Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / UEFA & World CUP Zobacz poprzedni temat
LuCkYkbk

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 291

Adrian1993 1-2 LuCkYkbk

Mecz zaczął się dobrze dla mnie i strzelam 2 bramki. Następnie przeciwnik nastawia się bardziej ofensywnie i tutaj moja gra się kończy. Dominacja Adriana a ja ograniczałem się do wyprowadzania kontr. Druga połowa to kupa roboty dla mojego bramkarza który dwoił się i troił aby wyjmować strzały piłkarzy z Bremy. Ostatecznie przed końcem spotkania Werder strzela bramkę ale nie starczyło to nawet do remisu.

Adrian1993 1-3 LuCkYkbk

Tutaj przebieg meczu taki sam. W pierwszej połowie strzelam 2 bramki i potem zamykam się w obronie. Strały po pierwszej połowie 10-3 dla Adriana. Druga połowa to mega ataki na bramkę Freya ale ratowały mnie słupki i poprzeczka szczęśliwy . W końcu jedna bramka wpada i gdy wydawało się że bramka doprowadzająca do wyrównania jest blisko przeprowadzam tak zwaną akcje z pupy. Wolny na ok. 40 m , 3 podania po ziemi i napastnik znalazł się sam na sam i z pierwszej piłki pokonuje Wiesse kalecznym uderzeniem. Po tej bramce atak Bremy się załamał. W tym meczu miałem MEGA FARTA, bo naprawde Adrian miał mordercza przewagę ale skuteczność Werderu woła o pomstę do nieba !

Pon 15:25, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
LukasMKS

Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 71

LukasMKS (Inter) - Biszkopt

(Marsylia) 3:2
Mecz z lekka przewaga rywala, jednak ja w drugiej polowie strzelam 3 baramki i wychodze na prowadzenie 3-1, biszkopt strzela bramke kontaktowa w koncowce spotkania

(Marsylia) 1:5
Ten mecz zdecydowanie z przewaga przeciwnika, w pierwszej polowie tylko podjalem walke, w drugiej rywal mnie zdeklasowal i zasluzenie wygral

Ostatnio zmieniony przez LukasMKS dnia Pon 17:33, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 17:24, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

GRUPA E

kris10 4:1 LukasMKS

W pierwszym meczu pomimo mich atakow to rywal wychodzi na prowadzenie.W 1 polowie udalo mi sie za sprawa Guizy trafic 2 bramki i prowadzic do przerwy 2:1.W 2 polowie dolozylem 2 kolejne bramki autorstwa Guizy i wynikiem 4:1 zakonczylo sie to spotkanie.

kris10 3:2 LukasMKS

W drugim meczu ponownie na prowadzenie wyszli pilkarze rywala.Ale mi sie udalo trafic bramke jeszcze przed przerwa.Znowu strzelcem byl Guiza.W drugiej polowie po rzucie wolnym ktory wykonywal moj rezerwowy Deivid bramkarz tak odbil pilke ze ta doleciala do niezawodnego Guizy i bylo 2:1.Jednak chwile pozniej rywal po dosrodkowaniu wyrownuje.Ostatnie slowo nalezalo do mnie a wlasciwie do Deivida ktory minal ladnie 2 pilkarzy Interu i trafil bramke po dlugim rogu.

Dzieki za mecze.

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Pon 18:40, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

_____Ben_Ass________________________________dr_idea

Mecz z przewagą Sevilli, pierwsza bramka z bańki, potem dwa razy Kanoute. Strzały 10:2.

______dr_idea_______________________________Ben_Ass

Odważe sie napisać, że mecz wyrównany. W strzałach 4:5. Znakomita skuteczność Niemców, którym trochę pomagał Palop bez formy.

Dzięki ze mecze.

_____Ben_Ass________________________________Mater

Wyrównany meczyk, w ostatniej minucie trzy punkty daje L.Fabiano.

