Kolejki 1-5 [11.02.08 - 17.02.08] Dywizja II [R1]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / II Dywizja Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

KOLEJKA 1

bladzio 0:3 $liwa

Mecz toczyl sie a polowie Szwajcarii pierwsza polowa bezbramkowa chodziac mialem kilka akcji bladzio oddal jeden strzal panu bogu w okno wink do przerwy 0:0, strzaly --> 5:1 na kozysc Norwegii.
Druga polowa to znow dominacja Norwegii, 16 min i piekny strza Riise z rzutu wonego z ponad 40m bramkarz probowal wybic ale strzal byl zbyt mocny (zapomnialem zasejwowac bramki zagubiony )
10min pozniej znowu Riise znajduje sie sam na sam z bramkarzem i strzela gola na 2:0, Bladzio zmienia taktyke na bardziej ofensywna lecz nic mu to nie daje strzela znowu raz obok bramki. Koncowka meczu zamieszanie w poku karnym i do pilki dopada jeden z Norwegow i jest 3:0. Zaslozone zwyciestwo. Statystyki to 14:2 dla Norwegii.

SCREEN:

...
Śro 22:34, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

Mintaj 0-1 Pietri

Mecz był dokańczany na 2 razy ,gdyż był lost.. Ale w miare wyrównany można stwierdzić..Po strzeleniu bramki się cofłem aby mieć po 4 meczach czyste konto xD
I się udało chociarz w 89 min meczu mój przeciwnik tak przycisł ,że niemogłem z polowy wyjść zdzierP ale Udało się zdobyć 3 pkt z czego jestem bardzo zadowolony..

Pietri 0:1 bladzio

W końcu zwycięstwo w strzałach 8:3 dla Polaków, grają strasznie brutalnie. Gol w drugiej połowie Sttelerra piekny strzał z 20m piłka odbija się jeszcze od poprzeczki i wpada do bramki. Polacy próbują zmieniać taktyke lecz nic im to nie daje. Najlepszą okazję marnuje w 43min z wolenego Krzynio.
Pią 17:21, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

rosja 4:0 Remek

Mecz pod moja kontrola. Wszystkie strzaly remka byly oddawane z okolic 40 metrow, mialem jeszcze kilka sytuacji 100% jednak ich nie wykorzstalem. Po stracie pierwszego gola Remek przestawil sie bardziej ofensywnie jednak siwtnie wykorzystalem jego braki w obrnie i strzleilem mu 3 gole( jednego po zabraniu pilki bramarzowi)
Dzieki i powodzenia w kolejncyh meczach Wink

Dodaje bramke strzelona po bledzie Remka szczęśliwy

...

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Pią 22:27, 15 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:32, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

REMEK 2:2 $LIWA

Wynik sprawiedliwy. Kazda druzyna mogla strzelic wiecej goli tylko zabraklo szczescia. Pierwsza polowa dla Remka 1:0 gol strzelony po bledzie moich obrocow, akcja sam na sam bramkarz wybija pilke i dobitak jedengo z graczy Izraelu na pusta bramke. W drugiej polowie wyrownuje na 1:1 odpowiedz Remka to strzal w slupek, nastepnie ja mam akcje sam na sam po bledzie obroncow przeciwnika strzal z 5m w bramkarza do pilki dopada Pedersen i znowu strzal z 4m obok bramki zagubiony akcja Remka strzal z poza pola karnego i bardzo ladny gol jest 2:1. Zdazylem jeszcze wyruwnac w 43min stzralem Riise za pola karnego. Mecz ciekawy szczęśliwy Dzieki i pozdrawiam
Nie 21:54, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

IV Kolejka

kolar0-3DrNo11

Mecz raczej wyrównany, z początku ja miałem przewagę, ale bramki nie zdobyłem, w drugiej połowie inicjatywę przejął mój rywal co udokumentował bramkami.

DrNo11 1-2 Wez1

No cóż. Ekwador lepsza drużyna, ale jakoś w nerwach się udało radosny A dlaczego w nerwach? Bo prowadziłem 1-0 i benc, taki mały prezencik z okazji moich urodzin szczęśliwy Czyli samobój smutny Nerwówka straszna, bo jednak miałem przewagę w meczu. No jakoś strzeliłem po dobitce gola. Dzięki za meczyki i powo dalej.

Przebieg meczu :

W pierwszej połowie podobnie jak w meczu z Kolarem zagrałem lekko asekurancko. I w 10 min pierwszy groźny strzał oddał Wez1. Rywalowi odpowiedziałem w 20 min. Do groźnego strzału z mojej strony doszło jeszcze w 25 min. Stopniowo wchodziłem w mecz gdy w 34 min po dobitce gola zdobył gracz Wez1. Tuż pod koniec meczu błąd popełnił Fletcher który wpakował piłkę do własnej bramki.

W drugiej połowie nieco spadło tempo spotkania, walka toczyła sie praktycznie w środku pola, w 66 min wynik ustalił Fletcher znowu po dobitce. 5 min później mocnym strzałem głową Delgado mogło byc 2:2 jednak piłka minimalnie poleciała nad poprzeczką.
Do końca meczu nie udawało sie stworzyć zarówno jednej jak i drugiej druzynie groźnej akcji.

Dzieki za grę i pzdr Wink
Pon 17:57, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

To nie Flecher strzelił dwie bramki tylko moja gwiazdeczka Derek Riordan szczęśliwy szczęśliwy szczęśliwy

Przebieg meczu:

Pierwszy strzał w meczu oddał Moore z Jamajki w 11 min. Walka toczyła sie praktycznie w środku pola ze wskazaniem na reprezentację Jamajki. Mimo wszystko więcej strzałów w pierwszej połowie oddał Ekwador. Przewagę zdobyłem pod koniec pierwszej części gry. Najpierw w 37 min zmarnował sytuację sam na sam Delgado, a w 44 min rzut karny przestrzelił Carlos Tenorio.

W drugiej połowie gra sie wyrównała, idealną okazję miał w 76 min Rosja, ja z kolei zmarnowałem swoją niecałe 5 min później. Znakomita szansę na bramkę miała Jamajka na 2 min przed końcem meczu. Wyprowadzoną po niej kontrą zdobyłem bramkę na wagę 3 pkt szczęśliwy Gola po prostopadłym podaniu Lary zdobył C. Tenorio szczęśliwy

Mintaj 5:1 Drno11

Mecz z moją przewagą w 1 połowie w której prowadziłem 3:0 bo 2 strzałach Oguro i 1 golu Yanagisawy.Z początku 2 połowy Drno grał więcej pod moim polem karnym aż w końcu strzelił gola po dobitce.Po tej bramce ja zaatakowałem i przed liniom pola karnego strzelił po ziemi Ono obok słupka,a bramkarz tego nie obronił i było 4:1 dla mnie.Potem atakował Drno11 lecz nie udało mu się strzelić bramki.Pod koniec meczu udało mi się zrobić kontratak i strzeliłem gola po dośrodkowaniu Nakamury i ładnym strzale z głowy Yanagisawy który był nie kryty.Mecz zakończył się stanem 5:1 dla mnie,a w strzałach było mniej więcej równo
Pon 19:46, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

III kolejka
arek25 3:0 DrNo11

w strzalach 8:8
Zdecydowala wieksza skutecznosc zawodnikow Mali. Ogolnie zaciety mecz toczony w szybkim tempie.