Eliminacje
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

_______________________________AWANS: BOLEKS

______________________ [link widoczny dla zalogowanych] - [link widoczny dla zalogowanych]

_______________________________AWANS: MICHALW

_______________________________AWANS: REZERWA!

______________________________________ 3-0 i 4-0

_______________________________AWANS: ...KOSHAOLIN...

_______________________________AWANS: LUCKY

______________________[link widoczny dla zalogowanych] - [link widoczny dla zalogowanych]

TERMIN MIJA W CZWARTEK O 20 wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 20:18, 17 Sie 2008, w całości zmieniany 39 razy
Wto 14:49, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 180

Skąd: KS Piaseczno

vitoss vs Banan1707 1-1 ( Senegal)

Pierwszy bramke strzela vitoss a w krotkim okresie czasu doprowadzam do 1-1. Mecz wyrownany w strzałach 12-10 kazdy miał swoje sytuacje do strzelenia bramek ale obaj bramkarze spisywali sie dobrze i nie popełniali błedow albo ratował ich słupek.

vitoss vs Banan1707 4-0 (Senegal)

Drugi mecz to dominacja mojego przeciwnika znow trace szybko bramke ale nie udaje mi sie odrobic straty i trace kolejne bramki. W tym meczu nic nie miałem za bardzo do powiedzenia. W strzałach 14-4. Gratuluje awansu mojemu przeciwnikowi i powodzenia

1mecz. 7-1 adek4 vs. freszzz (Meksyk)

Pierwszy mecz szczególnie w pierwszej połowie wyrównany. Szybko strzeliłem pierwszego gola, ale adek4 grał swoje i po przerwie zasypał mnie bramkami. Gole padały z każdej pozycji
Klasa zawodnika? Odsylam do tabeli ranku Wink

2mecz 5-0 adek4 vs freszzz (meksyk)

Cały mecz pod dyktando adek4. Kontrolował środek pola i nie pozwalał na żadną akcje.
Grał spokojnie i rozważnie. 0 błędów i wygrał drugi mecz.

Powodzenia w dalszej fazie Summer Cup. Pozostaje mi tylko pogratulować i kibicować w dalszej rozgrywce radosny Dzięki za wspaniałą lekcje kopania piłki Wink

AWANS: adek4

Ostatnio zmieniony przez freszzz dnia Wto 16:12, 12 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:07, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora
pes.4

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 376

pes.4 vs Tomek

1.mecz. (pes.4)Rumunia 2-1 Rumunia(Tomek)
Mutu niebieska strzałka ale i tak wystawiam go w pierwszym składzie... mecz wyrównany ale to ja miałem parę sytuacji więcej i opłacało mi się Mutu zostawić na 90minut bo trafił w drugiej połowie zwycięską bramkę.

2.mecz. (pes.4)Rumunia 3-2 Rumunia(Tomek)
Najpierw strzelam szybko dwie bramki - obie strzelają Ci co w pierwszym meczu Mutu i Mitea który trafia główką mimo 168cm wzrostu. Potem lekko odpuszczam i 45min trace gola... w drugiej połowie w miarę kontroluję przebieg meczu a tu nagle pada brama w 88min. To się wkurzyłem i od razu od wznowienia stworzyłem ładną akcję którą wykończył pewnym strzałem wprowadzony chwilę wcześniej Christea.

awans: pes.4

Dzięki za mecze...

Ostatnio zmieniony przez pes.4 dnia Wto 16:45, 12 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:43, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - Marwis 4:0

wybadanie przeciwnika zeby przypadkiem niespodzianki nie było..

Arturo3H - Marwis 7:0

...no i nie było

Wto 18:05, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora

Minio vs Piero

Mecz 1:
Wszystko zaczęło się nerwowo. Poznawałem Danie i zacząłem moim ulubionym ustawieniem 4-1-2-1-2. Wiedziałem, że muszę się wbić w tą reprezentację i chciałem szybko gola strzelić, chyba za szybko bo rywal objął prowadzenie. Ustawienie Piero, uniemożliwiło mi rozwinięcie skrzydeł oraz przedostanie się pod jego pole karne. Później był dość kontrowersyjny rzut karny i zacząłem kombinować z ustawieniem aby nie stracić więcej bramek. Nastąpiła zmiana ustawienia na 4-2-2-2 z dużym skupieniem w obronie aby nie stracić gola i nieudolnością w ataku nie mogłem nic zrobić. Całe szczęscie, że mój bramkarz dobrze się spisywał między słupkami. Statystyki pomeczowe nie wróżyły za dobrze na rewanż.

