Grupa A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Spring Cup 2007 Zobacz poprzedni temat

darnoczek 0-0 machel

W obu meczach miałem przewagę jednak w drugim nie zdołałem jej udokumentować, darnoczek również miał swoje okazje ale ich nie wykorzystał.

WALIA 2:0 MAROKO

Moja przewaga w tych meczach.Darnoczek zrobił tylko kilka akcji.W pierwszym meczu niezliczona ilość zmarnowanych sytuacji.Pięć słupków.Nie mam pytań co do skuteczności moich graczy lool
W drugim meczu grałem sobie na luzie.Maroko zostało troche bardziej ofensywnie nastawione co wykorzystałem ale znów chyba w najmniejszym wymiarze kary.Maroko przez 10 min ciśnie ale nic z tego nie wychodzi i mecz kończy sie 2:0.

Podsumowanie:Bardzo słaby turniej w moim wykonaniu.Kilka meczy mogłem bez trudy wygrać i prowadzać przegrywałem lub zremisowałem.Niestety obrona Walijska dziurawa i słaba.Siła w ofensywie dobra ale dużo akcji spartaczyłem.Przedostatnie miejsce w grupie mówi samo za siebie.Mam nadzieje ,że w innych turach wypadne lepiej.Mam zniżke formy tak sobie to tłumaczcię zdzier wink

mecze o pietruche bez zaangażowania i walki do końca,

Zapisując sie do tego turnieju nie myślałem o awansie ale po kilku udanych meczach na początku nabrałem nadzieji na wyjście z grupy. Niestety w decydujących meczach nie poradziłem sobie i przegrałem z karol_pomarańcza. ogólnie to jestem zawiedziony i postaram sie wypaść lepiej następnym razem. Dziekuje wszystkim ze mecze i życze powodzenia dalej:)

pozdrawiam

Myślę, że powyższe mecze zostały oddane walkowerem wykrzyknik Wyjaśnij tą sprawę farek.
Czarna Lista mimo, że jest przepełniona jak polskie więzienia to 2 osoby jeszcze spokojnie zmieści.
Śro 21:50, 30 Maj 2007 Zobacz profil autora
farek

Posty: 66

nie martw sie Czarny mecze nie były oddane. Przed meczem darnoczek pisał mi ze pad mu sie zepsuł i musiał grać na klawie czego nie umie dobrze. Wynik padł dwukrotnie taki sam i jest to czysty przypadek. nawet moge krótko opisać jeden i drugi:P

1 mecz: rozpoczął sie spokojnie bez zdecydowanych ataków. do przerwy 1:0 po bramce donowana. po przerwie trafia jeszcze Ed johnson i Covney z karnego.

2 mecz: czerwona kartka na początku w drużynie maroka ustawiła spotkanie. Jednak wszystkie bramki wpadły dopiero po przerwie. Covney z wolnego i 2x Ed Johnson głową.

Myśle ze rozwiałem twoje wątpliwości Czarny.
Śro 23:21, 30 Maj 2007 Zobacz profil autora
Czarny

Posty: 5410

Skąd: Lubin

Ok, tylko nastraszyłem, bo wyglądało to jak właśnie oddanie WO z prośbą "Napisz jakby mecze były rozegrane, ja i tak nie mam szans awansować", a za takie coś jest Czarna Lista! radosny

Awans:
- machel - znakomita gra w offie, aż 26 bramek zdobytych i niewiele gorsza w defie tylko 12 straconych przyczyniły się do tego że machel zajął pierwsze miejsce w grupie.
- cybuch - zajął bardzo dobre 2 miejsce, zgromadził tyle samo pkt. co machel, jednak gorszy bilans bramkowy, ogólny jak i w meczach z machelem sprawiły że nie zajął wyższej lokaty.
- karol_pomarancza - przegrał tylko z dwoma wyżej wymienionymi rywalami, wszystkie inne mecze wygrał, dzięki pomyślności losu udało mu się awansować z 3 miejsca.
Odpadli:
- farek - zaskoczył wszystkich, urwał 3 pkt. cybuchowi oraz dwukrotnie pokonał machela, jednak w decydujących meczach z karolem_pomarańczą przegrywa i niestety odpada, ciekawostką jet fakt, że był to jego pierwszy tur na WEOL
- KrecikGKS - jego występ jak sam krecik mówił rozczarował, zwyciężył tylko 3 krotnie, raz z farkiem oraz 2 razy z darnoczkiem.
- darnoczek - zawodnik który w pierwszych swych meczu w grupie wygrał z cybuchem, później było już tylko gorzej, jeden remis oraz 8 porażek, wina po części spada na pada, który to darnoczkowi popsuł się i z przymusu zawodnik ten musiał mecze rozgrywać na klawie.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w kolejnych turach a tym którzy awansowali powodzenia dalej Wink.
Czw 0:07, 31 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Spring Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)