Grupa F

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Challenge Zobacz poprzedni temat
Grupa F
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Adam , prezentacja Ci sie popsuła (obrazki obok welcome to "ósemka darmowy hosting)
Wto 19:37, 05 Cze 2007 Zobacz profil autora
farek

Posty: 66

Skąd: Międzylesie

farek (Senegal) 1:0 michu (Łotwa)

Mecz był bardzo wyrównany. obie drużyny świetnie się broniły, co sprawiło, że ciężko było stworzyć dogodne sytuacje. W przerwie musieliśmy się przenieść na inny serwer aby dokończyć gre. W drugiej połowie gra wyglądała podobnie. Po akcji, która składała sie z wielu podan przed polem karnym rywala, Bouba Diop mocno strzela i umieszcza piłke w siatce. Wynik nie uległ zmianie do końca spotkania.
dziekuje za mecz i pozdrawiam.
Wto 20:22, 05 Cze 2007 Zobacz profil autora

Powtórka z rozrywki…
Senegalczycy farka zmierzyli się w rewanżowym spotkaniu ze Szwajcarskimi wojownikami Adama.zipa. Mimo, że to Senegal w tabeli jest liderem, a Szwajcarzy outsiderami grupy, to jednak Ci drudzy rozgrywają kapitalne spotkanie, atakując z wielkim animuszem od pierwszego gwizdka sędziego… podczas pierwszej połowy krzyże obejmują prowadzenie, a pan sędzia kończy pierwszą odsłonę… Afrykanie całkowicie zagubieni nie oddali nawet jednego strzału, to musiało być dość ciężkim doświadczeniem dla selekcjonera Senegalu. W 2połowie czarnoskórzy piłkarze przeprowadzają swoja pierwszą groźną akcję, pierwszy strzał i 1:1, trener Adam gonił się z czasem, wiedział że może strzelić gola na wagę 3pkt., jednakże czy zdąży? Tak, konsekwencja i gra zespołowa procentuje bardzo klarowną sytuacją do strzelania i Senegalski GK kapituluje..
Adam.zip 2:1 farek
Czw 17:52, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora

michu 4-0 farek

Mecz całkowicie zdominowany przez Łotyszy. Senegal nie miał za wiele do powiedzenie, czego odzwierciedleniem jest statystyka strzałów na bramke 18-2
Czw 18:05, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora

michu 6-1 Adam_zip

Mecz w pierwszej połowie wyrównany z wieloma podbramkowymi sytuacjami, druga polowa to już moja dominacja. cool
Czw 19:49, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora

Piekno futbolu jak na tacy… 3bramki po schematycznej wrzutce, 3 po wypluci piłki przez bramkarza przed siebie, wielkim mankamentem tej gry jest, że tak bezlitośnie można strzelać z kąta i w 90% bramkarz wybije piłkę przed siebie, gdzie czeka już drugi napastnik, odechciewa się gry po takim meczu, chyba tez musze w ten sposób zacząć grę….
Czw 19:52, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora

zszokowany Nie nawidze takiego beczenia po meczu, prawda jest take że w drugiej połowie adasiu nie wiedziałes co się dzieje na boisku Wink ( w pierwszej poza paroma momentami zresztą też;P) Z wyliczeniem tych bramek też przesadziłeś, mogłeś jak już tak się rozpisałeś napisać ile sytuacji zmarnowałem( była poprzeczka kilka sytuacji sam na sam z bramkarzem). Statystyka strzałów-jak dobrze pamiętam 19-9 z tego chyba 6 Twoich z 1 polowy. Jednym słowem ŻAL

PS. Naucz sie przegrywać radosny
Czw 21:19, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora

A czy ja gdzieś napisałem, że nie wygrałeś zasłużenie? opisałem tylko Twój styl gry, czy skłamałem? Nie Wink To, że poczułem dyskomfort wywołane było jawnym błędem gry jakim jest nabijanie bramkarza, co nie zmienia faktu, że przegrałem zasłużenie. I daruj sobie teksty w stylu beczenie i żale.. zostaw to na popis na IO, tam dostaniesz kupę braw za te słówko Wink
Czw 21:35, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora

Adam_zip mamy dwa mecze do rozegrania w innym turnieju tam możesz udowodnić mi jak łatwo wykorzystać mankamenty tej gry wink Co do mojego stylu gry dopasowany jest on pod drużyne, w spring cap grałem Walią doszłem nią chyba do 1\8, a strzelilem z 2 bramki głową w całym turnieju, i nie żaliłem się na forum że grając nimi przegrywam 90 % pojedynków główkowych... Co do IO nie chce mi się dyskutować na ten temat Wink
Czw 21:53, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora

totomix(Saudi Arabia) 1-1 michu(Łotwa)

