Grupa A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Spring Cup 2007 Zobacz poprzedni temat
Grupa A

Post Grupa A
GRUPA A

Witam w Grupie A. Mam nadzieje, że wszystko przebiegnie bezproblemowo. Wszystkich zachęcam do jak najszybszego rozgrywania meczy. Mile widziane bramki i opisy meczy. Wyniki dodajemy tutaj rzecz jasna. Życzę wszystkim powodzenia.

Regulamin turnieju ---> TUTAJ
Regulamin ogólny turniejów ---> TUTAJ

Termin na rozegranie spotkań to 31 maja godzina 23:59. Do 27 maja godziny 23:59 jeśli ktoś nie rozegra min. 5 meczy będzie wędrował na czarną listę.

darnoczek 0-3 Farek       |       Farek 3-0 darnoczek

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Śro 23:13, 30 Maj 2007, w całości zmieniany 24 razy
Czw 23:47, 24 Maj 2007 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

KrecikGKS 0-5 machel
KrecikGKS 3-4 machel

Pierwszy mecz to moja wyraźna przewaga udokumentowana bramkami, Krecik miał swoje szanse, ale ich nie wykorzystał.
Drugi mecz był wyrównany, sporo okazji z obu stron, ciągłe prowadzenie Krecika, szczęśliwa bramka na 3-3 z mojej strony, a kiedy wyszedłem w końcówce spotkania na prowadzenie 4-3 nie oddałem do końca.

Dzieki za mecze, Pozdrawiam.
Pią 9:59, 25 Maj 2007 Zobacz profil autora
lugi997

Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 68

lugi997 - karol_pomarancza 0:1

Na początku dużo gry w środku boiska, wiadomo nikt nie chciał stracić bramki. Czesciej grę kontrolował karol chociaż ja maiłem takie momenty ze było bezskuteczne bombardowanie bramki rywala szczęśliwy Jeden mój błąd i przed końcem pierwszej połowy 1:0 dla karola_pomarancza, mimo iż w strzałach 8:5 dla mnie. W drugiej połowie więcej już akcji z obydwu stron ale juz gole nie wpadały. W strzałąch się wyrównało było 13:12

karol_pomarancza - lugi997 3:0

Ten mecz również bardzo wyrównany aż do czasu czyli do czerwonej kartki dla gracza Maroka :/ Od tego momentu moja gra już siadła, miałem parę okazji ale karol miał ich jeszcze więcej i udokumentował wygraną 3 golami.
Dzieki za mecze, pozdrawiam i powodzenia dalej
Pią 12:38, 25 Maj 2007 Zobacz profil autora
farek

Posty: 66

Skąd: Międzylesie

Farek 1:0 lugi997
Mecz mocno wyrównany, sytuacje po obu stronach lecz to mi udało sie zdobyć bramke. przez wiekszą część drugiej połowy tylko broniłem sie i próbowałem kontry lecz wiecej nie udało sie wcisnąć zdzier

lugi997 1:5 Farek
ten mecz wyrównany był jedynie na początku. pod koniec pierwszej połowy długo szturmowałem bramke rywala ale dopiero w końcówce udało mi sie strzelić. Na początku lugi wyrównał lecz natychmiast odpowiedzialem bramką i potem juz wpadały bramki tylko dla mnie.
pozdrawiam i powodzenia życze rywalowi:)
Pią 16:33, 25 Maj 2007 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

machel 4-1 lugi997
lugi997 0-3 machel

Oba mecze wyraźnie na moją korzyść (pierwszy mecz 23-3 w strzałach bodajże) i myśle że nic wiecej nie musze pisać :] .
Pią 17:09, 25 Maj 2007 Zobacz profil autora

WALIA 1:0 USA

W 4 minucie Mastrenori def.pomcnik z USA został ukarany czerwoną kartką za faul styłu.Od tego zaczeło się to spotkanie i o dziwo w tej połowie to Jankesi grali lepiej i oddawali więcej strzałów(jeden trawił w słupek)6-3.Druga połowa to cały czas gonienie za wynikiem graczy z Europy,którzy byli wyraźnie lepsi od graczy Amerykańskich.W Doliczonym czasie gry sam na sam wychodzi Craig Bellamy ale strzela wprost w bramkarza piłke przyjmuje obrońca,który "podaje" do Bellamego i ten ustala wynik spotkania.

