CHAMPIONS LEAGUE ed.1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / UEFA & World CUP Zobacz poprzedni temat

vitoss - Kicek 3-0

Juventus pokonał Udinese dosc wyraznie. Udinese mialo pare sytuacji lecz ich snajperzy z biało wieży pudlowali ;p Pierwsza bramka dla mnie to blad bramkarza czyli wykonanie wolnego przez niego podanie do Iaquinty a ten strzela gola. Reszta bramek to autorstwa Salihamidzicia i Camoranesiego. Rywal mecz konczy w 10.

Kicek - vitoss 3-3

Mecz mogl sie podoba. Zaczalem spokojnie, rywal atakuje bo musial ;p O dziwo to ja strzelam bramke na farta z pomocabramkarza ktory sam sobie pilke do siatki wrzucil. Pozniej istnial Buffon i Udinese ;p 3 bramki rywala i mocno ofensywna jego taktyka ;p Niestety jedna kontra i Trezeguet strzela druga bramke a po chwili trzecia i mecz sie konczy. Tym razem ja konczylem w 10

______rogas_________________________________Ben_Ass

Czarny koń, Sevilla wygrywa lige mistrzów. Szczęśliwe wychodzi z grupy z drugiego miejsca, a potem w play-offach już tylko versus pierwszy kosz i gra jak z nut.
Do mecz po krótce bo zamykają forum.
Szczerze to Sevilla grała lepszą piłę, po pierwszej połowie powinna już prowadzić jednak wynik po 1:1. Druga połowa również lekka przewaga i dwie bramki. MU strzela bramkę na 3:2 po ładnym wysunięciu obrońcy Sevilli.
Pięknie, dzięki za tura dzieki za mecz, szkoda, że półfinałtak łatwy ale i tak nigdy bym nie przypuszczał, że nimi wygram tego tura. Do zaś!

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Nie 1:37, 01 Mar 2009, w całości zmieniany 4 razy
Nie 1:36, 01 Mar 2009 Zobacz profil autora

Dziękuje za rozegranie w 6 dni tego tura szczęśliwy, gratuluje zwycięzcy i do zobaczenia w następnych.