Pierwsza połowa wyraznie pod dyktando Łotyszy, stworzyli wiele sytuacji, ale niestety dla nich wykorzystalo tylko jedna. O przewadze Łowty swiadcza statystyki po 45 minutach,oddane strzaly na bramke rywala 8-1 na korzysc Łotwy.
Na poczatku drugiej czesci gry Arabowie zaczeli sie odgryzac rywalowi, gra sie wyrownała, zaowocowalo to strzelonym golem w około 60 minucie. Pozniej do meczu szla akcja za akcje, jednak nikt nie uzyskal zwycieskiego gola. Wynik koncowy, 1-1.

totomix(Saudi Arabia) 1-4 Adam.zip(Szwajcaria)

Mozna powiedziec, ze pierwsza połowa byla wyrownana, z lekka przewaga po stronie Szwajcarow. Szwajcaria prowadzila w tym meczu 2-0, gdy Azjaci strzelili bramke kontaktowa, starali sie ugrac cos wiecej w tym meczu, jednak Adam.zip tylko na to czekal, skutecznie punktujac rywala. Przy wyniku 2-1 dla Szwajcarów, Azjaci zaczeli atakowac nie zabezpieczajac tyłow co skonczylo sie tak jak widac. Wynik koncowy 1-4.

totomix(Saudi Arabia) 1-1 farek(Senegal)

Mecz stal na srednim poziomie, przy czym byl bardzo wyrownany. Zadna z druzyn nie uzyskala znaczacej przewagi, Azjaci zdołali strzelic rywalom gola tuz przed zejsciem do szatni, od tamtego momentu wyraznie poczuli sie pewniej na boisku. Druga polowa podobna do pierwszej, mozna powiedzec, ze Azjaci kontrowali wynik, nie dopuszczajac rywali w poblize swojej bramki. Podczas, gdy Azjaci byli prawie pewni wygranej, jeden z senegalczykow poslal pilke w pole karne, a rosły napastnik skierowal pilke do siatki, byla to 88 minuta. Obie druzyny musialy podzielic sie punktami, co nie zmienia faktu, ze obie ekipy awansowaly do fazy pucharowej Challege Cup.
Czw 22:47, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora

Podsumowanie

Grupa F zakończyła rozgrywki. Prym przypadł Łotwie, która w ostatniej chwili została obsadzona trenerem michu. Łotysze zdobyli 17pkt, dzięki 5zwycięstwom i 2remisom, gorycz porażki poczuli tylko raz. Podopieczni micha zdeklasowali rywali, aplikując im w 8 spotkaniach 22gole i mogą się pochwalić obfitym bilansem bramkowym.
Drugie miejsce przypadło Senegalowi oraz trenerowi farek. Afrykanie uzbierali aż o 4pkt mniej od wcześniej wspomnianego mistrza grupy F. Lwy zawdzięczają swój awans, doskonałej postawie w rundzie wstępnej, po której byli liderem grupy z teoretycznie pewnym awansem do następnego etapu Turnieju.
Na pudle znalazła się także Arabia Saudyjska, pod dowództwem objawienia trenerskiego totomiX. Nafciarze upodobali sobie szczególnie remisy i jak sąsiedzi z Tabeli reprezentowali wyższy poziom gry w rundzie wstępnej.
Najgorsze sportowe miejsce przypadło Szwajcarii – Adam.zip. Team gubił punkty w pierwszej części rozgrywek i mimo w miarę dobrej postawie w rundzie rewanżowej nie zdołał dogonić peletonu.
4miejsce zajęła Bułgaria - michał697, co oznaczało że trójkolorowi nie mieli prawa uczestniczyć w rundzie rewanżowej. Bułgarzy jak sam trener podkreśla nie mieli pomysłu na grę, nie mniej mieli też pecha, gdyż o awansie do rundy rewanżowej przesądził bilans bramkowy.
Stawkę zamyka Maroko z pudel88. Drużynę było stać tylko na zwycięstwo ze Szwajcarami. Na osłodę Marokańczycy na tą chwilę mogą pochwalić się najładniejszą bramką Turnieju.

P.S.: Przepraszam za skromne podsumowanie, ale jestem dziś chory… ;/
Sob 19:34, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL Challenge Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)