GRUPA G - [I Faza Grupowa]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

Informacja dla uczestników tejże grupy:

Mecze z graczem kacper199333 zostają anulowane...

Do grupy w jego miejsce wchodzi Tomaszek i to z nim rozgrywamy spotkania od nowa...

Bramki: Slory 4', 68', 86'

Mecz z moja zdecydowana przewagą. Hat-trickiem popisał sie Slory, tylko hat-trickiem bo mogl bramek strzelic duzo wiecej. Najmniejszy wymiar kary. Dzięki za grę i powodzenia dalej.
Wto 1:29, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 3-0 Tomaszek

Mecz zdecydowanie z moja przewaga. Szczerze to mogło być więcej, choć nie powiem że rywal nie stwarzał sobie sytuacji.

Wto 2:15, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora

Rafal62174-1ukazaki8

strzały: 18-3

Początek należał do rywala, dokładnie do 20min kiedy to już ręce się trochę ogrzały i gra szła coraz lepiej, strzelam bramkę Pizzaro w 17min, ale rywal wyrównuje w 60min Fayzulin, w 74 znów daje znać o sobie Pizzaro, w 85 Rosenberg i na koniec w 89 Diego. Zwycięstwo zasłużone.

Dzięki i powo dalej.
Wto 17:22, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 1-0 Ukazaki8

Nie pamietam dokładnie wyniku ale wiem ze wygralem . Mecza Ciekawy choc ciezko mi sie gralo z tym zawodnikiem . Nie było zawiele sytuacji , ale wykorzystałem to co mogłem

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Wto 21:15, 28 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:10, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora

Rafal62175-4Tomaszek
strzały: 12-13

Bardzo dobry mecz, wiele okazji z obu stron, ładne gole, akcje i czerwo dla mnie szczęśliwy , mogło się zdarzyć wszystko, żaden z graczy nie odskoczył na przewagę dwóch goli chociaż na minutę. Zdecydowało szczęście i skuteczność radosny Ave Rosenberg xD

ukazaki8 1-0 19Ruch20

wynik bardzo szczesliwy dla mnie poniewaz przeciwnik mial przewage, szczegolnie w drugiej polowie co mozna chociazby wywnioskowac ze statystyk - w strzalach 2-9. jednak jak to sie w pilce zdarza niewykorzystane sytacje... ble ble dzieki za bardzo i powodzenia
Śro 15:56, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora

Werder - Lisekx111 3-3 ukazaki8 - Zenit

Dobre spotkanie... bardzo wyrównane... co widać po wyniku zdzier ,,, zaczynając od początku to zaczęło się dobrze dla mojego zespołu, obejmuje prowadzenie 1-0... i niedługo potem podwyższam na 2-0 widząc już zdobycz punktową w postaci 3 punktów... szczęśliwy za szybko jednak... zdzier ... rywal jeszcze w pierwszej połowie doprowadza do remisu, i pierwsze 45 minut kończy się wynikiem 2-2... z ilością strzałów 6-6... w drugiej odsłonie strzelam bramke i znów wychodzę na prowadzenie 3-2... z myślą o tym, by tego zwycięstwa już nie stracić... jednak nie udało się... 4 minuty przed gwizdkiem kończącym spotkanie ukazaki strzela wyrównującą bramkę po rzucie rożnym... dzięki za mecz... dobry mecz...

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Śro 19:34, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:32, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

zero odzewu ze strony dr_idea

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Śro 22:42, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:42, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

dr_idea zostaje ukarany 3 miesiacami Czarnej listy graczy. Jego emcze prosze zamienic na WO dla rywali

19Ruch20 napisał:

Dzięki za info i poprawkę... rzeczywiście przeoczyłem jeden remis...

Następnym razem proszę o informację na gg... nie na forum... o czym przecież napisałem w temacie na samym dole,,,

W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów proszę o kontakt na moje [link widoczny dla zalogowanych]

Werder - Lisekx111 1-1 Tomaszek - Werder

Ehhh cóż to był za mecz... rozpoczęło się od tego, że oboje wzięliśmy Werder :/ ... kto nie wie o co chodzi niech spróbuje tak zagrać zdzier ... nie widziałem nic... nie mogłem rozróżnić swoich zawodników od zawodników rywala... masakryczny mecz na zielono szczęśliwy ... heh... no i tak dziko też się grało... sporo niewykorzystanych sytuacji z obu stron... do przerwy kopanina i 3-2 w strzałach dla Tomaszka... w drugiej połowie rywal napędził mi strachu, gdyż wychodzi na prowadzenie w 68minucie spotkania... zaraz po tym ja nie trafiam na pustą bramkę... rywal daje kontrę i ma słupek... dosłownie gra nerwów zdzier ... w 76 minucie udaje mi się zdboyć w końcu wyrównującą bramkę... pod koniec spotkania miałem jeszcze szanse na zwycięstwo jednak strzał okazał się niecelny... dzięki za ten "poryty" mecz... jak dla mnie przynajmniej... nie chcę już więcej pojedynków Werder-Werder... zdzier ... i będę stronił od tego... dzięki raz jeszcze... nareczka

Śro 21:31, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)