CHAMPIONS LEAGUE ed.1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / UEFA & World CUP Zobacz poprzedni temat

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Wto 14:37, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

rogas 3-1 6-0 juliusz93

Oba mecze pod moje dyktando, rywal stworzył mało, akcji, ale pewnie przez to że lagi przeszkadzały zły ... mimo to dzięki
Wto 17:55, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

Kicek(Udinese) - falon(Zenit)

M1: 1-1
M2: 5-0

Jak zwykle najgorszy team w turnieju jest dla mnie przygotowany cool Jak Di Natale ma słabszy dzień, to w polu nie mam NIKOGO kto by miał shoot acc. 17, chyba tylko ze dwóch ma 16 wtedy, a reszta po 15. Super team. W obronie też kompletne dno. Chyba tylko dwóch jest z poprawnymi statami, reszta to nie wiem co robi. Na rezerwie już w ogóle ubóstwo. Nikogo na zmiane nie mam, kto by był na jakimś poziomie. Z Zenitem było już cięzko, to ciekawe jak bedzie z Chelsea czy z Barcą <haha>Sorry,ale musiałem sie wyżalić na początek xD
W meczu pierwszym prowadzę przez 80 minut 1-0 i w końcówce tracę na 1-1. W drugim meczu piłkarze Udinese byli skuteczni do bólu, ale to też tylko z dystansu. Zarówno w 1 jak i 2 spotkaniu nie potrafili strzelić z żadnej 100% sytuacji. Na szczęście strzały z za pola karnego były ich mocną stroną, co było aż dziwne.

dzięki za mecze.
Wto 18:06, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

Senssej 6:0 Biszkopt

Co tu dużo mówic od początku atakuje i wygrałbym gdyby graliśmy w tysiąca... co strzał słupek lub eka (poprzeczka). Bala (piłka) za nic nie chciała wpaść do bramki rywala. Do tego dostaje czerwo... neutralny przeciwnik szybko chciał wykonać rzut wolny podanie i strzał ale nie udało mu się. Potem padła bramka dla rywala z główki i potem druga z główki... przy stanie 2:0 dostaje czerwoną kartkę bramkarzem neutralny tym rrazem szybkie wykonanie wolnego udało sie i przeciwnik podwyższa na 3:0.... irytująca bramka... Dałem ofensywne maksymala ale za ch.. omika nie umiałem trafic do bramki rywala... ostatecznie skończyło sie 6:0... W strzałach 10:14 neutralny

Senssej 2:4 Biszkopt

Łatwy meczyk strzelam szybko dwa gole potem dokładam kolejne dwa. Zagrałem bardziej rozwanie. Przeciwnik trafił dwa gole z główki (jak w pierwszym meczu oglądał bramki jakby były to jego gole życia). W strzałach 10:9 od przeciwnika więcej z dystansu lub z główki. Dzieki

E: sorry bład Wink

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Śro 21:55, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 18:12, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
albi1752

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 141

albi1752 5;0 Kanakure

mecz zdecydowanie dla mnie po pierwszej połowie już było 3;0 w drugiej dorzucam dwie i wynik piekny szczęśliwy

albi1752 2;3 Kanakure

pierwsza połowa z przewaga kanakure ale wynik 2;2 w drugiej chyba 3 słupki i poprzeczka łapie karnego z kapelusza ale przegrywam ten mecz wynik niezasłużony. dziekx
Wto 18:16, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
Senssej

Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 16

Biszkopt napisał:
Senssej 5:0 Biszkopt

Co tu dużo mówic od początku atakuje i miałem chyba wygrałbym gdyby graliśmy w tysiąca... co strzał słupek lub eka (poprzeczka). Bala (piłka) za nic nie chciała wpaść do bramki rywala. Do tego dostaje czerwo... neutralny przeciwnik szybko chciał wykonać rzut wolny podanie i strzał ale nie udało mu się. Potem padła bramka dla rywala z główki i potem druga z główki... przy stanie 2:0 dostaje czerwoną kartkę bramkarzem neutralny tym rrazem szybkie wykonanie wolnego udało sie i przeciwnik podwyższa na 3:0.... irytująca bramka... Dałem ofensywne maksymala ale za ch.. omika nie umiałem trafic do bramki rywala... ostatecznie skończyło sie 5:0... W strzałach 10:14 neutralny

