ELIMINACJE: EUROPA gr. A

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Zobacz poprzedni temat

Anglia- Chorwacja 0:0 smutny(

Poczatek to przewaga zdecydowana chorwatow anglicy nie mieli sposobu kolo 20minuty oddali 1 ale bardzo grozny strzal jednak interwencja bramkarza zapobiegla utracie gola/.. chwile pozniej taki sam strzal ale oddany przez chorwatow... w 45 minucie mialo miejsce niesamowite zdarzenie zawodnik angli strzela w slupek do pilki dobiega Owen iiiii... zamiast do pustej bramki strzela po raz 2 w slupek z 6metra:(( 2 polowa znowu zaczela sie dla chorwatow przy czym anglicy madrze kontratakowali... i byli blisko kolo 60minuty kiedy po strzale z bocznej strony pola karnego bramkarz wybil na 10metr pilke i tu znowu owen nie kryty strzela ponad bramka !! do konca meczu jedni i drudzy mogli zdobyc bramke przy czym chorwaci mieli przewage i wiecej strzlow oddali!! szkoda bo jzu niema szans na awans:(
Wto 14:20, 23 Sty 2007 Zobacz profil autora

Przepraszam bardzo jest wkońcu jakaś kara za gre nie fer??? tnz. za taką jaką pisąłem w postach wyżej!
Wto 18:11, 23 Sty 2007 Zobacz profil autora

Michał687 faule wynikały z mojej bezsilności i nie są one zabronione, a co do gry na czas to wyglądało to tak, że w samej końcówce podałem do bramkarza i wymieniłem kilka podań z obrońcami przy wyniku 1:5 dla ciebie, przegrywałem już czterema bramkami więc nie widziałem sensu w atakowaniu.
Wto 18:55, 23 Sty 2007 Zobacz profil autora

marky, ale to psuje obraz gry. Faulowanie z bezsilności??? co Ty gadasz jak jakos w pierwszej połowie miałeś tą "silność", a w drugiej juz nie!
Przecież jak ja miałem piłke to nic innego nie było jak tylko ciągle faul.; I gra na czas jakbyś nie wiedział też jest zabroniona.
Jakoś jak inni tak samo jak ja przegrywają czasami po 5:1 to graja normalnie i nie są "bezsilni";/

Sądze, że ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi.

P.S. pmcsp jak mozesz napisz o jakiś konsekwencjach takeij gry, żebym wiedział jak to jest na przyszłość?
Czarny mi pisał, abym do Ciebie się zgłosił w tej sprawie szczęśliwy
Wto 19:02, 23 Sty 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

Co do gry na czas i non stop faul to oczywiście potępiam takie granie i chyba większość grających w we. Konsekwencji za takie granie marky_ramone nie poniesie. Ale jeszcze jedno zgłoszenie takiej gry zostanie odnotowane w WWC, to zafunduję Ci przerwę w rozgrywaniu turniejów na tym forum. A zapisując się do kolejnych pamiętaj, że będziesz przez wszystkich, którzy czytali ten temat zapamiętany. Koniec wątku. Pozdrawiam.
Śro 0:19, 24 Sty 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

pawelmarian 2 - 2 michal697
Śro 18:41, 24 Sty 2007 Zobacz profil autora

mam mały problem z pumbą - został nam jeden mecz do rozegrania, on jest dostępny na gg, pisze do niego ale nie odpowiada, pisałem wczoraj i dziś kilka razy - wiem, że termin rozgrywania meczów kończy się jutro więc co mam zrobić ?

Pon 11:15, 29 Sty 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / WEOL World Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)