Mecz 2:
Wychodzę z pełną koncentracją i wiarą, że ten mecz mogę wygrać. Zmieniam ustawienie na ofensywne z trzema napastnikami. Obejmuje prowadzenie i mówię sobie pokonam dziś siebie udowodnię, że można lepiej zagrać. I owocuje to drugą bramką. Jest 2-0 czyli zagrożenie trzecim meczem! Na ataku poniżej oczekiwań spisuje się Gronkjaer a Piero właśnie zdobywa gola na 2-1. Spoglądam na moją ławkę rezerwową i widzę Nicklas Bendtner zapytałem go jesteś gotowy do boju o awans czy będziesz za mnie namiestnikował grupę jak nie wejdę i z zazdrością spoglądał na poczynania innych? On wstał cisnął dresem na ziemie i mi mówi: Chcę, potrafię, wzniosę się To naprawdę dobry dzień, jak w westernie jeden cel! Więc dokonałem zmiany i na boisko wszedł ten chłopak! Po chwili zdobywam gola i jest 3-1!! Jedziemy na EURO krzyczy blondyn na ataku!! Se myślę taa jedziemy, i co? I jest kontra i 4-1!!! Tera to jedziemy myślę se, a tu szybka odpowiedź i 4-2. Spojrzał na mnie Bendtner ze łzami w oczach a ja mu mówię:Siłę masz i nie przegraj, wygraj, grasz! Jednak nie udało się. Konieczny będzie mecz trzeci. Ten mecz był bardziej wyrównany strzały na moją korzyść 9-8

Mecz 3:
Gram ustawieniem, które mi przyniosło sukces w 2 meczu. Skład się raczej nie zmienił ( nie znam ich ale goniły same blondyny i łysy). Tzn znam Bendtnara. Z apetytem atakuję jako nierozstawiony gracz, chcę odzyskać pozycję wśród najlepszych graczy jak niegdyś pozycję Kirkland. I tracę bramkę. Jest 0-1 dla Piero, ale nie martwcie się moi fani bo to ja gram dalej ( bo czy bym opisywał mecz odpadając?) Ale wróćmy na boisko, po stracie bramki z głupią miną jak Garfield patrzy na mnie Gravesen. Musiałem na niego pokrzyczeć no to mu cisnę: chłopie jaa od Ciebie więcej oczekuje niż od tych blondynów, ty jesteś łysy i przepakowany a biegasz jak baletnica! Tracisz piłki a my gole... Męczyłem się strasznie do przerwy i w ostatniej minucie gol do szatni na 4 razy dobijany. Ale wpadł. Po przerwie to już zrobiłem jatkę al'a ruskie wesele i skończyło się 3-1, po bardzo zaciętych meczach trener rywali podał rękę i powiedział ( zlekceważyłem Cię więc mam:) ) + gadka o lagach, oczywiście warunki mieliśmy takie same, jak dla mnie w skali 1-10 były 7,5.
Z podziękowaniem za grę i oczekiwaniem na następnych rywali pozdrawia Egon Egon Olsen.

Wyniki meczy: 0-2, 4-2, 3-1

Awans Dania i Minio
Wto 18:06, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora

50ml-bartosz23 1:1(15:7)
bartosz23-50ml 2:6(6:16)

oba mecze z moja przewaga,w pierwszym bartosz mial 2 slupki,w drugim jeden,chociaz praktycznie gral na speeda Eto'o,
thx
Wto 18:15, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora
Piero

Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 380

Skąd: wuwua

Od siebie dodatm, ze przegrywam to zasluzenie... za duzo mysle o hotelu jaki wybiore na te wakacje:) przez co nie moge sie skoncetrowac i rozgrywac pilke... Stroje niemal ze identyczne dlatego rywalizacja tym samym teamem to nie jest dobre posuniecie, gdy komplety strojow nie sa innych kolorow.
Powodzenia mojemu rywalowi ktory zrobil spore postepy! Aidos Summer pora na holiday:>
Wto 18:20, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora

Inko 7:0 Ziak

Zaczynam mecz spokojnie. Do 15 minuty gra toczy się głównie w środkowej części boiska. W 17 minucie pada pierwsza bramka, a strzelcem gola jest Dindane. Chwilę później mamy już 2:0. Z minuty na minutę co raz bardziej zaczęłem się rozkręcać i do przerwy mamy wynik 5:0, a strzelem pięciu goli jest Dindane ;D W II połowie nie atakowałem już tak zacięcie. Jednak udało mi sie strzelić 2 gole. Jednego strzelił Drogba, a drugiego niezawodny tego dnia Dindane.