______Mater_________________________________Ben_Ass

Kanoute, Berbatov, Kanoute, Kanoute, Berbatov.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Pon 23:33, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Pon 20:45, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

Sebus93 2 - 3 dr_idea

Mecz zaczynamy niemrawo, nikomu sie nei chce grac do momentu kiedy Afellay ( czy jakos tak lool ) wychodzi sam na sam, strzela bramkarz wybija dobija ten serb, ale trafia w bramkarza jednak Afellay z 2 metrow trafia. Chwile pozniej jakis czarny z przodu Schalke trafia na remis, i tak konczy sie slaba 1 polowa. W drugiej znowu ten czarnuch trafia dwie bramy ( w ogole byl nieuchwytny w tym meczu ) i ja jeszcze pod koniec dokladam jedna.

Sebus93 3 - 0 dr_idea

W tym meczu takze trafiam pierwszy tez za sprawa Afellaya, jednak przeciwnik dostaje czerwo i jego gra zaczyna sie sypac. Taki wynik utrzymal sie do konca pierwszej. W drugiej przeciwnik sie posypal i najpierw Koevermans w 70 minucie i potem znow Afellay w 80...3-0 takim wynikiem zakonczony mecz.

Pon 20:56, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora

GRUPA E

kris10 2:2 Biszkopt
kris10 1:1 Biszkopt

Pierwszy mecz raczej wyrównany przeciwnik szybko strzela dwa gole ja walcze do końca i udaje mi sie zdobyć jeden punkt.

W drugim meczu przeciwnik strzela bramkę jako pierwszy. Długo utrzymywał sie wynik 1:0. Loss time drugiej połowy strzelam na 1:1. Nieskuteczność przeciwnik się zemsciła i znowu cenny punkt.

Na miejscu krisa10 byłbym zdenerwowany z powodu niewykorzystanych sytuacji ale cóż futbol radosny

Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 18:05, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:22, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

GRUPA G

Remek 6:3 Owca
Bardzo emocjonujący mecz. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Najpierw ja otwieram wynik spotkania, potem dwa jeden dla rywala. Następnie ja na 3:2 i już nie dałem sobie wydrzeć tego prowadzenia. Ogólnie mecz pełen wrażeń, dynamiczności i dosyć ładnych goli.

Owca 1:4 Remek

Ten bój podobny do pierwszego, z tym że oglądaliśmy mniej bramek. Owca jako
pierwszy zdobywa gola, ja nie załamuję się i walczę do końca, to się opłaca i strzelam szybko 3 gole. Rywal po tym zdarzeniu zmienia taktykę na bardziej ofensywną, jednak nic mu to nie daje, ba to jeszcze moi podopieczni podwyższają na 4-1.
Dzięki bardzo

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pon 22:45, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:42, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
Bodzio89Rdk

Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 71

Skąd: Lubartów

opis by banan: Mecz rozpoczynam dobrze i mamy 1-0 przeciwnik dostaje w 25 minucie czerwo za chwile dokładam 2 bramkę choć musiałem oddać 5 strzałów zanim piłka znalazła miejsce w bramce do przerwy w strzałach 10-2. Druga połowa bardziej wyrównany rywal strzela na 2-1 i atakuje 2 razy trafia w słupek ja także mam groźne akcje w strzałach 17-6

opis by banan: Juz po 11 minutach prowadzę 2-0 i mogę grac na luzie jednak rywal oddaje 1 strzał w tej połowie i oczywiście bramka i mamy 2-1 w strzałach 7-1. W drugiej połowie rywal dostaje czerwo i ja strzelam kolejne 2 bramki

Bodzio89Rdk 1-1 rosja

opis: przeciętny mecz rosja dużo miał szczęścia dużo słupków zaliczyłem w tym meczu nie ma co pisać szkoda 3pkt ;\

Bodzio89Rdk 7-1 rosja

1 polowa spokojnie 3:0 potem jedna ladna akcja rosji i jest 3:1
a potem już w 9min szybkie akcje 4 bramki pod rząd w koncowych minutach i 7:1

ps. jakby rosja grał cały czas a nie odszedł ze sceny weol bylo by 0:5 radosny

Bodzio89Rdk 5-2 pokrzywek

opis: ciężki mecz, do 70 minuty 0:2 po 70 minucie adebayor robi sobie pokaz strzelecki i bramka za bramka i 5:2 szczęśliwy