1 mecz to było 6:0 dla mnie ocb?
Wto 18:23, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
Owca

Dołączył: 24 Sty 2008

Skąd: KrK

Owca 2-1 Szamanaldo
Jestem bardzo zmęczony, więc do meczu podszedłem lekceważąco oops , pierwszy gola zdobywa przeciwnik, ale Toni w końcówce załatwia mi zwycięstwo. O mały włos, głupio straciłbym punkty, rywal grał lepiej, mecz na remis.

Owca 3-1 Szamanaldo
Tu już od początku podszedłem nieco poważniej, ale i tak nie wystarczająco skupiony, zdobywam 3 bramki, potem w końcówce atakuje przeciwnik, i zdobywa bramkę + inne okazje.

Wto 18:26, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

Grupa C

rymp@lus3-2vitoss

Wiedziałem od początku że to będzie najtrudniejszy mecz w grupie, nie dość że rywal z wyższej półki i zespół z 1 koszyka. Od początku ataki vitossa, ale ja po prostopadłym zagraniu zdobywam bramkę na 1-0. Szybka odpowiedź rywala i znowu trzeba było grać. Rywal zdobywa bramkę na 2-1 i już byłem złej myśli ale jakoś padła na 2-2. Pod koniec Liedson przyjął piłkę na plecy rywala, obrót i bramkarz zupełnie pozostawił pierwszy słupek i zakończyło się to bramką.

rymp@lus2-2vitoss

W tym meczu niezaczynam najlepiej i szybka bramka vitossa. Ale udało mi się w pierwszej połowie strzelić na 1-1, ale jednak do szatni schodziłem z niezbyt dobrą miną. Mobilizacja i druga połowa to magia gry mojej drużyny. W każdej części grali lepiej od Włochów i mimo że niepotrafili szybko wbić bramki to pod koniec udało się i cieszę się z 4pkt w dwumeczu. Dzięki Wink

Wto 19:26, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak 3 : 1 Luckykbk

wasiak 1 : 0 Luckykbk

Pierwszy mecz byl pod moja kontrola. Spokojnie doprowadzilem do 2 bramkowej przewagi i kontrolowalem przebieg spotkania. W drugim meczu walka byla zacieta od poczatku do konca. Valdes ratowal mnie z opresji (w koncu) i bramka Barcelony byla jak zaczarowana. Bardzo wazne 6 punktow, ktore byc moze zapewnia mi awans.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

wasiak 4 : 4 lincoln

wasiak 2 : 2 lincoln

Oba mecze to poprostu strzelanie z armat. Szczegolnie pierwszy mecz gdzie bramki padaly co chwila. W drugim meczu moge cieszyc sie z 1 punkta, gdyz lincoln przewazal a ja remis zawdzieczam Messiemu, ktory w pojedynke przeszedl obroncow i strzelil bramke
Wto 19:57, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 2:0 4:1 Owca

Zasłużone zwycięstwo w pierwszym meczu. Wynik szybko otwieram, po pięknym minięciu obrońców Van Nistelrooyem i strzale przy słupku. Potem gra toczyła się w środku boiska, chociaż mogłem wynik podwyższyć. Pod koniec drugiej połowy Saviola podwyższa na 2:0 i koniec meczu.
Drugi mecz rywal zaczyna dobrze gdyż szybko strzela gola, ale niedługo potem dostaje czerwoną kartkę i zaczyna się moja dominacja. Ruud van Nistelrooy strzela 4 gole, niektóre przy ewidentnej pomocy bramkarza.