_____________________[link widoczny dla zalogowanych]

Inko 4:0 Ziak

Ponownie mecz z moją przewagą. Do przerwy prowadzę 2:0. Najpierw rzut karny na gola zamienia B.Kone, a chwilę później gola dorzuca Dindane. W drugiej odsłonie Dindane kompletuje Hat-tricka i ustala wynik na 4:0

RAFi89 - Wez1 1:4
Wez wykorzystał błędy w mojej obronie przez co wynik był aż tak wysoki.
Wto 18:47, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora
Liczi

Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 20

...Koshaolin... - Liczi 4:0 i 3:0

Był lepszy, ale kilka ładnych akcji przeprowadziłem też.

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Cameroon) - Rogas89 (Cameroon) 1:2 (0:2)

Ten mecz to poprostu porażka nic mi nie szło za to Rogas zagrał wspaniały mecz, szczególnie pierwszą połowe, wspaniale grał głową, w drugiej połowie już trochę lepiej próbowałem coś zmienić i udało się ale nie w stu procentach bo i tak przegrałem mecz 1:2 smutny

EloZiomKonin (Cameroon) - Rogas89 (Cameroon) 4:0 (2:0)

W drugim meczu zdołałem się zmobilizować i już w ok 20 minucie wychodzę na prowadzenie, podwyższam chwile przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry na 2 do 0. Druga miała wygląd podobny do pierwszej strzelam kolejne 2 bramki i powoli zaczynam się cieszyć z awansu.

Wto 20:49, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora

Radek 15 0:4 andzi

andzi 6:0 Radek 15

Oba mecze z moją przewagą. W pierwszym meczu rywal miał szanse na bramki, ale ich nie wykorzystał, w 2 meczu Radek 15 praktycznie nie istniał. W obu spotkaniach oddałem po 22 strzały, skuteczność Paragwajczyków szokuje. Najbardziej mnie zawodzi Santa Cruz, który pomimo wysokiego wzrostu nie strzelił żadnej bramki z główki płacze

Wto 21:19, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 1:1 MichalW

kris10 1:2 MichalW

normalnie no comment.To co robili moi zawodnicy i Michal w koncowce drugiego meczu to poprostu wola o pomste do nieba.W 1 meczu zdobywam prowadzenie po bledzie jego obroncy.On wyrownuje tezz po moim bledzie mimo ze ja prawie caly czas dyktowalem warunki w tym meczu.W 2 meczu 1 jego rog i brama.Moi grali niedokladnie i nie moglem stworzyc akcji.W 42 minucie pojawilo sie oos i dokonczylismy 45 + 5 na innym serwie.Zaczelismy dogrywac.posyla prostopadla pilke moj sie zagubil i trafia brame.Od tego momentu zaczalem mocniej naciskac ale para Mutu Ilie kiepsko strzelala mimo 100% sytuacji.W 42 minucie trafiam brame i sie zaczyna.Michal zaczyna bawic sie pilka , tylko raz mu odebralem i wyprowadzilem jak sie okazalo ostatnia akcje meczu ale moj napastnik za slabo uderzyl mimo ze mial wiele miejsca by trafic.Zaczelismy 2 polowe Michal jeps do tylu i zaczal sie bawic z moimi w dziadka na wlasnej polowie.Tuz przed koncem z polowy jeps do bramkarza swojego ten idzie se w kierunku wlasnej bramki i podaje do obroncy a ten na aut i koniec.W 1 meczu bylo 12:5 w strzalach.W dogranej czesci 2 polowy bylo 10:3 dla mnie :/Ciag dalszy"ja gram przeciwnik strzela" :/.jedno wielkie ZAL!!!!