Bodzio89Rdk 2-1 pokrzywek

opis: mecz naprawde ciezki do 87 minuty kiedy caly czas napierdal(mialo byc napieral:P) arsenal i nic nie bylo z tego 1:1 wkoncu 87 minuta GOOAAAAAALLLLLL Kibice oszaleli ze jest szansa na wyjscie z grupy!!!!!! 2:1

pokrzywek godny przeciwnik radosny

Ostatnio zmieniony przez Bodzio89Rdk dnia Wto 18:31, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:04, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Mecz nudny, chociaz wynik dosc duzy. PSV w kolejnym mecuz skuteczne a u przeciwnika gral praktycznie tylko berbatov, ktory trafia dwie bramy... Niestety ale wiecej z tego meczu nei pamietam.

W tym meczu prowadzilem juz 3 - 1, jednak ostatnie 15 minut nalezalo do przeciwnika, ktory wtedy zdobyl dwie bramy i mial szanse nawet wygrac ocb?. W tym meczu rowniez swietnie duet koevermans - Affellay szczęśliwy.

Ostatnio zmieniony przez Sebus93 dnia Wto 18:17, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:19, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

Grupa G

bartosz23 3:0 2:0 Szamanaldo

Derby Madrytu wygrywa Real szczęśliwy. Ogólnie oba mecze pod moje dyktando, tylko ciężko mi się grało tym Realem, słaba skuteczność w wykańczaniu akcji. W pierwszym meczu strzelam gola pod koniec pierwszej połowy. W drugiej dokłada dwie bramki RvN i wygrywa. W drugim za to się troche namęczyłem zanim strzeliłem pierwszego gola dopiero w drugiej połowie. Potem dokładam kolejnego, chociaż mogłem więcej, ale tak jak mówię, słaba skuteczność zawodników Realu.

Pon 23:29, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora

coyote85 1-1 rogas

coyote85 1-2 rogas

Oba mecze bardzo wyrównane.. dużo strzałów, pare ładnych parad bramkarzy... no co tu wielce pisać .. fajnie szczęśliwy .. a tak szczerze to przednia zabawa z tym Cristjano Ronaldem szczęśliwy

coyote85 5:0 juliusz93

W 1 meczu strzały 23:4 i remis 1:1. Skutecznosc tragiczna, jakby to świętej pamięci miler napisał ? ŻALLL

W 2 po dziesięciu min(u/e)tach 2:0 i poszło dalej.

Dzięki za gre i powo dalej.

A co do spotkań z rogasem to ta "Kristina" jest ciezka do zatrzymania ;p

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Wto 1:50, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 1:49, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

GRUPA G

Remek 8:1 Szamanaldo

No co tu można pisać, wynik mówi sam za siebie, piłkarze Liverpoolu zdominowali mecz od samego początku, już w 15 minucie było 3-0 na tablicy. Grało mi się bardzo luźnie i swobodnie, na skuteczność nie narzekam szczęśliwy

Szamanaldo 1:6 Remek

Tu podobnie jak w pierwszym pojedynku pomiędzy nami znów przeważali Anglicy, którzy są w znakomitej formie. Po raz kolejny potwierdzili to wysoką wygraną nad Atletico, urządzając sobie na ich boisku strzelnicę szczęśliwy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Remek 3:1 bartosz23

Spotkanie rozgrywane chyba na pięć rat, najpierw na serwie później za pomocą p2p. Coś mi dziś net szwankował, dlatego tak wyszło ;/;/ Jednakże dokończyliśmy ten bój, udało mi się zdobyć 3 pkt. Jutro (w zasadzie to już dziś szczęśliwy) zagramy rewanż.

bartosz23 1:2 Remek
Strzały: 10-12
Spotkanie wyrównane, można powiedzieć że pierwsza połowa należała do rywala, natomiast druga do mnie. Real jako pierwsza drużyna otwiera wynik meczu. Ja odpowiadam po jakichś 15 minutach. Później gra już się rozkręciła, ataki sunęły z dwóch stron. Live pod koniec strzela zwycięską bramkę. Hehe wszystkie zwycięstwa w grupie, no lepiej być nie mogło szczęśliwy.