Ostatnio zmieniony przez bartosz23 dnia Śro 18:56, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

Opis meczu:
Na początku meczu rymp@lus miał świetną okazje ale na jego nie korzyśc trafił w słupek.Mecz z moja przewagą na 1:0 Nihat , następnie Ibagaza i bylo już po zawodach.

djmanic - rymp@lus = 3:2

Strzały 16-4

Opis meczu:
Szybko strzelone 3 bramki i ladny gol Ibagazy , w 25 minucie było już 3 - 0.Wspaniały mecz obrońcy Villareal Cygana.Mecz z ewidentą moją przewagą.Sporting wkońcu strzela gola i jest 3:1 Villareal ciągle atakuje ale swoje okazje marnuje po dośrodkowaniu Ibagaza potem Cygan przestrzela nad bramką.W doliczonym czasie meczu rzut wolny dla Sportingu piłka odbija się od muru dobija któryś z graczy i mecz kończy się wynikiem 3;2.

Ostatnio zmieniony przez djmanic dnia Wto 20:15, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Wto 20:04, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
Banan1707

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 180

Skąd: KS Piaseczno

Banan1707 4-0 pokrzywek

Mecz zasłużenie wygrałem do przerwy 2-0 w strzałach 7-2 miałem więcej sytuacji ale nie wykorzystałem. W drugiej dokładam kolejne 2 bramki i mamy 4-0 przeciwnik trafia w słupek w strzałach 18-4

Banan1707 3-0 pokrzywek

Pierwsza połowa dosyć wyrównana bramkę strzelam dopiero w 44 minucie w strzałach 3-2. Druga połowa to moja przewaga strzelam z dystansu w same okienko i za chwile pada 3 bramka w strzałach 8-3

coyote85 2:0 robsson19

Przewaga duuuuuża, wprost proporcjonalna do różnicy klas obu zespołów.

Dzięki za gre

Wto 21:46, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
LukasMKS

Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 71

LukasMKS - Sennsej 3:4
mecz bardzo chaotyczny, najpierw spora przewaga rywala a ostatnie 25 minut zdecydowana przewaga moja i z wyniku 1:4 dochdze na 3:4.

LukasMKS - Sennsej 3:1
Mecz wyyrownany ja mam wiecej szczescia i wygraywam ten mecz.

Ostatnio zmieniony przez LukasMKS dnia Wto 23:09, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 23:05, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora

rogas 3-1 5-0 robsson19

Oba mecze pod moje dyktando, pierwszy mecz w zupełności zdominowany prZez Manchester, w drugi meczu zas było trudniej, pierwsza połowa skończyło sie 0-0, ale w drugiej na szczescie wszystko sie wyjasniło. Dzięki ... wink

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Śro 0:33, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:32, 25 Lut 2009 Zobacz profil autora

Tabele zostały zaktualizowane, proszę nie edytować postów. Przypominam, że termin na rozegranie fazy grupowej mija 25 lutego o godz. 23:59 wykrzyknik wykrzyknik
Śro 1:32, 25 Lut 2009 Zobacz profil autora
albi1752

Posty: 141

albi1752 1-0 falon

pierwsza połowa raczej z lekką moją przewagą i też zdobywam pieknego gola z 16 metrów autor BALACK radosny druga połowa to szybko zdobyte czerwo przez gracza Chelsea no i trzeba było bronić wyniku. do końca spotkania wynik nie ulega zmianie wygrywam 1-0... strzały 13-7 dla zenitu.
drugi mecz wieczorem

albi1752 3-2 falon

po pierwsze połowie wygrywam 1-0. na początku drugiej strzelam na 2-0 zrobiło sie luźno i falon w 6 min strzela dwa gole ostatnie słowo należało do mnie i zdobywam bramkę nr 3.. zdzier
dzieX powo

Ostatnio zmieniony przez albi1752 dnia Śro 20:58, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:04, 25 Lut 2009 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

Pajujo 1:0 rymp@lus

Zagrałem 5-3-2, rywal 4-4-2, mecz był wyrównany, zadecydowała bramka z pierwszej połowy McDonalda.

rymp@lus 0:3 Pajujo

Takie formacje jak poprzednio. W meczu dużo większa moja przewaga. rymp@lus dostał czerwoną kartkę i zaczęły wpadać bramki.
Śro 19:07, 25 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / UEFA & World CUP Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)