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Wto 21:31, 12 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:29, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - Sinus 3-1

Bałem się trochę tych meczów. Od 3 tygodni nie grałem i nie widziałem czy gra będzie sie układać. Pierwszy obejmuje prowadzenie. W 30 minucie mamy OOSa. Po wznowieniu gry rywal odpowiada trafieniem po moim błędzie. Do przerwy udało mi sie strzelić jeszcze 1 gola. Wynik 2-1 dla mnie a w strzałach 8-2 (po 45 minutach dokańczanego meczu czyli 75 minuta całego spotkania). W końcówce udaje mi sie strzelić gola na 3-1.

Tutaj pierwszy trace gola. Piękny strzał Szewczenki trafia w słupek, turla sie po lini bramkowej i moj obrońca wbija sobie piłkę do własnej bramki płacze . Całą pierwszą połowę dominował rywal. W 35 minucie zle wykonany rzut wolny, daleki wykop, obrońca mija sie z piłką, sam na sam, Voronin strzela i gool 1-1. W tym momencie wiedziałem ze mam awans. Do przerwy 7-2 w strzałach dla rywala. Rywal sie troche podłamal. Później Wbijam 2 gole. Miałem tez karnego ale bramkarz obronił strzał jak i dobitkę.

Dzięki za mecze wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Wto 21:56, 12 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:55, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 - pele22 0:1 6:1

Pierwsza akcja Pelego22 i wypuszczenie trójkątem , sam na sam i 0:1. Potem jeszcze oddał 2 strzał ale konto pozostało takie same do końca meczu. U mnie tez było identyczne czyli bezbramkowo mimo 9 strzałów nic nie wpadało.Wrzucałem z tej z tamtej szczupaki, wolny w słupek. przeciwnik mądrze i szczęśliwie się bronił, rozgrywał piłkę.

W drugim meczu odwrotnie wszystko się skumulowało i każda akcja to gol co tylko można to wpadało nawet z sytuacji nie za bardzo dogodnych.

Wto 22:30, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora

soniak 1:0 Robbie Keane

W tym meczu każdy mógł wygrać. Każda z drużyn miała po kilka wyśmienitych okazji do strzelenia gola. Troche więcej szcześcia dopisało i wygrałem to spotkanie.

soniak 3:0 Robbie Keane

Tutaj już była widoczna moja przewaga. Myśle ze w dużej mierze zadecydowało doświadczenie a to było po mojej stronie. Pierwsza bramka pada po błędzie obrony a nastęne gole padają po składnych akcjach mojej drużyny. W końcówce meczu kilka razy było groźnie pod moją bramką ale bramkarz był dziś dobrze dysponowany.

s-m-o-l-u-ch 1:0 ek0n0m

Wynik świadczy o tym, że mecz był wyrównany, lecz tak nie było. Widoczna dominująca przewaga smolucha, taki niski wynik zawdzieczam tylko szczęściu. Kilka poprzeczek, niezłe parady bramkarza, etc. tyle działo sie pod moją bramką. Ja sam stowrzyłem ze 3 sytuacje po których mogły pasć bramki ale niestety....

s-m-o-l-u-ch 4:0 ek0n0m

Jak widać szczęście mnie opuściło... Tak jak smoluch zauważył wszystkie 4 bramki padły po wrzutkach, z czego jedna z wypasionego woleja w powietrzu. Błedy, błedy w obronie i ataku (znowu nieskuteczne wykończenia kilku akcji). Również w tym meczu dominująca przewaga smolucha.

W obydwu meczach było widać już od początku kto jest lepszy. Sam osobiście moja postawe (jak na pierwszy turniej oraz 2 m-czne doświadczenie na WE) jako dobrą, musze intensywnie trenować a może kiedyś uda mi sie zrewanżować radosny Smoluch powodzenia ! ! ! Ja dzieki za szanse rozegrania meczu w eliminacjach i do następnego! szczęśliwy

Awans: s-m-o-l-u-ch

Ostatnio zmieniony przez ek0n0m dnia Wto 23:10, 12 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

Aros - 5-1 Cybuch

Zwykłe mecze, podobna liczba strzałów. Myślę, że wygrałem zasłużenie, choć przeciwnik po meczu powiedział, że przegrał pechowo.

Dziękuję
Wto 23:46, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)