USA 4:0 WALIA

Powrót do gry Mastronionego pewnie bardzo ucieszył trenera Farka.Mastrenori odbierał bardzo dużo piłek w środkowej części boiska gdzie zupełnie nie radzili sobie piłkarze Wali.W 20-30 minucie Jankesi zdobywają dwie bramki(jedna oczywisty lagg gdzie zawodnik schodzi z boku a mi sie nie chce zawodnik zmienić zły diabeł ).W 39 minucie spotkania doszło do zamieszek gdzie nie zadowoleni kibice Walijscy wbiegli na murawe i mecz został przerwany.(LOST było ich 5).Po tej przerwie trener Krecik ustawił bardzie ofensywnie swoich graczy i....nie opłaciło się bo piłkarze amerykańscy wyszli 2 na 1 obrońce i jeden z nich zszedł i dośrodkował a drugi był nie obstawiony i strzelił bramkę.Znowu przerwano mecz spowodu chuligańskich wybryków fanatyków z Europy.Znów bramkę zdobywa USA i końcowy wynik brzmi - 4:0 zszokowany

Po meczu trener Krecik powiedział : To co dziś pokazaliśmy w drugim meczu to kompletne dno i nie dziwie się takim zachowaniom kibiców gdy pokazuje się taki antyfutbol.Bardzo chciałbym przeprosić cały kraj i myślę,że jeszcze będzie stać nas na jakiś fajny gest dla wszystkich fanatyków futbolu w naszym kraju.
Pią 17:44, 25 Maj 2007 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

karol_p 0-4 machel
karol_p 1-3 machel

Pierwszy mecz bardzo podobny do pierwszego meczu z lugim ;P , drugi bardziej wyrównany , ale mimo wszystko miałem przewage i zdołałem ją udokumentować :]
Dzięki za mecz i pozdrawiam .
Pią 17:51, 25 Maj 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

Karol_p 1-2 Cybuch Cybuch 2-1 Karol_p Oba mecze byly wyrownane lecz bylem bardziej skuteczny no i moze mialem troszke wiecej szczescia:D Dzieki za mecze!! pozdrawiam
Pią 19:52, 25 Maj 2007 Zobacz profil autora

nie wiem czy miałeś więcej szczęścia, w 1 meczu na pewno to ja je miałem jak łoiłeś po słupkach chyba z dwa albo trzy razy, ech... szkoda gadać, po turze już dla mnie, zeszło zemnie wszystko i nie idzie totalnie, dzięki za mecz, pozdrawiam Wink
Pią 20:02, 25 Maj 2007 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

Cybuch 2-1 machel
Cybuch 1-3 machel

W obu meczach miałem przewagę, jednak w pierwszym Cybuch miał więcej szczęścia (taka piłka w końcu jest ;P) i nie zdołałem wygrać, ale kiedyś trzeba przegrać więc dobrze, że w fazie grupowej. Drugi mecz też zaczął się dla mnie źle, ale o dziwo udało mi się skoncentrować, zremisować i spokojnie wyjść na prowadzenie , a później przypieczętować zwycięstwo :] . Dziękuje za mecze i oczywiście pozdrawiam radosny
Pią 21:54, 25 Maj 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

