Eliminacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Zobacz poprzedni temat
Eliminacje

Kicek 5 - 0 Igła

Igła 0 - 9 Kicek

Sorry,że nie dam opisów, ale chyba nie ma co komentować.

dzieki za mecze
Czw 0:38, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

lincoln 9-1 Łuciu_Devil's
Zdecydowana moja przewaga. Do przerwy jest 5-0, zaraz na poczatku rywal zdobywa gola jednak pozniej odzyskuje rytm gry i dokładam cztery gole. Mogło być wyżej.

lincoln 2-0 Łuciu_Devil's
Tutaj już mając awans w kieszeni troche odpuscilem i rywal doszedl do glosu na poczatku meczu, pozniej znow zaczynam grac jednak seryjnie marnuje dogodne sytuacje. Bramki padaja dopiero w 80 i 90 minucie meczu.

Dzięki za gre.
Czw 0:53, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

Niestety z powodów problemów technicznych muszę poddać swoje mecze już w eliminacjach.

Marv 2-4 Lucky

W tym meczu kontrolowałem gre i co chwila dokładałem bramki a dwa gole rywala to wyniki jego kontrataków.

Marv 2-2 Lucky

Zaczęło się dobrze dla mnie- strzeliłem szybko bramke i trzymałem piłke. W drugiej połowie zrobiłem pare błędów w skutek czego przeciwnik strzelił bramke z kontrataku i zrobiło sie 1-1. Po 2 minutach meczu przeciwnik strzelił kolejnego gola i było 2-1. Troszke mnie zamurowało bo prowadziłem cały mecz ale 1-0 to praktycznie żadna przewaga mozna ją stracic w mgnieniu oka. Na szczęście moje szturmy na bramke rywala przyniosły skutek i doprowadziłem do wyrównania.

Awans: Lucky

Przeciwnik miał problemy z padem i z konieczności musiał grac na klawiaturze być może dlatego robił na boisku pare banalnych błędów.
Czw 14:41, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

Marv 4-2 Lucky

Oba mecze grane na klawie gdyz pada dopadla grypa. W obronie bylo bardzo zle poprostu wystarczylo bez sprintu mijac jak pachaolki moich zawodnikow + zapomnialem wylaczyc trwale klawisze ;/ i co chwile pip piip...W ataku wyraznie przewazalem..Zawsze tracilem gola w koncowce...Jak nie laptop to pad takie juz uroki moze na hattrick cup wszystko bedzie ok Wink Dzieki i powo dalej Wink Gdyby nie ta klawa pewnie oczekiwalbym teraz losowania Wink
Czw 14:44, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 0-1 X-Vid

ostra kacówa;] X-Vid wykorzystał błąd który popełniłem i 1:0 Mecz z moja lekka przewaga ale wynik dla x-Vid'a

1 Meczyk:

Pierwszy meczyk w moim wykonaniu bardzo słaby. Szczerze mówiąc fart jak h ale jakoś udało mi się wygrać. Pierwszą bramke strzelam ja ale rywal zaraz doprowadził do remisu. Mówie no cóz ciężko będzie przecież nie byłem rozstawiony a shatko juz jest znany jako stary wyjadacz. Czy ja mówiłem wam że kocham mojego bramkarza co on wyprawiał na bramce. Chwytał setunie jak Boruc na mistrzostwch Europy. Miał pecha shatko w tym meczu mógł spokojnie wygrać ale ja przeprowadziłem kontre i bach 2-1 dla mnie szczerze mówiąc niespodziewałem się tego. Nie pamiętam ile było w strzałach ale napewno rywal miał przewage.

2 Meczyk:

Drugi meczyk zmieniam ustwienie na bardziej ofensywne może będzie lepiej. Shatko znów zaczął atakowac i co się stało rywal wali 2 bramy. Mysle sobie juz po ptokach ale jeszcze sie nie poddawałem. Mój bramkarz też mógł zaliczyć ten mecz do udanych choć wpuścił 2 bramy to i tak dobrze grał. Do drugiej połowy wynik był dla przeciwnika 2-0 i o zwycięstwie mogłem pomarzyć. W drugiej połowie dostałem jakiegos kopa mówie sobie jedna bramka i będzie dobrze a ja wale 4 bramy jak z armaty. Jak było 2-2 rywal jakoś opad sił albo mi się lepiej grało. Dorzuciłem jeszcze 2 bramki i mecz ku mojemu zaskoczeniu zakończył się 2-4 dla mnie. No cóż Yayeti awansuwuje do wojaży grupowych lecz nie przewiduje jakies niespodzianki dobrze by było wygrac tam jakiś mecz szczęśliwy

beninho 0-8 Kamil_B_Knajfeld

Po pierwsze straconej bramce , stracilem wiare na awans...

Wynik dwumeczu : 3-2 dla Lisekx111

taki, a nie inny wpis oraz brak opisu spotkan ze wzgledu na brak czasu (przeprowadzam remont w domu) i tak z doskoku wpisuje, wiec sorka.... dodam tylko ze mega łagi... juz sie chcialem poddac... dzieki za mecze
Czw 16:50, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

michal697 5:0 Matrix69
michal697 1:1 Matrix69

W obu meczach rywal oddał zaledwie 4 strzały.

P.S wpisuje wyniki tych meczy dlatego, że Michałowi nie chodzi forum..

Dzięki za wpisanie. Już działa normalnie forum. Straciłem bramkę przez zabawę bramkarzem Wink. Ogólnie rywal grał dobrze w obronie, ale nie miał kompletnie pomysłu na konstrukcje akcji.

dzięki za mecze...

edit by michal697

Czw 17:12, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 napisał:
rymp@lus13 3-0 bystry

Zasłużona wygrana, ale koleś jest niebity. Najpierw się pytam czy gra do Summer Cup a on na to "no bede gral" Pytam sie go czy gramy a an "spara czy co?". Założyłem gre on wbija do mnie i "wyslij zaproszenie" o lol szczęśliwy Później przy wyborze drużyn bierze Holandie mimo że mu uświadamiałem że gra Senegalem. W końcu wybrał Senegal i zagraliśmy zdzier Na rewanż kolo nie miał czasu i może jutro sie złapiemy jakoś Wink

bystry 1-9 rymp@lus13

Mecz grany na luzie powinno być co najmniej z 15 jak nie więcej bo co chwile moi napastnicy, pomocnicy i obrońcy byli w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywala ale albo obok albo w bramkarza te strzały leciały. Dzięki za mecze i powo w innych turach Wink
Czw 17:39, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora
judzik

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 67

Judzik-Dukekubas 1-1 0-0 i 3-2 p.d radosny
moze dukekubas zrobi wpis ja ,teraz zabardzo nie mam czasu najwyze pozniej jak bede w domu:)
Napisze tylko tyle ze mecze byly bardzo wyrownane,kazda ze stron miala okazje.kazdy mogl przesadzic ten awans na swoja korzysc.Dzieki dukekubas.

Ostatnio zmieniony przez judzik dnia Czw 20:40, 14 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

Andy_20 1-2 falon

Przewaga w 1 meczu była kolosalna w drugim meczu sie rozluźniłem no i przegrałem szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Andy_20 dnia Czw 20:41, 14 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:40, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

GRZELBI1989 napisał:
1 mecz Grzelbi 4-1 justyn justyn przez większość meczu grał w 10 i prowadził nawet 0-1 ale udało mi sie wygrać 4-1.

2 mecz Justyn 0-3 Grzelbi wo dla mnie ponieważ prowadziłem 0-1 i gracz uciekł napisał mi na gg że mam wpisać see wo bo już nie chce grać. dz pa

Oby dwaj graliśmy Danią.

totomiX napisał:
Justyn orzymuję ostrzeżenie OSTRZEŻENIE! Na WEOL nigdy nie były tolerowane ucieczki z meczów, tym razem nie będzie inaczej.
W celu uniknięcia dalszych konsekwencji justyn ma nakaz skontaktować się z rywalem i dokończyć ten mecz, czas do 14.08.08 r. do godziny 20:00. W innym wypadku konsekwencje tego wybryku będą znacznie poważniejsze.
A tak swoją drogą, to justyn aż wstyd, że tak doświadczony gracz jak Ty w dalszym ciągu ucieka z meczów...

W związku z powyższą ucieczką z meczu oraz późniejszym brakiem zainteresowania co do dogrania tego meczu do końca justyn ląduje na Czarnej Liście Graczy na okres 1 miesiąca.

Memlok 2:2 Bodzio57

Początek zdecydowanie dla mnie gdyż w niedlugim czasie prowadzilem juz 2:0. Jednak nerwy dawaly znac o sobie i popelnialem rażące blędy w obronie, co przeciwnik wykorzystal doskonale strzelajac dwie bramki. Później obie strony mialy swoje sytuacje ale nikomu nie udalo sie strzelic bramki.

2 Mecz

Memlok 3:0 Bodzio57

W tym meczu juz nerwy opadly i wzialem sie za gre. Jednak przeciwnik nie dawal latwo sobie strzelic bramki i sam mial pare szans z kontrataku. Do przerwy byl wynik 0:0. W drugiej polowie zagralem znacznie lepiej i w 7 minucie drugiej połowy strzelilem bramke, która dała mi prowadzenie. Pózniej ja więcej atakowałem, a przeciwnik groźnie kontrował. Ostatecznie to mi udało się strzelić jeszcze dwie bramki i wygrać to spotkanie.

Dzieki za rozegranie tych meczy w szybkim tempie
edit by Krzysiuk

Czw 23:03, 14 Sie 2008 Zobacz profil autora

kaimada 4-3 Giggsy
Giggsy 0-1 kaimada

W 1. meczu goniłem wynik 3-krotnie. Mimo mojej dominacji przeciwnik w 1. połowie 2.krotnie oszukał moją obronę długim wyrzutem z autu w efekcie czego padły 2 gole. Na 1-1 wyrównał Eduardo, na 2-2 Balaban. W 2. połowie Modrić ośmiesza mojego gk i wbiega z piłką do bramki. Na szczęście Balaban jeszcze 2 krotnie wpisał się na listę strzelców. Po 1. połowie w strzałach 5-2. Po 2. 13-6 dla mnie. W 2. meczu broniłem głównie wynik, ale Balaban był w stanie strzelić jedną bramkę. W strzałach 5-5.
Pią 12:03, 15 Sie 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 205

Giggsy 3-4 Kaimada

Kaimada 1-0 Giggsy

I to się mówi o dobrej grze, ale widać że Kaimada był lepszy. Gratuluje !!!

No ale nic ja za to podziękuję, bo dobrze mi się grało.

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Pią 12:09, 15 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 12:08, 15 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)