GRUPA B [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Survival Series 2 Zobacz poprzedni temat

Posty: 82

FanKolejorza(KAMERUN) 2 - 2 k. 5-6 Dr_man(CZECHY)

4 moj mecz tego dnia wydawal mi sie bardzo ciezki. I moje przypuszczenia sie sprawdzily w 100%. Na prowadzenie Czechy wychodza juz w 2 minucie po pieknym golu Kollera z woleja. Mimo przewagi przeciwnika udaje mi sie zdobyc gola po kapitalnym strzale Mezague. gdy w 2 pol mimo tego ze nie gralem za dobrze zdobylem gola z glowki, staralem sie utrzymac wygrana, co bylo trudniejsze gdyz gralem od pewnego momentu w 10. koller wyrownuje na 2-2 w 90 minucie spotkania. Co dziwne w dogrywce mialem kilka swietnych okazji, Dr-man tez gral dobrze ale gole juz nie padly. W karnych nie trafil Emana i Czesi cieszyli sie z wygranej. Dzia
Czw 22:55, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

totomiX (Francja) 5-1 (Brazylia) kristo2323

Brazylia jako pierwsza strzeliła bramkę. Do przerwy zdołałem jednak wyrownać stan meczu. W drugiej polowie podkreciłem tempo i pewnie wygrałem to spotkanie. Strzały na koniec: 18-6

Czw 23:41, 04 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Posty: 82

FanKolejorza(KAMERUN) 0 - 2 adek4(CHORWACJA)

nie bede sie rozpisywac na temat tego meczu szczegolnie. Jakby ktos chcial widziec jak nalezy grac w dziada to dobrym przykladem byl ten mecz. pierwszy gol po minieciu mojego obroncy w polu karnym, druga bramka to moj blad kiedy stracilem pilke w swojej szesnastce. Oddalem moze ze 3 strzaly w meczu, z tego 3 zablokowane takze nie bylo mnie na boisku:)
Pią 14:42, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

totomiX (Francja) 3-2 (Kamerun) FanKolejorza

Miałem przewage w tym w meczu, okolo 30 minuty zmarnowałem rzut karny. Później Etoo wyprowadził swoja kadre na dwubramkowe prowadzenie. Na szczeście w drugiej polowie poprawiłem skuteczność i zdołałem wygrac to spotkanie w stosunku 3 do 2. Strzały na koniec 12-3.
Dzieki za gre.

Pią 16:38, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

adek4 3-2 Kristo2323

Napewno musiałem się zmobilizować na ten mecz, żeby osiągnąć jakiś wynik.Kristo to jest kolejny gracz, który większość akcji przeprowadza skrzydłami, więc tymbardziej mogłem się obawiać gry z nim.Zaczynamy.warunki nie były najlepsze, ale cóż poradzić tak czasami bywa.Od początku mecz równy obaj mieliśmy okazje na strzelenie bramki, ale jakoś się nikomu nie udawało.Pierwszą bramkę strzelam ja.Ładnie mijam obronce Krist-a i Balaban wychodzi na sam na sam.Tej okazji nie dało się zmarnować.Próbowałem dużo rozgrywać piłkę, lecz w tym meczu za bardzo to nie wychodziło, może dlatego, że połowa składu była z rezerwy, ale trudno grać pierwszym jak się ma takie fatalne formy, choć napewno w dużej mierze przyczynił się do tego przeciwnik, nie pozwalając mi na klepanie.To ja strzelam kolejną bramkę, która była dość szczęśliwa(mój napastnik jaimś cudem przepchał się między dwóch zawodników i wrzucił tam nadbiegł kolejny napastnik i strzałem z główki podwyższył prowadzenie).Długo się nie cieszyłem takim prowadzeniem.Kristo przeprowadził ładną akcję i strzelił mi bramkę po ziemi.Też szybko robi się 2-2.Akcja z boku podanie do środka i sam na sam, które kończy się bramką.Już była sama końcówa pewnie obaj myśleliśmy o dogrywce a tu podanie do Balabana obrót i pięknie pakuję piłkę do bramki.Jest 3-2 koniec meczu.Narazie wszystkie wygrane, formacja się sprawdza.Oby tak dalej.

strzały 10-10

Można by rzec Koller i wszystko jasne. Pierwsza połowa to miazga z mojej strony, bo już na początku meczu Rosicki dośrodkowuje z lewej strony, a gola strzela wiadomo kto. Druga akcja; Lokvenc schodzi do lewej strony, wysoka piła do Kollera i 2-0. Nie mija dużo czasu, gdy tym razem Lokvenc posyła piłkę w długi róg. Niedługo potem, po wolnym piłkę na 18 metrze otrzymuję Koller i z trudnej pozycji po długim rogu do bramki. Dzieła zniszczenia dopoełnia Poborski strzelaja w sam na sam. Koniec pierwszej połowy a strzały 5-1 zszokowany W drugiej połowie to już rywal zaczynał przeważać, ale piłkarze z Paragwaju nie umieją trafić nawet na pustą...

Dzięki i powo.