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Wto 19:50, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 1:57, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 4:2 2:3 wasiak

Chciałem się odbudować za przegrane mecze z Luckym. W pierwszym meczu rywal strzela pierwszy gola. Później jeszcze przed przerwą dokładam trzy i wynik na tablicy to 3:1 dla Werderu. Wasiak po przerwie zmniejsza straty, ale ostatnie słowo należało do mnie i to ja wygrywam ten mecz 4:2. Drugi mecz to co zrobiłem to żal. Prowadziłem spokojnie do przerwy 2:0 i grałem jednego więcej. Ale dalem sobie wbić trzy bramki (w tym jedną w loss time).

Adrian1993 6:1 2:1 lincoln

Oba mecze z moją dość dużą przewagą. Rywal grał drużyną o wiele słabszą i może to dlatego te mecze były dość łatwe. W pierwszym przegrywałem już 0:1, ale podniosłem się i zdobyłem aż sześć bramek. W drugim meczu prowadziłem po golu Hunta. Rywal wyrównał pięknym uderzeniem w 82 minucie. Ale trzy minuty później znów Hunt i 2:1.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Wto 13:52, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 10:30, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

pokrzywek 0-2 rosja

Wyrownany mecz, wyrownane druzyny- czyli sama przyjemnosc Wink udaje mi sie zdobyc gola dosyc szybko w pierwszej polowie co uspokoilo moje poczynania, pokrzywek staral sie doprowadzic do wyrownania jednak albo brakowalo szczescia albo na drodze stawal moj bramkarz, w drugiej polowie podwyzszam na 2-0 i takim wynikiem konczy sie mecz, w strzalach chyba 7-5 dla mnie

pokrzywek 1-1 rosja

To spotkania rowniez zaczyna sie po mojej mysl, gdyz pieknym strzalem ze szczupaka jeednz pilkarzy Gangersow pokonuje Harta. Nie cieszylem sie jednak dlugo z prowadzenia gdyz rywal niemal natychmiast wyrownal, do konca meczu obaj probowalismy strzelic bramke na wage 3 pkt lecz wynik pozostal bez zmian.

Dzieki za mecze i powodzenia w kolejnych Wink
Wto 11:10, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

Pajujo 3:1 djmanic

Rywal nie miał nic do powiedzenia. Już pierwsza akcja dała mi prowadzenie, Hesselink wykorzystał błąd obrony, zresztą jak i przy drugiej bramce. Ten sam gracz w drugiej połowie skompletował hat-tricka po strzale głową.

djmanic 2:1 Pajujo

Tu już był bardziej wyrównany mecz. Rywal od początku atakował, gola strzelił w ok. 20 minucie meczu po główce. Po paru chwilach na tablicy wyników znowu widniał remis. djmanic za wszelką cenę chciał wygrać. Pod koniec meczu znów po strzale głową wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał do końca meczu.

Ostatnio zmieniony przez Pajujo dnia Wto 16:17, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:16, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

vitoss - Pajujo

14-5

Mecz zaczyna sie od prowadzenia Celitku 1-0. Pozniej na boisku istnieje tylko Juventus który rozpaczliwie próbuje wyrównać. W koncu sie udaje. Chwile pozniej moglo być 1-2 ale Heeselink strzalem glową minimalnie chybił. W nastepnej akcji Juve juz prowadziło. Do przerwy wynik został ustalony i brzmiał on 4-1. Po przerwie juz sie nic nie zmienilo choc oby dwie druzyny mialy okazje.

9-7

Podobnie jak w pierwszym meczu tak i w drugim Celtic objał prowadzenie tym razem prowadzili dwoma bramkami. Juventus a dokładniej Trezeguet i dwukrotnie Del Piero pogrążyli Szkotow.
Wto 14:17, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

Skoro do jutra do 23:59 jest czas, to ten który do dziś nie rozegra przynajmniej 2 meczów, jest wykluczony a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!
Zagrożeni:
nikt,

Jeśli ktoś rozegra mecze to zostanie usunięty z listy!

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Wto 22:10, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Wto 14:29, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora