GRUPA G - [I Faza Grupowa]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

Werder - Lisekx111 2-0 tom80kce - Shakhtar

po ostatniej porażce z Rafał6217, który grał Werderem... postanowiłem zmienić zespół właśnie na ten... i można powiedzieć, że jestem zadowolony z tej ekipy... mają bardzo rosłych zawodników co daje lekką przewagę, chociażby w grze w powietrzu... wracając już do samego spotkania, to pierwsza część meczu zdecydowanie pod kontrolą mojej drużyny... do 45min prowadzę już 2-0 a bilans strzałów to 6-2... w drugiej połowie drużyna Werderu sprawiała wrażenie bycia zadowolonym z wyniku i całkowicie oddali pole gry drużynie z Ukrainy... mimo tego "tom" nie potrafił ustrzelić żadnej brameczki... miał natomiast w tej części gry sporą przewagę... ilość strzałów na koniec spotkania 11-8... dzięki za spotkanie...
Sob 20:10, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Rafal62176-4tom80kce
strzały: 17-7 XD

Mecz z moją przewagą, ale rywal trafia 1 bramke w 8min, ja wyrównuje w 11 i trafiam nastepne 2, i mamy 3-1, następnie rywal i jest 3:3 ja na 4-3 i rywal na 4-4 szczęśliwy , potem trafiam 2 razy w 78 i 87 i już rywal nie zdołał odrobić, rywal miał bardzo dobrą skuteczność w tym meczu, a ja chyba zmienie drużyne po tym meczu szczęśliwy

tom80kce (Shakhtar) - LukasMKS (Werder) 1-1

Mecz wyrównany ze wskazaniem na mnie, juz raczej tym meczem zaprzepascilem swoje szanse na awans, jeszcze przd tym meeczem mialem teoretycne szanse
Sob 21:38, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 3-1 tom80kce

Ogólnie mecz z moja przewaga . Tom strzela pierwszy bramkę i na tym sie kończy . Mobilizuję sie i strzelam 3 bramki po dość ładnych akcjach . Wynik mógłby być większy ale gracze zenitu pudłowali .

Nie 15:03, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
kacper19933

Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 17

Skąd: Boguszów-Gorce

Mam PROBLEM !
Wczoraj wgrywalem nowy system przed ta operacja wszytko dzialalo miodzio a teraz gdy wlaczam mecz okno meczu jest cale czarne i po chwili wszystkie okna z weola sie wylaczaja jesli ktos wie co moge zrobic niech pisze !! :\
Nie 15:12, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 3-0 19Ruch20

Mecz z moja przewaga strzelam dziwną bramkę bo piłka z główki strzelona opadła z góry za poprzeczka i zaliczyło bramke:P Cały czas cisnąłem w strzałach było w pierwszej połowie 6 czy 7 do 1 wiec zdecydowana przewaga . Później dokładam 2 bramki po ładnych akcjach.

Nie 16:03, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

lincoln (Zenit) 2-0 (Zenit) gAc

Bramki: Tymoschuk 44', Arshavin 88'

Mecz wyrównany, typowo na remis. Obydwaj bardzo zachowawczo i skutecznie w obronie. Tuż przed przerwą piłka bardzo przypadkowo trafia do Tymoschuka a ten strzałem z 15 metrów daje prowadzenie mojemu Zenitowi. Po przerwie dalej zachowawcza gra z obydwu stron, jednak po kontrze w 88 minucie i zagraniu Denisova wzdłuż lini szesnastki Arshavin uprzedza obrońcę i trafia pewnie do siatki. Strzały 9-7 na moja korzyść (4-2 do przerwy). Ogólnie mecz bez historii i praktycznie bez sytuacji 100% z jednej i drugiej strony. Szczęście było po mojej stronie. Dzięki za grę i powodzenia dalej.
Nie 16:30, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

Werder - Lisekx111 2-0 kacper19933 - Schalke

witam, spotkanie pod moją kontrolą... jednak zabrakło skuteczności... wówczas wynik mógłby brzmieć o wiele okazalej... rywal miał sporadyczne sytuacje... bardziej stworzone po kontratakach... dzięki za mecz
Nie 20:28, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

lincoln (Zenit) 8-0 (Sporting) kacper19933

Bramki: Pogrebnyak 6', 7', 68', 79', Arshavin 47', 58', 85', 89'

Zdecydowana moja przewaga w tym meczu, wynik mógł być jeszcze wyższy. Praktycznie nie opuszczałem połowy rywala który ograniczał się do wybijania piłki po każdym jej przejęciu i w sumie tylko raz zagroził mojej bramce. W tym spotkaniu pod nieobecność Tymoschuka (najsłabsza forma) do ataku wystawiłem Pogrebnyaka i nie zawiódł mnie chłopak. Dzięki za grę i powodzenia dalej.
Nie 20:51, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
LukasMKS

Posty: 71

LukasMKS (Zenit) - Kacper19933 (Zenit) 2:1 (0:1)

Mecz wyrownany na szczescie odnosze zwyciestwo i nie zakoncze turnieju mam nadzieje na ostatnikm miejscu w grupie, postaram sie jeszcze wygrac jaiks mecz
Nie 21:17, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

Werder - Lisekx111 1-0 gAc - Zenit

witam, bardzo wyrównane widowisko... w którym każdy mógł wygrać... jednak to moja drużyna na początku spotkania strzela bramkę i doprowadza te skromne zwycięstwo do końca spotkania, mając w międzyczasie jeszcze strzał w poprzeczkę... rywalowi mimo wielu sytuacji strzeleckich nie udało się nic trafić... dzięki za mecz...

Werder - Lisekx111 1-1 19Ruch20 - Schalke

bardzo dobre spotkanie, w pierwszej części to moja ekipa ma optyczna przewagę co udokumentowuje zdobyciem brameczki... druga odsłona to festiwal zmarnowanych sytuacji... zwłaszcza rywala... mój bramkarz bronił cuda... strzały... dobitki z 3 metrów... wszystko brał... szczęśliwy w momencie prowadzenia 1-0... przeprowadzam kontrę po której powinienem prowadzić 2-0, tak się jednak nie stało... i się zemściło... rywal wyrównuje... sądze, że sprawiedliwy wynik spotkania... dzięki za meczyk

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Nie 22:31, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:01, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 3-2 LukasMKS

Mecz pechowy dla mnie zaczynam mecz i lukas pakuje mi z 2 strzałów 2 bramki jedna z głowki druga moj obronca nie doskoczyl do główki przeleciała za nim piłka sam na sam i gol pozniej nastąpił sync i mecz zaczelismy od nowa wkurzony takim przebiegiem sytuacji mobilizuje sie i strzelam 3 gole moglo byc wiecej ale tylko na tyle se pozwolili gracze zenitu
Nie 22:56, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
ukazaki8

Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 6

Ukazaki8 1-0 Tom80kce

Mecz bardzo wyrownany w którym gra toczyła sie głownie w srodku pola. Mało klarownych sytuacji.
W drugiej połowie wychądząc na czysta pozycje zostalem faulowany po czym wykorzystalem rzut wolny z bliskiej odleglosci. Rywal juz nie zdolal doprowadzic do remisu[/b]
Pon 12:07, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

lincoln (Zenit) 3-1 (Shakhtar) ukazaki8

Bramki: Fayzulin 32', Arshavin 84', 86' - Castillo 28'

Mecz rozpoczyna się od moich ataków, które jednak nic dobrego nie przynoszą. W 28 minucie rywal wyprowadza pierwszą w tym meczu akcje i wychodzi na prowadzenie. Rzuciłem padem o ziemie i gramy dalej. Na szczescie szybko udaje mi sie odpowiedzieć na to trafienie bramką wyrównująca, Fayzulin odebrał piłkę obrońcy na linii pola karnego i wpakował ją do bramki obok wychodzącego bramkarza. Rywal grał defensywnym ustawieniem w tym meczu i ograniczał sie do kontrataków. Niektóre z nich były naprawdę groźne, po jednym z owych rywal trafił w słupek. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem sprawy w swoje ręce wziął Arshavin. Najpierw po indywidualnej akcji z prawej strony pola karnego i pięknym strzale lewą nogą w długi róg dał Zenitowi prowadzenie a potem po zagraniu Fayzulina wziął obrońce na plecy, bez problemu się odwrócił i z 11 metrów trafił do siatki. Dzięki za grę i powodzenia dalej.
Pon 12:30, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

Rafal62174-0lincoln

strzały: 16-9

Zwycięstwo zasłużone, lecz rozmiary na pewno nie, dobry, szybki i w miare wyrównany mecz, lecz gracze zenitu byli dość dobrze polnowani przez graczy Werdera i bramkarz Wiese dobrze wykonał swoje zadanie. Zaczęło się strzelanie w 25min a strzelcem był Rosenberg, w 33min z 18m Diego i było już 2-0, taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy, w drugiej najpierw Frings w 61min i na koniec strzałem głową Rosenberg w 85min. Dzięki za mecz i powo w next.
Pon 14:22, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

kompletny piach z mojej strony i w ataku i w obronie... zasłużone zwyciestwo Rafała, dzięki radosny
Pon 14:24, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

Rafal62171-1gAc

strzały: 9-10

Wyrównany mecz, rywal miał 2 słupki, ja zagrałem chyba najsłabszy mecz w turnieju jak dotychczas szczęśliwy , nic nie wychodziło z mojej strony, szczęście że Diego machnął gola z 16m.

Pon 16:30, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
kacper19933

Posty: 17

niestety nie bede mogl dokonczyc turnieju z powodu ze nied bd mial dostepu do neta przez jakis czas ! prosze o wykluczenie mnie z turnieju
Pon 17:52, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Za kacpra1933 wchodzi Tomaszek. Bardzo prosze namiestnika o wprowadzenie zmian w tabeli
Pon 20:34, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)