Google Chrome nie nadaje się do for :/.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Pią 21:21, 05 Wrz 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 21:19, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Portugal) - Pes4 (Paraguay) 3:0 (2:0)

Mecz zaczyna się od szybkiej akcji prawą stroną, Cristiano Ronaldo znajduje się w dogodnej sytuacji i jej na szczęście nie marnuje, jest 1:0, chwila później i jest już 2:0 i znów wszystko dzęki Cristiano Ronaldo, potem odpuszczam, Pes4 zaczyna gre, ma kilka dogodnych sytuacji lecz nie potrafi żadnej wykorzystać, druga połowa, znów delikatna przewaga Pes4 ale tak samo jak w pierwszej połowie nie wykorzystuje żadnej z nich, pod koniec spotkania podwyższam wynik do 3:0 po wspaniałym rajdzie Nuno Gomesa. Dzięki

Pią 21:34, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora
pes.4

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 376

Podsumuję się krótko... Paragwaj... po prostu tą druzyną nic się nie da zrobić kto ją przydzielił do 2 koszyka ??!! przeciez nawet obroncy nie maja na rezerwie dobrego same lamusy... W obu meczach Santa Cruz nie potrafił ze 3razy do pustej bramki trafić z 5 sam na sam... żal... już Polonia Bytom jest lepsza i nią bym wolał zagrać.
Pią 21:58, 05 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Posty: 82

FanKolejorza(KAMERUN) 2 - 2, dogr. 3 - 2 EloZiomKonin(PORTUGALIA)

Kolejny szczesliwy mecz w moim wykonaniu. Oddalem 3 celne strzaly na bramke z czego wszystkie byly skuteczne. Elo obstrzeliwal mnie niemilosiernie ale celwnik mial nastawiony dosc slabo. 3 brmke w dogrywce zdobyl Eto`o i mogle cieszyc sie ze szczeslwego zwyciestwa.
Sob 15:58, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora

W tej grupie nikt nie jest zagrożony usunięciem. Gratulacje!
Sob 20:28, 06 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Andy_20

Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 198

Skąd: nikąd

Andy_20 2-2 (3-1 w karnych) EloZiomKonin

Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. W pierwszej połowie goście obejmują prowadzenie lecz ja wyrównuje. W drugiej połowie były okazje ale żaden z nas ich nie wykorzystał. W dogrywce strzelamy po 1 bramce. W karnych rywal nie ma żadnych szans i wygrywam szczęśliwy
Nie 16:47, 07 Wrz 2008 Zobacz profil autora

adek4 4-1 EloZiomKonin

Do tego meczu podszedłem spokojnie.Miałem już zapewnione pierwsze miejsce to mogłem traktować ten mecz na lajcie, jednak zawsze lepiej to wygląda jak się ma wszystkie zwycięstwa, więc nie zamierzałem odpuszczać.Pierwszą dogodną sytuacje miałem ja po wyjściu na puste pole Eduardo dostaje on piłkę, ale fatalnie przestrzela.Po tej akcji postanowiłem go zmienić za Olica i jak się później okazało lepiej zrobić nie mogłem.Pierwsza połowa w sumie nudna.Bramkę strzelam po rzucie karnym, który wywalczył właśnie Olic.W ostatniej akcji tej części gry fatalnie wyszedłem bramkarzem i przeciwnik zdołał dośrodkować, lecz Portugalczyk nie potrafił trafić do pustej bramki.Druga połowa też dosyc równa, jednak ja miałem w składzie Olica, który był w żtciowej formie.Jak się nie myle to wszystkie trzy branki były już jego(napewno dwie).Trochę szczęścia miałem, ale ogólnie zasłużyłem na zwycięstwo, choć góra jedną bramką a nie trzema.Kolejny raz się okazało, że piłka jest nie sprawiedliwa.

Strzały 14-7

Dzięki, powodzenia dalej
Nie 17:41, 07 Wrz 2008 Zobacz profil autora

kristo2323 - FanKolejorza 4:0

Przeciwnik od początku meczu stawia na obronę i to dosłownie muruje bramkę ustawieniem 5 w obrońców , i 2 defensywnymi pomocnikami , ale wcale sie mu nie dziwie bo różnica drużyn niesamowita. Obrona spełnia swoja funkcje zatrzymując Brazylijskich piłkarzy tuz przed polem karnym , po któreś kosie kolejny raz do wolnego podchodzi Kaka i w pięknym stylu umieszcza piłkę w bramce z odległości ponad 20m. strzela brazylijke. Kamerun z ustawienia defensywnego przechodzi w ofensywę z 3 napastnikami i zaledwie 3 zawodnikami z tylu. Długo nie trzeba było czekać Brazylia w pełni wykorzystała mniejszą ilość obrońców strzelając 3 bramki.

pes.4- kristo2323 1:1 po dogrywce 1:2

Walka, pierwszy tracę gola i muszę nadrabiać ale Brazylią nadrabiać sama przyjemność bo każda akcja koło pola karnego to zagrożenie. Przeciwnik nie może przejść obojętnie koło żadnej akcji. Paragwaj zrobił jedną fajną wrzutkę którą próbował powielić w dalszej części meczu ale nie wychodziło. W pierwszej połowie przeciwnik grał dobrze i konsekwentnie. W drugiej to już Brazylia przejęła inicjatywę i z każdą minutą zwiększała ją.

Dzieki za mecze

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Wto 16:57, 09 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:15, 07 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za bezproblemowe rozegranie meczy w terminie.