Cybuch 1-1 KrecikGKS
Cybuch 4-1 KrecikGKS

W obydwu meczach bylem zdecydowanie lepszy od Krecika!W pierwszym az dziwne ze nie wygralem bramka byla jak zaczarowana w drugim poszlo juz gladko chociaz przegrywalem ale nie zalamalo mnie to:D

pozdrawiam i powodzienia:)
Pią 22:24, 25 Maj 2007 Zobacz profil autora
farek

Posty: 66

farek USA 3:2 Tunesia machel

W pierwszej po 30 minutach prowadziłem juz 2:0 po szybkich akcajch. Wtedy zaczął sie pościg machela za wynikiem. Ciągle mnie naciskał, co przyniosło rezultat i w ok 70 minucie był juz remis 2:2.
5 minut przed końcem spotkania zdecydowałem sie postawic wszystko na jedną karte i opłaciło sie. w 87 minucie wychodze na prowadzenie, którego nie oddaje juz do końca.

machel Tunesia 1:2 USA Farek

Drugi mecz rozpoczął sie fatalnie dla mnie. juz na początku rywal objął prowadzenie. Chciałem szybko odrobić straty lecz nie było łatwo. Zamiast moich ataków, na boisku widzieliśmy jedynie ataki tunezyjczyków. Przez cały mecz nie istniałem. W przerwie zmieniłem słabo spisującego sie Claudio Reyne, wprowadzając Ed Johnsona. W 81 minucie oddałem pierwszy strzał na bramkę. to własnie wprowadzony w przerwie Ed johnson pokonał bramkarza tunezji wychodząc z nim sam na sam. w jednej z ostatnich akcji meczu odebrałem piłke na swojej połowie i przerzuciłem na skrzydło. Po dosrodkowaniu Donovan szczupakiem strzalał lecz obronił bramkarz ale dobitka Johnsona była juz skuteczna. To były jedyna 3 moje strzały w tym meczu.

W końcówce tego spotkania pomogła mi moja ulubiona nuta("Zapal świeczke"), która właśnie leciała w głosnikach cool

Dziekuje za mecz i zycze powodzenia rywalowi!! szczęśliwy
Sob 11:21, 26 Maj 2007 Zobacz profil autora

WALIA 2:0 MAROKO

Mecz pod moje dyktando.W pierwszej połowie mało klarownych sytuacji z jednej i z drugiej strony.W drugiej części gry istnieli tylko gracze z Europy.Pierwszą bramkę zdobywa Kaumas strzałem z ok.18 metrów.Wynik na 20 minut przed końcem ustala kapitan zespołu R.Giggs.

MAROKO 2:3 WALIA

Mecz zaczoł się od mojego błędu i szybkość Bussabuma pozwoliła na wyjścia na prowadzenie graczy z Afryki już w 5 minucie.Piłkarze Wali nie mogli się przebudzić i stracili bramkę na 2:0 po strzale N.Boukarhiego.Poźniej gra się wyrównała ale nic nie wychodziło.Piłkarze zeszli na przerwe a trener Krecik swoimi wskazówkami tak umotywował swoich piłkarzy i długo nie trzeba było czekać na efekty.Pierwsza bramka gdzie piłka jak po sznurku chodziła w polu karnym Bellamy-Giggs-Kaumas i ten ostatni kończy i bramka kontatkowa.Później bramkę strzala nieoceniony kapitan zespołu R.Giggs i mamy remis.Gracze z Czarnego Lądu nie bardzo radzili sobie z grą i nie robili zagrożenia w szeregach walijczyków.Na jakieś 10-15 minut do końca z szybką kontrą wychodzą gracze z Wali prostopadłe podanie do Giggsa,która nie dał się dogonić przeciwniką i strzela zwycięską bramkę.

Podsumowując niezłe mecze w moim wykonaniu oprócz jednej połówki(2mecz 1 połowa).Dzięki za mecze Luggi i Pozdrawiam.
Nie 18:00, 27 Maj 2007 Zobacz profil autora
farek

Posty: 66

USA 2:3 MEKSYK
mecz dość wyrównany. bramka za bramke ale zadecydował rzut karny w koncówce, którego wykorzystał Cybuch.

