Eliminacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
Eliminacje
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

RonaldoVIP - rezerwa! 0:2 strzaly 6-18

powiem tylko tyle ze nie bardzo lezy mi ten meksyk poprostu lipa zamiast 5:0 tylko 2... przeciwnik mial jeden grozny strzal w slupek zza pola karnego i to najwieksze zagrozenia a ja cos nie moglem postrzelac mecz z moja przewaga

2 mecz pozniej przeciwnik nie mial czasu na 2 mecz

rezerwa! - RonaldoVIP 2:0 strzaly 6-7

slabiutko zagralem bramki na poczatku meczu po bledach obroncy przeciwnik mial 2 grozne strzaly zza pola karnego nie pasuje mi ten zepol...

awans: rezerwa!

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Śro 10:58, 13 Sie 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 8:51, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

19Ruch20 3-2 Mintaj

Mecz bardzo wyrównany wygrywałem już 2-0 chwila dekoncertacji i jest 2-2 ale udało mi sie strzelic pod koniec meczu na 3-2.

19Ruch20 2-1 Mintaj

Przeciwnik obejmuje rowadzenie i przez długi czas je utrzymuje.Jednak potrafiłem sie podniesc i strzelic 2 gole zapewniajace mi awans.

W obu meczach lagi ;/ wczoraj probowalismy grac wieczorem były dzisiaj popoludni i znow były. Z innymi przeciwnikami czy w ranku czy w turach nie ma lagów.

Awans: 19Ruch20
Śro 13:06, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

memp 2:1 89core

Mecz w pierwszej połowie nudny strasznie :/ nic sie nie działo, nikt nie miał przewagi, mało strzałów. W drugiej części gry już oba zespoły grały żywiej i ciekawiej. Wyszedłem na dwubramkowe prowadzenie na 20min do końca spotkania, ale rywal nie dał za wygraną i dążył do wyrównania. Po bramce kontaktowej zostałem zepchnięty do defensywy i 89core miał troche pecha, bo dwa razy piłka lądowała na poprzeczce lub słupku.

89core 1:3 memp

Tutaj już wyraźniejsza moja przewaga, mimo, że pierwszy bramkę strzela 89core. Potem miał jeszcze 2 sytuacje, ale w sumie w tym meczu zasłużyłem na zwycięstwo

Dzięki za mecze!

Awans: memp
Śro 13:32, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych] 4-0 [link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] 0-1 [link widoczny dla zalogowanych]

W pierwszym meczu wypracowałem duza przewage. W drugim meczu zagrałem na wrzutki, w drugiej połowie drugiego meczu sheva przejał inicjatywe i zdołał wygrac drugie spotkanie.

AWANS: totomiX
Śro 13:33, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora
GRZELBI1989

Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 98

1 mecz Grzelbi 4-1 justyn justyn przez większość meczu grał w 10 i prowadził nawet 0-1 ale udało mi sie wygrać 4-1.

2 mecz Justyn 0-3 Grzelbi wo dla mnie ponieważ prowadziłem 0-1 i gracz uciekł napisał mi na gg że mam wpisać see wo bo już nie chce grać. dz pa

Oby dwaj graliśmy Danią.
Śro 14:35, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

Justyn orzymuję ostrzeżenie OSTRZEŻENIE! Na WEOL nigdy nie były tolerowane ucieczki z meczów, tym razem nie będzie inaczej.
W celu uniknięcia dalszych konsekwencji justyn ma nakaz skontaktować się z rywalem i dokończyć ten mecz, czas do 14.08.08 r. do godziny 20:00. W innym wypadku konsekwencje tego wybryku będą znacznie poważniejsze.
A tak swoją drogą, to justyn aż wstyd, że tak doświadczony gracz jak Ty w dalszym ciągu ucieka z meczów...

Śro 16:17, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

Pajujo 2:2 kajorek17

Szybko obejmuję prowadzenie 2:0, lecz kajorek17 w 2. połowie wyrównuje.

kajorek17 2:6 Pajujo

Tu już nie wiedziałem co robię, na początku strzelam 3 gole i kontroluję wynik meczu, następnie dorzucam jeszcze kolejne 3 i sensacja staje się faktem.
Śro 17:03, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

______________________

______________ [link widoczny dla zalogowanych] - [link widoczny dla zalogowanych]

_________________

_______________________________AWANS:LGZuczek

1mecz: LGZuczek 2- 0 Raymond
Trener LGZuczek miał kłopoty z ustawieniem obrony przed meczem cała 4 podstawowych obroncow miała markotne miny. Lecz nie zraziło to Innych graczy ktorzy w pierwszej połowie oddali 14 strzałow zas eksperymentale ustawienie obrony było strzałem w 10 gdyz przeciwnik oddał 1 strzał (w całym meczu) . 2 połow to ciagły atak ze strony WKS-u (LGZ) lecz co z tego jezeli nie potrafili tego udokumentowac . Udało sie w koncowce podwyzszuc na 2-0
Po meczu LGZuczek:
Jezeli gracze w nastepym meczu nie zagraja 100% lepiej odchodze

