescie to Belgia, ale nawet trafiam gola wieć i tak nieźle jak na nich, wogóle każde trafienie to bardziej pomoc Boga niż umiejętności gry nimi, dzięki.
Wto 19:44, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

rezerwa! 0:1 dr_idea

Co tu moge napisac w pierwszej polowie w strzalach 6:1 dla mnie, w calym 7:1 lecz przegrywalem 0:1... Zabraklo celnosci i zimnej krwii a rywal mial 1 strzal w meczu i wykkorzystal, co nie znaczy ze jakos cisnalem ale mialem przewage ale coz nie ma lekko...

dz

rezerwa! 2:0 konon123

Rywal oddal 1 strzal a ja troche wiecej... 2 gole to najmniejszy wymiar kary, troszke sie rozluznilem po bramkach ( 1 po wrzucie z rogu 2 po bledzie bramkario ), bylo widac ze rywal poczatkujacy

dz

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Wto 20:50, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:58, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus13 3-3 sebo2109

Weźcie tych Norwegów mi z oczu, to jest ewidentnie drużyna na niższy koszyk skoro w 4 jest Polska czy Ekwador. Dzięki Wink

Wto 20:05, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62173-2lisek

Hmmmmmm w strzałach zdecydowanie na korzyść rywala chyba 8-14 szczęśliwy , w akcjach tez, ale pech jakoś się ode mnie odwrócił jeśli chodzi o wyniki :d , jeśli chodzi o grę to trwa dalej, nic nie wychodzi i oby tak do końca ligi xD, dzięki.
Wto 20:09, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

____________Biszkopt 1:0 rezerwa!

Mecz bardzo wyrównany. Jedynego gola w tym meczu strzelił Balde, który popisał się ładnym (jak na obrońce) uderzeniem. Do przerwy 5:5 w strzałach. Po zmianie stron rezerwa jakby przejął inicjatywę jednak bramki nie strzelił. W strzałach 9:8. Dzięki.

Wto 20:21, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

marky 6:2 rymp@lus13

Mecz pod moja kontrolą, pierwsze dwie brameczki zdobywam z dupy, następne juz wypracowane i zasłużone, wynik może troche zbyt wysoki, choć sam nie wiem, kwestia skuteczności, w strzałach 12:3 dla mnie.

marky 3:3 rafał6217

Trochę pehowy remis, trzy razy wychodziłem na prowadzenie i trzy razy rafał doprowadza do wyrównania, w strzałach 9:4 dla mnie, dwie zmarnowane sam na sam za sprawą strellera, pech w meczach z rafałem mnie nie opuszcza.

dzienks

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 20:53, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:32, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus 1-0 sens1qb

Oceńcie sami Wink Dzięki Wink

Wto 20:58, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

Rafal62177-1Minio

Myślałem że mam najgorszą drużynę w lidze, wybaczcie gdyż myliłem się, Togo odstaje również szczęśliwy, albo po prostu mi w tym meczu wychodziło, w strzałach 14-10 for me, także 50% skuteczności co cieszy mnie jak cholera, rywal miał 2 słupki, 1 chyba z 35m, dziwne warunki mieliśmy, momentami czysto, momentami straszne lagi :/, mimo wszystko dograliśmy do końca żeby już nie musieć dogrywać i było to już za nami, dzięki.
Wto 21:23, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

____________Biszkopt 3:0 Lisek

Mecz wyrównany dużo akcji po jednej jak i po drugiej stronie szybko strzelam jednego potem drugiego gola, Lisek może mówić o pechu gdyż jego strzały mijały bramkę albo bronił je bramkarz. W drugiej połowie strzelam na 3:0 i po meczu. W końcu mecz pomiędzy nami nie zakończył sie nudnym remisem radosny. Liczę na rewanż w radosny dzięki.

opis meczu :
1 polowa zdecydowanie dla mnie [1 spojenie duzo szczescia przeciwnika bramkarz ratowal mu tylek szczęśliwy kilka razy wybijal pilke z linii] ale i tak to wszystko na marne bo marky strzela gola jako pierwszy. U mnie praktycznie kazda akcja taka sama kop do hleba i ogien szczęśliwy tak samo wygladala ta wykop bramkarza szybkie podanie do hleba ten zagrywa pieknie na skrzydlo , zawodnik ze skrzydla dosrodkowuje prosto w pole karne z glowki strzela blondyn[dokladnie nei wiem jak sie nazywa szczęśliwy] ale bramkarz popisuje sie piekna parada na poprzeczke i lezy szczęśliwy wykorzystuje to BLondyn szczęśliwy i wyrqowonuje. Do konca 'kontrolowalem' remis. Natomiast 2 polowa do 20 minuty wyorwnana nudne akcje... [poszedlem po kolacje :d] . 21 minuta 2 polowy i marky cisnal mnie do konca moglby wygrac 3 :1 gdyby byla tylko 1 polowa szczęśliwy ale poprostu mial.... zeza szczęśliwy
mysle ze remis to sprawiedliwy wynik kazdy mial swoje 5 minut

Ostatnio zmieniony przez sens1qb dnia Wto 21:39, 17 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 21:31, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora

rymp@lus 3-2 Lisek

Olaboga, ale oni to mają te swoje zagrania jak cholera, zwycięstwo nie w wielkim stylu ale z lekka cieszy i podbudowuje do gry w kolejnych meczach. Początek dla rywala ale później się ocknąłem i wyszedłem na prowadzenie. Było ciężko ale udało się strzelić na 3-1 a później rywal kontaktową ale było już troszke za późno na odrobienie strat.

Wto 21:50, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / LOEW 7 Days League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)