MEKSYK 0:3 USA
w tym meczu udało sie amerykanom zdobyć bramke i potem próbowali tylko utrzymać wynik. Często pomagało im szczęście bo Meksykanie mocno napierali. W ostatnim kwadransie dwie akcje Skrzydłami zakończyły sie kolejnymi bramkami dla USA.

pozdrawiam i powodzenia cybuch radosny
Nie 19:26, 27 Maj 2007 Zobacz profil autora

karol_p 1-0 krecikGKS
karol_p 3-0 krecikGKS

1 mecz wyrównany, choć sytuacji bo obu stronach było podobnie jednak to ja stwarzałem groźniejsze. O dziwo bramka wpada dopiero w Loss time 2 połowy.
2 mecz już moja przewaga, jednak krecik się nie dawał i przez długi czas było 0-0. Później wyszły 3 dobre akcje z których powpadały gole. Krecik natomiast starał się zagrażać jednak jego strzały były niecelne, jeden trafił w poprzeczkę. Ja mogłem podwyższyć jednak Park nie trafia do pustej radosny. Dzięki za mecze, pozdrawiam radosny.

karol_p 2-0 farek
karol_p 2-1 farek

1 mecz z moja przewaga. Pierwsza połowa to 7-0 w strzałach dla mnie. Farek dobrze grał piłką ale jednak nie udawało mu się zagrażać mojej bramce strzałami. W drugiej padają bramki bodajże.
2 mecz podobny do pierwszego. W 1 połowie zdobywam bramkę farek próbuje wyrównać. Nieskutecznie. Początek drugiej faul na 25 metrze. Ładne strzał z wolnego pozwolił cieszyć się koreńcą z drugiej bramki. Farek gdzieś od 30 minuty nasila napory, momentami było bardzo gorąco, raz trafia w słupek a obrońca wybija z lini. W 44 minucie drugiej połowy wpada gol ale jednak było zapóźno dla farka bo nie udało mu się wyrównać. Dzięki za mecze, powodzenia w kolejnych turach. Pozdrawiam radosny
Pon 16:15, 28 Maj 2007 Zobacz profil autora
lugi997

Posty: 68

Witam, mam niestety smutna wiadomość.
Zmuszony przez rodziców, muszę dzisiaj za godzinę jechać do dziadka do pomocy na parę dni, więc nie zdążę rozegrać ostatniego meczu, pisałem do cybucha ale widocznie zawsze mijaliśmy się na gg.
Przepraszam najmocniej za tą sytuację ale wyniknęła ona dopiero wczoraj wieczorem. Proszę o nieumieszczanie mnie na czarnej liście, jeśli jednak to nieuniknione to trudno. Ja mam już wakacje i dlatego tak się stało. Możecie dać cybuchowi walkowera i tak wątpię, że ugrałbym z nim jakieś punkty.
Jeszcze raz przepraszam, liczę na wyrozumiałość i pozdrawiam.

Skąd: Kraków

Za gracza lugi997 wchodzi gracz darnoczek. Proszę namiestnika o poprawienie tabeli i terminarzu. Pozdrawiam.
Wto 11:59, 29 Maj 2007 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

lugi997 miał już rozegranych 8 spotkań ... ale cóż to nie ja tutaj decyduje .
Wto 16:08, 29 Maj 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

Cybuch 3-1 Darnoczek
Cybuch 0-2 Darnoczek

Oba mecze byly wyrownane zacieta gra w srodku boiska no i bledy zadecydowaly o wynikach:D

dzieki za mecze!!

powodzenia dalej:)
Wto 20:26, 29 Maj 2007 Zobacz profil autora

darnoczek - karol_p
m. 1: 0-4
m. 2: 0-2

W obydwóch meczach przeważałem, choć na początku to darnoczek mnie przycisnął. No ale bodajże skończyło się na 2-0 albo 3-0 do przerwy. Napewno 4 gol wpadł w drugiej połowie.
Drugi mecz zaczął się od mocnego uderzenia korei. Bramka w drugiej minucie. Później dużo gry w środku, czasem akcja bramkowa. Druga brama wpada w drugiej po ładnym szocie za 16 Ho. Dzięki za mecze, pozdrawiam Wink.
Wto 21:02, 29 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Spring Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)