Grupa F [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

s-m-o-l-u-ch 2-2 karol_pomarancza
Mecz grany bodajże wczoraj. Dobre widowisko spora ilość akcji z obu stron. Ogólnie mecz z lekkim wskazaniem na karola, który w końcówce znalazł się w opałach ostatecznie jednak strzelił bramkę na remis w ostatniej minucie meczu.
Nie 23:35, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

Inko (Werder) 2:1 (Zenit) Igła

Mecz zaczął się od szybko strzelonej bramki przez graczy Zenitu. Bramkę na 1:1 strzela Hunt z rzutu wolnego z odległości ok. 25 metrów (pozniej wrzucę ja na yt). Po przerwie cisnąłem niemiłosiernie, ale nic nie chciało wpaść. Dopiero w 80 minucie ładny strzał Diego znalazł drogę do bramki Zenitu.

Nie 23:56, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Werder) 3-0 pele22 (Benfica)

Zwycięstwo zapewnił mi praktycznie jeden zawodnik- Pizarro. Najpierw bezlitośnie wykorzystał błąd w obronie rywala, a w drugiej połowie wykończył strzałem głową wrzutkę stojąc tyłem do bramki. 3 bramka padła chwile potem, podłamani obrońcy Benfici z łatwością dali się rozklepać. Rywal też miał swoje okazje, jednak tym razem szczęście było po mojej stronie.

edit: w tabeli mam 3 pkty za dużo niestety szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Pon 16:04, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:04, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... Celtic 1-1 Zenit Igła

Moja wyraźna przewaga. Do połowy 0-0. Strzały 7-0 na moją korzyść lecz nic nie wpadło. W drugiej połowie rywal pierwszy raz w meczu wrzuca piłka leci do jego napastnika i gol. Później strzelam bramkę na 1-1. Mimo iż mam sporo sytuacji żeby wygrać ten mecz to nic nie wpada i mamy 1-1. Spokojnie powinienem zdobyć 3 punkty lecz niestety szczęście mi nie dopisało.

W tabeli mam o 3 punkty za mało radosny
Pon 16:44, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Werder) 2-1 igła (Zenit)

Szybko bo już w 5 minucie strzelam bramkę po wrzutce. Potem mimo ofensywnego ustawienia obydwu drużyn przez długi czas nic się nie dzieje, ja mam % przewagę w posiadaniu piłki. W drugiej połowie po raz drugi zdobywam bramkę po wrzutce. Zostało 15 minut meczu i wydawało się, że spokojnie dowioze wynik do końca, jednak rywal dość szybko strzela kontaktówke ładnym lobem, na wyrównanie brakło czasu.
Pon 17:11, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

karol_p (Ol.Marsylia) 2-1 (Zenit) Igła

Mecz taki se, warunki też. W pierwszej połowie nie za dużo się dzieje, z mojej strony tylko trzy strzały z igły jeden. W drugiej wynik się zmienia, najpierw trafia Niang będąc sam na sam, a drugą bramkę dokłada jakiś tam pomagier z ok. 20 metra od słupka i gk chyba. Igła na drugie trafienie natychmiast odpowiada bramką. Do końca wynik nie ulega zmianie. W strzałach 11-5 dla mnie, jednak nie mogę powiedzieć, że kontrolowałem mecz, mogło się zdarzyć wszystko. Dzięki.

s-m-o-l-u-ch (Werder) 2-0 huta (Zenit)
W strzałach 16-6 dla mnie. Moje ataki pozycyjne i kontry rywala lub walka w środku boiska. Tak wyglądał ten mecz. Momentami były emocje szła akcja za akcje, a innymi razy przez 10 minut nawzajem zabieraliśmy sobie piłkę w środku boiska. Rywal mecz kończył w 9.
Śro 18:48, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
żwiras13

Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 74

żwiras13-huta 2-1
mecz zaciety doprzerwy1-0 dla mnie w drugiej polowie marnuje kilka sytuacji moglo sie to wyzej skonczyc
Śro 19:00, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora

Inko (Werder) 4:1 (Zenit) huta

Rywal oddał w tym meczy tylko jeden celny strzał na bramkę ... chyba nie muszę pisać, że był to gol. Ja tradycyjnie już zmarnowałem x setek ... W strzałach 18:2...

Śro 19:27, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora

karol_p (Marsylia) 3-1 pele22 (Benfica)

Mecz ładnie ułożył się dla mnie, od początku miałem przewagę, trafiłem w ok. 10 minuty meczu na 1-0 po wrzutce i wślizgo-strzale. Rywal niedługo czekał z odpowiedzią, po jakichś 5 minutach od straty gola ustrzelił bramką remisującą, wrzutka, hed i gol. Później moja przewaga rosła, miałem kilka dogodnych okazji, dopiero pod koniec połowy po wrzutce i hedzie zdobyłem gola na 2-1 a pod samiuśki koniec gola na 3-1 po sam na sam. Wszystkie bramki dla mnie trafiał Niang. Druga część mniej ładna, mniej sytuacji choć rywal miał okazję ku temu by strzelić kontakta. W strzałach nie wiem ponieważ mecz grany na 2 raty, do przerwy 12-3 dla mnie.
Czw 20:21, 30 Paź 2008 Zobacz profil autora

Witam, chciałbym zakomunikować, że kończę swoją przygodę z WE, dlatego rezygnuję z dalszego udziału w tym turnieju. Grupę oczywiście poprowadzę do końca. Pozdrawiam

karol_p (Marsylia) 4-1 (Zenit) huta

Mecz zaczął się z mocnym akcentem mego rywala. Zaskoczył mnie, pierwsze 10-15 minut były dla Niego, właśnie w tym przedziale udało mu się trafić bramę oraz ustrzelić słupek. Przed końcem 1 połowy zdobywam bramkę po rożnym z głowy. W drugiej połowie to ja dyktowałem warunki i następstwem były dwie kolejne bramki z głowy, jedna po rożnym, druga po wrzutce, i na koniec ładna bramka w okienko z wolnego z ok 28 metra, mogłem zapisać ale odruchowo nacisnąłem start zdzier. Szkoda. Dzięki za meczyk.

Tabele uaktualnię, za mecze z eRatem będą przyznane WO, resztę nie rozegranych spotkań w grupie oraz sprawa Inko będzie pod ocenę prowadzącego Rosji.
Wto 18:32, 04 Lis 2008 Zobacz profil autora

Za mecze:
pele22 - Igła
pele22 - Inko
będą przyznane walkowery na korzyść pele22.

Za mecz:
huta - Igła
podyktowany będzie bez punktowy remis, z racji braku jakichkolwiek wyjaśnień.

Gracz Inko zostaje przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli z racji zrezygnowania z rozgrywek oraz trafienie na CLG, jednakże mecze z tym graczem nie będą anulowane dlatego, że praktycznie wszystkie je zagrał przed swoją rezygnacją.

Czw 14:33, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)