2mecz LGZuczek 12 - 0 Raymond
Gracze ktorzy kochaja swojego trenera wzeli sobie do serca ze od nich zalezy wynik i to czy beda dalej miec ulubionego trenera. Gracze nie tylko wykonali 100% lecz 600% tego planu dokładajac co chwile bramke . Oddali 36 strzałow przy 1 przeciwnika co dalje 33.3 procent skutecznosci Wink
Trener po meczu:
Zwyciescow sie nie sadzi lecz jeszcze duzo pracy przed moimi graczami!!
Śro 17:31, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 86

Mecz 1 Dania
Tomalon 1 - 2 dzidzi rywal rozbil mnie 2 akcjami w 1 polowie w drugiej przejalem inicjatywe ale zdolalem zdobyc tylko 1 bramke

Mecz 2 Dania
Tomalon 2 - 0 dzidzi Pierwsza polowa zacieta w drugiej na poczatku zdobywam bramke potem ide za ciosem i po chwili strzelam kolejna mialem szanse zdobyc 3 ale sie nie udalo w koncowce nerwowa moja gra rywal mogl zdobyc bramke ale tego nie zrobil

andrzej xx 0 : 2 boleks

Dwa mecze podobne z moją przewagą , ale ogólnie bez rewelacji - poziom średni.

damian - Jarek2118 3-0
Mecze w miarę wyrównane. Ja byłem bardziej skuteczny.

sabri 2-2 Grzehu92

Ta gra mnie już nie kocha. Mimo, że usilnie zabiegam o jej względy bombardując co chwile bramkę rywala, to ona daje mi kosza - moi napastnicy marnowali na potęgę wszystko co tak wspaniale sobie wypracowali.

Dzięki, powo dalej.
Śro 20:15, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 3-0 bystry

Zasłużona wygrana, ale koleś jest niebity. Najpierw się pytam czy gra do Summer Cup a on na to "no bede gral" Pytam sie go czy gramy a an "spara czy co?". Założyłem gre on wbija do mnie i "wyslij zaproszenie" o lol szczęśliwy Później przy wyborze drużyn bierze Holandie mimo że mu uświadamiałem że gra Senegalem. W końcu wybrał Senegal i zagraliśmy zdzier Na rewanż kolo nie miał czasu i może jutro sie złapiemy jakoś Wink
Śro 20:17, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

mackal - Honzanen 3:0

mackal - Honzanen 2:2

Rywal z Czech pokazał ,że potrafi grać w piłkę.
W obydwu meczach nie brakowało sytuacji podbramkowych.
Więcej sytuacji ja sobie stworzyłem i całkiem zasłużenie awansowałem.

azspider - rosja 3:1

Pierwszą bramkę zdobył przeciwnik, więc już zaczęły się nerwy. Na szczęście doprowadzam do wyrównania a potem strzelam na 2:1. Po przerwie jeszcze jedna bramka i mecz wydaje mi się zasłużenie wygrany.

azspider - rosja 3:2

Tu wiadomo zdecydowałem się bardziej na obronę ale to ja strzeliłem na 1:0. Potem fatalny błąd popełnił bramkarz, piłka po strzale myślę, że wyszłaby na aut a on sam wbił sobie ją do bramki. Potem przeciwnik wbił na 2:1 i zaczęło się nerwowo. NA szczęście udało mi się wyrównać i w samej końcówce strzelić na 3:2. Myślę, że zasłużenie awansowałem do I rundy. Dzięki za grę kolego Wink

strzały 8-3

Muszę przyznać, że przeciwnik postawił naprawdę trudne warunki. Przez długą część spotkania nie mogłem przedrzeć przez 4-3-3b rywala, ale w drugiej połowie po dwóch akcjach skrzydłami prawy pomocnik i mój napastnik zdołali strzelić po brameczce.

DR_man 3:2 idler
strzały 4-10

Jak widać popisałem się bardzo wysoką skutecznością. Choć to rywal pierwszy zdobywa bramkę zza pola karnego (po mojej setce), jednak chwilę później Mutu już wykorzystuje sam na sam, a za moment Niculae pięknym strzałem z ok. 22 metrów strzela na 2:1 (drugi strzał w pierwszej połowie). W drugiej połowie przeciwnik starał się atakować, jednak po kontrze znów Niculae odnajduje drogę do bramki. Na pocieszenie idler zdołał jeszcze zdobyć gola po wrzutce.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Śro 20:58, 13 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:58, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 2:2 Jarek8385

Bardzo słaby mecz w moim wykonaniu, Urugwaj wyraźnie mi nie podchodzi. Przegrywałem już 2:0, jednak udało mi się wyrównać na 15 minut przed końcem.

Adrian1993 1:0 Jarek8385

Od początku mecz wyrównany. Przed przerwą Zalayeta (ode mnie) potężnie z 3 metrów uderza w poprzeczkę, dobitka Recoby wysoko nad poprzeczką. Na 15 minut przed końcem Chevanton uderza w słupek, dobija Forlan i GOOOOL. Teraz gram z kontry i mam kolejny słupek :/ . Do końca jednak nic się nie zmienia.

Awans: Adrian1993

Dzięki za mecze Wink
Śro 21:07, 13 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)